این هفته پر شد با مقیاس فاجعه. صدها میلیون نفر از رایانه های شخصی دارند که اجزای سیستم عامل است که در معرض خطر هک است که می گویند تقریبا همه آنها. این یک مشکل است که شناخته شده است در مورد سال اما به نظر نمی رسد به هر گونه بهتر است.

به همین ترتیب, بلوتوث, اجرای اشتباهات در هفت SoC—سیستم بر روی تراشه را در معرض حداقل 480 اینترنت از چیزهایی که دستگاه به طیف وسیعی از حملات. IoT تولید کنندگان اغلب برون سپاری اجزای یک اشتباه در یک SoC تاثیر می توانید یک طیف گسترده ای از متصل doodads. نگران کننده ترین بخش هر چند که دستگاه های پزشکی مانند ضربان ساز قلب و قند خون مانیتور در میان تحت تاثیر فن آوری.

یوتیوب بازی در ضمن می خواهد به حرکت یا کشش ناگهانی تاج به عنوان پادشاه ویدئویی در جریان است. اما اکثر آن-مشاهده کانال های تقریبا تمام این کلاهبرداری ها و بازی های اعتدال چالش که در آن شما باید به طور جدی تر اگر آن را می خواهد مشروعیت آن را صرف پول بزرگ برای رسیدن به. در گوشه دیگری از الفبای جهان صدها نفر از برنامههای افزودنی Chrome بودند گرفتار انحراف مسیر داده از مردم که نصب آنها بخشی از یک آلاینده adware طرح.

سیمی گزارش به طور انحصاری در این هفته که مقامات ایالات متحده دوخته اند یک موج از حملات سایبری علیه این کشور از گرجستان در روسیه را بدنام Sandworm هکرها. هک خود شد بی باک—defacing 15,000 وب سایت و اخلال در شبکه دو سیما—اما این اسناد در خدمت بیشتر به عنوان یک هشدار به روسیه که آن را نباید تلاش مرتب کردن بر اساس همان malarky stateside.

با شلیک مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را ادامه داد برش ارشد اطلاعات ملی موقعیت. احتمالا یک استراتژی بزرگ در دراز مدت به خصوص از آنجایی که روسیه به طور فعال حمایت از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز در این سال درست مثل آنها در سال 2016. (انصاف در آنها تنها می خواهند مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع به نفع خود.)

و این همه نیست! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد با این وجود. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

هکرها ترفند تسلا به رفتن 50 مایل در ساعت بیش از حد

محققان در مک آفی نشان داده اند یک چرخش جدید در یک ترفند قدیمی. توسط ماهرانه دستکاری با یک سرعت محدود ثبت نام در این مورد به معنای واقعی کلمه با اضافه کردن دو اینچ نوار از نوار سیاه—آنها قادر به فریب Mobileye EyeQ3 دوربین در یک سال 2016 تسلا مدل X و مدل S به تغذیه بد و اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه خودمختار رانندگی امکانات ارسال هر دو خودرو به شتاب سریع. این یک low-tech نسخه از شناخته شده مشکل خصمانه نمونه تصویر, تغییرات است که باعث یادگیری ماشین سیستم به اشتباه تفسیر داده ها. (اینتل که دارای Mobileye اختلاف است که این یک حمله خصمانه از نوار می تواند فریب خورده چشم انسان نیز هست.) خبر خوب این است که این مشکل تاثیر نمی گذارد 2020 Teslas که دیگر استفاده از Mobileye تکنولوژی و نسخه های جدیدتر از Mobileye دوربین غیر قابل نفوذ به نظر می رسد به عنوان به خوبی. که نمی تواند کمک به مدل های قدیمی تر هر چند که باقی می ماند مستعد ابتلا به shenanigans زیر:

Ransomware مختل گاز تسهیلات برای دو روز

Ransomware به مدت طولانی هدفمند قربانیان که بیشتر به از دست دادن. که به طور معمول به معنای بیمارستان ها و دولت ها است. اما به تازگی هکرها قرار داده اند یکی دیگر از حساس زمینه: زیرساخت های حیاتی. آخرین مثال از ایالات متحده, امنیت و زیرساخت های امنیتی آژانس که در گزارش این هفته است که گاز طبیعی فشرده سازی تسهیلات رفت و به مدت دو روز به عنوان آنها دست و پنجه نرم با یک عفونت ransomware. واقعا وجود دارد نه هر خوب اخبار را در اینجا, اما آن را قطعا می توانست بدتر; هکرها به نظر می رسد نه به هدف کنترل صنعتی اجزای سیستم به طور خاص. آنها خوش شانس با یک ایمیل فیشینگ و تنها قادر به تاثیر مبتنی بر ویندوز بخشهایی از شبکه قربانی.

جزئیات 10.6 میلیون MGM هک قربانیان ارسال شده آنلاین

اگر شما باقی می ماند در یک MGM استراحتگاه هتل مدتی قبل از 2017 خبر بد این است که کسی هک یکی از سرور های خود را به سرقت برده و داده های مربوط به بیش از 10 میلیون مهمانان. خبر بدتر این است که گفته داده شده است کشف شده در آنلاین نرم فروم به عنوان اولین گزارش ZDNet. مسافت شامل نام و آدرس و شماره تلفن و ایمیل و تاریخ تولد و مشهور و سیاستمداران و روزنامه نگاران در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است. (با عرض پوزش جک دورسی!) آن می توانست بدتر—هیچ اطلاعات مالی به نظر می رسد درگیر—اما همانطور که با هر گونه نقض نگاه کردن به تلاش های فیشینگ یا سرقت هویت.

گوگل ضربات از 600 نرم افزار اندروید با 4.5 میلیارد دانلود از فروشگاه App

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند gnats: همه جا مزاحم غیر ممکن است برای خلاص شدن از شر اما نسبتا بی ضرر است. اما شما هنوز هم باید سعی کنید که گوگل این هفته به اخراج نزدیک به 600 برنامه هر دو از فروشگاه بازی و شبکه های آگهی. که شامل 45 برنامه از یک توسعه دهنده مستقر در چین Cheetah Mobile. گوگل ذکر شده “مخل تبلیغات” را به عنوان دلیلی برای حذف فریم آن را به عنوان بخشی از سرکوب گسترده تر در رفتار جعلی.

دفاع سیستم های اطلاعات سازمان آمار با یک نقض

در دیگر اطلاعات سازش, اخبار دفاع سیستم های اطلاعات آژانس—فراهم می کند که ارتباطات امن و حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده و نظامی—اطلاع قربانیان بالقوه این هفته که شماره امنیت اجتماعی ممکن است بخشی از نقض رخ داده است که بین آوریل و ژوئیه 2019. آنها بهار به صورت رایگان و نظارت بر اعتباری اگر شما تحت تاثیر قرار گرفتند اما صادقانه شما در حال حاضر کردم که از طریق ماریوت یا Equifax و یا را انتخاب کنید, راست?


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی