مخالفان سقط جنین اعتراض COVID-19 واکسن’ استفاده از سلول های جنینی

چندین واکسن در آمریکا واکسن ساخته شده از سلول ها از جنین سقط دهه پیش. آنها عبارتند از واکسن در برابر سرخجه و هپاتیت و آبله مرغان.

J. Cohen/علوم

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

ارشد رهبران کاتولیک در ایالات متحده و کانادا همراه با دیگر antiabortion گروه تربیت اخلاقی اعتراض به وعده COVID-19 واکسن نامزدها که در حال تولید با استفاده از سلول های به دست آمده از جنین انسان electively سقط دهه پیش. آنها نه به دنبال جلوگیری بودجه دولت برای واکسن که شامل دو نامزد واکسن که تهمت برنامه های دولت برای حمایت از سرمایه گذاری تا 1.7 میلیارد دلاری به عنوان به خوبی به عنوان سومین نامزد ساخته شده توسط یک شرکت چینی با همکاری کانادا در شورای پژوهش ملی (NRC). اما آنها اصرار تأمین کنندگان مالی و سیاستگذاران به اطمینان حاصل شود که شرکت توسعه سایر واکسن است که آیا تکیه بر چنین انسان جنين سلولی و در ایالات متحده به درخواست دولت برای “تشویق” شرکت به تنها واکسن است که آیا تکیه بر سلول های جنینی.

“این مهم است که آمریکایی ها برای دسترسی به یک واکسن است که تولید اخلاقی: هیچ آمریکایی نباید مجبور به انتخاب بین بودن واکسن در برابر این ویروس بالقوه مرگبار و نقض او وجدان” اعضای ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک و 20 سایر, مذهبی, پزشکی و سازمان های سیاسی که در مخالفت با سقط جنین نوشت: به استفان هان کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در ماه آوریل است. “خوشبختانه دیگر [COVID-19] واکسن … استفاده از خطوط تلفن متصل نیست و به روش های غیر اخلاقی و روش.”

“ما مصرانه از دولت شما به صندوق توسعه واکسن که ایجاد نمی اخلاقی معضل برای بسیاری از کانادایی ها” نوشت: اسقف اعظم وینیپگ ریچارد گاگنون رئیس جمهور از کانادا کنفرانس اسقف های کاتولیک و 17 سایر antiabortion, مذهبی, پزشکی و سیاسی گروه ها و افراد در 21 مارس نامه ای به نخست وزیر جاستین ترودو. “،تولید واکسن با استفاده از چنین اخلاقی آلوده سلول انسان نشان می دهد عمیق بی احترامی به کرامت انسانی فرد است.”

FDA و ارشد مقامات کاخ سفید نمی پاسخ به ایمیل های درخواست اظهار نظر در مورد این نامه به هان. در کانادا, وزارت بهداشت قول داده است برای پاسخ به نامه ای به ترودو می گوید: Moira مک کوئین, مدیر اجرایی, کانادا کاتولیک اخلاق زیستی, موسسه و منجر امضا کنندگان در این نامه است.

سلول های مشتق شده از سقط جنین انتخابی استفاده شده است پس از دهه 1960 به ساخت واکسن از جمله زمان واکسن در برابر سرخجه و آبله مرغان, هپاتیت A و زونا. آنها نیز استفاده شده است را تایید مواد مخدر را در مقابل بیماری ها از جمله هموفیلی و آرتریت روماتوئید و فیبروز کیستیک. در حال حاضر گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه بیش از 130 نامزد واکسن در برابر COVID-19 با توجه به سازمان بهداشت جهانی; 10 وارد شده بود آزمایش های انسانی به عنوان 2 ژوئن.

حداقل پنج نامزد COVID-19 واکسن با استفاده از یکی از دو انسان جنين سلولی: HEK-293 و کلیه سلولی به طور گسترده ای مورد استفاده در تحقیقات و صنعت است که می آید از یک جنین سقط شده در مورد 1972; و در هر.c6 اختصاصی همراه خط متعلق به Janssen, یک شرکت تابعه از جانسون و جانسون توسعه یافته از سلولهای شبکیه از 18 هفته ای سقط جنین در سال 1985. هر دو سلولی تهیه شده در آزمایشگاه زیست شناس مولکولی الکس J. van der Eb در دانشگاه لیدن. دو نفر از پنج واکسن را وارد آزمایشات انسانی (نگاه کنید به جدول زیر).

توسعه دهنده واکسن نوع سلول های جنینی استفاده می شود آزمایش های انسانی ایالات متحده کمک های مالی در پیچ و تاب سرعت انتخاب کنید
CanSino بیولوژیک, Inc./پکن موسسه بیوتکنولوژی تکرار-کمبود آدنو HEK-293 بله (فاز دوم) هیچ هیچ
دانشگاه آکسفورد/AstraZeneca تکرار-کمبود آدنو HEK-293 بله (فاز II/III) $1.2 میلیارد بله (لیست کوتاه*)
Janssen تحقیق و توسعه در ایالات متحده آمریکا تکرار-کمبود آدنو در هر.c6 هیچ 456 میلیون دلار بله (لیست کوتاه*)
دانشگاه پیتسبورگ پروتئین زیر واحد HEK-293 هیچ هیچ هیچ
ImmunityBio/NantKwest تکرار-کمبود آدنو HEK-293 یا مشتق E. C7 هیچ هیچ بله (لیست طولانی*)

*نیویورک تایمز گزارش

در چهار واکسن انسانی سلولهای جنینی استفاده می شود به عنوان مینیاتوری “کارخانه” به تولید مقادیر عظیمی از adenoviruses معلول به طوری که آنها نمی تواند تکرار است که به عنوان وسایل نقلیه برای کشتی ژن از رمان کروناویروس که باعث COVID-19. زمانی که ادنو ويروس ها داده می شود به عنوان یک واکسن دریافت کنندگان’ سلول شروع به تولید پروتئین از coronavirus امیدوارم تحریک کننده پاسخ ایمنی است.

پنجم واکسن که نشان داده وعده در میمون ها و رهبری برای آزمایش های انسانی به عنوان به زودی به عنوان این چیزی است که شناخته شده است به عنوان یک پروتئین واکسن زير. محققان در دانشگاه پیتسبورگ استفاده از HEK-293 سلول های تولید coronavirus’ سنبله پروتئین بخش مهمی از ساختار آن—است که استفاده می شود به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن. واکسن تحویل داده شده است از طریق یک پچ پوستی با 400 کوچک سوزن.

جنين همراه خطوط کلیدی برای تولید هر دو نوع واکسن. “HEK-293 [سلول] ضروری است برای ساخت پروتئین زیر واحد واکسن می گوید:” Andrea Gambotto یک واکسن دانشمند در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی و واکسن منجر شود توسعه دهنده. انسان خود را به منبع مهم است که او می گوید: “کشت [غیرانسان] سلول های حیوانی می تواند تولید همان پروتئین, اما آنها خواهد بود با تزئین های مختلف مولکول های قند که در مورد واکسن—اجرا می شود خطر شکست برای بیرون کشیدن قوی و خاص پاسخ ایمنی است.” (در میان توسعه دهندگان از پنج واکسن تنها Gambotto در پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

دیوید Prentice معاون رئیس جمهور و مدیر تحقیقات در شارلوت Lozier موسسه که مخالف سقط جنین, یادداشت های, محققان, ساخت, آدنو واکسن اصلاح شده اند HEK-293 سلول های ماهر در بسته بندی ژن های جدید—از جمله کسانی است که مستقیم به سلول های جمع آوری coronavirus سنبله پروتئین به adenoviruses. اما او اضافه می کند که فن آوری های دیگر در دسترس هستند از جمله با استفاده از سلول های گرفته شده از آمنیوسنتز که مهندسی را تکرار کمبود adenoviruses.

“استفاده از سلولهای electively سقط جنین برای تولید واکسن باعث می شود این پنج COVID-19 واکسن برنامه های غیر اخلاقی به دلیل بهره برداری از آنها بی گناه انسان که سقط” Prentice و co-نویسنده—زیست شناس مولکولی جیمز شرلی یک Lozier موسسه دانشیار محقق و مدیر بزرگسالان سلول های بنیادی شرکت Asymmetrex—نوشت: در مقاله منتشر شده در ماه گذشته.

اما آرتور کاپلان یک bioethicist در نیویورک دانشکده پزشکی دانشگاه شمارنده: “وجود دارد راه های بهتر برای برنده شدن سقط جنین جنگ از گفتن مردم را به استفاده از یک واکسن. این طولانی-بیش از سقط جنین. این سلول ها دهه ها و حتی عمده رهبران مذهبی مانند پاپ باید اذعان کرد که برای خوب بیشتر این ارزش نماد برای قرار دادن جامعه در خطر است.”

واتیکان پاپی آکادمی برای زندگی اعلام کرد در سال 2005 و مجددا در سال 2017 است که کاتولیک ها می تواند در وجدان خوب دریافت واکسن ساخته شده با استفاده از تاریخی بشر جنين سلولی.

واکسن ساخته شده توسط شرکت چینی CanSino بیولوژیک برای اولین بار بود COVID-19 واکسن برای ورود به فاز دوم آزمایشات انسانی. آن را با استفاده از اقتباس HEK-293 سلول است که این شرکت دارای مجوز از کانادا NRC که در آن سلول های توسعه یافته بودند. (NRC-طراحی و توسعه HEK-293 سلول ها در حال حاضر استفاده شده است به منظور توسعه یک مورد تایید شده ابولا واکسن.) ماه گذشته NRC اعلام کرد که با همکاری CanoSino بیولوژیک تحت آن در حال آماده سازی برای اجرا در اواخر مرحله آزمایش بالینی این واکسن در کانادا و مقیاس امکانات برای تولید واکسن در کمیت.

ایالات متحده-حمایت واکسن که کشیده اند انتقاد از antiabortion گروه ها در یک لیست کوتاه از نامزدها هدفمند به حمایت مالی و لجستیکی حمایت از دولت ایالات متحده تحت کاخ سفید عملیات سرعت در پیچ و تاب است که با هدف سرعت بخشیدن به توسعه و تصویب حداقل یک COVID-19 واکسن در ماه ژانویه سال 2021 با توجه به 3 گزارش ماه ژوئن در نیویورک تایمز.

یکی از پیچ و تاب سرعت نامزدها ساخته شده توسط Janssen تحقیق و توسعه با استفاده از هر.c6 سلول. دوم از دانشگاه آکسفورد محققان و AstraZeneca با استفاده از HEK-293 سلول. هر دو دریافت کرده اند و دولت ایالات متحده تعهدات به ترتیب 456 میلیون دلار و $1.2 میلیارد اگر آنها با نقاط عطف طریق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه خودگردان (بردا).

واکسن دیگری که متکی بر HEK-293 در حال طراحی و توسعه توسط دو شرکت متعلق به میلیاردر دانشمند و تاجر پاتریک به زودی-Shiong ساخته شده قبل از آن پیچ و تاب سرعت لیست طولانی از 14 وعده نامزدها با توجه به آزادی مطبوعات از یکی از شرکت های NantKwest.

Prentice می گوید: “آنها به عنوان انتخاب—بردا و سرعت در پیچ و تاب مردم— چه واکسن به جلو حرکت آنها حداقل باید تشخیص دهند که وجود دارد این است که برخی از بخشی از جمعیت که می خواهم یک جایگزین واکسن می تواند آنها را در وجدان خوب.”

Caplan مخالف است. “اگر شما در حال رفتن به می گویند دولت نباید صندوق چیزهایی که اقلیتی از مردم شی به شما یک لیست بسیار طولانی از چیزهایی که نمی توانید بودجه توسط دولت از تحقیقات بر روی سلاح های جنگ به وسایل پیشگیری از بارداری پژوهش است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محدود کرده است استفاده از جنين انسان, بافت از سقط جنین انتخابی در تحقیقات پزشکی. یک سال پیش از آن به تصویب رسید که سیاست منع محققان در موسسه ملی بهداشت (NIH) با استفاده از بافت جنين از سقط جنین انتخابی در مطالعات خود. و این اعمال یک لایه اضافی از بررسی در غیر NIH دانشمندان آژانس به دنبال بودجه برای انجام تحقیقات استفاده از این بافت است. اما این سیاست متوقف نمی شود هر دو گروه با استفاده از چندین دهه جنين سلولی مانند HEK-293 و در هر.c6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de