یک “عروسک روسی’ Cocreator در حال کار بر Star Wars سری برای دیزنی+

همچنین Westworld گرفتن فصل چهارم.

سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. این زمان در اطراف وجود دارد بسیاری از اخبار بیرون آمدن از HBO. نیز وجود دارد یک جدید جنگ ستارگان سری از آمدن به دیزنی+. گرفتن همه چیز در اینجا.

عروسک روسی‘s Cocreator در حال کار بر Star Wars سری برای دیزنی+

فقط زمانی که شما فکر می کنید وجود ندارد برای رفتن به یک کل بسیاری از جنگ ستارگان به روز رسانی در حالی که در اینجا می آید تنوع با برخی بسیار خوش آمدید. با توجه به تجارت عروسک روسی cocreator Leslye پرتگاه در حال کار بر روی یک زن متمرکز بر جنگ ستارگان سری برای دیزنی+. او را به نوشتن و به عنوان showrunner, انواع گزارش اضافه کرد که در حالی که طرح این نمایش است که آرام نگه داشته و آن را در یک قبلا ناشناخته بخشی از جنگ ستارگان جدول زمانی.

HBO حداکثر ماه آینده راه اندازی

یکی دیگر از خدمات جریان راه اندازی. این هفته که افتخار می رود به HBO Max اعلام کرد که در روز سه شنبه که WarnerMedia جریان پلت فرم خواهد شد راه اندازی در مه 27. در راه اندازی آن را به یک تخته سنگ اصلی برنامه نویسی در دسترس از جمله نه خیلی دیر نشان می دهد با Elmo, Craftopia (میزبانی YouTuber LaurDIY) و آنا کندریک, کمدی, عشق زندگی.

با تئاتر تا حد زیادی بسته به علت Covid-19, جریان, خدمات تبدیل شده اند حیاتی برای مردم مطیع stay-در-خانه سفارشات و به دنبال چیزهایی که به سازمان دیده بان. Netflix بکشد برای مثال فقط اعلام آن اضافه شده بیش از 15 میلیون مشترک در سه ماهه اول. فرض کنید بسیاری از مردمی هنوز هم می شود کار از خانه در پایان ماه آینده ممکن است آن را به عنوان خوب به عنوان هر یک برای HBO Max را راه اندازی.

صحبت از HBO آن تجدید Westworld برای فصل چهارم

مهم نیست که چه اتفاقی می افتد زمانی که Westworld پیچد تا سوم آن فصل در مارس 3, مطمئن, نمی توان آن را پایان است. دیروز HBO اعلام کرد که این مجموعه اضافه خواهد شد یک فصل دیگر اطمینان حاصل کرد که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر هوش مصنوعی ربات درام آینده راه خود را. حق بیمه کابل شبکه نمی گویند زمانی که فصل جدید آغاز خواهد شد اما با توجه به کیسی Bloys رئیس جمهور, برنامه نویسی, HBO است که برای آن هیجان زده با این وجود. “از جنوب غربی پارک به فن های کلان شهر آینده نزدیک ما به طور کامل لذت می برد هر پیچ و تاب و به نوبه خود از ذهن استاد سرایان Jonathan Nolan و لیزا شادی” Bloys در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید که در آن خود را الهام گرفته از چشم انداز به ما طول می کشد بعدی.”

The Hunger Games مدیر در حال ساخت یک بازی گرسنگی Prequel

ICYMI نویسنده سوزان کالینز به زودی یک prequel به او گرسنگی سه گانه کتاب است. تصنیف از پرندگان و مارها را منتشر خواهد کرد در ایالات متحده در مارس 19. در حال حاضر, Lionsgate, استودیو پشت جعبه-دفتر-busting سری از فیلم های بر اساس آن رمان است برنامه ریزی اقتباس از Collins’ جدید prequel. فرانسیس لارنس, که, کارگردانی, گذشته سه بازی گرسنگی فیلم—Catching Fire و دو Mockingjay فیلم—مستقیم. کالینز است که در قلاب برای نوشتن یک درمان برای این فیلم Michael Arndt که مشغول به کار در ابتلا به آتشخواهد به نوشتن فیلمنامه.

این سم عاقبت است که به تاخیر افتاد تا 2021

خبر بد زهر طرفداران: فیلم عاقبت—در حال حاضر رسما به عنوان سم: اجازه دهید وجود داشته باشد قتل عام—است که به تعویق افتاد. در اصل قرار است برای 2 اکتبر سال 2020 آن را راه اندازی در 25 ژوئن 2021. فیلم استودیو سونی به تعویق انداخته است تقریبا همه عمده آن سال 2020 فیلم از جمله Ghostbusters: Afterlifeبا توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

A24 مزایده غرفه به نفع Covid-19 امداد

با سلام آیا شما همیشه می خواستم که دیوانه لباس گل فلورانس Pugh عینک در Midsommar? خوب احتمال وجود دارد, آن می تواند مال شما! A24 استودیو پشت این فیلم است برگزاری حراج از غرفه اقلام کمد لباس و قطعات مجموعه ای از برخی از بزرگترین فیلم به نفع Covid-19 دانست. در علاوه بر این به مواردی از Midsommar, حراج شامل نور از فانوسهای Furby زنجیره ای از هم جدا نشده جواهراتو کپسول زمان از کلاس هشتم. “به عنوان یک شرکت تاسیس و مستقر در شهر نیویورک A24 می خواهد به بازگشت به شهر به عنوان آن شرايط اين بحران و شروع به بازسازی” این استودیو در بیانیه ای گفت. “صد در صد از هر حراج درآمد حاصل از اهدا خواهد شد به یکی از چهار سازمان های خیریه کمک به شهر نیویورک سخت ترین ضربه جوامع و کارگران خط مقدم: FDNY بنیاد; بانک مواد غذایی برای نیویورک; نیویورک بهداشت + بیمارستان; و ملکه جامعه ، مزایده آغاز شد دیروز و در ادامه از طریق مارس 27.


بزرگ تر سیمی داستان
  • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>