راه اندازی طول می کشد ‘سرمایه گذاری در مردم’ به معنای واقعی کلمه. نه هر کس تصویب

انسان IPO اجازه می دهد تا افراد فروش وقت خود را در بازار باز است. آن cofounders باور خود ارزیابی مدل agnostic—اما آن را هنوز هم ممکن است منعکس کننده یک جهان نابرابر.

بشر IPO یک بازار برای سرمایه گذاری در مردم تریستان پولاک در حال حاضر تجارت در $180 تا 20 درصد از اولین بازی خود قیمت. “من به دنبال در داشبورد من در حال حاضر و به نظر می رسد 12 نفر را خریداری و زمان با من تا کنون,” او می گوید. “یک تقریبا 30 درصد است.”

پولاک راه اندازی سرمایه گذار “رفت و عمومی” بر روی انسان IPO در اوایل این ماه. پلت فرم اجازه می دهد تا مردم را به فروش برساند تا 500 ساعت از وقت خود را در بازار باز در یک ساعت در “به اشتراک گذاری” در یک قیمت خود را انتخاب کنند. سرمایه گذاران را به یک شرط که آن ساعت خواهد بود به ارزش بیشتر در آینده, آیا به آنها و یا شخص دیگری. به اشتراک گذاری صاحبان سپس می توانید از گرو در اوردن آن زمان—با یک جلسه به عنوان مثال—در اختیار آنها است. یک فرد ارزش بالا و پایین می رود بسته به شرایط بازار است.

Kirill Goryunov و ولاس Lezin این cofounders انسان IPO آمد تا با ایده در سال 2018 پس از گفتگو در مورد چگونه به بهترین دارایی در هر شرکت است و مردم است. Goryunov صرف حرفه خود مشغول به کار در تکنولوژی اخیرا در گوگل; Lezin سابق معاونت در گلدمن ساکس و ولز فارگو. هر دو توافق کردند که پتانسیل بکر در کسب و کار “سرمایه انسانی” و یا نامحسوس ارزش یک فرد در محل کار است. آنها راه اندازی انسان IPO بسیار بی سر و صدا در ماه اکتبر با شعار: “موضوع تجارت و گرو در اوردن انسان سهام حمایت شده است.”

سایت توجه بیشتری به خود جلب اوایل این ماه هنگامی که یک ویژگی در محصول شکار سوار یک موج از بازدید کنندگان کنجکاو. نه هر کس دوست داشت آنچه که آنها را دیدم. “‘دیدار با داد و ستد عمومی افراد است Orwellian تکنوکرات تیتر به بیان دستمزد مدرن برده داری و واقعا موجود سرمایه داری” نوشت: راوی Bajnath یک طراح در یک نظر بر روی محصول شکار. “وجود دارد ایده هایی که صدا عالی بر روی کاغذ اما وحشتناک در واقعیت” اظهار نظر استفان فون Imhof یک مدیر محصول در هنگام راه اندازی. “من فکر می کنم این مشکل مخالف است. این لزوما یک ایده وحشتناک در واقعیت اما این نام تجاری و اپتیک در حال وحشتناک.”

Goryunov و Lezin به نظر می رسد واقعا شگفت زده کرد این انتقادات و این جفت ارز می گویند آنها بسیار متاسفم اگر کسی در زمان خود ایده راه اشتباه است. کارآفرینان به طور کلی بحث در مورد خود را به فروش ایده ها در بازار آزاد, اما وجود دارد cofounders با اشاره به تاریخچه ای از سرمایه گذاران صحبت کردن در مورد انتخاب برای سرمایه گذاری در, موسس, نه شرکت. (نیز وجود دارد به عنوان منتقدان توجه داشته باشید که دیگر تاریخ به معنای واقعی کلمه خرید و فروش انسان است.) Goryunov بشر می گوید IPO بیش از یک هزار “سرمایه گذاران” در حال حاضر و یک خط لوله 600 متقاضیانی که می خواهند شروع به فروش وقت خود را بر روی پلت فرم.

در چه هزینه ؟ برای جامعه نامشخص است. می شود سرمایه گذاران در داد و ستد عمومی افراد بشر سازمان اجازه می دهد تا افراد با تنظیم قیمت خود را در حال حاضر اما Goryunov و Lezin در حال توسعه یادگیری ماشین الگوریتم است که با استفاده از داده ها از سیستم عامل مانند LinkedIn و Glassdoor به ارزیابی فردی و پیشنهاد اولیه خود را “بورس” قیمت می باشد. هنگامی که یک شرکت آماده برای ارائه Lezin می گوید: “شما باید اعداد, درآمد, سهم بازار و چارچوب های دیگر که به شما کمک کند به ارزش آن شرکت خاص.” به ارزش انسانی او و Goryunov تا به حال به خود را ایجاد معیارهای. این فرمول Lezin می افزاید: استفاده می شود به “برآورد و پیش بینی ارزش زمان شخصی از افراد در طول دورههای کوتاه و بلند مدت.” این cofounders کاهش یافته است به توصیف خود معیارهای یا الگوریتم در جزئیات اما گفت که آن را به ترکیب یک تجزیه و تحلیل از یک فرد تجربه کار معمول پیشرفت حرفه ای برای کسی که در صنعت خود و دیگر عوامل مانند اینکه آیا یا نه آنها در برجسته فوربس” 30 زیر 30 لیست.

انسان IPO در شبکه اینترنت توجه فقط به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات تا به حال فوران در سراسر شهرهای آمریکا و به تمام محل های کار و صنایع بودند دست و پنجه نرم کردن با نژادپرستی نظاممند است که دارای برخی از مردم ، حال آن cofounders تصور یک سناریو که در آن پلت فرم خود را متورم “ارزش” از انواع خاصی از افراد بیش از دیگران است ؟ انسان IPO است یک پلت فرم جهانی هم نشان می دهد که هر الگوریتم ممکن است اختصاص بالاتر “ارزش” به مردم در بالاتر-درآمد بخش از جهان است. Lezin اذعان کرد که “اختلاف در توزیع ثروت” اما گفت که “مدل میکرد. آن را رانده است که شما آنچه شما ارائه می کنند و کسانی که این باور در شما.”

این مدل ممکن است agnostic اما دنیای واقعی نیست. الگوریتم تنها به عنوان خوب به عنوان ورودی خود و نشانگر کسی ارزش در دنیای کسب و کار مدرن—حقوق و دستمزد عنوان شغلی فرصت های آنها تا به حال—در حال سرند با تعصب. تحقیقات نشان می دهد که زنان و گروه های اقلیت تمایل به پرداخت و ترویج کمتر از سفید خود را همتایان مرد. سرمایه گذاران می گویند که سرمایه گذاری در بنیانگذاران آنها بر این باورند ارائه خواهد شد بزرگترین گرداند. اعداد می گویند که آنها بر این باورند در مردان است.

در حالی که کاوش در انسان IPO وب سایت من تا به حال متوجه شده است که در صفحه ویژه در مورد یک دوجین مرد و دو زن. اما دو زندگی در ایالات متحده و تمام اما به نظر می رسد به سفید است. زمانی که من اشاره کرد و این را به cofounders, Lezin گفت که این حق را به دقت منعکس کننده تنوع جامعه—صرفا “adopters اولیه” به پلت فرم. پس از تماس با ما, چند, چهره های جدید به نظر می رسد بر روی صفحه اصلی.

یکی از این چهره های جدید در حال حاضر به صورت برجسته نمایش داده شده است برت Lockett یک کسب و کار مشاور و بازیکن سابق NFL. Lockett که سیاه است اومدند چند روز قبل به اطراف نگاه کنید. (او نمی دانست تا زمانی که من او را به نام که مشخصات خود را مورد استفاده قرار گرفت به بازار وب سایت است.) Lockett به من گفت که او را “شدن” خود را برای اولین بار می خواستم مطمئن شوید که وجود دارد یک سیستم صوتی برای تعیین هر فرد قیمت. “که یکی از نگرانی های اصلی: حال شما چطور است ارزش نهادن به مردم است ؟ چه تعهد روند؟”

انسان IPO یادآوری Lockett از Fantex منابع که پرداخت ورزشکاران حرفه ای پیشرفته مجموع برای یک سهم خود را از درآمد آینده. آرین فاستر سپس یک تگزاسی هوستون در حال اجرا بازگشت او به “عمومی” در سال 2013; او به فروش 20 درصد از درآمد خود را در آینده در ازای مبلغ 10 میلیون چک بمانند. Fantex fizzled از چند سال بعد اما این مدل زندگی می کند. مثال دیگر این است که درآمد های موافقت نامه با هدف دانشجویان با پتانسیل درآمد. شرکت برای پرداخت شهریه و سپس دریافت یک درصد از این دانش آموز آینده حقوق و دستمزد در بازگشت.

کسانی که مدل های خود را منتقدان که موعظه محدوده اخلاقی (درآمد های آنها را به یاد قراردادی بردگی) اقتصادی (بازگشت سرمایه گذاری است تقریبا به خوبی به عنوان بازی در بازار سهام). حتی پس از Lockett این ایده را دوست داشت که ROI برای “سرمایه گذاری” در انسان IPO می تواند بیش از فقط پول است. او را دیدم واقعی تجدید نظر در خرید 15 یا 20 دقیقه با کسی که امروز که ممکن است در لیگ های بزرگ در چند سال. “تصور کنید که تونی رابینز, یا کسی که قبل از آنها بزرگ شد,” او می گوید. “من دوست دارم که 15 یا 20 دقیقه با تونی رابینز.”

پولاک گفت که او تا به حال خریداری شده هر کسی “سهام” فقط رتبهدهی نشده است, اگر چه او امیدوار به سرمایه گذاری در دیگران در برخی از نقطه. او منتظر است برای یک گروه متنوع از مردم بر روی پلت فرم که او فکر می کند می تواند به نفع از او پشتیبانی می کند. “من می تواند بیش از خوشحال به نوشتن برخی از انسان IPO چک در اینجا,” او می گوید: به خصوص اگر او می یابد و آینده بنیانگذاران. “این یکی دیگر از راه های جدید است که شما می توانید از سرمایه گذاری در کسی و ارزش زمان خود و کمک به ساخت پلت فرم خود را.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im