صدها نفر از هزاران نفر از پایین درجه تنفس دستگاه در حال رفتن استفاده نشده چرا که تولید کنندگان می گویند که آنها نمی تواند انجام صرفه جویی در زندگی توابع. اما یک پچ جدید را ممکن است تغییر دهد.

به عنوان عفونت های ناشی از جاری Covid-19 همه گیر در ادامه به صعود بیمارستان ها در سراسر جهان در حال مبارزه با یک برنامه به طور بالقوه کشنده کمبود پنکه بالین ماشین آلات است که برای کمک به بیماران تنفس زمانی که آنها قادر به انجام این کار در خود را دارند. در همین حال صدها نفر از هزاران نفر از پایین درجه تنفس دستگاه های شناخته شده به عنوان فشار مثبت مداوم ماشین آلات بیکار نشستن در پستو و یا انبارها از آنجا که تولید کنندگان خود را می گویند که آنها نمی تواند انجام دهد همان صرفه جویی در زندگی توابع.

محقق امنیتی Trammell هادسون تجزیه و تحلیل AirSense 10—ترین در جهان به طور گسترده ای استفاده می شود CPAP—و یک کشف شگفت انگیز. اگر چه سازنده آن می گوید: AirSense 10 نیاز خواهد بود “قابل توجه دوباره به تابع به عنوان یک” بسیاری از ونتيلاتور توابع در حال حاضر ساخته شده را به سیستم عامل دستگاه.

سازنده آن ResMed می گوید: $700 دستگاه صرفا به عنوان یک فشار مثبت مداوم از دستگاه استفاده می شود برای درمان آپنه خواب است. این کار از طریق هدایت هوایی به یک ماسک. ResMed می گوید که این دستگاه نمی تواند کار به عنوان یک bilevel فشار مثبت دستگاه که بیشتر ماشین آلات پیشرفته که فشار هوا به یک ماسک و پس از آن باعث کاهش فشار به کالیبره سطح پایین تر اجازه می دهد تا آن را به عقب. با هیچ توانایی کار در هر دو جهت و یا افزایش خروجی زمانی که مورد نیاز AirSense 10 نمی تواند به عنوان استفاده می شود این نوع از دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند کمک به بیماران که در حال مبارزه برای نفس کشیدن. پس از مهندسی معکوس سیستم عامل هادسون می گوید: ResMed ادعا است که به سادگی نادرست است.

برای نشان دادن یافته های خود را هادسون در روز سه شنبه است با انتشار یک پچ که او می گوید آنلاک قابلیت های پنهان به خاک سپرده عمیق در داخل AirSense 10. پچ دوبله Airbreak در اشاره به jailbreaks که علاقمندان به استفاده از حذف موانع فنی اپل توسعه دهندگان راست در داخل اپل و iPads. در حالی که jailbreaks باز کردن توابع است که اجازه می دهد تا نصب و راه اندازی غیر مجاز نرم افزار و دسترسی به فایل های ورود و قانونی داده Airbreak اجازه می دهد تا AirSense 10 به کار به عنوان یک bilevel فشار مثبت دستگاه یک دستگاه است که بسیاری از مردم از آن به عنوان یک BiPAP.

“ما تغییرات را AirSense S10 به نزدیکی قابلیت برابری با BiPAP ماشین آلات از تولید کننده همان افزایش حداکثر فشار خروجی در دسترس و ارائه یک نقطه شروع به اضافه کردن پیشرفته تر اضطراری یک قابلیت” هادسون و محققان دیگر نوشت در وب سایت خود افشای یافته است.

Bilevel فشار مثبت دستگاه نیست و به طور معمول تایید شده برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19 اما در نوع مداوم اضطراری که مقابله با بسیاری از بیمارستان های غذا و دارو به طور موقت تایید استفاده از آنها به عنوان هواکش ارائه تبدیل دستگاه مجهز به فیلتر برای جلوگیری از aerosolization ویروس. چند گروه به طور جدی کار را که تبدیل اتفاق می افتد. آزاد کردن صدها نفر از هزاران نفر از پایین هزینه ماشین آلات CPAP می تواند به کسانی که تلاش های حیاتی افزایش دهد.

محققان در حال روشن است که Airbreak نباید مورد استفاده قرار گیرد در هر دستگاه درمان یک بیمار مبتلا به Covid-19—حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. آن بیشتر استفاده فوری است تا ثابت کند که AirSense 10 می کند, در واقع توانایی ارائه اضطراری ونتیلاتور توابع. محققان اولویت است برای ResMed به انتشار خود را به روز رسانی سیستم عامل که آنلاک ونتیلاتور توابع. داده های اخیر FDA معافیت ResMed می تواند این کار را نسبتا به سرعت, محققان می گویند.

سود ResMed انتشار یک پچ دو برابر است. یک تولید کننده-عرضه به روز رسانی است که به احتمال زیاد قابل اطمینان تر است. علاوه بر این پچ از ResMed نصب می شود می تواند بسیار سریع تر و قابل اعتماد در مطلب اخیر دستگاه هایی که بیش از حد هوا به روز رسانی قابلیت های. نصب Airbreak در مقابل یک فرایند طولانی است که نیاز به دستی باز کردن یک مورد و reflashing سیستم عامل.

ResMed نماینده تریسی Moehnke اما گفت نه AirSense 10 و پیشرفته تر AirSense 10 AutoSet قادر به ارائه “bilevel درمانی” به معنی هر دو و بازدم. تنها گران تر AirCurve 10 دستگاه می تواند انجام دهد که Moehnke گفت. وقتی از او پرسیدم در مورد قابل توجهی در بازسازی این شرکت می گوید لازم است به کمتر از گران قیمت AirSense 10 مدل کار این راه Moehnke پاسخ داد: “CPAP – و APAP-تنها دستگاه های قابل توجه دوباره به تحویل bilevel درمانی است.”

پرسید: اگر ResMed مایل به همکاری با محققان برای کشف راه هایی برای تبدیل این هزینه تر از مدل های نماینده نوشت: “ما در حال حاضر در حال بررسی این گزینه است اما تمرکز اولیه ما این است که برای به حداکثر رساندن تولید فعلی ما دستگاه های تهویه و ماسک و لوازم جانبی.”

روز سه شنبه انتشار Airbreak خواهد اجازه می دهد تا تکنسین پزشکی و محققان برای تست unadvertised ویژگی های ResMed ماشین آلات برای دیدن دقیقا چگونه آنها ممکن است مورد استفاده در اتاق های اورژانس مبارزه با خطرناک عدم مناسب هواکش. آن را نیز طراحی شده است تا نشان دهد که کمی وجود دارد جلوگیری از اولین پاسخ دهندگان با استفاده از AirSense 10—و به احتمال زیاد CPAPs موجود از ResMed رقبا—برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de