یک ق در جامعه تبدیل شده است یک بنای یادبود برای Covid-19 قربانیان

در میان همه گیر کاربران تبدیل subreddit r/LastImages به دیجیتال حرم به یاد عزیزان از دست رفته به این بیماری است.

هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2013 ق r/LastImages جامعه یک محل برای افرادی که به سند نهایی عکس های گرفته شده از چهره های برجسته و حتی اشیاء تاریخی مانند تایتانیک. اما با گذشت زمان آن را بدل به چیز دیگری به طور کامل.

در حال حاضر آن را به یک محل که در آن مردم پست, آخرین عکس گرفته شده از عزیزان خود را قبل از آنها درگذشت و از آنجا که Covid-19 همه گیر شروع آن دیده می شود افزایش فعالیت از هر دو پوستر و نظر آنها به عنوان به یاد عزیزان از دست رفته به این بیماری است.

در آغاز ممکن است کانکتیکات-بر اساس مانی گارسیا ارسال شده آخرین تصویر از او در زمان پدر خود را در یک New York Giants بازی قبل از مرگ او از Covid-19. “در اوایل این سال من فرود آمد رویای من و من به خودم گفتم که من همه که در این سال است. او آن را سزاوار” گارسیا به یاد. روز پدر تولد, گارسیا و خواهر خود را سوار به شهر نیویورک هر دو با لباس سر تا پا در غول دنده برداشت او را از نیویورک و سوار به ورزشگاه در نیوجرسی.

گارسیا به یاد می آورد که چگونه پدر خود را اعلام نام و شماره بازیکنان که مردم پوشیده بودند و خود را در لباس. “او خیلی خوشحال می شود وجود دارد با بچه های خود. من فکر نمی کنم من تا به حال دیدار با یکی دیگر از کسی که لذت می برد و می داند که بیشتر در مورد تصادفی New York Giants یا نیویورک یانکیز چیزهای بی اهمیت نسبت به او,” او می گوید.

در اواخر ماه آوریل پنسیلوانیا بر اساس دانیل Tweedle ارسال شده آخرین عکس از او و برادر خود را با مادر خود پوزخند به طور گسترده ای گرفته شده در مدت کوتاهی پس از تولد او تازه متولد شده پسر دوقلو. مادر خود زندگی می کردند که در کارولینای شمالی در سفر به غرب پنسیلوانیا به دیدار نوه او. عکس گرفته شده در تابستان قبل از Tweedle فوت مادر از Covid-19. “من برادر و همسر خود را از آمد شرقی پنسیلوانیا به دیدار پسر من. این اولین بار در ده سال ما با هم در همان زمان” او recollects. “مادر من هیجان زده برای دیدار با پسر من و او به طور مداوم تقاضا تصاویر از پسران است. او را خرید و آنها را کتاب و اسباب بازی و لباس. ما به معنای واقعی کلمه کاپشن زمستانی برای آنها برای چهار یا پنج سال است.”

انگیزه هر فرد برای ارسال خود را دوست یکی از آخرین تصویر متفاوت است. گارسیا می گوید که او امیدوار است آن را کمک به او را با فرایند هایی. “در مورد من آن را,” او می گوید. Tweedle توضیح می دهد که او ارسال شده به subreddit چرا که او عصبانی بود احساس تلخ در مورد از دست دادن مادر خود به کروناویروس و نه قادر بود در کنار او. “من می خواستم مردم را به دیدن است که کسانی که 50000 نفر—در آن زمان در ایالات متحده—که مرده نیست فقط اعداد. آنها واقعی مامان و مادربزرگ, پدران و پدربزرگ. افرادی که ما را دوست دارم و نیاز” Tweedle می گوید. “فقط به نظر می رسد جدا از عموم مردم. من می خواستم برای اضافه کردن یک چهره بنابراین مردم می توانید ببینید چه ما از دست دادن هر روز به Covid.”

دبرا Bassett, مرگ و مردن محقق در دانشگاه وارویک می گوید مکان هایی مانند r/LastImages هرگز بیشتر ضروری است. “آن را حتی مهم تر در حال حاضر که این یادبود سیستم عامل اجازه می دهد مردم را به عزیزان خود را مهم به جای اینکه آنها فقط یک آمار یا تعدادی,” او می گوید.

Bassett قبلا مورد بررسی قرار گرفته که آیا دیجیتال afterlives—خاطرات با واسطه از طریق تلفن و پیام ها و یا عکس ها—بودند راحتی و یا یک اختلال هایی است. “یافته های من بودند که مردم در این [دیجیتال afterlives] فوق العاده آرامش, اما تنها اگر آنها در حال کنترل آنها” او توضیح می دهد. “در این زمان از Covid-19 شما رو به یاد داشته باشید که مردم قادر به رفتن به مجالس ترحیم در حال حاضر تا مردم نیاز به سعی و درونی غم و اندوه خود را به دلیل وجود ساختار و مراسم به مرگ و مردن.”

در یک مطالعه منتشر شده در سال 2010 محققان از بری کالج در ایالات متحده یافت می شود که شبکه های اجتماعی آنلاین ارائه شده مردم با متمرکز فضای غمگین به خصوص برای کسانی که قادر به انجام این کار با استفاده از رسانه های سنتی. مکان هایی مانند r/LastImages مردم ارائه با یک خروجی برای آنها را به بیان احساسات خود را.

“به اشتراک گذاشتن این تصاویر در بخش اجتماعی مراسم و در طول Covid بسیار مهم تر مراسم با توجه به عدم توانایی برای بسیاری به شرکت در خدمات مراسم تشییع جنازه می گوید:” برایان کارول استاد ارتباطات در بری کالج و همکاری نویسنده از سال 2010 مطالعه است. “من فکر می کنم آن را نیز یک دفاع در برابر اضطراب و احساس از دست دادن. عکاسی یک ابزار قدرت است. با عکاسی ما می miniaturize, تتم شامل جمع آوری—همه فعالیت های سازمان. و تسلیت و حتی از غریبه ها مرتب از ولایات این فعالیت ها است.”

در زیر ارسال های کاربران دیگر کاربران ناشناس به اشتراک گذاری تسلیت و صمیمی نظرات. “مادر خود را مانند نگاه او پر از عشق برای تمام خانواده اش” می خواند یک نظر بر روی Tweedle پست. “چنین یک لبخند زیبا. درد دل من برای از دست دادن شما و خانواده خود رنج می برند می گوید:” یکی دیگر از.

اما نگه داشتن subreddit رایگان از عضو شورای نظارت مدت می تواند مشکل دیوید لی یکی از سرب مدیران اذعان می کند. این subreddit استخدام یک ربات به طور خودکار حذف هر گونه پست که حاوی توهین آمیز کلمه ماشه و اجرای دقیق سیاست تحمل صفر به طور دائم ممنوع کردن مردم در اولین جرم. “سخت ترین قسمت کار ما این است که برای پیگیری کردن قانون شکنی نظرات و حذف آنها را به سرعت” توضیح می دهد Li. “یکی از فاسد اپل غنایم بشکه و ما نمی خواهیم از پوستر اصلی برای دیدن این نظرات است که می تواند خراب کردن اینترنت خود یادبود.”

به طور کلی Tweedle می گوید: تجربه خواندن نظرات مثبت و معنیداری یکی. “برخی از نظرات ساخته شده است به قلب من کمی سبک تر,” او می گوید. “چند نظر من نا امید کرد. کسی گفت که 5G برج گرفته شده بود مادر من از من دور. بسیاری از مردم شروع به پریدن کرد در هر ارسال شده است و downvoted آنها.”

برای برخی از این کاربران ارسال آخرین تصاویر از عزیزان خود را شبیه به ایجاد یک دیجیتال حرم همراه با نظرات زیر. Bassett مربوط این به کنار جاده یادبود که نشانه محل آخرین فرد زنده بود. محققان دانشگاه کپنهاگ مشخص شده در یک مقاله که Facebook RIP یادبود صفحات محبوب در سال 2014 شد—مانند نوشته های روی r/LastImages—در ذات مجازی خود به خودی عالیات به افتخار مرحوم.

برای کاربر ق SaiMoi که نوشته آخرین تصویر دوستان خود را فرستاده او را در واتساپ خود انگیزه ساده بود. “من نیاز به صحبت در مورد او به شخص من می دانستم که او بود و من غم و اندوه خود را,” او می گوید که او نمی تواند انجام دهد با افراد دیگر. اگر چه او احساس خود آگاهانه قبل از ارسال آن او می گوید که درمانی بهره مند برنده شد. “گریه از طریق محبت و همدلی از غریبه ها رها برخی از درد.”

جان Troyer ارشد مدرس دانشگاه در مرگ و جامعه در دانشگاه و نویسنده از فن آوری های انسان جسد استدلال می کند که در مکان هایی مانند r/LastImages طبیعی دیجیتال پیشرفت از خاطرات گذشته. “من فکر می کنم اینترنت به نظر می رسد که داده شده [این حدیث] یک نوع جدید توجه” Troyer می گوید.

رسانه های اجتماعی ساخته شده است که عزاداری بیشتر امور عمومی. کارول می گوید که بسیاری از مردم می توانند با شرکت در یاد های عزادار و آرامش با سهولت و کم ریسک. “آنچه که ما شاهد آن هستیم در r/LastImages و مانند مرتب کردن بر اساس از همیشه در, همیشه, باز, جهانی, روابط ضعیف یادبود خدمات” او فکر می کند و اضافه کرد که این جنبه هایی سالم است. قدرت ضعیف روابط—اوراق قرضه با غریبه ها و یا آشنایان—نشان داده شده است که یک اثر در تندرستی. “مراسم عزاداری به عنوان ما می بینیم در رسانه های اجتماعی در حال شکستن این دیوار و تغییر هنجارهای آنچه قابل قبول است.”

در نهایت برای مردم ارسال به r/LastImages فرایند ارائه می دهد برخی از تطهیر است. “در راه ق نوع جاودانه [پدرم] و ساخته شده عبور خود را بسیار ساده تر خواهر من و من” فکر می کند گارسیا. “همه نظرات زیبا بودند. آنها گرم و با محبت. فقط یک عکس از آنها سقوط در عشق با این مرد که زمین من پرستش تمام زندگی من است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de