مشتری قمر Io—منظومه شمسی ترین آتشفشانی جهان—الهام گرفته شده است یک راه جدید برای پیدا کردن سیارات فراخورشیدی دور. همچنان که ماه در مدار مشتری آن کشش بر روی این سیاره میدان مغناطیسی تولید روشن شفق ها در مشتری جو است. حتی اگر ما نمی تواند ببینید Io خود عظیم auroras زننده به ضرب و شتم از یک دوربین در حال چرخش بدن به ما بگویید که چیزی در خارج وجود دارد.

دانشمندان از مدت ها مشکوک است که یک فرایند مشابه ممکن است در محل کار با دور سیارات و ستاره آنها در مدار است. در حال حاضر برای اولین بار ستاره شناسان می گویند که آنها کشف کرده اند یک exoplanet توسط نقشه برداری auroras از میزبان خود ستاره به باز کردن یک فصل جدید در تلاش برای نقشه کهکشانی دامگاه از غیب جهان است.

در مطالعه جدید منتشر شده دیروز در طبیعت نجوممحققان با استفاده از یک مجموعه تقریبا 20,000 کوچک آنتن های رادیویی در سراسر اروپا به شناسایی ستاره ثبتشده عود. آنها به این نتیجه رسیدند که عود تنها می تواند تولید شده توسط یک سنگی سیاره به اندازه زمین طول می کشد که بین یک تا پنج روز به مدار ستاره. چنین سیاره خواهد بود درست در لبه منطقه قابل سکونت ستاره که در آن درجه حرارت مناسب برای آب مایع است.

به عنوان با بسیاری از تکنیک های جدید این یکی وعده اکتشافات بیشتر به آمده است. “این می تواند یک راه برای کشف بیشتر سیارات فراخورشیدی از شما می توانید با روش های سنتی” جاناتان نیکولز یک اخترفیزیکدان در دانشگاه لستر بود که درگیر در تحقیق ، “این می تواند یک راه کاوش انواع سیستم است که ما معمولا پیدا کردن بسیار دشوار است برای مشاهده.

ثبتشده شعله ور شدن

بینش اجازه داده است که برای کشف جدید آغاز زیادی نزدیک به خانه. در اطراف مشتری Io را فوران, فوران گاز که متراکم با ذرات. به عنوان ماه می چرخد در اطراف آن میزبان سیاره این شارژ گاز ابجو بد و کم مایه در سراسر مشتری میدان مغناطیسی خطوط “مانند برداشت در رشته گیتار” گفت: نیکولز که مطالعات مبتنی بر فضای میدان مغناطیسی. امواج ایجاد شده توسط این plucks سفر از طریق خطوط میدان و به سیاره ای که آنها منتشر می کنند انفجار رادیویی تولید گازهای گلخانه ای که آمد و رفتن به ماه می چرخد در اطراف مشتری.

volcanic eruption on moon Io on left and wider shot of eruption on right
مشتری قمر Io دستخوش شدید فوران های آتشفشانی به عنوان دیده می شود در این دو تصویر از فضاپیمای گالیله. گدازه از این فوران می توانید کشش بیش از 60 کیلومتر (سمت چپ) در حالی که plumes از گاز و گرد و غبار بلند بالای سیاره (سمت راست). هر ثانیه مشتری میدان مغناطیسی نوار حدود 1000 کیلوگرم مواد از Io.حسن نیت ارائه میدهد از ناسا

نویسندگان این مقاله جدید مشکوک آنها با دیدن مشابه برداشت—اما این یکی یک سیاره برداشت میدان مغناطیسی خطوط از یک ستاره.

این گروه شروع به تجزیه و تحلیل یک نقشه از آسمان ساخته شده با فرکانس پایین آرایه یا LOFAR مجموعه ای از آنتن رادیویی است که می تواند به عنوان یک غول ظرف 1,500 کیلومتر در سراسر. LOFAR شده است اسکن آسمان برای یک دهه در این زمان آن را انباشته از اطلاعات کافی برای دیدن ضعیف اشیاء از هر قبلی رادیو نظرسنجی.

“شما در نهایت پیدا کردن چیزهای جدید هنگامی که شما عمیق تر” گفت: Harish Vedantham یک ستاره شناس در هلند موسسه ستاره شناسی رادیویی و سرب نویسنده در مقاله جدید.

Vedantham و تیم نقشه برداری تمام رادیو تولید گازهای گلخانه ای خال خال توسط LOFAR. سپس آنها را تزیین این نقشه با نقشه—این یکی از ستاره در کهکشان راه شیری ساخته شده توسط تلسکوپ فضایی Gaia. آنها سپس با نام بردن از منابع که از ستاره ها به جای اشیاء دور مانند کهکشان ها.

در انجام این کار آنها یافت GJ 1151 ضعف ستاره با یک تکان دهنده طول عمر انتشار. GJ 1151 متعلق به یک کلاس از ستاره به نام M کوتوله که کوچک و کم نور و بسیار شایع; آنها را تا حدود 70 درصد از تمام ستاره در کهکشان راه شیری است. M کوتوله ها اغلب بسیار مغناطیسی فعال است. بسیاری از چرخش به سرعت در حال گاهی اوقات چرخش تمام راه را در اطراف فقط در چند ساعت. این چرخش می تواند تولید عود.

اما GJ 1151 است ساکت تر ستاره کمتر در معرض ابتلا به طغیان از آن خواهر و برادر. و روشن رادیو فعالیت است که Vedantham تیم مشاهده به طول انجامید حداقل هشت ساعت—در مجموع تا چه حد از خود را مشاهده زمان. چنین گسترش شعله ور نمی توانست آمده از داخل ستاره خود را.

blue auroras caused by charged particles
ذرات از اقمار مشتری خط پایین این سیاره میدان مغناطیسی خطوط تحریک شفق ها در لهستانی.حسن نیت ارائه میدهد از ناسا

رادیو مشعل به حال یکی دیگر از اموال کنجکاو. نور خود را به نظر می رسد ایجاد شده توسط الکترون ها که در حال حرکت در یک دایره. این چیزی است که انتظار می رود برای عادی خورشیدی شعله ور شدن. آن را خواهد این حس را اگر انفجار بودند که از یک سیاره ذرات حلقه از طریق ستاره میدان مغناطیسی.

به عنوان یک نتیجه از این تیم به این نتیجه رسیدند که منبع قوی رادیویی تولید گازهای گلخانه ای است که یک زمین و اندازه سیاره است. “من فکر می کنم این گروه انجام داده است فوق العاده خوبی کار از اذیت کردن توسط فرایند از بین بردن, بهترین باقی مانده سناریو است که می تواند توضیح دهد که آنچه آنها را ببینید—یک مدار سیاره” گفت: گرگ Hallinan, یک ستاره شناس در موسسه فناوری کالیفرنیا است که بخشی از این تحقیقات است.

نه هر کس است که به طور کامل متقاعد شده اما. Evgenya Shkolnik یک اخترفیزیکدان که مطالعات ستاره-سیاره تعاملات در دانشگاه ایالتی آریزونا اشاره می کند که وجود ندارد بسیاری از مطالعات M کوتوله ها در فرکانس های پایین نقشه برداری توسط LOFAR. “واقعیت این است که ما فقط نمی دانم چه ستاره در حال انجام در این فرکانس در این بازه های زمانی,” او گفت:. “بله آن را می سازد آن را بعید است که این امر می تواند یک generic شعله ور شدن اما این به آن معنا نیست آن را نمی تواند برخی از غول فوق العاده شعله ور شدن است که واقعا نادر است.”

وجود دارد چند راه ممکن است به تایید می کنند که شعله ور می آید از یک exoplanet. محققان می تواند همچنان به نظارت بر GJ 1151 را امواج رادیویی. اگر آنها پیدا کردن سه یا چهار انفجار که اتفاق می افتد در یک برنامه منظم—شاید پشت سر هم برای هر انقلاب از سیاره خواهد بود که “استاندارد طلا” گفت: Hallinan.

و یا آنها می تواند با استفاده از یکی از تاسیس سیاره-شکار روش هر چند هر کدام از این محدودیت ها. سرعت شعاعی روش برای گرانشی تقلا از یک سیاره در آن میزبان ستاره اما این روش بهترین کار برای مشتری-اندازه سیارات. متناوبا, حمل و نقل, روش برای یک شیب در نور ستاره ای که رخ می دهد هنگامی که یک سیاره عبور می کند بین ستاره و زمین است. در این مورد این سیاره و ستاره باید به طور مستقیم در تراز وسط قرار دارد با ما خط دید و برآوردها نشان می دهد که کمتر از 1% از سیارات هستند بنابراین کاملا گرا.

تا کنون تایید از این مکمل تکنیک های ثابت شده گریزان. در یک مربوط به مقاله منتشر شده روز گذشته در این مجله اختر فیزیک نامه, Vedantham و همکاران گزارش می دهند که آنها نمی تواند پیدا کردن هر سیاره در اطراف GJ 1151 با استفاده از روش سرعت شعاعی با اختصاص سیاره-شکار ابزار در جزایر قناری. نتیجه حاکی از آن است که چنین سیاره به کمتر از پنج زمین توده ها.

یکی دیگر از سیاره شکار پروژه Carmenes به مطالعه بیش از 300 متر کوتوله از جمله GJ 1151. Carmenes باید حساس حتی کوچکتر جهان, اما این بررسی هنوز کامل نشده است. و Vedantham گفت که حتی اگر Carmenes نمی نقطه این سیاره در اطراف GJ 1151 که فقط با قرار دادن یک کاهش سقف در آن ممکن است جرم است.

محدودیت های این تکنیک های دیگر نشان می دهد که چرا یک روش کاملا جدید برای یافتن سیارات فراخورشیدی بسیار خوش آمدید. زمینی سیارات به مراتب شایع تر در اطراف کوتوله M از اطراف گاز غول که نشان می دهد که LOFAR می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در سیاره-ستاره فعل و انفعالات.

“شما نمی نیاز به هر گونه خاص راه اندازی” Vedantham گفت. “باید وجود داشته باشد بسیاری از بیشتر شبیه به این.”

او تخمین زده است که LOFAR را پیدا خواهد کرد در هر نقطه از ده ها تا صدها نفر از دیگر سیارات. و آینده کیلومتر مربع آرایه یک هیولا پروژه هزار نفر از رادیو تلسکوپ گسترش بیش از دو قاره باید قادر به پروب حتی فرکانس های پایین تر اجازه می دهد آن را به پیدا کردن مراتب بیشتر سیارات.

“من نمی شود شگفت زده اگر [آن] بسیاری از صدها نفر به هزاران نفر پس از آن را عامل کامل و حساسیت” Vedantham گفت. “آسمان پر است از چیزهای جدید و جالب, اگر شما نسبت به آن.”

داستان اصلی تجدید چاپ با اجازه از کوانتوم, مجله, یک سرمقاله مستقل انتشار سایمونز بنیاد که ماموریت است که برای افزایش درک عمومی از علم توسط پوشش تحقیقات تحولات و روند ریاضیات و علوم فیزیکی و زندگی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و [مورد علاقه گوشی های آندروید](https://wired.com/gallery/best-android-phones/?itm_campaign=BottomRelatedStories

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im