یک راه ساده تر برای ایجاد حسی شنوایی سلول های

دانشمندان از USC سلول های بنیادی در آزمایشگاه از نیل Segil و جاستین Ichida در حال زمزمه اسرار یک راه ساده تر برای تولید سلول های حسی گوش داخلی. رویکرد خود را با استفاده از لینک مستقیم reprogramming برای تولید سلول های حسی شناخته شده به عنوان “سلول های مو به دلیل موهای خود را مثل برآمدگی که حس صدای امواج. مطالعه منتشر شده در مجله eLife.

“ما موفق به طور مستقیم reprogramming انواع موس انواع سلول به آنچه ما در حال تماس ‘مو ناشی از سلول ها مانند سلول ها یا iHCs” گفت: دانشجوی دکتری لوئیس منندز این مطالعه منجر نویسنده. “این اجازه می دهد تا ما را به نحو احسن تولید تعداد زیادی از iHCs به شناسایی علل و درمان برای از دست دادن شنوایی.”

دانشمندان با موفقیت برنامه ریزی سه نوع مختلف از ماوس برای تبدیل شدن به سلول های iHCs. دو نوع بودند جنینی و بالغ نسخه از بافت همبند سلول های شناخته شده به عنوان فیبروبلاست. سوم شد و یک نوع متفاوت از گوش داخلی سلول های شناخته شده به عنوان حمایت از یک سلول است.

برای رسیدن به reprogramming دانشمندان در معرض فیبروبلاست و حمایت از سلول ها به یک کوکتل از چهار فاکتورهای رونویسی هستند که مولکول هایی هستند که به کمک ابلاغ دستورالعمل کد گذاری شده در DNA است. دانشمندان شناسایی این کوکتل با تست ترکیبات مختلف از 16 فاکتورهای رونویسی هستند که بسیار فعال در سلول های مو از نوزاد موش.

“چهار مواد تشکیل دهنده کلیدی تبدیل به عوامل رونویسی Six1, Atoh1, Pou4f3 و Gfi1 گفت:” منندز.

نتیجه iHCs شبیه به طور طبیعی سلول های مو از نظر ساختار خود را الکتروفیزیولوژی و ژنتیکی فعالیت است. این iHCs همچنین دارای دیگر ویژگی های متمایز از سلول های مو از جمله آسیب پذیری به یک آنتی بیوتیک شناخته شده است به علت از دست دادن شنوایی.

“سلول های مو هستند آسان به آسیب و در حال حاضر غیر ممکن است برای تعمیر در انسان” گفت: Segil, یک استاد گروه زیست شناسی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی و USC تینا و ریک کاروسو گروه گوش و حلق — سر و گردن جراحی و یکی مربوط به نویسندگان این مطالعه است. “پیری صداهای بلند و برخی داروهای شیمی درمانی و آنتی بیوتیک ها می تواند منجر به از دست دادن دائمی سلولهای مو است که این عامل منجر به از دست دادن شنوایی در سراسر جهان است.”

iHCs پتانسیل را دارند که برای سرعت بخشیدن به از دست دادن شنوایی تحقیقات در حداقل دو راه های مهم با توجه به Ichida که جان داگلاس, فرانسوی, آلزایمر بنیاد دانشیار زیست شناسی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در USC و دیگر نویسنده مسئول از مطالعه.

“در کوتاه مدت محققان می توانند با استفاده از iHCs به صفحه نمایش تعداد زیادی از نامزدهای مواد مخدر است که ممکن است به جلوگیری یا درمان از دست دادن شنوایی” گفت: Ichida است که در نیویورک سلول های بنیادی بنیاد-رابرتسون محقق شده است. “و بیشتر در آینده می تواند تبدیل به ممکن است به طور مستقیم تغییر برنامه حمایت از سلول های گوش داخلی از یک deafened فردی به عنوان یک راه برای بازگرداندن شنوایی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشکده کک پزشکی از USC. Original نوشته شده توسط Cristy Lytal. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im