ون گوگ دزدی هنر تاپ های این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

هفته جهانی تصویب وحشتناک نقطه عطف: بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus. دیگران بی شماری وجود دارد غیر قابل تشخیص یا تشخیص داده نشده. به عنوان یک رکورد 6.6 میلیون نفر فایل بیکاری در ایالات متحده نشانه ای از تخریب به ارمغان آورد با این بیماری همه گیر فراتر از به سادگی بیماری شما ممکن است تعجب که چگونه چیزهای بد در حال رفتن به دریافت کنید. پاسخ نگران کننده ممکن است “واقعا بد” به خصوص این که آمریکایی ها نیست ماندن در خانه و مانند آنها گفته شد. کار خوب هر کس. هنوز هم. حداقل Dolly Parton همچنان بهترین است.

Coronavirus را آغاز کرده است به تاثیر مشاهیر در راه فراتر از فقط رویدادهای بودن لغو یا تام هنکس در حال به دام افتاده در استرالیا. (او در حال حاضر است.) انگلیسی, کمدین ادی بزرگ درگذشت از Covid-19-عوارض مربوط به عنوان ما نوازنده آدم شلسینگر که کار شما لذت بردم این که آیا شما یک فن از چشمه Wayne, دیوانه, دوست دختر سابقیا فیلم Josie and the Pussycats. (کسانی که به یاد داشته باشید که چیزی که شمابله بود که او را بیش از حد.) آن است که متاسفانه به احتمال زیاد فقط آغاز یک روند است که ادامه خواهد داد برای برخی از زمان.

با این همه در رفتن این احساس تقریبا churlish به درخواست آنچه که مردم در حال صحبت کردن در مورد. آنها در حال صحبت کردن در مورد کوروناویروس ، است که می گویند که وجود ندارد از دیگر موضوعات گفتگو آنلاین, اما شده است وجود دارد بسیار کمتر پچ پچ در مورد, گفتن, لیندسی لوهان موسیقی باز گشت یا Barefoot Contessa تالار گفتگوی جوانان ایرانی, کوکتل از شما ممکن است انتظار. آنچه را که مردم بوده است صحبت کردن در مورد این هفته ؟ خوب این.

من نمی گویم یک ماه می تواند خالی از سکنه می شود اما بیایید قدر که آن را نمی مارس دیگر توافق ؟

چه اتفاقی افتاده است: یک دقیقه و قدردانی از این اما مهم است واقعیت: مارس رسیده است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: بیایید همه چیز غیر منتظره ای یک بار با برخی از خبر خوب. فقط یک نگاهی به تقویم: آن مه. آن را واقعا است. ما از آن ساخته شده و حتی مارس احساس می کردم که یکی از طولانی ترین ماه در حافظه اخیر است. آن را به عنوان نزدیک شدن پایان آن بسیاری نمی تواند کاملا خود را به باور آن می تواند واقعا اتفاق می افتد.

به طور فزاینده ای محبوب الگوی رفتاری به سرعت گسترش در سراسر اینترنت بی تاب برای یک پیش فرض به طور فزاینده ای ماه فقط به پایان رسید در حال حاضر. اوضاع کمی پیچیده توسط این واقعیت است که مارس واقع شد دیگر از مردم انتظار می رود به لطف آخرین روز که هر کس را فراموش هر سال است. (و گذشته از آن با 31 مارس تولد احتمالا.)

در واقع مارس—یک ماه است که در آن اساسا همه چیز از جمله زندگی به عنوان ما آن را می دانستند لغو شد در پاسخ به همه گیر جهانی است که نابود همه چیز از جمله اقتصاد—احساس بنابراین لعنت و جاودانه است که برخی واقعا می تواند خود را به فکر می کنم آن را در واقع می تواند پایان. پس از همه, ما همه دیده می شود کسانی که فیلم های ترسناک که در آن تبه کار مرده به نظر می رسد قبل از ساخت یک “غیر منتظره” باز گشت درست است ؟

اما در اینجا ما در یک ماه جدید و همه چیز در حال رفتن به … بهتر است ؟

… Dammit.

