کشتی موشک در حال نخ ریسی و چتر دریایی در حال برنده شدن اما اول: یک کارتون در مورد Instagram هنر است. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

داخل Spinlaunch فضای صنعت بهترین راز نگه داشته

یک شرکت به نام Spinlaunch دادن زندگی به قدیمی دهه ایده برای نحوه گرفتن راکت به فضا: چرخش آنها را در اینجا بر روی زمین و پرتاب آنها به هستی است. این مرموز فضایی شرکت در حال ساخت یک سانتریفیوژ است که شلاق یک موشک در اطراف در محافل برای تقریبا یک ساعت ramping تا سرعت آن به بیش از 5 ، 000 مایل در ساعت است. هنگامی که در راه اندازی سرعت سانتریفیوژ را رها موشک و ارسال آن فریاد به استراتوسفر که در آن آن را به آتش موتور خود را برای نهایی اشاره به مدار. Spinlaunch امید به تکمیل آن برای اولین بار زیر مداری راه اندازی بعد از این سال.

یک bionic چتر دریایی شنا با جنون سرعت

Roboticists در سراسر جهان صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای به دست آوردن ماشین آلات برای انجام کارهای حیوانات در حال حاضر می توانید انجام دهید. اما محققان از Caltech و استنفورد در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت: استفاده از ماشین آلات به حیوانات قدرت آنها تا به حال هرگز. این محققان مجهز به چتر دریایی با میکروچیپ و الکترود به turbocharge شنا خود را سرعت از یک فرصت 2 سانتی متر در هر ثانیه به کمتر فرصت 6. این تکنولوژی می تواند, می گویند استفاده می شود برای ساخت یک نوع شناور شبکه حسگر نمونه کیفیت آب در اقیانوس ها.

سریع واقعیت: 71 درصد

که چقدر ترافیک افزایش یافته درایو بار در Bengalaru هند در جهان, بیشترین ترافیک خفه شهرستان در سال 2019. بعد از چهار شهرستانها در لیست بدترین ترافیک در حال Manila, Bogotá, بمبئی و پونا.

سیمی توصیه می کند: بازی رایانه های شخصی رومیزی

برخی از رایانه های ساخته شده به سخت کار می کنند—اما اگر شما می خواهید به بازی میخوره ؟ ؟ ؟ راه اندازی هر یک از این عالی بازی رایانه های شخصی و تبدیل دسکتاپ شما به یک battlestation.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی