یک که رهبری ماموریت ممکن است بررسی همه گیر منشاء. در اینجا کلید سوال بپرسید

یک تیم واکنش اضطراری در 11 مارس در دونهوا غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان چین در ابتدا گفت: به عنوان منبع COVID-19.

NOEL CELIS/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

دو فرد تیم از سازمان بهداشت جهانی (WHO) سفر به چین امروز به آدرس منشاء COVID-19 همه گیر بعید است که به خانه آمده با پاسخ. نه اواز یا موسیقی دو نفری—یک اپیدمیولوژی و بهداشت حیوانات متخصص که نام نشده اند منتشر شد—بحث با مقامات چینی محدوده بزرگتر ماموریت بین المللی بعد با توجه به که بیانیه.

اما این سفر اولیه ارائه می دهد امید است که رمز و راز از ویروس’ ریشه که تبدیل به یک سیاسی پودر keg و موضوع بی شماری از تئوری های توطئه در نهایت بررسی بیشتر به طور کامل و شفاف. (مشابه که رهبری ماموریت به بررسی چگونه چین شد, دست زدن به مبارزه خود را در برابر ویروس راه اندازی شد پس از هفته ها کشمکش دیپلماتیک بازگشت در ماه فوریه با یک تعجب آور ثروت از اطلاعات است.)

“علم باید باز بماند به تمام امکانات” در مورد این بیماری همه گیر را ریشه مایک رایان مدیر اجرایی WHOs بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 7 جولای. “ما نیاز به ذخیره کردن یک سری از تحقیقات دریافت خواهد کرد که این پاسخ که من مطمئن هستم که دولت چین از دولت ها در سراسر جهان و خودمان واقعا نیاز به منظور مدیریت ریسک رفتن به جلو به آینده است.”

سوالات محدوده از شکار حیوانات است که ممکن است بندر ویروس به بررسی این احتمال است که آن را از یک آزمایشگاه است. وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات به بررسی و آن را می تواند یک راه طولانی. منبع معماهای جدید دیگر بیماری های عفونی اغلب در زمان سال برای حل و مسیر برای پاسخ به درگیر اشتباه نوبت تعجب آور تاب, پیشرفت های فن آوری دعاوی ناشی از پوشش یو پی اس و بالا سطح سیاست است. تعیین چگونه یک پاتوژن به طور ناگهانی ظهور در مردم نیاز به مقدار زیادی از آیفون اما موفقیت های گذشته ارائه سرنخ که در آن به دنبال بینش های جدید به عنوان معدود نقاط داده که در حال حاضر وجود دارد برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

اولیه مرتب منشاء داستان گفته مقامات وزارت بهداشت در ووهان در طول چند هفته اول ژانویه بود که یک خوشه از افراد متصل به غذاهای دریایی بازار توسعه یافته غیر معمول پنومونی و این که شیوع این بیماری پس از متوقف بازار بسته شد و ضد عفونی. اما سردرگمی در مورد منشاء رمان coronavirus شناسایی شده در ووهان بیماران به وجود آمد که محققان به چاپ اول مطالعات اپيدميولوژيک از این شهر شیوع: چهار نفر از پنج مورد تایید شده به SARS-CoV-2 عفونت تا به حال هیچ لینک به بازار است.

به زودی, نظریه های دیگر پدید آمده است. برخی بر این باورند این تصادفی نیست که این شهر میزبان به ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) به پیشرو بت coronavirus محقق شیعه ژنگ-Li. او یکی از اولین برای جداسازی و توالی SARS-CoV-2 است به دام افتاده خفاش ها در 15 سال شکار coronaviruses برای کمک به شناسایی همه گیر تهدیدات. در اولین گزارش در مورد ویروس جدید دانشمندان توصیف یک بت coronavirus در مجموعه خود را که 96.2% به SARS-CoV-2.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل تایید شده حدس و گمان است که این ویروس وارد شده انسان به دلیل یک حادثه در WIV. بیشتر ستیز نظریه این است که آزمایشگاه ایجاد شده ویروس است. (محققان در آزمایشگاه اصرار دارند نه سناریو هر گونه شایستگی و زیست شناسان تکاملی در جای دیگر استدلال کرده اند این ویروس نشان می دهد که هیچ مدرکی دال بر داشتن طراحی شده است.)

محبوب ترین فرضیه این است که SARS-CoV-2 گسترش به انسان از متوسط میزبان یک گونه حیوانی در معرض ابتلا به این ویروس است که عمل به عنوان یک پل بین خفاش و انسان است. در مورد سندرم حاد تنفسی (سارس) ، civets معلوم شد برای بازی در این نقش برای مسئول coronavirus. برای سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) نیز یک بیماری کروناویروس آن را به سرعت روشن شد شتر شد و مقصر چرا که بسیار شبیه ویروس یافت شد در حیوانات و مردم برای مراقبت از آنها.

مقامات چینی گزارش داده اند انجام آزمون برای SARS-CoV-2 در ووهان غذاهای دریایی بازار اما چیزی که آنها پیدا ناقص باقی می ماند. دولت چین-اجرای آژانس خبری شین هوا گفت: “محیط زیست نمونه” آزمایش مثبت برای این ویروس در یک منطقه بازار به فروش می رسد که حیات وحش است اما این گزارش تا به حال هیچ اطلاعات در مورد نتایج و یا حتی یک لیست از گونه های برای فروش. مطالعات دیگر کشف شباهت های بین SARS-CoV-2 و یک coronavirus موجود در pangolins یک گونه در معرض خطر است که مورچه ها را می خورد اما pangolin ویروس بیشتر واگرا ژنتیکی از SARS-CoV-2 از نزدیک ترین خفاش ویروس و هیچ مدرکی وجود ندارد که pangolins یا مقیاس های مورد استفاده در طب سنتی چینی—فروخته شد در بازار است.

بیشتر حاشیه نظریه هنوز هم نشان می دهد SARS-CoV-2 آمد از مارها cometary باقی مانده و یا یک ارتش ایالات متحده آزمایشگاه.

بنابراین فرض کنید که تیم و دولت چین کار کردن یک معامله را برای یک ماموریت بین المللی به مطالعه همه گیر ریشه کجا می خواهد آن را شروع کنم ؟ در اینجا برخی از سوالات کلیدی است که نیاز به پاسخ.

 • آنچه که دقیقا انجام مطالعات ووهان غذاهای دریایی بازار نمونه و چه محققان پیدا کنید ؟ با سارس که ظهور در یک فرد در چین گوانگدونگ استان در نوامبر 2002—بود اما گزارش نشده است که به مدت 3 ماه—نمونه گیری گسترده از حیوانات در بازار در این استان یافت می شود آن ویروس در پالم civets اکتبر 2003.
 • آیا بیشتر اپیدمیولوژیک داده های موجود در باره اولین موارد از شده اند ساخته شده تا کنون در اینجا و اینجا ؟ جایی که تا به حال آنها سفر ؟ آنها در تماس با هر گونه حیوانات ؟ چه تعاملات آنها با یکدیگر ؟ باید آنتی بادی آزمایش های انجام شده بر روی هر یک از مخاطبین خود را? فراموش ذخیره خون یا نمونه بافت برای هر یک از مخاطبین خود را وجود دارد که می تواند نشان می دهد در اوایل عفونت? برای آمريکا در ماه ژوئن سال 2004 14 ماه پس از کشف که ویروس محققان گزارش شده بود دقیق تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک از انسان و حیوانات: 39% از اولین موارد غذایی گرداننده معامله گران از حیوانات زنده شد 13 برابر بیشتر احتمال دارد که آنتی بادی ها به ویروس و در آن گروه 72 درصد به کار گرفته civets. جدید مصاحبه با اولین COVID-19 موارد می تواند آشکار لینک تعجب آور بین آنها است. COVID-19 خوشه برای مثال رخ داده است در میان افرادی که ناهار خوری و نوشیدن با هم جمع آوری در خدمات مذهبی و حتی بازی فال ماهجونگ.
 • چگونه به شدت باید محققان چینی برای نگاه SARS-CoV-2 در نمونه های جمع آوری شده قبل از اولین مورد شناخته شده در ووهان? باید آنها نگاه خارج از ووهان? تا چه حد به عقب در زمان آنها جستوجو کرد? بیمارستان ها و آزمایشگاه های تشخیصی گاهی اوقات فروشگاه خون و سواب بینی و بافت نمونه ها از بيماران به خصوص اگر آنها می میرند از بیماری های غیر قابل توضیح. فقط این نمونه ها منجر به تحقق است که MERS برای اولین بار به رسمیت شناخته شده در عربستان سعودی در ماه ژوئن 2012 تا به حال به کشته شدن دو نفر در اردن در ماه آوریل آن سال است. تجزیه و تحلیل از ذخیره نمونه از آن دو نفر و نمونه خون از دیگران که بیمار شد اما جان سالم به در برد که شیوع تایید کرد که همه آنها به حال MERS.

دانشمندان متوجه شتر شد منبع Middle East respiratory syndrome که بسیار شبیه ویروس یافت شد در حیوانات و مردم برای مراقبت از آنها.

رویترز/فیصل آل ناصر

 • می توانید صفحه نمایش گسترده انجام می شود از خفاش ها و دیگر حیوانات وحشی گونه تصور می شود مستعد ابتلا به SARS-CoV-2 و رایج در چین از جمله پستانداران گوزن و جوندگان? حیوانات مدفوع یا ادرار اغلب حاوی شواهد ژنتیکی از ویروس ها. شیعه در WIV است به طور معمول در بر داشت coronaviruses در نمونه های مدفوع و بینی سواب از خفاش ها. نمونه برداری از مدفوع از شامپانزه ها در کشورهای جنوب صحرای آفریقا تا حد زیادی کمک به درک ریشه های HIV-1 بیماری و ویروس Nipah که ظاهر در مالزی خوک کشاورزان در سال 1998 داشت در پرواز خفاش ها 2 سال بعد توسط نمونه گیری ادرار و میوه که آنها تا به حال تا حدی خورده است.
 • می تواند گسترده غربالگری حساس حیوانات اهلی ارائه سرنخ برای COVID-19 منشاء? ایدز محققان کشف کردند که حیوان خانگی میمون پناه میمون ویروس نقص ایمنی است که نزدیک به HIV-2, یک نوع کمتر شایع است که هم مردم را آلوده. شیعه را گروهی انجام یک مطالعه از اهلی و وحشی گربه ها در ووهان در بر داشت و SARS-CoV-2 آنتی بادی در 15% از 141 نمونه های آزمایش. هیچ آنتی بادی در نمونه های گرفته شده قبل از ووهان شیوع ظاهر—اما فراموش دامپزشکان احتمالا اضافی ذخیره شده در نمونه? می توانید بیشتر گربه وحشی آزمایش می شود? گربه ها به ویژه یک چیز برای غذاهای دریایی و ووهان بازار حداقل نقش مهمی در تقویت اوایل گسترش یافته است.
 • فراموش ذخیره نمونه از پرورشی حیوانات وجود دارد ؟ ژنتیکی امضای ویروس آنفلوانزا که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009 نشان داد آن را به وضوح یک خوک منشاء اما آن را تا سال 2016 که محققان گزارش دادند که به احتمال زیاد محل مزارع در مکزیک که مطرح آلوده خوک. مطالعه خود را پیدا 58 آنفلوانزا ویروس تنفسی در نمونه های ذخیره شده توسط یک آزمایشگاه مرکزی که بیمار تشخیص داده خوک. در همه نمونه ها آمد از 22 مزارع در شش ایالت مکزیک گرفته شده بین سال های 2010 و 2014. تجزیه و تحلیل فیلوژنتیک اجازه محققان به عقب کار از توالی ژنتیکی این ویروس ها آنها را در بر داشت و با دقت اشاره کردن دو کشور که به احتمال زیاد شد منشاء این بیماری همه گیر. اطلاعات بیشتر نشان می دهد این ویروس در ابتدا به مکزیک از خوک های وارداتی از اروپا است.
 • می توانید نمایش گسترده را در محل از مردم در چین که ممکن است در تماس با خفاش ها و یا دیگر حیوانات وحشی است که بندر SARS-CoV-2? پیتر Daszak از EcoHealth داد و شیعه—که خود را به حال کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت برش در ماه آوریل پس از فشار از سوی کاخ سفید—یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته از خون گرفته شده از نزدیک به 1500 نفر در استان که در آن خفاش حمل سارس مربوط coronaviruses. آنها همچنین مصاحبه با مردم در مورد تاریخ خود را از بیماری و تماس با حیوانات. نه تنها مردم تا به حال شواهد از آلوده شدن با یک خفاش coronavirus اما به عنوان آنها اشاره آنتی بادی به سرعت افول است. این تیم نشان داد که سرریز از خفاش به انسان رخ می دهد به طور معمول.
 • آیا دولت بهداشت و درمان, گزارش شامل هر گونه اطلاعات در مورد امکان COVID-19 مواردی که تا قبل از 1 دسامبر 2019, اولین مورد تایید شده از SARS-CoV-2 در ادبیات علمی? The South China Morning Post گزارش دیده می شود “دولت داده” که 55 سال سن فرد از هوبئی استان بود COVID-19 بر 17 نوامبر. این مقاله می گوید: هشت مورد از این بیماری رخ داده است که در ماه است. ووهان است هوبئی پایتخت اما دولت سوابق مشخص نیست که این مردم زندگی می کردند این روزنامه اشاره کرد. ممکن است این ویروس برای اولین بار جدا شده از بيماران در ووهان اما ظهور در خارج از شهر. ویروس آنفلوانزا که ناشی از بیماری همه گیر در سال 2009 برای اولین بار جدا شد در سن دیگو کالیفرنیا در مکزیک که در آن نشات گرفته است.
 • وجود دارد ذخیره می شود نمونه ای از فاضلاب در چین است که می تواند جستوجو کرد? مطالعات ذخیره شده فاضلاب نمونه در ایتالیا توصیف در آزادی مطبوعات از آن کشور و موسسه ملی بهداشت نشان می دهد SARS-CoV-2 گردش بود وجود دارد در دسامبر 2019 حتی قبل از اینکه پزشکان متوجه مورد اول در ووهان. یک مطالعه از بارسلونا و اسپانیا ارسال شده در medRxiv و داوری نیست ادعا می کند که در بر داشت SARS-CoV-2 در فاضلاب نمونه از مارس 2019. این گزارش ها شده اند به طور مستقل تایید شده اند و موضوع را به مقدار نقد آن را تضعیف ارزش بالقوه تحصیل آرشیوی فاضلاب نمونه برای SARS-CoV-2.
 • چه آزمایش با بت coronaviruses صورت گرفت در WIV? این مادر تمام سوالات برای کسانی که گمان SARS-CoV-2 آمد خارج از مرکز. اتفاقی آزمایشگاه منتشر شده اتفاق می افتد و حتی باعث یک بیماری همه گیر: یک آنفلوانزا سویه است که ظاهر در سال 1977 بود که مربوط به گونه های در آزمایشگاه جمع آوری شده در 2 دهه قبل است. ممکن است که کسی در WIV شد با این ویروس آلوده شده و سپس تصویب آن به دیگران در خارج از آزمایشگاه است ؟ آن ناشناخته که بت ویروس WIV است که در آن مجموعه ای از نمونه ها و این که آیا هر یک از آنها انسان را آلوده سازد. و اختلاف را احاطه کرده نزدیک ترین خفاش ویروس SARS-CoV-2 است که به نام RaTG13. به عنوان شیعه و همکاران گزارش آنها تنها به طور کامل توالی این ویروس پس از SARS-CoV-2 ظاهر و آنها را از طریق پایگاه داده خود را به صورت بالقوه ، (این گروه اغلب توالی تنها یک منطقه کوچک از بت coronaviruses ژنوم که جهش ژنتیکی به ندرت بنابراین تغییرات نشان می دهد متمایز ویروس ها.) مقدار زیادی از حدس و گمان به دور اطراف نامگذاری بخشی از توالی: شیعه که قبلا گزارش شده بود یک ویروس به نام BtCoV/4991 که دقیقا منطبق RaTG13 در آن منطقه کوچک اما آنها یکی و یکسان است ؟ و یا می تواند از آن به عنوان برخی ادعا می کنند که BtCoV/4991 است SARS-CoV-2 خود را ؟ دیگر چه بت coronaviruses است آزمایشگاه هنوز به طور کامل دنباله ؟ می تواند هر یک از آنها را ارائه سرنخ?

  یکی دیگر از برجسته سوال این است که آیا شیعه است یا تیم دیگر محققان در ووهان دستکاری بت ویروس ها در “به دست آوردن-از-عملکرد” آزمایش است که می تواند یک ویروس بیشتر انتقال بین انسان. در سال 2015 شیعه همكاري کاغذ ساخته شده است که یک کايمريک ویروس سارس با ترکیب یکی از خفاش ها با فشار بود که با اقتباس شده است به موش. اما این کار انجام شد در دانشگاه کارولینای شمالی در ووهان و در همکاری با رالف Baric. آیا شیعه گروه بعد از انجام دیگر به دست آوردن-از-تابع مطالعات در ووهان—و اگر چه آنها پیدا کنید ؟

  در نهایت دیپلماتیک کابل از سفارت آمریکا در پکن در سال 2018 هشدار داد که فیلم جدید, فوق العاده-امنیت بالا در آزمایشگاه WIV بود “جدی کمبود مناسب تکنسین های آموزش دیده و محققان.” آیا شیعه این تیم تا کنون کار با coronaviruses است که در آزمایشگاه و اگر چنین است چرا ؟

اگر تاریخ خود را تکرار آن ممکن است سال ها طول بکشد و یا حتی چندین دهه به کرک این مورد. دانشمندان نیست و به صراحت شناسایی ابولا منبع 45 سال پس از کشف آن است. اما کلید هم برای روشن شدن ریشه های در حال ظهور بیماری های عفونی است و کشف اطلاعات جدید. که فشار به سازماندهی پروب وعده به حداقل سرعت بخشیدن چه بوده است آهسته پیگیری برای پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر