تیلور سویفت, ‘کشتن حوا’ رمز و راز در صدر این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

هفته گذشته رسانه های اجتماعی برخی از آیفون به کشف کردن که ثبت شده فراموش نشدنی پوشش از خواننده “نگاه آنچه که شما ساخته شده من” برای بی بی سی امریکا نشان می دهد.

چه چیزی می تواند به ما می گویند در مورد گذشته هفت روز ؟ آنها شامل مارک زوکربرگ گفت: “Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین” به طوری که چیزی است. نرخ بیکاری در آمریکا همچنان رو به افزایش است; در همین حال کاخ سفید در حال شکستن با سنت و پنهان پیش بینی است که می تواند در تضاد با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز اقتصادی. در سمت به علاوه حداقل HBO Max وارد دست نخورده است. اما این فقط آغاز کار است. بیایید نگاهی به هر چیز دیگری که اتفاق افتاده است آنلاین تاریخ و زمان آخرین هفته است.

رئیس جمهور تهمت توييتها قسمت 1

آنچه اتفاق افتاد: رئیس جمهور تهمت صرف در حالی که در هفته گذشته به tweeting در مورد قدیمی دهه تئوری توطئه.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در هفته گذشته ما مرگ و میر از Covid-19 گذشت متناوب 100,000 شکل که تنها تر می شود تکان دهنده هنگامی که شما متوجه است که آن شده است فقط چهار ماه پس از اولین مرگ در آمریکا است. حتی به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و فعلی ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن تصویری منتشر شده که در آن او در مورد “به اشتراک گذاشته و اندوه” از ملت خود و رقابت برای موقعیت فعلی رئیس جمهور ایالات متحده ساخته شده هیچ اشاره ای گریم نقطه عطف آن را به عنوان نزدیک اما به جای صرف بخشی از این هفته صحبت کردن در مورد یک تئوری توطئه که شامل یک تلویزیون اخبار میزبان.

برای اینکه عادلانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واقع شده است صحبت کردن در مورد بی پایه و اساس نظریه که میزبان MSNBC جو Scarborough درگیر در مرگ لری Klausutis یک کارمند در طول Scarborough زمان در کنگره در حالی که برای در حال حاضر; در واقع او آن را انجام سال پیش. این یک ایده جدید و یکی که مدت طولانی است که افشا و خنثی اما متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن از نشان می دهد در غیر این صورت. برای این آخرین رفتن در اطراف این اتهامات ساخته شده بودند از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر در سراسر هفته گذشته یا بیشتر.

اول, اجازه دهید تاکید این یک نکته مهم: با وجود آنچه که رئیس جمهور ادعا می کند این نیست یک “مورد سرد” و آن هم نه قتل. لری Klausutis’ 2001 مرگ غم انگیز است اما آن را در واقع یک رمز و راز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و رستاخیز طولانی-افشا و خنثی تئوری توطئه ثابت کرد خیلی ناراحت کننده است که Klausutis’ ایم تلاش برای اقدام—اما با نزدیک شدن به رئیس جمهور است.

تقاضای کاهش یافت و در گوش کر.

البته آن را نداشت فرار متوجه خواهید شد که توییتر نبود واقعا تنها مسئول حزب در اینجا—یا برای این موضوع حتی در درجه اول مسئول ،

در همین حال کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany خواسته شد تا در مورد همه چیز و نشان داد یک سطح کاملا جدید از دو صحبت کنید.

پس چرا رئیس جمهور ،

غذای آماده: و در جایی که دیگر جمهوری خواهان در طول این ؟ تا حد زیادی سکوت با فقط یک زن و شوهر از استثنا.

رئیس جمهور تهمت توييتها Part 2

آنچه اتفاق افتاد: اگر فکر “چرا که نه واقعیت-بررسی رئيس جمهور در رسانه های اجتماعی است ؟” تا به حال عبور ذهن خود را هفته گذشته ارائه غیر منتظره پاسخ در قالب دو کلمه: “فرمان اجرایی.”

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: صحبت های رئیس جمهور در توییتر استفاده در طول هفته گذشته—که شامل بسیاری از بحث آخر هفته روز یادبود محتوا—لازم به ذکر است که یک موضوع در محدوده زمانی معین شده است و بی اعتمادی خود را از رای گیری از طریق پست است که صحبت کردن در یک نقطه برای برخی از زمان با وجود این واقعیت است که تهمت رای خود را توسط پست الکترونیکی. سپس در هفته گذشته به شرح زیر است.

ظاهرا او تصمیم به تغییر راه خود را. نه denizens از توییتر اشاره کرد که آنچه او گفته درست نیست.

سپس در یک مداخله نادر توییتر تصمیم به انجام کاری در مورد تهمت ادعا در مورد رای گیری توسط ایمیل, اضافه کردن واقعیت بررسی پرچم به دو توییتهایی با استناد به روز شده به روش توییتی اشتباهی به عنوان محرک.

رئیس جمهور را تایید نمی کند.

این توییت شد فقط آغاز, اما,; مبهم تهدید به “تعطیل” رسانه های اجتماعی تبدیل شد رسمی به چیزی به طور بالقوه جدی تر به گزارش شروع گردش مورد یک فرمان اجرایی.

در حالی که آن را بیش از یک کمی پر از شکوفه به فکر می کنم که رئیس جمهور واقعا ایستاده شانس صدمه زدن به توییتر در راه است که در آن او را تهدید به دلایل متعدد—

—تهدید یک فرمان اجرایی loomed بزرگ … تا جزئیات بیشتر پدید آمده در مورد فقط آنچه را که سفارش را به دنبال دارد.

است که می گویند هیچ چیز نگران باشد.

این تنها آغاز است.

غذای آماده: مثل ما گفت: این فقط آغاز است.

رئیس جمهور تهمت توييتها قسمت 3

آنچه اتفاق افتاد: رئیس جمهور تهمت صادر شده یک سری از توییتهایی دربارهی تظاهرات در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست که در بازداشت پلیس درگذشت. توییتر در پاسخ ضعیف یکی از آنها را برای “ستایش خشونت است.”

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: اول برخی از backstory. اوایل هفته گذشته یک ویدئو شروع به گردش نمایش مرگ جورج فلوید. در این ویدئو فلوید است که دستبند بر روی زمین و یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو خود را در 46 ساله را گردن. فلوید بعد در بازداشت پلیس درگذشت. افسر درگیر و سه دیگران از کار اخراج شدند اما روز شنبه هیچ هزینه شده بود در برابر آنها را در ارتباط با این حادثه و معترضان در خیابان ها در شهرهای مختلف از جمله مینیاپولیس خواستار عدالت است.

در طول پنج شنبه شب به تظاهرات خود ادامه داد و چندین ساختمان از جمله یک پلیس حوزه بودند به آتش کشیده شد.

سپس حدود 1 am ET تهمت توییتی زیر است.

ببینید توجه داشته باشید که در دوم فروردین یک مورد ستایش قرار … آره که جدید بود. آن را نیز اتفاق افتاده است بار دوم که همان پیام رفت در کاخ سفید خوراک توییتر. در بیانیه ای به آستانه یک توییتر سخنگو گفت: “ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت است. به عنوان استاندارد است با این اطلاع درگیری با صدای جیر جیر محدود خواهد شد.” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با همان شعارهای او می خواهم استفاده می شود پیش از آن در هفته. به طوری که کاخ سفید است.

غذای آماده: همانطور که از نوشتن این توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید باقی می ماند و پرچم باقی می ماند. روز جمعه مقامات مینیاپولیس پلیس که به زانو در Floyd گردن.

فراموش Covid-19 مستند دستورالعمل اعمال Dominic کامینگز?

آنچه اتفاق افتاد: Skirting Covid-19 مستند مقررات توصیه نمی شود مگر اینکه شما بخشی از دولت بریتانیا. فقط درخواست نخست وزیر بوریس جانسون مشاور Dominic Cummings.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در ضمن در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون دست راست خود را کاملا به یک نقطه از زحمت هفته گذشته هنگامی که آن را ظهور او تا به حال نشده است پس دولت Covid-19 مستند دستورالعمل. اولین قسمت از این داستان را شکست کمی بیش از یک هفته پیش زمانی که از آن پدید آمده است که دومینیک کامینگز سوار برخی از 250 مایل در کشور coronavirus مستند که می شده اند به اندازه کافی شرم آور بدون در هفته گذشته را ضمیمه به اخبار.

بله کامینگز—یک استراتژیست سیاسی که مشغول به کار به عنوان مدیر رای ترک در طول Brexit مبارزات قبل از تبدیل شدن به رئیس مشاور جانسون در تابستان گذشته—تا به حال دو بار شکسته دستورالعمل محدود کردن جنبش طراحی شده توسط همکاران خود را به نگه داشتن بریتانیا امن از انتقال از coronavirus وحی شده و حتی بیشتر محکم توسط این واقعیت است که او در واقع به حال این ویروس در زمان. در ابتدا دولت پاسخ بود به سادگی انکار این ادعا—

—که یک مشکل برای نیروی پلیس معلوم شد.

متعدد نمایندگان مجلس صحبت کردن در محکومیت کامینگز نشان می دهد که وجود دارد تنها یک دوره از عمل برای او: عذرخواهی پس از استعفای.

در این صورت هر دو افکار عمومی و خواسته های پارلمان بریتانیا, نخست وزیر تصمیم به نادیده گرفتن آنچه که هر کس خواستار شد و به جای حمایت از او aide.

کامینگز در ضمن به وضوح احساس فشار و بنابراین تصمیم گرفت که به سمت خود را از داستان. آن رفت به طور بالقوه خوب بسته به اینکه چگونه ساده لوح شما ممکن است.

آن را قانع کننده به اندازه کافی توضیح برای یک وزیر دولت ،

همانطور که از نوشتن این کامینگز هنوز شغل خود را با حزب خود حزب محافظه کار در ادامه به ایستادن در پشت سر او و دفاع از اقدامات خود را. بسیاری از آنها تعجب که چرا به عنوان کامینگز شد و در واقع هرگز به انتخاب و موقعیت خود را.

غذای آماده: در اواسط هفته گذشته در هفته جانسون به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته به بحث در مورد دولت در پاسخ به Covid-19 و جای تعجب نیست وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد Dominic Cummings. آن هم از نوع خلاصه مقدار زیادی از همه چیز.

زن سفید, تماس, پلیس, سیاه, مرد درخواست خود را به دنبال سگ-Leashing قوانین

آنچه اتفاق افتاد: یک زن به نام پلیس پس از یک مرد در پارک مرکزی خواسته او را به قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی چیزی است که مورد نیاز در بخشی از پارک که در آن آنها راه رفتن بودند.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: این همه آغاز شده صبح روز دوشنبه در منطقه از پارک مرکزی نیویورک شناخته شده به عنوان ربط.

تصویری از این حادثه به سرعت ویروسی رفت.

به عنوان روشی است که در اینترنت هر دو طرف درگیر در این وضعیت به سرعت شناسایی شده است. زن در سوال این است که امی کوپر که در پاسخ به داستان رفتن گسترده ای با آزادی مطبوعات عذرخواهی. مرد او را تهدید مسیحی کوپر (بدون ارتباط) مشتاق پرنده دیگر و سابق طنز-کتاب نویسنده ای که ساخته شده ستاره بازحمت حرکت کردن تاریخچه. بدون در نظر گرفتن واکنش او غیر ضروری بود.

بسیاری را دیدم آنچه که اتفاق افتاده است برای آنچه در آن واقع بود از جمله خود کارفرما.

ببخشید; سابق کارفرما. و برای کسانی که نگران در مورد این سگ در این ویدئو…

به عنوان او مواجه نتایج حاصل از اقدامات او کوپر عمومی شکایت کرده است که او “زندگی در حال تخریب” از آنجا که از پاسخ به آنچه که او است که به طور بالقوه بیشتر حساس انتخاب کلمات در یک هفته که در آن جورج فلوید زندگی بود به معنای واقعی کلمه نابود شده در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

برای کسانی که فکر امی کوپر کردم آنچه که او سزاوار برخی با اشاره به بزرگتر اکوسیستم این داستان وجود داشته باشد در این روز است.

غذای آماده: درست غذای آماده است که گفتگو در مورد آنچه اتفاق افتاده در ربط در حال انجام است نه بیش. اما وجود دارد یک چیز دیگر که همه از این. پرنده تماشای نشان می دهد که هنگامی که برجسته مسیحی کوپر نام پرندگان از شمال امریکا جذب برخی از جدید طرفداران مشتاق.

جدید تیلور سویفت, راز حل شد

آنچه اتفاق افتاد: انتقام است که یک ظرف به بهترین وجه در خدمت مجدد ثبت شده تحت یک نام جعلی و سپس به طعنه آنلاین توسط یک تحریکی fanbase اگر تیلور سویفت آخرین سوء استفاده هستند و هر چیزی را به رفتن.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: بیایید آوردن همه چیز را به یک دیرین در حالی که شما آفلاین مورد علاقه و یک مثال از اینترنت عامل به عنوان یک ریز کوک کارآگاه ماشین. تیلور سویفت برای آن است که او به اشتراک گذاشته شده این آخر هفته گذشته.

در این صورت از آن به نظر می رسد بی ضرر به اندازه کافی: نمی خواهم که کشتن حوا? نمی خواهم که تیلور سویفت ؟ (خوب که یکی از آخرین ممکن است راحت تر به جواب مسلما.) اما وجود دارد یک رمز و راز برای کشف آن را به عنوان معلوم شد.

برای کسانی که بدانم که Nils Sjöberg است و به همین دلیل است که مهم نام به ذکر است که به عنوان تولید کننده آن را به یک رمز و راز است که شامل رفتن تقریبا چهار سال برای حقیقت است.

ما در حال دور شدن از مرکز رمز و راز ، بنابراین تیلور سویفت تولید آهنگ اما چه کسی انجام شده است ؟ چه کسی یا چه چیزی است “دلفین باشگاه” ؟ نگران نباشید; اینترنت بود کهبیش از حد.

اگر شما نگرانم که جک پلنگ است پاسخ این جای تعجب است که به مراتب ساده تر از آن به نظر می رسد: تیلور co-writer در “نگاه آنچه شما مرا فراموش” و اشاره به اصلی واحد های تصویری.

این … همه نوع حس می کند? “چرا” از آن همه ممکن است به نظر می رسد کمی مبهم تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که سریع مسدود شده و استفاده از مواد خود را چرا که او نمی خود استاد ضبط شده بودند; آنها به دست آورد توسط Scooter Braun, قدیمی او کینه جویی سال گذشته است. اما دوباره ضبط شده از مواد ؟ که یک داستان متفاوت است.

سریع fanbase را سویفت (با عرض پوزش) پرده برداشتن از این راز برداشت شده و برداشت توسط رسانه های جریان اصلی به عنوان ماهیت چنین چیزهایی و باید ایستاده به عنوان یک یادآوری نه تنها که چرا شما نمی پیچ با Swifties, بلکه از قدرت اینترنت هنگامی که آن را می خواهد برای رسیدن به پایین از چیزهایی است. خداوند به ما کمک کند اگر که تا کنون در واقع مهار برای چیزی مفید است.

غذای آماده: در اینجا به اینترنت fandom به عنوان بی ثبات هیجان زده و آماده به استن به عنوان آن می تواند باشد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • چگونه پارسه طراحی فوق العاده سریع اینترنت در خارج از کشور
  • سفینه فضایی زمین و ارزش آرمانی فکر کردن
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>