یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد

نقش ونگار ریگی دادن ساحل, اتومبیل, هفته بدترین است. جمعیت, ترافیک, غنی, پیر و همجنس خود اسباب بازی های گران قیمت — آن را یک محراب به سوخت های فسیلی طراحی شده بیش از حد. مانند دیگر مردم عاقل, من می دانستم که به هدایت روشنی از Monterey Bay برای خودرو در هفته است. تا زمانی که من در مورد Concours D’Lemons.

برگزار شد در یک محل روی محبت به نام “لکه نفت” D’Lemons جشن بدترین اتومبیل. در اینجا crappier یا عجیب و غریبتر ،

این یک متخلخل رویداد با هیچ مقام رسمی کرد. وجود دارد بداهتا گاراژ یا حقیقی نشان دهید و بگویید در اطراف هر گوشه. 10 هستم رقبا و تماشاگران به طور یکسان هستند ، عاقلانه شرکت کنندگان اجتناب از تماس با چشم با رنگ قرمز-خرما پسر Fierri-لباسهای ارتش از ماشین دیدن (به من اعتماد کن این یک جمعیتی) صحبت کردن زباله های خود را.

جدید ترین D’Lemons برگزار شد در ماه اوت گذشته بود 10th anniversary, توضیح می دهد که آلن Galbraith که شناخته شده به عنوان واشر سر و تماس های خود را ادم سفیه و احمق در پشت همه چیز. “سال 2009 بود ما سال اول با توجه به سوابق دادگاه و حکم بازداشت” او انگلیسی دوبله.

متعصب خود Galbraith مشغول به کار بود ماشین هفته به سال قبل از او آمد تا با ایده. “من تا به حال انجام داده فقط در مورد همه چیز برای انجام وجود دارد, شما می دانید, از کمک دوستان با ماشین به کار داوطلبانه در نمایش” او می گوید. “در نهایت آن را فقط یک کمی محافظه کار بود و من به دنبال یک راه برای اجازه دهید کمی از هوا از بادکنک. من آغاز شده به این ویژگی خودرو است که آیا به ویژه هر جای دیگری.”

بر خلاف آن را زیباتر و محبوب تر, خواهر, رویداد, Concours d’Elegance d’Lemons همه چیز در مورد kitsch, تلخه و پوچی. زنگ قاب چوب مات اسپری رنگ خز faux—به طور معمول دفن زباله زیبایی—همه مواد که در حال جشن در اینجا.

وجود دارد oddities مانند Yugo–بدترین ماشین تا کنون ساخته شده–خیلی ضعیف مهندسی آن را تا به حال بیشتر از یک زندگی به عنوان یک punchline از یک وسیله نقلیه. وجود دارد همچنین کیت اتومبیل, خیابان حقوقی Franken-تلفن همراه ساخته شده از قسمت های مختلف این تعداد در میان صفوف خود را حداقل یک جعلی انزو فراری—تقلبی بادپا برخی از bros ساخته شده است که به پایان رسید تا برنده “در بدترین نشان می دهد.” (پس از آن تحت پوشش در, احمقانه, رشته a d’Lemons سنت است.)

به عنوان روز بادها به توقف واشر سر همه یادآوری می کند که این یک رویداد رایگان است و شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. اگر دوست دارید اتومبیل های که هرگز نباید هرگز ساخته شده و سپس Concours d’Lemons یک جشن برای زباله های خود را-عشق چشم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر