یک Wisconsin شهرستان با آزمایش سریع تر DIY Covid-19 آزمون

در سابق بوکس در رکین آتش نشانان در حال تلاش کردن تف آزمون که ساده تر و ارزان تر از روش PCR. می تواند آن را تغییر دهید که چگونه ما روی صفحه نمایش برای حذف.

هر روز صبح در 7 برایان, گرگ, آتش, رئیس رکین ویسکانسین می رسد برای کار در یک غفلت گوشه ای از یک ساختمان به نام شهرداری پیوست. شکوه, افسردگی, دوران, آجر ساختار نه چندان با شکوه کشش پارکینگ اتوماتیک شیشه ای مغازه ها و فضای یک بار برگزار می شود کارگاه های آموزشی از فنی و حرفه ای ، بعد از آن به خانه تبدیل شد این شهر باشگاه بوکس—نشانه هنوز آویزان در اتاق برگزار شد که قدیمی حلقه. اخیرا فضا استفاده می شود برای ذخیره سازی. “این در واقع یک انبار” گرگ می گوید. اما چند هفته پیش ضمیمه را هدف فرعی تبدیل به یک دارایی. آیتم های قدیمی پاک شد از در و دیوار و کف پاک کردن و اتاق مجهز با آرایه ای از آزمایشگاه ابزار و جعبه از لوله های آزمایش و پیپ. نتیجه این است که شاید جهان بی ادعا ترین Covid-19 تست آزمایشگاه که در آن گرگ در حال حاضر ریاست بر آتش خدمه به عنوان pipetter-in-chief.

در شروع شیفت آتش نشانان با همین لباس عینک و ماسک های پزشکی. سپس آنها را در انتظار یک جریان از کارگران شهرستان—مجوز صادر کنندگان, افسران پلیس, نجات غریق—که توسط رها در راه خود را به کار می کنند. تحت نظارت دقیق هر بازدید کننده تف به یک ویال. و برای بقیه روز آتش نشانان با انجام تست گرم کردن نمونه ها و رادیولوژی مایعات از یک لوله آزمایش به بعد. “ما در حال آهسته در آن می گوید:” گرگ. “اما مانند هر اضطراری, ما به, ما باید با هم کار کنند. هیچ مجادله. بدون خطا. ما آن را انجام داده.” اگر همه می رود و آنها باید نتایج ناهار. آنها در انتظار یک تغییر ساده در رنگ در لوله های آزمایش: صورتی است که همه روشن; هیچ ویروس شناسایی شده است. زرد است که شواهدی از SARS-CoV-2.

فن آوری مورد استفاده در این تست که به نام چراغ یا دو روش lamp. آن را شبیه به روش PCR—یا polymerase chain reaction—مشترک راهی برای تشخیص Covid-19 که در آن به نظر می رسد ژنتیک اثری از ویروس. اما این یک stripped-down فرایند کمتر شیمیایی مواد تشکیل دهنده لوله های آزمایش و تجهیزات. به طور معمول این روش استفاده می شود برای تست برای بیماری هایی مانند Zika و تب دانگ در مکان هایی که اصلا آزمایشگاه دسترسی—و یا دیگری توسط کشاورزان که می خواهید برای پیدا کردن آنچه پاتوژن ails خود سویا. اما در رکین آن را بخشی از یک آزمایش: برای دیدن چگونه ارزان تر و ساده تر تست اگر انجام می شود اغلب به اندازه کافی ممکن است نگه دارید شیوع بیماری در خلیج. به جای ارسال نمونه به یک بیمارستان یا آزمایشگاه و به طور بالقوه در انتظار روز برای نتایج می تواند شما را برای آزمون Covid-19 از پشت یک ون یا خارج از مدرسه و یا در یک شهر متعلق به سابق بوکس ورزشگاه ؟

این آزمایش تا به حال بر داشت راه خود را به سواحل دریاچه میشیگان توسط راه Chris Mason استاد در Cornell-ویل دانشکده پزشکی رکین بومی و برادر کوچکتر از شهردار این شهرستان. در اوایل بهار در این ماسون منتشر شده بود قبل از مطبوعات کار خود را در لامپ و سپس ارسال آن را در Facebook و Twitter. آن برادر خود توجه. زادگاه خود را بسیار شبیه به همه جا دیگری فاقد کافی برای تست ویروس جدید و در ماه آوریل میسون برادر به نام پژوهنده در مورد تحقیقات خود را. شهردار به او گفت که موارد صعودی شد و پرسید: اگر در این آزمون می تواند قرار داده می شود استفاده کنید.

ایده پشت لامپ تست با توجه به مختلف است که به هر شهر یا شهرستان ظرفیت خود را برای آزمون و نزدیک به خانه. در حالی که چند مکان خود را داشته باشند بالینی گواهی آزمایشگاه “همه fire department,” او می گوید. چرا که مردم می توانند یک Covid-19 عفونت بدون علائم عمده مانع هر گونه بازگشت به ظاهر زندگی عادی—بازگشت به مدرسه به کار است نیاز به آزمایش بسیاری از مردم به طور منظم که آیا آنها نشان می دهد نشانه هایی از Covid-19 یا نه. برآورد از پل رومر, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد در دانشگاه نیویورک قرار می دهد مورد نیاز برای انجام این کار با خیال راحت در بیش از 35 میلیون نفر آزمون در روز است.

مکرر تست اجازه می دهد برای استفاده از کمی کمتر دقیق—و به طور بالقوه ارزان—آزمون پس از از دست رفته عفونت خواهد بود به احتمال زیاد گرفتار دور بعدی تست. مهم این است که برای بازگشت نتایج در عرض چند ساعت یا حتی دقیقه می گوید جرمی کمیل, یک میکروبیولوژیست در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا. که مفید برای quashing شیوع بیماری قبل از آنها گسترش و همچنین بحرانی برای اجتناب از اختلال بیش از حد.”ناجی آزمون خواهد بود چیزی است که مقرون به صرفه و قابل اعتماد در یک ساعت به طور مستقیم از بزاق,” او می گوید. شما می توانید رهگیری افراد آلوده قبل از آنها صرف ساعت های بسیاری با هم در محل کار و یا به بسته ورزشگاه برای دبیرستان بسکتبال بازی. اگر آنها آزمایش مثبت آنها خواهد بود به خواسته خود جدا. بقیه می رفتن در مورد روز خود را.

firefighters using pcr tests
عکس: کریستوفر ماسون/دانشگاه کرنل

برای ماسون لامپ به نظر می رسد برای بررسی تمام کسانی که در جعبه. او تا به حال به تکنولوژی به عنوان بخشی از تحقیقات خود را در ویروسی نظارت که شامل پاک کردن میکروب خاموش مترو گردان و بیمارستان دیوار حمام به مطالعه آنهایی که در حال کمین در فضاهای عمومی. بنابراین برادران ابداع طرح: کارگران شهرستان را مورد آزمایش با لامپ که آیا آنها نشان دادن علائم یا نه و داده ها را ارائه سرنخ به اینکه آزمون دقیق بود به اندازه کافی برای استفاده در جاهای دیگر. آلیسون Kriegel یک فیزیولوژیست در نزدیکی کالج پزشکی ویسکانسین و RNA متخصص که دارای شناخته شده میسون پس از مدرسه ابتدایی خواهد نظارت بر عملیات در رکین آموزش آتش نشان در چگونه با خیال راحت به نمونه برداری و اجرای آزمون. بیشتر, آن را شامل بسیاری از pipetting.

و بدون توجه به آنچه آنها فکر می کردند این امر می تواند بهتر از داشتن بدون آزمون است.”آن ترسناک بود صادقانه می گوید:” Kriegel از آن روز این بهار. “تست در تامین کوتاه مدت و هیچ کس نمی دانست چه می گذرد. اگر چه ما نمی توانیم آزمون ؟ چگونه این کار را انجام دهیم ما خود را؟”

برای اولین بار توسعه یافته در دهه 1990 توسط محققان در ژاپن و لامپ است که کمی جوانتر پسر عموی به روش PCR. در سطح بالا کار می کند به طور مشابه. به عنوان با استفاده از روش PCR آزمون با استفاده از یک سری از واکنش های شیمیایی برای تقویت این مواد ژنتیکی در یک نمونه آن را آسان تر برای پیدا کردن یک بازی با یک خاص viral RNA دنباله. اما با PCR کسانی که واکنش اتفاق می افتد در انواع درجه حرارت—از این رو نیاز برای ماشین آلات خودکار. در لامپ های مبتنی بر آزمون, واکنش رخ می دهد در یک درجه حرارت ثابت. این بدان معناست که یک حمام گرم مناسب برای گرم کردن نمونه ها تا 95 درجه سانتیگراد به علاوه برخی از پیپت, راهنمایی, و چند مواد شیمیایی را انجام خواهد داد. (در اصل میسون می گوید: شما می توانید آن را بر روی کانتر آشپزخانه خود را با استفاده از مایکروویو.)

سود اضافه شده است که آن دسته از مواد شیمیایی متفاوت از منابع کمیاب در حال حاضر استفاده می شود برای تست PCR. آنها نیز حداقل در حال حاضر ارزان—اخیر preprint از محققان در دانشکده پزشکی هاروارد پیشنهاد یک نمونه می تواند برای عنوان کمی تا 7 سنت و نه از جمله اجتناب ناپذیر سربار و اگر نشانه های آزمون رفتن تجاری. (برای مقایسه یک تست PCR در یک high-throughput آزمایشگاه هزینه حدود 40 دلار در هر چند 100 دلار بیشتر نمونه لایحه بیمه.)

در ماه فوریه میسون تیم در نیویورک رسیده بود به یک تماس در New England Biolabs, یک شرکت است که باعث می شود لامپ معرف. این شرکت با ارسال آنها یک کپی از داده ها و روش های طراحی و توسعه توسط یک تیم در ووهان که آغاز شده بود آزمایش غربالگری برای SARS-CoV-2 وجود دارد. میسون تیم به سرعت راه اندازی این روش برای خود آزمایش این روش بر روی مجموعه ای از هشت شناخته شده نمونه های مثبت. “در آن نزدیک به یک eureka لحظه,” او می گوید. “آن کار می کرد و در 20 دقیقه. رنگ زرد روشن است.”

آنها و دیگر گروه های تحقیقاتی به سرعت مجموعه ای در مورد بهبود روش با هدف کم کردن استفاده از مجموعه تجهیزات آزمایشگاه. گرفتن تست های تشخیصی به خارج از آزمایشگاه بالینی کار آسانی نیست. “لامپ توسط یک دستور ساده می گوید:” Melis Anahtar یک میکروبیولوژیست در دانشگاه هاروارد است که کمک به توسعه هر دو روش PCR و LAMP-بر اساس آزمایشات Covid-19. “اما آن است که واقعا بسیار آسان و ادم.” در نمونه های بالینی آزمایشگاه هر جزئیات است که دقیقا تنظیم: از دمای محیط اتاق به کالیبراسیون و تمیز کردن هر سند. آلوده پیپت های داغ-آب گرم حمام که چند درجه و یا حتی فقط بد رکورد نگه داشتن به راحتی می تواند پرتاب کردن نتایج. به علاوه همیشه وجود دارد یک نگرانی که ضعیف آموزش دیده کارمند می تواند مخلوط کردن لوله های آزمایش یا در معرض خود را به یک عفونی نمونه.

در ماه های اخیر محققان از ده ها دانشگاه ها و شرکت ها گرد هم آمده اند به بحث در مورد چالش های آن در یک گروه غیر رسمی ماسون تماس “gLAMP” و یا جهانی لامپ کار گروه. او خواستار آن را “از پیش فضای رقابتی” که در آن مردم می توانند آشکارا به اشتراک گذاری داده ها و روش ها. برخی در حال تلاش برای توسعه روش قابل استفاده در تلفن همراه و یا پاپ آپ در آزمایشگاه های یکی در رکین; دیگران را ببینید که چگونه لامپ می تواند کار متمرکز در آزمایشگاه. “ما در حال تلاش برای راه اندازی به عنوان بسیاری از بیوتکنولوژی کشتی به عنوان امکان پذیر است و ببینید چه چیزی می رسد ساحل دور” میسون می گوید.

در اخیر هفتگی زوم تماس, لامپ محققان مورد بحث یکی از عمده curveballs: نحوه کار با تف. رعایت مردم به آنها تف به یک لوله است که کمتر خطرناک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که نیازی به سرمایه گذاری با یک نازوفارنکس گرد و خاک که می رسد به بینی. آن را نیز بسیار مهم برای اجتناب از آنچه دیو اوکانر یک virologist در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون تماس “پیشگیری از خستگی.” برای مثال اگر معلمان در یک مدرسه که در غیر این صورت احساس می کنید کاملا سالم آمد به وحشت خود را دو بار در هفته سواب نظارت تست خواهد شد به سرعت تبدیل شدن به غیر قابل اعتماد است. “آنها می گویند,” من احساس می کنم خوب’ و پیدا کردن یک راه به جست و خیز آن” اوکانر می گوید. “ما یک ملت از wusses خودم گنجانده شده است.”

برای لامپ آزمایش بزاق به شمار برخی مشکلات فنی. درخواست تجدید نظر از “بررسی” آزمایش های خود را به سادگی: تفسیر تغییر از صورتی به رنگ زرد است که بسیار آسان “یک میمون و یا یک لاک پشت می تواند انجام تجزیه و تحلیل” میسون می گوید. اما وجود دارد می تواند عوارض. “شما ممکن است کثیف, نمونه,” Anahtar می گوید. “شما ممکن است می گویند” نمی خوردن هر چیزی قبل از آزمون,’ اما پس از آن یک نفر می شود برخی از کلم بروکلی در بزاق.” که فوق العاده gunk می توانید تغییر اسیدیته نمونه پرتاب کردن رنگ نهایی. گاهی اوقات آن ممکن است در نهایت کمی نارنجی است. یک راه حل این است که برای اضافه کردن مواد فلورسنت به نمونه—یک مرحله اضافه شده به این روند در راسین—که حذف نیاز به تخم چشم تغییر رنگ. هزینه اضافی قطعه ای از ماشین آلات به تجزیه و تحلیل روند.

دیگر نگرانی بهبود دقت و صحت. PCR آزمایش شامل یک مرحله به نام RNA استخراج شامل مواد شیمیایی است که کمک به اطمینان از صحیح ویروسی مواد تقویت شده و در نهایت شناسایی شده است. لامپ آزمایشات لازم نیست که در, گام, که در نتیجه در کمتر حساس آزمون است که می تواند از دست برخی از عفونت. حتی در تامین آزمایشگاه تنظیمات برخی از مطالعات قرار داده اند این رقم حدود 10 درصد است.

اما اوکانر اشاره می کند که به دقت باید در نظر گرفته شود در این زمینه چگونه تست استفاده خواهد شد. ویروسی بارهای کم در دو نقطه در طول یک عفونت: بلافاصله پس از قرار گرفتن در معرض و بعد از آن در طول بیماری به عنوان ویروس پیترز ، اگر تست های مکرر به اندازه کافی کسانی که در گروه مواجهه خواهد شد آینده آزمون. کسانی که در نزدیک به گروه بهبود تمایل به حداقل عفونی و در نتیجه در کمترین خطر جرقه شیوع بیماری های جدید.

این طرح را بیشتر در دنیای واقعی اطلاعات به فرضیات آن. هفته گذشته اوکانر است که کار به طور مستقل از رکین تیم شروع به رانندگی سفید دوج وانت در اطراف مدیسون با تجهیزات خود را برای آزمون لامپ دکل و انجام آزمون از کارکنان در ویسکانسین ملی پستانداران مرکز تحقیقات ساختمان پشت بام. “من انتظار بود pipetting در ژوئیه خورشید می گوید:” اوکانر که اصلی تخصص در واکسن نه تشخیص. “ما شروع به انجام این کار زمانی که ما در آزمایشگاه متوجه نمی خواهید به آن را انجام دهد. من آن را به عنوان نشانه ای از شکست تحقیرآمیز که در آزمایشگاه انجام این کار به جای انجام مدل حیوانی کار ما تخصص در.”

people outside of van
عکس: دیوید اوکانر/UW-Madison
two people testing
عکس: دیوید اوکانر/UW-Madison

اما تا کنون او را خوشحال شده و با پیشرفت. روز چهارشنبه تیم خود بريدن تجهیزات خود را به 11 سال است که در آن یک گروه از 28 معلمان و کارکنان داوطلب به آمده در به سعی کنید از آزمون—آزمایشی اجرا برای چه مدرسه بازگشایی ممکن است مانند نگاه. نظارت تست اوکانر یادداشت تنها کار خواهد کرد اگر این ویروس تا حد زیادی تحت کنترل در آورد ، این طراحی شده است برای گرفتن بدون علامت مردم قبل از آنها جرقه جدید شیوع بیماری متوقف نمی شود کسانی که در حال حاضر مواج.

در حال حاضر ویسکانسین است که در یک منطقه خاکستری. یک ماه پیش مدارس به نظر می رسید آماده بازگشایی در پاییز اما با موارد در حال حاضر خونتان دوباره چشم انداز نامشخص است. “این چیزی که ایده آل خواهد بود به بچه ها اینجا با خیال راحت. اما برخی از این است که خارج از کنترل من, چرا که آن را یک جامعه تابع می گوید:” اندی رایت اصلی از عقاب مدرسه که اوکانر را یک دانش آموز است. “آیا من می توانم فشار آن بیشتر از جاهای دیگر اگر ما تست شبیه به این ؟ من فکر می کنم من می توانم و من فکر می کنم پدر و مادر و معلمان احساس بسیار امن تر است.” در حالت ایده آل اوکانر را امتحان بچه ها بیش از حد, اگر آنها می توانند دریافت تایید از هر دو پدر و مادر و دانشگاه ویسکانسین در تحقیقات هیئت مدیره. (بچه ها او یادداشت خود را به چالش به بزاق بر اساس نمونه.)

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در پایان اولیه مانعی برای نظارت تست نشده است به احتمال زیاد به فن آوری و یا یک ماده از گرفتن منابع. (بزرگترین چالش اوکانر تا به حال به دست آوردن مواد او می گوید: گرفتن ahold Lysol برای پاک کردن خارج از بزاق ویال.) آن را قانونی و لجستیکی. کلید نفع لامپ—که دستور العمل های مدولار است و به راحتی سازگار با تنظیمات مختلف—آن را در یک نقطه ضعف بالقوه با تنظیم کننده. در حالی که سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است برخی از به اصطلاح نقطه از مراقبت های آزمون برای Covid-19 آنها به طور معمول به خوبی بسته بندی: آنها اجرا بر روی اختصاصی ماشین آلات معمولا تنها در بیمارستان ها و تکیه بر تک-استفاده از کارتریج است که هزینه تا آنجا که $40. تا کنون FDA مجاز است لامپ های مبتنی بر آزمون و همچنین Crispr-بر اساس آزمون که لایه ژن ویرایش تکنولوژی در بالای لامپ روش برای بهبود ويژگی آزمون, اما تنها در چارچوب گواهی آزمایشگاه.

“در عمل, آن را می شود بسیار دشوار است برای انطباق با زمان تنظیم مقررات و استانداردها” اوکانر می گوید. یک استراتژی را شامل دنبال بالینی صدور گواهینامه برای موبایل آزمایشگاه است که می تواند تشخیص داده و با استفاده از یک استاندارد مجموعه ای از ابزار و روش. یکی دیگر شامل تست می کند که شامل تشخیص اما به جای خدمت به عنوان غربالگری که باید یک تست PCR برای کلمه نهایی است. اما در هر دو مورد روشن است چارچوب قانونی به دنبال دارد. “ما باید این را به عنوان بخشی از یک هماهنگ سازمان پاسخ,” او می گوید. “من اعتقاد ندارم ما فاقد امکانات لجستیکی به منظور توسعه یک طرح برای یک آزمایش که در آن شما تف به یک لوله و آن را گرم شما و صبر کنید برای یک ساعت. من می توانم قطار من 11 ساله برای انجام این کار در یک روز است.”

در حال حاضر این آزمایش ها در مدیسون و رکین در حال انجام به عنوان پژوهش; تیم را تولید می کند داده ها به اعتبار این آزمون را فراهم نمی کند تشخیص. اما در عمل آنها ارائه فرم غربالگری. در رکین اگر یک نمونه رنگ زرد—مثبت—Kriegel تماس های فرد در محل کار و به آنها می گوید آنها یک نتیجه از “بالقوه بالینی اهمیت است.” او می پرسد و آنها را به بازگشت به ضمیمه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای یک سواب بینی که آتش نشانان با انجام و سپس کشتی را به یک آزمایشگاه در شیکاگو برای PCR تجزیه و تحلیل برای تایید نتیجه. برخی از مردم را به اخبار در گشاد گشاد راه رفتن. یکی از کارگران وارد fretful اشک. “این تمام چالش” Kriegel می گوید. “چگونه شما انجام این نوع تست بدون اینکه مردم همواره در ترس?”

اما گرگ, آتش رئیس می گوید که او می بیند نشانه هایی که در این شهر راحت تر است. کلمه است و بیشتر داوطلبان در میان کارکنان شهرستان در حال نشان دادن به آزمایش می شود; Mason امید است برای باز کردن آزمون به رکین را 77,000 ساکنان به زودی, اگر آنها می توانید مرتب کردن بر اساس تدارکات و بودجه. در این میان گرگ و خدمه اش در حال تلاش برای دریافت بهتر در رادیولوژی—و در assuaging عمومی ترس. “من فقط سعی کنید به آنها اطمینان: پوشیدن یک ماسک منزوی به عنوان بهترین آنها می توانند” او می گوید. “اگر آنها مراقب اطراف دیگران همه خوب خواهد بود.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm