آنچه در آغاز به عنوان موجودی پوچ این هفته ستون و شد پوچ موجودات وب سایت های سریال در حال حاضر با الهام از Netflix جدید سیاره پوچی docu-سری.

آن را شروع به عنوان بسیاری از چیزهایی که با 10 پا دریایی کرم است که برخوردار آرواره های بسیار تیز و قدرتمند آنها می توانید قطعه ماهی در دو. سپس آمد و زنبور با یک نیش بسیار دردناک است که یک دانشمند واقعی واقعی مشاوره برای کسانی که نیش زده توسط این چیزی است که فقط به دراز کشیدن و جیغ تا زمانی که درد فروکش. و پس از آن بود که پا بلند حلزون که در حال غذا خوردن راه خود را از طریق فلوریدا.

کسانی که فقط تعداد کمی از بیش از 100 مدخل در سیمی ستون پوچ موجودی این هفته که زد بین 2013 و 2016. ما ساخته شده یک ویدیو در وب سری از آن هم به نام پوچ موجودات. و من شادتر از یک کرم خاکی های غول پیکر در گل اعلام کند که کودک من همه رشد: امروز Netflix است که اکران خود را از همه جدید docu-سری سیاره پوچیتولید شده توسط Condé Nast سرگرمی. (Condé Nast صاحب سیمی.)

آن را بزرگتر پوچ…er. و آن را نوشته شده توسط حرفه ای که در حال شوخ و کمتر snarky از من که خوب است. اعتماد به من وقتی که من می گویند این سیاره پوچی است و فرار از واقعیات نیاز خانواده خود را در حال حاضر. آن را سرگرم کننده به عنوان تمام جهنم و آموزشی به بوت.

راهنمای خود را به هیچ یک دیگر از مادر طبیعت ابراز شده توسط Afi Ekulona. بیش از 12 قسمت او خواهیم به شما معرفی به برخی از عجیب ترین مخلوقات روی زمین به عنوان آنها مبارزه را خوب غذا خوردن هر یک از دیگر و—البته—نوزادان.

صحبت از ما منحصر به فرد کلیپ بالا است که به دنبال آزمایش های غول پیکر اقیانوس آرام, هشت پا, شاید بیشتر اختصاص داده شده در زمین است. لذت ببرید و نگه داشتن آن را عجیب و غریب وجود دارد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im