غذای آماده: این احساس در مورد حق.

بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

آنچه اتفاق افتاد: به عنوان ما همچنان به صورت یک به سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر رئیس جمهور تهمت شده است برگزاری یک سری از مطبوعات روزانه جلسات—برخی از یادآوری برخی شعار محبوبیت خود را در Facebook و دوست خود را که باعث می شود بالش.

آنچه واقعا اتفاق افتاده: به عنوان بسیاری از آمریکایی ها بپیچید تا 3 هفته از ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus رئیس جمهور تهمت تفسیر در Covid-19 شیوع به نظر می رسد در حال تغییر است. پس از هفته گمراه کننده اطلاعات واهی و پهلوانان مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح در هفته گذشته با استقبال اعلام کرد که نشانه های بالقوه تکامل از نگرش است.

گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل خوش بود توجه به پیشنهادات قبلی که شاید رئیس جمهور خواهد چشم پوشی از کارشناسان پزشکی در حمایت از امکان موفقیت اقتصادی. اما نبود آن همه او کردم تا در اولین کنفرانس مطبوعاتی این هفته. او همچنین پرده برداری از یک Covid-19 دستگاه تست. نوع.

که گفت: او روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی همچنین شامل یک مهمان غیر منتظره است که نشان می دهد که شاید او نبود کاملا جدی در مورد همه چیز.

سهشنبه, اما, دیدم به عنوان یک یادآوری تهمت سعی کنید به رهبری یک کنفرانس مطبوعاتی به فاش کردن برخی مسلما سخت حقایق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرش شیفت خسته نمی کند با بسیاری از توجه به غیر معمول هوشیاری. تغییر در تن نمی متقاعد کردن هر کس.

یک روز بعد از آن آسان بود برای دیدن که به عنوان گزارش نسبت ناروا صرفا بازی رسانه ها با تظاهر به جدی در مورد کوروناویروس در حال حاضر. چقدر آسان است ؟ خوب این بود که روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

غذای آماده: که در مورد آخرین بیت …

چشم سائورون است (و جیغ)

چه اتفاقی افتاده است: برای هر کسی که مایل بود یک فیزیکی و ملموس شی که شخصیت عاطفی و روانی و آشفتگی که مردمی هستند و در مجموع احساس این روزها به قدرت است که در شهر نیویورک قدم تا بشقاب در یک کار کاملا غیر منتظره شیوه ای در هفته گذشته تبدیل به طور سنتی ثابت و جامد ساختمان امپایر استیت به یک استعاری نور نشان می دهد که واقعا صحبت کرد و به مردم وجودی ،

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: این یک چیز می گویند که زندگی تغییر کرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus. آن را به وضوح به عنوان یک نظرسنجی اخیر نشان داد; Covid-19 در حال تغییر است زندگی شاید حتی به طور دائم اما وجود یک مشکل است. این همه داخلی چرا که مردم به معنای واقعی کلمه همه بسته در خانه و آپارتمان خود را. گذشته از عکس های از خیابان های خالی و سرگردان حیوانات وجود ندارد که هر بصری دال از وجودی ترس از عصر جدید. اگر تنها کسی که می تواند آمد تا با یک راه حل این مشکل است.

دیدن ؟ که آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.

قبل برای ساختمان امپایر استیت است که در یک بار قابل توجه و horrifyingly شدید. به ویژه هنگامی که شما آن را راه کسانی که در نیویورک آن را ببینید.

جای تعجب نیست آن شهری که هرگز نمی خوابد با تمام است که در جریان است. اما چگونه مردم در سراسر اینترنت را این حسن نیت disturbatron?

منظورم این است که به نظر می رسد در مورد حق است. نگران نباشید هر چند همه چیز در حال کار فقط خوب است. ظاهرا.

غذای آماده: در خلاصه این آشکار tribute-to-اورژانس-کارگران/هشدار-به-روزمره-شهروندان-که-آنها-در حال حاضر-زندگی-در-جهنم-Gotham است که قطعا انجام کار خود را حتی اگر آن را به طور کامل روشن نیست فقط آنچه که کار خود را در واقع است.

چه آنها نمی خواهند شما بدانید در مورد صفحه تکتونیکی فعالیت

آنچه اتفاق افتاد: بله, وجود دارد, زلزله در آیداهو هفته گذشته است. بدون این بدان معنا نیست که وجود دارد در مورد به یک آتشفشان فوران. آن دو چیز واقعا می تواند به طور کامل قطع شده با وجود ادعای برخی از مردمی آنلاین.

آنچه واقعا اتفاق افتاده: نگاه ما آن را دریافت کنید. همه گیر در داخل رفتن کمی دیوانه و ترس بدترین در حالی که به طور همزمان به دنبال کمی هیجان. ما درک می کنیم. ما binged ببر پادشاه فقط مثل شما بود. هنوز هم می کند که واقعا توضیح در هفته گذشته مسخره آیداهو هراس ؟ آن آغاز شده و سه شنبه.

خوب, آن را یک زلزله نسبتا بزرگ—بزرگترین از سال 1983 به گفته کارشناسان—اما معلوم شد آن را در واقع یک معامله.

همه به خوبی به پایان می رسد ، نه دقیقا به عنوان آن معلوم شد. زیرا یک تعداد خاصی از مردم نیست متقاعد شده آن بود پایان فقط رتبهدهی نشده است.

در اینجا چیزی است: آنها واقعا نه به عنوان کارشناسان به سرعت با عجله به اطمینان مردم است.

متاسفانه در حال حاضر آن را احساس می کند مانند هر کس به جز پدر و مادر است کمی بیش از حد زمان در دست های خود را, بنابراین انتظار یلو truthers به ظهور در روز. چه Qanon تا به این روز و حال ؟

غذای آماده: مسلما راه است که همه چیز باید در جریان بوده است به تازگی این احساس فقط یک کمی بیش از حد مناسب است.

Coronavirus Saga اولین دزدی بزرگ

آنچه اتفاق افتاد: در نگاه به گذشته آن را در واقع تا حدودی تعجب آور است که آن را در این زمان طولانی برای مشاغل دزد به درک که هر کس خود quarantining و خود به معنی جداسازی اقلام گرانبها هستند که چپ کمتر محافظت شده است. است هر کسی که در بازار اولیه ون گوگ?

آنچه واقعا اتفاق افتاده: شما … شما می توانید تمام جزئیات هلندی, درست است ؟

خوب خوب. برای کسانی که نمی تواند جزئیات هلندی و یا با استفاده از گوگل ترجمه, اینجا چه خبر است: در آغاز هفته گذشته کسی که در زمان استفاده از اجتماعی فاصله و خود قرنطینه برای شکستن به خواننده لارن موزه و سرقت یک نقاشی ونسان ون گوگ. شما می دانید که شما انجام دهد.

بله, البته, آنها, چرا که آنها ون Goghs. او نوع از یک معامله بزرگ است. به عنوان اگر داستان نبود به اندازه کافی هیجان انگیز به عنوان آن بود—و آن بود چرا که هنر سرقت در آمد—وجود دارد یک زن و شوهر از انطباقها در مورد زمان دزدی است که به کمک داستان روند در سراسر جهان است.

این درست است; نقاشی به سرقت رفته بود در تولد ون گوگ که واقعا احساس می کنم مثل خصوص تاسف ضد حال است. اما ما گفت که وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که مناسب است ؟

آن را قطعا نمی تواند یک تصادف باشد. اما آنچه می تواند این همه چیست؟!

واضح است که این تنها توضیحی است که حس می کند.

هیچ. هیچ. ما بهتر از آن جناس.

غذای آماده: در حال حاضر این است که جناس است که ما به دنبال شده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک بار مرغ کشاورز اختراع آینده تبرید
  • Rivian به برقی کامیون ها به توده ها
  • ببر پادشاه بی رحمانه و وحشتناک—پس چرا ما همه از تماشای آن ؟
  • این است آخرالزمان به دنبال تو بود
  • این “سورئال” دیوانگی در داخل آمریکا بزرگترین ماسک ساز
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>