یک Virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی

عروس و داماد تا به حال یک ماه و نیم به حرکت خود مراسم آنلاین. در اینجا چگونه آنها این کار را از AV راه اندازی به دستورالعمل برای مهمانان.

قرار بود آن را به یک مقصد جادویی عروسی. جنی کوپر و شان Steuer که در لس آنجلس زندگی دعوت کرده بود 120 نفر را برای پیوستن به آنها را در هایت Ziva پورتو وللرتا در مکزیک—یک رفت و آمد مکرر فراگیر با پنج بی نهایت استخرهای شنا و سرگرمی است که شامل فولکلور رقص آکروباتیک و اجرای برنامه.

کوپر را خریده بود 100 میله های براق برای یک نئون “ما عشق می درخشد روشن” حزب خوش آمدید. مهمانان می شد گفت: عروسی که در هتل اما در صبح روز آنها خواهد بود دستور به جمع آوری در لابی. اجاره ادم بددهن و ماجراجو خواهد ماهوت پاک کن زدن آنها را به یک جزیره خصوصی که در آن آنها می خواهم به تماشای شوهر ارز “من” در یک “گرمسیری غیرمتعارف بهشت” با فانوس و مشعل روشن ، سپس آنها می خواهم همه آمار رقص همراه با آتش رقص و طبل.

قبل از همه گیر این طرح به انجام “خدمات عروسی” در شهر در مارس 28 با همسایه طبقه بالا و با بهترین دوستان کریستی و جک اسکات به عنوان شاهد و کریستی پدر کشیش فیل Aijian به عنوان officiant. پورتو به Vallarta خواهد بود بزرگ نشان می دهد که در آن آنها رد و بدل پاکستان در مقابل یک گروه بزرگی از خانواده و دوستان است. اما پس از آن رمان coronavirus آغاز خزنده در سراسر جهان است.

برای اولین بار اعضای خانواده شروع به لغو برنامه های خود را برای حضور در. سپس استرالیا مرزهای خود را بسته است که به معنای کوپر برادر هری خواهد بود قادر به پیوستن به. توسط اواسط ماه مارس مهلت نهایی هتل پرداخت بیش از نیمی از مهمانان بود کاهش یافته است. این clothiers ساخت Steuer را توکس و کوپر لباس معلق تولید و فروشگاه طلا و جواهر که به حلقه های خود را تعطیل. Steuer و کوپر ساخته شده یک خط تیره دیوانه به خود county courthouse برای به دست آوردن مجوز ازدواج روز قبل از آن بسته شده است.

در آن زمان می گوید کوپر آنها احساس مانند “ویروس سر در گم می شود ما هنوز هم رفتن!” در مارس 18, هر چند ممکن است عروسی بود و بدیهی است که خاموش است. هیچ کس از رفتن به مکزیک. این میله های براق شاید می تواند برای استفاده می شود چیز دیگری است.

به طوری که آن را تبدیل به آشکار است که رویای خود مراسم را از روی میز—تا آینده قابل پیش بینی به هر حال—Steuer و کوپر دوباره مصمم به اجازه می دهد هر چیزی متوقف کردن آنها را از تبدیل شدن به خانم و آقای Steuer. “ما هر دو در اواسط سی سالگی بنابراین ما می دانستیم که ما نمی لوکس از زمان برای به تعویق انداختن ازدواج تا سال آینده قبل از شروع یک خانواده می گوید:” کوپر. “و چه کسی می گویند اگر این وضعیت با سفر و اجتماعات متفاوت خواهد بود با پس از آن؟”

زمانی که آنها اعلام کرد که مکزیک لغو شد Steuer و کوپر آب گرفتگی شد با پاسخ مانند “ما باید margaritas در مارس 5, به افتخار شما هر دو” و متوجه شدم که نمی خواهم به می گویند “من” بدون شرکت خود را به “معشوق باند” در برخی از ظرفیت. آنها سپس تصمیم به تغییر چرخ دنده نگه داشتن خود را Cinco de Mayo تاریخ عروسی و پیدا کردن یک راه برای جریان مراسم. کریستی اسکات پدر بود و حتی هنوز هم حاضر به ازدواج با آنها را در فرد. (آنها مطمئن کشیش آنها فاصله اجتماعی در طول مراسم و قرار دادن نوار در طبقه به علامت که در آن او ایستاده شش فوت دور.) این به معنای آنها در حال حاضر به حال یک ماه و نیم به قرار دادن با هم یک عروسی مجازی خواهد بود که (تقریبا) به عنوان سرگرم کننده به عنوان یک فرد جشن در ساحل منزوی در دسترس تنها با قایق.

کوپر و Steuer هستند البته نه به تنهایی. در مورد 450,000 مراسم عروسی برنامه ریزی شده بود در ما بین ماه های مارس و آوریل می گوید Jeffra Trumpower ارشد مدیر خلاق در WeddingWire که جفت زوج با عروسی فروشندگان. “ارتباط جنسی, بدست, خلاق, در, راه, آنها, احترام به خود, اصلی, تاریخ عروسی,” او می گوید. و شرکت های بدست خلاق در چگونه آنها در خدمت آن بود و تازه ازدواج کرده.

به سادگی فرار راه اندازی کرده است یک عروسی مجازی بسته و 200 دلار آن را فراهم عروسی برنامه ریزی کمک مجازی officiant, مشاوره در اخذ مجوز ازدواج و پشتیبانی فنی. برای 800 دلار Wedfuly خود را اجرا زوم عروسی هماهنگی “مهمان” در بیش از 1000 دستگاه. افزودنی شامل گزینه های مجازی عکاسان عروسی (400 دلار) سفارشی مجازی پس زمینه ($75) و مجازی موسیقی زنده ($200). آنها حتی می توانید استخدام نوازنده های مورد علاقه خود را به انجام و یا مشهور به officiate (قیمت TBD).

وندی کید یک برنامه ریز عروسی با هر و هر جزئیات می گوید شرکت او همواره ارائه livestreaming خدمات برای زوج های, اما آنها عمدتا شامل یک گاه به گاه پدربزرگ و مادر بزرگ FaceTiming در. اگر یک مرد متاهل در حال حاضر خانواده در خارج از کشور, آنها ممکن است کمیسیون مناسب livestream اما این نادر بود. در حال حاضر او ساختمان در آن تجربه برای کمک به Covid-19-عصر همسران عملا پخش nuptials خود را.

Steuer و کوپر نیست استخدام یک سرویس. داماد یک تکنولوژی ops متخصص در Netflix بکشد; عروس صاحب یک تریلر نوار شرکت و هنگامی که جهان نه در وسط فرمان “در خانه ماندن” منظور هرچه امضا کوکتل در مراسم عروسی و رویدادهای اطراف لس آنجلس. او حیله گر او techie—آنها متولد شدند برای انجام این کار! اما در ابتدا آنها باید بفهمند که چگونه به نگه داشتن دوربین خود را از گرمای بیش از حد و تبدیل آنها سبز, dodge همسایگان پرتاب آب در هواپیماهای بدون سرنشین و صرفه جویی در پدر و مادر عروس از تقریبا گم شده این مراسم است.

مارس 22: تصمیم به رفتن مجازی—و برای رفتن به بزرگ

مهمانان درخواست شده است اگر آنها هنوز هم می توانید آنها را دریافت و Steuer می داند که او می تواند آن را به کار فنی, به طوری که آنها تصمیم به livestream عروسی. “ما ممکن است قادر به آغوش پدر و مادر ما و یا انجام conga با بهترین دوستان ما اما دانستن آنها در اینجا—حتی اگر از “اینجا” به معنای استفاده از قدرت daisy-chained Jabra pucks و با کیفیت بالا دوربین PTZ—معنی جهان,” او می گوید. اما در pivoting از یک ساحل مکزیکی به زندگی تحت مستند, Steuer به رسمیت می شناسد این است که باید بیش از فقط او و عروس خود ایستاده قبل از لبه پنجره رساند تا اپل. سند چشم انداز از چندین زاویه دوربین روشنایی خلق و خوی و کامل بر روی virtual DJ سوخت رقص با مهمانان پیوستن به در از خانه های خود چرخش در اطراف در ذهن او.

آن شب کوپر نمی توانید خواب تا او با استفاده از یک برنامه به نام تغییرهای برای ایجاد یک دعوت نامه تمسخر به نگاه مانند Netflix منو. کپی: “زمانی که یک ویروس کشنده نوردد جهان جنی و شان مجبور به انصراف از عروسی رویای خود را و پیدا کردن یک راه جایگزین برای جشن عشق خود را با دوستان و خانواده خود را.”

مارس 23: بیشتر Merrier

کوپر نوشته های دعوت در Facebook گروه برای عروس برای دیدن اگر دیگران در حال برنامه ریزی در رفتن مجازی. “این یک واکنش,” او می گوید. “بسیاری از تبریک و پشتیبانی. بسیاری از “خوب انجام می شود برای اجازه دادن به عشق برنده’ نوع دیدگاه. برخی از لجستیکی سوالاتی مانند ” آیا شما در حال حاضر خود را با ازدواج مجوز؟’ “چگونه شما به این مجموعه است ؟ ‘آنچه که پلت فرم شما می رویم به استفاده از?'” این تایید شور و شوق خود را. او به پایان می رسد تا دعوت از چند کنجکاو عروس به تماشای او عروسی livestream.

آوریل 24: در واقع برای برخی از مهمانان یک عروسی مجازی بهتر است

عروسی مجازی به معنی مهمان می تواند در حال حاضر حضور خود را به علاوه آنهایی که—یا twos یا threes. بنابراین کسانی که نبودند قادر به سفر به مکزیک به طور رسمی در.

هانا Cookman کوپر قدیمی ترین دوست, را نمی تواند در فرد عروسی چرا که او نگران بود در مورد چگونه Zika تاثیر می گذارد او مفهوم برنامه. در حال حاضر او می تواند “پوشیدن بهترین لباس خود” و رقص همراه با زن و شوهر در “یک اتاق نشیمن دیسکو برای دو نفر.”

Nigel and Pam Cooper holding a glass of champagne standing in front of a sign that reads Congratulations Jenny Sean...
نایجل کوپر پدر-of-the-bride نان تست را شامل جوک مانند: “خبر خوب! وجود دارد یک بار رایگان. شما می دانید که در یخچال است.” البته, آن را به سختی به اندازه جمعیت. “من انتظار برای دریافت هر گونه بازخورد در روز, به عنوان هر کس میکروفون خاموش خواهد بود بنابراین من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بسیار متفاوت از خشک اجرا است که احساس بسیار عجیب و غریب,” او می گوید.حسن نیت ارائه میدهد از نایجل کوپر

Steuer کالج, دوست, Derick Tekus شد برنامه ریزی برای رفتن به مکزیک, اما بدون خانواده اش—بیش از حد گران است. در حال حاضر هر کس می تواند شرکت کنند. “ما در حال رفتن به ساحل تا” خانه,” او می گوید.

مادر داماد, پاتریشیا Steuer که توصیه شده است در مقابل سفر به مکزیک توسط انکولوژیست بود هراس شکستن اخبار به زن و شوهر است. در حال حاضر او خدا را شکر او را قادر به شرکت. او و همسرش خریداری ویژه پس زمینه به چسبیدن به پشت, آنها در طول این مراسم و همچنین دستور یک کیک سفارشی محاط با عروس و داماد نام و تاریخ عروسی برای خوردن در خانه در رنو نوادا.

“هر کس هیجان زده است به چیزی برای نگاه به جلو و به جشن می گوید:” کوپر که خواستار این “یک پوشش نقره ای در آنچه که می تواند به راحتی به عنوان یک توصیف بسیار انت وضعیت است.”

مارس 26: محل تصمیم گیری: آپارتمان یا حیاط خلوت?

زن و شوهر به انتخاب بین آپارتمان خود را و یا یک دوست حیاط خلوت مشرف به اقیانوس است. “بدیهی است که گزینه دوم را ترجیح داده می شود اما ما باید کنترل بیشتری بر تکنولوژی از ما آپارتمان” Steuer می گوید. داشتن بهترین AV تجربه ممکن است هدف خود را. کوپر جوک هایی که پس از عروسی رفته مجازی او را بسیار هیجان زده در مورد گرفتن به استفاده از دوربین های خود را و اسباب بازی است که او را از همه گرفته اما بیش از برنامه ریزی به طوری آپارتمان در نهایت برنده است.

آنها استخدام یک DJ حرفه ای خدمات به تشریفات و کمک به ساکت کردن و unmuting مهمانان به طوری که یک مستی پسر عموی نمی کند به طور تصادفی بحث بر عهد خود را. آنها با استفاده از رنگ نوار نور به ایجاد محیط و ایستگاه های دوربین های متعدد و iPads در اطراف اتاق به طوری که آنها می توانید ضبط زوایای مختلف; Steuer امید به ویرایش این فیلم به یک یادگاری عروسی تصویری.

مارس 28: مهمانان خود را دریافت دستورالعمل

اواز یا موسیقی دو نفری می فرستد و از “ما یک طرح B” ایمیل که هدایت مهمانان به بازدید خود را به تازگی نونما عروسی سایت. آنها نوشته اند کامل مبین مجازی عروسی این فن آوری در پشت آن و اجرای نمایش—مراسم-1 ساعت زمان اقیانوس آرام به دنبال تکیلا و toasts, به دنبال یک “به نوبه خود تا حجم بر روی لپ تاپ خود را و اجازه دهید بوگی” رقص. آنها شوخی: “اجازه دهید فقط امیدوارم که ما هنوز در حال صحبت کردن با یکدیگر پس از شش هفته از قرنطینه.”

مارس 3: گفت: بله به لباس … دوباره

کوپر لباس شرکت اعلام کرد در Instagram که آنها را حمل و نقل. او باید پوشیدن لباس در آپارتمان خود و یا ذخیره آن را در مورد او و Steuer یک “عروسی واقعی” پایین خط ؟ او عموزاده او را متقاعد به پوشیدن این استدلال که گفت: پاکستان در مقابل یک دیگر است “به عنوان واقعی به عنوان آن می شود.” کوپر می گوید این است که لحظه ای که مجازی عروسی شد بسیار واقعی است. “آن یک” آه عجب ما واقعا می خواهم به انجام این کار ؟ ‘ لحظه.” مهمانان می توانید هر آنچه که آنها از “شیک frocks و کلاه” (کوپر است که در اصل از انگلستان) به “ساحل شیک.”

مارس 13: محل تنظیم شده است

بیش از زوم کوپر و Steuer من به یک تور مجازی از خود شهر آپارتمان به عنوان آنها تبدیل آن به یک محل عروسی. کوپر تهیه تاج گل برای پس زمینه. (او راه Pinteresty و اسپری-نقاشی حولا در طلا رز و بسته بندی آنها را با گیاهان سبز و گل های او استفاده می کند برای تزئین تریلر بار.)

کوپر دوربین حرکت می کند و به من نشان می دهد اتاق ناهارخوری که تبدیل خواهد شد به “مینی-مکزیک” کیک-برش ایستگاه. ما عبور خود کوچ که او می گوید: “به نحوی هل اتاق خواب” برای روشن شدن فضا برای یک طبقه رقص. چهره های مهمان نمایش داده خواهد شد در اتاق نشیمن 85 اینچ تلویزیون.

فانتزی سونی A7iii دوربین سفارش—باید آن را به ارائه یک تجربه بهتر—اما Steuer نگران است که نه آن را و نه طناب مورد نیاز برای اتصال به آن را در زمان می رسند. “این قطعا یک غیرضروری مورد به فدرال اکسپرس,” او می گوید. کوپر می گوید Steuer “من نمی خواهم زوم بمب افکن در عروسی من!” او می خندد. نه در خود تماشا کنید! او می خواهد دوستان خود را با هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز برای بالکن عکس. کوپر شوخی رول چشمان او. در ضمن او در تلاش برای متقاعد کردن او را به مجازی درس رقص.

مارس 15: تماس با دی جی

راب Corrall از آهنگ دوم مشتاق به DJ/تشریفات اول عروسی مجازی. او را زنده از گاراژ خود را در مارس 5. همکارش رالف Bracamonte خواهد زوم در برای پشتیبانی فنی. همه در مورد توافق دارند که زوم پلت فرم از انتخاب—همه زوم. اما چگونه خواهد Corrall انتقال از عروسی منطقه به پذیرش منطقه ؟ دوربین های مختلف? جدا زوم لینک ها ؟ می Corrall پین “پذیرش” محل به طوری که مهمانان خواهد بود قادر به انتقال یکپارچه? او اطمینان هر کس او آن را کشف کردن.

مارس 16: کوپر زوم با یک آرایش هنرمند دوست

“واقعا او تا به حال برای آموزش من از زمین تا آنجا که من انجام این کار کمی آرایش به طور معمول و هرگز نشان داده اند که علاقه زیادی به یادگیری قبل از” کوپر می گوید. او می فرستد و او را دوست دومینیک Desveaux چند تصاویر برای الهام, اما Desveaux او می گوید تصاویر او فرستاده بودند به شدت فتوشاپیه که نزدیک این به نظر می رسد غیر واقعی خواهد بود.

While Cooper recognizes that a more dramatic look would have probably more impact over Zoom it was important to her to...
در حالی که کوپر به رسمیت می شناسد که “یک نگاه بیشتر چشمگیر می خواهم که احتمالا بیشتر تاثیر بیش از زوم” این مهم بود که او را به احساس راحت است. بنابراین او مردد از سنگین خط چشم و نادرست بوده است. آنها همچنین بیش از اهمیت روشنایی. (کوپر دستور Selfie حلقه نور بلافاصله پس از زوم نمایید.)حسن نیت ارائه میدهد از Jennifer Cooper
آوریل 17: حزب لیسانس برنامه ریزی

Steuer برنامه ریزی حزب لیسانس با اسکات که زندگی با زن و دختر خود Skylar در آپارتمان های فوق. Steuer و کوپر بوده است sticklers در مورد اجتماعی فاصله و این تنها مردم آنها را در فرد: کوپر است که به کمک کریستی و جک با مراقبت از کودکان پس از کریستی مجبور به بازگشت به کار به عنوان یک درمانگر برای قیصر.

Steuer می خواهد به بازی بازی سحر و جادو: جمع آوری کارت بازی در اتحاد با دوستان خود و اماده کردن دوربین به همکار بیش از عرشه خود را. اسکات او teases: “این سناریو کامل. من فکر می کنم شما در حال لذت بردن از ازدواج در یک بیماری همه گیر بیش از نه. شما عاشق حل مشکلات از طریق فن آوری.” Steuer می رود از طریق بیشتر از ایده های خود را برای توزیع عرشه دوربین که اسکات, جوک, “من فکر می کنم حزب لیسانس خود را در حال رفتن به یک کامل glitchfest.'”

در یک نقطه, Steuer فکر می کند که شاید آنها می تواند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای گرفتن عکس از آنها را در بالکن و پس از مراسم. اما زمانی که این جفت ارز می رود به تمرین ساختمان آپارتمان ساکنان احساس آنها در حال جاسوسی بر و frazzled همسایه طوفان تا سقف در اعتراض به نفوذ. (“فقط می خواستم بگویم آن را کمی عجیب و غریب,” او می گوید.) یکی دیگر از همسایه پاشیده آب از زیر.

تصویری: جک اسکات

مارس 21: Facebook Live دارای یک Freakout

کوپر ارائه کرده است خودش را به عنوان یک مجازی عروسی خوکچه هندی و صنعت دعوت دوستان, طراحان عروسی و عروس با توجه به livestream مراسم عروسی به لحن در برای او مراسم از طریق Facebook Live. برای برخی از دلیل Facebook زنده نگه می دارد برش پس از پنج دقیقه و Steuer می افزاید: آن را به لیست خود را از چیزهایی که به عیب یابی.

مارس 23: یک روز مو بد

کوپر برقرار با هنرمند آرایش او را دوست Desveaux. Bride-to-be او می گوید رفیق که او در بر داشت یک “آسان” مو آموزش آنلاین متون یک عکس از او شکست خورده تلاش و اشک تا اعتراف او “کامل بحران” بیش از فقدان او را از مو مهارت های خود را. او به طور معمول می پوشد مو را در یک موی دم اسبی و یا کثیف مستی و در تلاش است تا استاد بیشتر درگیر updo. از آن بیرون آمد و به دنبال مانند یک لانه. “مردم همیشه می گویند که آنها احساس زیبا ترین در روز عروسی خود را و در حال حاضر من احساس می کنم که چگونه من قصد دارم به احساس در همه به این دلیل که من نمی تواند انجام مو من,” او می گوید.

Desveaux می پرسد اگر او مطمئن مجازی عروسی مسیر او می خواهد را که کوپر پاسخ: “در این لحظه ما در حال حاضر, و بنابراین من می خواهم به بیشتر از آن—به همه به عنوان دور به عنوان ما می توانید از آپارتمان ما است.” او اذعان می کند که او را به نقطه ای که آن زمان به تغییر انتظارات. “همه چیز را به عنوان آنها خواهد بود اگر آن را به یک عروسی سنتی” او می گوید: “بنابراین من نیاز به اجازه رفتن از این و بیشتر از این وضعیت که من فراموش کرده اند.” Desveaux می گوید او خواهید ویدئو کنفرانس و کمک کوپر آماده قبل از مراسم. و حتی اگر موهای او هنوز هم حاضر به همکاری “من چسبیده حجاب در هر حال پس از آن رفتن به مخفی کردن هر چیزی است که کار نمی کند” کوپر می گوید. آنها هر دو به خنده.

آوریل 25: تست, تست ….

آن را نهایی و اجرا از طریق Steuer در تلاش است به آینه زوم از طریق تلویزیون اپل. “من در حال اجرا بیش از حد از طریق لپ تاپ و آن را بیش از حد در حال حاضر,” او می گوید. زوم نمی خواهد اجازه می دهد Corrall به انتخاب خود دی جی بلندگو. Steuer هنوز عیب یابی. “چالش این است که ما در حال تلاش برای پخش آن از تلویزیون اپل اما آن را با استفاده از مقدار زیادی از پهنای باند بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به پلاگین در به طور مستقیم به HDMI,” او می گوید. کابل Steuer نیازهای هنوز تحویل داده شده است و این برگ او را به قدم زدن به جلو و عقب. سی و هفت دقیقه به آزمون Corrall است که هنوز هم بالا و در حال اجرا است. Steuer است نا امید چون خوراک ویدئویی از دوربین جدید خود را به نظر می رسد دانه دانه. هر کس می گوید که می خواهد کار kinks خود را به پایان می رسد و reconvene هفته آینده برای نهایی و نهایی اجرا را از طریق.

کوپر و Steuer سعی کنید به دنبال یوتیوب رقص, آموزش giggling زمانی که آنها در ظروف سرباز یا مسافر تا آنجا که مربی خیلی سریع حرکت می کند. Steuer است زوم جلسه با جدید سونی A7iii دوربین و او را هیجان زده در مورد کیفیت. کوپر در این آهنگ آنها انتخاب شده اند برای اولین رقص خود را—Ray LaMontagne است “شما بهترین چیز”—و آنها تمرین خود را twirling و فرو بردن.

حسن نیت ارائه میدهد از شان Steuer

یک هفته برای رفتن

مهمانان یک ایمیل دریافت خواهید کرد و توضیح داد که آنها قادر خواهید بود برای عضویت در زوم یا Facebook Live. کسانی که با استفاده از پلت فرم قبل از تشویق به “پرش بر روی یک زوم تماس با خانواده و یا دوستان به مطمئن شوید که شما راه اندازی شما نیاز دارید.” دیگر توصیه: سعی کنید به استفاده از یک تلفن. “ما باید چندین دوربین و موسیقی و شنیداری ورودی و خروجی از طریق یک تلفن نمی خواهد ارائه بهترین تجربه مشاهده است.” در همه کلاه—قرمز و فونت آنها دولت است که مراسم عروسی خود را زوم لینک ارسال خواهد شد دو روز قبل و که مهمانان در حال به اشتراک گذاری با هر کسی. “ما زوم مهمان تعداد خواهد بود که به ظرفیت و بنابراین ما را تشویق هر کسی که می خواهد به سازمان دیده بان است که این ایمیل را دریافت کرده به انجام این کار با مشاهده Facebook Live stream.” مهمان را تشویق به گرفتن عکس عروسی. این ایمیل همچنین شامل یک مارگاریتا دستور غذا.

مارس 2: همزمان لیسانس و لیسانس احزاب

Steuer سر طبقه بالا به اسکات آپارتمان و بچه ها ورود به سیستم در دستگاه جداگانه. اکثر هفت شرکت کنندگان در چادری در پیراهن هاوایی. تلاش برای اماده کردن فرد تنظیم برای کارت بازی بیش از حد درگیر بود به طوری که آنها خواهد شد به زودی هاپ به یک نسخه مجازی از سحر و جادو: گردهمایی آرنا.

5 men on a screen wearing tropical shirts
دو ساعت اول تشکیل شده از یک دوست بازی خود را در مقدماتی سطح در حالی که بقیه بچه ها عقب جرعه Milagro تکیلا و خوردن پیتزا است. هنگامی که او را از انجام این بازی و Steuer به طور کامل در عنصر خود را.حسن نیت ارائه میدهد از شان Steuer
Woman holding a cocktail interacting with 10 other women on her giant TV screen
کوپر و دوستان او مجموعه پس زمینه گرمسیری برای خود بریزید و برخی از نوشیدنی.حسن نیت ارائه میدهد از Jennifer Cooper

کوپر و دوستان خود را بازی بازی های لباس عروس بازی شبیه لوتو و با تکنولوژی بالا نسخه The Newlywed Game , جایی که آنها بپرسید کوپر سوالات مانند “چه می شان را ابرقدرت بود ؟ (او می خواهم به توانایی ذهنی دوربری کوپر را بار تریلر هر جا که نیاز به رفتن. به طور معمول می توان آن را بدون هیچ زحمتی او می گوید: “آن را به ذهن خود و نه از ما تا به حال تریلر یک تریلر قبل از من شروع این کسب و کار است.”). نسبت به پایان کوپر صفحه سبز رنگ می شود که نگرانی های خود را. “این نمی تواند اتفاق می افتد در طول عروسی ما! اگر ما به نوبه خود به سبز زامبی؟”

مارس 3: تمرین
man in a pink suit holding a woman's hand in a room during a rehearsal
Steuer بود در اصل برنامه ریزی شده به صورتی داغ کت و شلوار برای مکزیک حزب خوش آمدید.حسن نیت ارائه میدهد از شان Steuer

کشیش فیل Aijian می پیوندد در زوم. Cooper, Steuer و اسکات در حال خوش hungover. این تصمیم که Corrall را قطع مهمانان 10 دقیقه قبل از مراسم. کوپر می گوید: “فراموش نکنید که برای وصل نمودن صدای مکالمه پدر و مادر من زمانی که شما بپرسید:” چه کسی می دهد جنی میشه؟'” Corrall نامزد اسکات به سوئیچ به “حالت گالری” پس از پاکستان پس Steuer و کوپر می توانید “موج به مهمانان خود است.” اجماع سبز-وضعیت زامبی از شب گذشته است که دوربین بیش از حد گرم. “ما فوق العاده دوربین پشتیبان گیری لنز و باطری اضافه” Steuer می گوید. “اما ما نیز در نقطه ای از اگر آن را با این نسخهها کار بزرگ است. اگر آن را با این نسخهها کار در مانند 50 درصد است ، آن را هنوز هم به معنی ما ازدواج!”

People on a video grid holding up papers that read S J or Jenny.
“تغلیظ ارزش یک هفته از خانواده ها آشنا شدن با یکدیگر به مدت دو ساعت در رویداد روی حیله و تزویر, اما سرگرم کننده می گوید:” Steuer.حسن نیت ارائه میدهد از شان Steuer
ممکن است 4: خانواده Pregame

در مکزیک این طرح برای بستگان به چند روز برای رسیدن به کسی دیگر. اما پس از یک نمونه تمرین شام نبود یک گزینه Steuer و کوپر clans معاشرت در زوم و بازی چند دور “یک دروغ و دو حقایق” و “حدس می زنم که سرگرمی است.” به آن را آسان تر برای Corrall به شناسایی خانواده در این مراسم Steuer کمک می کند تا هر کس تغییر نام حساب خود را—در نهایت یک عروسی که در آن هر کس با پوشیدن برچسب نام! هر کس می شود یک درس سریع در تنظیمات صدا. “یکی از بستگان خود را به حال میکروفن تبدیل شده تا با صدای بلند که هر زمان آنها نقل مکان کرد یا چیزی گفت آن صدا مانند یک گوریل بود تولد” او به یاد می آورد. در یک نقطه, دوربین بیش از حد گرم و خاموش—همان “زامبی سبز” مصیبت از حزب لیسانس. “امیدوارم فردا از آن خواهد شد بازی خوب,” او می گوید.

Zoom meeting with a grid of people in their homes. One screen has a glitch and is bright green and purple
هنگامی که دوربین تبدار آن را خاموش و تبدیل کوپر به یک “زامبی سبز.” حسن نیت ارائه میدهد از Jennifer Cooper
مارس 5: این روز بزرگ

دی جی شروع جلسه حدود 12:15 pm. Bracamonte قرار می دهد در Ryan Adams’ “وقتی که ستاره ها رفتن و آبی” و لگد همه چیز با برخی دلپذیر آهنگ پس زمینه. یک به یک زوم جدید ویندوز تا موسیقی پاپ به عنوان مهمان به نظر می رسد برخی در مقابل “جنی و شان” آگهی ها و دیگران با beachy پس زمینه و تقریبا همه با کوکتل در دست است. زوم چت و ایمیل با یک مهمان به شوخی پرسید “هنگامی که بوفه باز ؟” که یکی دیگر پاسخ “چه کسی می داند ؟ اما این بار باز است!” برخی از آنها در لباس رسمی و دیگران در sombreros و شلوارک. یک زن و شوهر در حال مشاهده از خود را در وان آب داغ—او با پوشیدن شنا تنه و پاپیونی. به عنوان بعد از ظهر می رود آنها را گهگاه پاپ تا بر روی صفحه نمایش غرق در رنگ-تغییر خلق و خوی روشنایی در اطراف شناور در آب است. پزشکی کارگر مراحل از یک مرکز در او شخصی دنده محافظ برای تماشای. آن را 1 ساعت در کالیفرنیا اما مردم در حال تنظیم در 4 بعد از ظهر در سواحل شرق 9 ساعت در انگلستان و 6 هستم و صبح روز بعد در استرالیا.

در 12:50 ب. ظ مهمان خاموش هستند.

Bride and Groom interacting with people on a TV monitor with cameras pointed at them and furniture tucked into the corner
عروس و داماد کار برخی از بیماری همه گیر مراجع به قول خود. “در اینجا ما در روز عروسی ما… در آپارتمان ما” جوک کوپر. و Steuer می گوید که “53 روز در” قرنطینه تنها بیشتر سمان عشق خود را برای او. سپس تازه ضرب Steuers صورت دوربین به استقبال مهمانان خود است.حسن نیت ارائه میدهد از شان Steuer

در 12:57 بعد از ظهر, Steuer پایین خم شده به خود را تنظیم کنید زاویه دوربین و چک های خود را از سیم یک زمان نهایی. در 1 ساعت کوپر پیاده روی را در نظر به عنوان یک کوارتت زهی پوشش از الویس پریسلی “can’t Help Falling in Love” بازی می کند. او خیره کننده است و در فهرست-توری غلاف لباس با منگوله تر و تمیز; مو است تا در مستی, که به نظر می رسد حرفه ای انجام می شود, به نظر من, و ظریف حجاب است ریختن پایین خود را به عقب. او لبخند در Steuer: “ما در حال انجام آن!”

Aijian می پرسد کوپر پدر و مادر “آیا شما در حال حاضر دختر زیبا خود را به ازدواج شود؟” Corrall نمی توانید خود را زوم پنجره. کوپر می گوید: “من نمی توانید آنها را ببینید اما من مطمئن هستم که آنها انجام می دهند!” نایجل و پم کوپر رو لگد کردن Wi-Fi و دیوانه وار در تلاش برای دوباره پیوستن به. کوپر برادر هری نوشته ها در چت و می پرسد Corrall به نگاه کردن به آنها. آنها در حال بازگشت به قبل از عهد. Whew! Steuer پدر و مادر خواسته همان سوال و پاپ تا بر روی صفحه نمایش را می گویند “ما فراموش!”

Painting of a wedding couple
بریتنی برانسون “زنده عروسی نقاش” است که زوم کردن در از خانه او و با اشاره به یک تصویر به رنگ زن و شوهر روی بوم. مهمانان به تماشای کار خود را در حالی که کوپر و Steuer مکث بین مراسم و پذیرش به ثبت نام خود مجوز ازدواج.عکس: بریتنی برانسون

مردم به سخنرانی شرق انجام باخ “Cello Suite No. 1 در G عمده” و سپس 12 بستگان بخوان “کرونا ویروس, آهنگ” به لحن “Sucu Sucu,” نوشته شده توسط کوپر پدر.

Steuer و کوپر می گویند که گذشته از این سخنرانی احساس “کمی عجیب و غریب” از آنجا که مردم نمی تواند دیدن و یا شنیدن واکنش های خود را, همه چیز احساس بسیار طبیعی است. “این واقعا احساس نمی کند که متفاوت است که مهمانان ما نیست با ما. ما واقعا می تواند احساس عشق و حضور خود را از طریق صفحه” می افزاید: کوپر.

سپس آن را به مکزیک با مضمون نوار منطقه (که Corrall پین به عنوان برجسته زوم پنجره) برای تکیلا و کیک-برش و رقص. برای این ساعت آینده, مهمان از سراسر جهان آهسته و رقص twerk به همه چیز از “Bohemian Rhapsody” به NSYNC را “Bye Bye Bye.” مردم حرکت خود را سگ’ پنجه به ضرب و شتم کودکان و نوجوانان انتشار مقید کردن انرژی و کسانی که در مستند جلنگ جلنگ صدا کردن شراب خود را به دوربین بر روی دستگاه های خود را. از لحظه ای که همه زوم در آنها به نظر می رسد برای فراموش کردن آنها وجود ندارد در فرد و حمل به عنوان اگر آنها در یک نمونه عروسی جایگزینی نوشیدنی های خود را در آشپزخانه کف تازه ازدواج کرده و احمق از خود را در اتاق نشیمن طبقه رقص.بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de