یک تهدید سه گانه Imperils میلیون ها نفر از مردم در سراسر آفریقا

یک “طوفان کامل” از گرسنه ملخ, جاری شدن سیل و Covid-19 همه گیر را تهدید به ایجاد بزرگ کمبود مواد غذایی.

رانده شده توسط آب و هوا تغییر, باران های سنگین در این بهار به افزایش گسترده swarms از ملخ شده اند که محو محصولات در سراسر کنیا و اتیوپی و سومالی ترک یک دنباله از تخریب امثال آن نشده باشد برای نسل های. در طول چند ماه گذشته این حشرات به سرعت در حال گسترش در شمال عبور از خلیج عمان به نفوذ ایران و پاکستان و هند است. ترکیب آسیب از ملخ و باران و اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر تبدیل شدن به آنچه که سازمان غذا و کشاورزی سازمان به نام بی سابقه ای تهدید برای امنیت غذایی در این مناطق است.

“کشاورز است که برخورد با این تهدید سه گانه ملخ, جاری شدن سیل و غیر منتظره ای سنگین و بارش باران در برخی از فصول و سپس Covid محدودیت می گوید:” لیدیا Zigomo آکسفام مدیر منطقه ای در شاخ, شرق و مرکز آفریقا. “که بدان معنی است که آنها نمی تواند حرکت کالاهای خود را به بازار به راحتی به دلیل محدودیت های مسافرتی که قرار داده شده بین شهرستانها و شهرهای کوچک.”

ملخ غذایی proclivities آن را به خصوص شوم آفت: با توجه به FAO به طور متوسط به اندازه بیابان ملخ ازدحام می تواند مصرف غذا به همان اندازه که از 2500 نفر در یک روز. “در مورد بیابان ملخ آنها بسیار polyphagous که درس خوان, راه گفت: آنها نه خواران ضربه زننده در همه, می گوید:” ریک Overson پژوهش هماهنگ کننده در دانشگاه ایالتی آریزونا جهانی ملخ ابتکار. “آنها به خوردن تقریبا همه چیز. اما گفته شده که غلات بیشتر در کربوهیدرات مقیاس و بیشترین حساسیت و ترجیح داده و بیشتر به شدت آسیب دیده و اقتصادی است.” بشریت اصلی محصولات—گندم و سورگوم و ارزن و برنج—اتفاق می افتد به غلات حاوی کربوهیدرات. هنگامی که آنها feasted در آن کربوهیدرات ها و حشرات بزرگتر و سریعتر شتاب خود را در ماه مارس.

حتی اگر یک شرق آفریقا محصولات کشاورزی زنده ماندن حشرات باران های سنگین تشدید تغییرات آب و هوایی ممکن است دور باقی مانده گیاهان. “و در بالا از آن [كشاورزان] تحت تاثیر قرار Covid می گوید:” Zigomo. “نه آنقدر در این منطقه از نظر تعداد بالا از عفونت بلکه محدودیت های تأثیر اقدامات به تلاش برای آوردن این ملخ تحت کنترل و همچنین تأثیر توانایی کشاورزان برای تجارت خود را تولید کند. همه این چیزها اتفاق می افتد در همان زمان ایجاد یک طوفان کامل.”

اگر یک کشاورز نمی تواند به بازار برای فروش محصولات خود نه تنها آنها را به از دست دادن درآمد اما ساکنان شهری که تکیه بر آنها برای مواد غذایی گرسنه. “بنابراین ما در حال صحبت کردن در حدود 30 تا 33 میلیون نفر که به شدت مواد غذایی-نا امنی در این منطقه از شرق و مرکز آفریقا در هفته های آینده و ماه می گوید:” Zigomo.

این Covid-19 مستند نیز پیچیده مبارزه با ملخ. تا مطمئن شوید که نیاز به مردم را به پناهگاه در محل در اوایل بیماری همه گیر بسیار مهم است برای اجتناب از بدتر ویرانی اقتصادی است که خواهد آمد با فراری شیوع بیماری های ویروسی. اما آفریقا مبارزه با ملخ نیاز به ثابت هماهنگی بین فائو و دولت های ملی و جنبش ثابت لوازم.

“متاسفانه این مستند همزمان با زمانی که ما واردات بخش عمده ای از ما آفت کش ها و تجهیزات و همچنین تعدادی از هواپیما و پرواز خدمه می گوید:” سیریل فران FAO مقاومتی رهبر تیم در شرق آفریقا. “بنابراین ما تا به حال تاخیر در عرضه است.” برای مثال او می گوید: یکی از آفت کش تحویل به کنیا قرار بود به می رسند در اواسط ماه مارس, اما تنها به تازگی فرود آمد در کشور است.

خوشبختانه عرضه زنجیره ای برای این آفت کش ها و تجهیزات در سطح جهانی توزیع شده, پس از اختلال در صادرات کشور نیست به طور کامل متوقف جریان کالا. اما در زمان Covid-19 تحویل آهسته ترک خدمه بدون مواد شیمیایی آنها بلافاصله باید برای از بین بردن swarms قبل از آنها رشد قابل اندازه.

بیشتر به مسائل پیچیده برخی از کشورها دیده نمی ملخ تا زمانی که دولت از دست داده اند نهادی دانش مورد نیاز برای دفع این تهدید است. به طور معمول فائو و دیگر گروه ها را به پرواز در کارشناسان برای جلسات آموزشی اما این اختلال از سفر قرار است kibosh است.

زمان آن تمام شده است و ویرانگر. باران های سنگین در سال 2018 مجاز ملخ برای ایجاد خود را در بیابان از راه دور از عمان, فرار شبکه گسترده از انسان ناظران در lookout برای حشرات. زمانی که نسل دوم از ملخ swarms آغاز شده ظاهر این گذشته فوریه بالونی از طریق ژوئن و در سراسر آفریقا آن را همزمان با کشاورزان فصل رشد.

خدمه قادر به مبارزه با برخی از ازدحام با آفت کش ها “اما ما نمی تواند کنترل همه swarms می گوید:” فران. “بنابراین ما باید تعدادی از swarms که کردم دور از ما سیستم کنترل بلوغ رسیده تربیت و سپس در حال رفتن به ایجاد یک موج جدید است.” این یکی خواهد شد بسیار خطرناک برای معنوی مناطق که در حال رسیدن به پایان فصل بارانی. “این swarms واقعا خوردن بسیاری از ranchland پس از آن وجود خواهد داشت بدون باران به بازسازی مرتع زمین شروع در پایان ماه ژوئن” فران می افزاید.

ملخ حمله به هند و پاکستان در هفته های اخیر است که کمی کمتر وخیم لطف مناسب زمان با فصل رشد. در حال حاضر بسیاری از زمینه ها در حال حاضر برداشت شده و کشاورزان هنوز کشت محصول بعدی خود را. اما این منطقه است که ورود به آن, فصل باران های موسمی و این نگرانی به دلیل نیاز به ملخ باران به نژاد است. (زنان سپرده تخم مرغ های خود را در شن و ماسه و تخم مرغ طبخ خواهد شد اگر شن و ماسه نیست،) اگر هند و پاکستان نمی تواند به اندازه کافی کنترل این آفات می تواند آنها را مستعد ابتلا به همان وحشیانه چرخه که فاکتورها باعث ایجاد پلاک آفریقا: باران بیا, ملخ, پرورش یک نسل جدید متولد شده است و obliterates محصولات و نژاد یک بار دیگر هنگامی که باران بازگشت. این می تواند در ادامه سال پس از سال منجر به قحطی.

در زمان عادی که می تواند فاجعه بار—در طول یک بیماری همه گیر آن خواهد بود بیشتر از همه وحشتناک. همانطور که با تغییر آب و هوا به طور کلی فجایع زیست محیطی به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار فقیر و تشدید دیرینه نابرابری های جنسیتی و دیگر مشکلات. برای مثال زنان به طور معمول انتظار می رود برای مراقبت از کودکان می شود که فوق العاده استرس زا اگر یک خانواده بی خانمان. “کاهش محصولات کشاورزی تنها به افزایش فاصله و مهاجرت که چوپان یا کشاورزان را مجبور به انجام آن سفر است که واقعا دشوار است برای زنان می گوید:” Barri Shorey, مدیر ارشد, بهبود اقتصادی بین المللی نجات کمیته انسانی سازمان است. “و نیز خشونت است که ما می دانیم در حال حاضر اتفاق می افتد در خانه ها به عنوان منابع کمیاب تر.”

اما شاید Shorey می گوید وخیم بار با آنها را یک فرصت منحصر به فرد برای مقابله با نابرابری ها—برنامه های آموزشی مثلا به زنان بیشتر درگیر در اقتصاد محلی است. “نه فقط فکر کردن در مورد چیزهایی که از نظر ساخت برنامه های قابل دسترس برای زنان اما چگونه برنامه های در واقع تغییر هنجارها و مسئولیت و رفتار زنان در خانواده ؟” می پرسد Shorey. “چگونه می توانیم استفاده کنیم که به نفع ما در زمان بحران عمیق؟”

مسائل در سراسر آفریقا و هند و پاکستان در منطقه می تواند بسیار بدتر در ماه های آینده; کشورهای غرب آفریقا در حال حاضر در حالت آماده باش با swarms بالقوه پخش كردن, وجود بیش از چند ماه آینده. به مبارزه و عرضه زنجیره ای برای آفت کش ها نیاز به تقویت کارشناسان می گویند و این منطقه در حال رفتن به نیاز به یک مقدار عظیم از کمک های خارجی به عنوان کمبود نگه دارید. “امنیت غذایی یک مشکل واقعی در اینجا می گوید:” آکسفام را Zigomo “و نیاز به سرمایه گذاری و کمک های انسان دوستانه.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>