تحسین مربی از اقلیت ریاضیدانان با تکیه بر عشق سخت—اما برخی می گویند او رفت و بیش از حد

کارلوس کاستیلو-چاوز

هارون Lavinsky/دولت مطبوعات

اعداد داستان یک استاد و مربی. کارلوس کاستیلو چاوز مکزیک متولد ریاضی زیست شناس آموزش دیده است برخی از 50 Ph. D. دانش آموزان دو سوم از آنها متعلق به گروه در طول تاریخ کمتر در علم است. او به خصوص با افتخار خود را “الماس در خشن”—دانش آموزان کمتر از انتخابی برنامه های مقطع کارشناسی که به پایان رسید تا با شغل خوب در دانشگاه ها با صنعت و بخش دولتی است.

در دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU) تمپه برگزار شد جایی که او به عنوان آرزو از رجنت استاد و یک وقف صندلی Castillo-چاوز به ریاست یک مینی امپراتوری از برنامه های طراحی شده برای افزایش تنوع در جامعه ریاضی. او مفتخر شده توسط سه رئیس جمهور ایالات متحده برای گسترش آموزشی افق هزار نفر از دانش آموزان اقلیت. کار خود را سوخت شده است نزدیک به 50 میلیون دلار در کمک های مالی از سازمان های فدرال و بخش خصوصی است.

اما این همه در گذشته است. در 16 مارس Castillo-چاوز بازنشسته خواهد شد از ASU. آن است که گام نهایی در برچیدن امپراتوری خود را.

در ماه اوت سال 2019 او به طور ناگهانی استعفا داد و به عنوان مدیر Simon A. Levin محاسباتی و مدل سازی مرکز علوم. او همچنین به اجرای دو برنامه قرار دارد وجود دارد: یک برنامه کارشناسی ارشد در ریاضیات کاربردی و زندگی و علوم اجتماعی (AMLSS) و ریاضی و نظری زیست شناسی موسسه (MTBI) تابستان برنامه های تحقیقاتی برای دانشجویان است. اکثریت MTBI شرکت کنندگان و قابل کسر از AMLSS دانش آموزان از گروه کمتر. Castillo-چاوز ایجاد آن برنامه ها و فرار آنها با نادر به درجه ای از استقلال.

ساختمان burning bridges

استعفای خود را از این پست همراه با عدم وجود خود را از ASU را تمپه پردیس از ژانویه 2019 شده است علت حد حدس و گمان است. “من شوکه شدم وقتی شنیدم گفت:” ریکاردو کردرو-Soto, استادیار ریاضی در کالیفرنیا غربی دانشگاه که آموزش دیده تحت Castillo-چاوز و همچنین فعال در مشاوره دانش آموزان اقلیت. “من فکر می کردم فقط مرگ خواهد بازنشسته شود او را.”

ASU مقامات گفته اند که هیچ چیزی در مورد اینکه چرا Castillo-چاوز داد تا مواضع خود را. “او رفته و او نمی تواند به آینده” بود ASU رئیس جمهور مایکل کلاغ مختصر و مفید نظر در 4 مارس مصاحبه با این دولت مطبوعاتدانشگاه دانشجو-اجرا روزنامه. “او دیگر در نقش تاریخی.”

اما علم و به دولت فشار آموخته اند Castillo-چاوز بود خود محروم اداری عناوین تنها چند روز پس از ASU مقامات حل و فصل شکایت علیه او توسط یکی از دانشجویان فارغ التحصیل. دانشجو, ماریا مارتینز ادعا شده در مارس 2019 شکایت که Castillo-چاوز حفظ “محیط خصمانه کار” که او را “شرکت در محل کار آزار و اذیت” و این که او نقض قوانین فدرال حفاظت از حقوق افراد معلول. پس از 3 ماه تحقیق ASU مقامات گفته مارتینز که Castillo-چاوز توافق کرده فورا “استعفا از همه اداری انتصاب در ASU” و همچنین می توان گذاشت.

کارلوس کاستیلو-چاوز (مرکز) دریافت مشاوره جایزه در سال 2011 از رئیس جمهور باراک اوباما.

Pete Souza/کاخ سفید

وجود دارد بدون اعلام عمومی و ASU مقامات انتشار یک گزارش و نه حتی نوشتن تا یافته های خود را. اما در مصاحبه های بسیاری از همکاران و دانش آموزان سابق سخن گفته اند در مورد آنچه آنها به عنوان یک سمت تاریک به Castillo-چاوز شور و شوق و تعهد به تنوع: یعنی عدم تحمل اختلاف نظر و میل شدید برای قلدری دانش آموزان و همکاران.

“کارلوس به همان اندازه خوب است در ساخت پل ها و سپس سوزاندن آن پل می گوید:” یک ریاضیدان که نخواست نامش فاش شود به دلیل سابقه ستیز روابط با Castillo-چاوز. “او می تواند کار یک اتاق و بیرون آمدن با پنج نفر که به طور ناگهانی بهترین دوستان خود را—تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد که او نمی مانند. و سپس او تبدیل بر روی آنها است.”

“چه غم انگیز است که کارلوس انجام برخی از خوب کار می گوید:” ریاضیدان Wayne Raskind سابق ASU بخش صندلی که در سمت چپ پس از تکرار درگیری با Castillo-چاوز. “اما او اجازه داده شد برای رفتن سرکش. او در نهایت به طور کامل کامل از خود و شروع به انجام برخی از چیزهای بد. و بیشتر او را با او انجام داد.”

کردرو-صوت می گوید او با هدایت یکی از امیدوار کننده دانشجو به دور از ASU به دلیل آنچه که او را دیدم به عنوان Castillo-چاوز خشن رویکرد به مشاوره دانشجویان تحصیلات تکمیلی. کردرو-صوت است که فعال در ریاضی اتحاد یک سازمان ملی است که به ترویج مشاوره از دانش آموزان اقلیت معتقد است “شفقت” بازده نتایج بهتر است. “من دانش آموزان من بگویید که من خود را مدافع و خود بزرگترین مشوق چون من به وجود خودم.”

“من سوخته”

68 ساله می گوید خروج خود را ناشی از بسیاری از عوامل است که هیچ ربطی به شکایت. “من خسته و خسته” Castillo-چاوز می گوید. او با ریختن خود وظایف اداری او می گوید که او مصرف می شود با مراقبت از مادرش که فوت کرد در ماه نوامبر سال 2019 پس از یک بیماری طولانی مدت. بسیاری از off-campus تعهدات شدند یکی دیگر از حواس پرتی او می افزاید.

“من شده است به دور از ایالتی آریزونا برای بسیاری از طی 7 یا 8 سال است,” او می گوید. این دوره شامل یک پر سر و صدا 2 سال در راس یک ویژگی های جدید دانشگاه در اکوادور 1 سال از درمان سرطان در بوستون و اخیرا بازدید از استادی در دانشگاه براون است. “من در تلاش برای رسیدگی به همه چیز از دور و من سوخته.”

او می گوید که برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در ماه دسامبر سال 2020 و به سادگی نقل مکان کرد تا تاریخ. اما او اذعان دارد او می تواند انجام یک کار بهتر از پرداختن به مسائل مارتینز مطرح شده است.

“من فکر می کنم او شکایت کرده بود برخی از اعتبار” او می گوید. “من نمی پیگیری بالقوه جدی بودن این وضعیت است. من مسئول برای او [آموزش] و من که قبول مسئولیت است.”

“غول در میدان”

سال گذشته نشانه یک پایان غم انگیز برای یک سفر دور از ذهن است که در زمان Castillo-چاوز به اوج حرفه ای خود را. به دنیا آمد و در سال 1952 به کار-خانواده طبقه در شهر مکزیک و توسط رادیکال های شکست خورده سال 1968 طرفدار دموکراسی تظاهرات وجود دارد Castillo-چاوز امیدوار به استفاده از جامعه تئاتر به عنوان یک وسیله نقلیه برای فعالیت های اجتماعی. اما او چرخد و به دانشگاه ها پس از از دست دادن یک دانش آموز اقدام به مسابقه.

مهاجرت به ایالات متحده در سال 1974 او به سرعت به دست آورده مدرک لیسانس و شروع دوره دکترا در ریاضیات در دانشگاه ویسکانسین (UW) میلواکی. اما یک شام مکالمه با خود را پس از آن-مشاور و دیگر اعضای هیات علمی تقریبا از خط خارج کردن برنامه های خود. اساتید صحبت disparagingly در مورد دانشگاه یادداشت در تلاش خود را برای جذب بیشتر دانش آموزان اقلیت او می گوید:, و اضافه کرد که آن را به او روشن آنها فکر, وب کم نبود قادر به ساخت آن را در خود. “من ترک” او گفت: Lathisms پادکست در سال 2018 است.

پس از دوباره او از سر تحصیلات تکمیلی در UW گل سرسبد دانشگاه در مدیسون و دکترای خود را در سال 1984. یک فوق دکترا در دانشگاه کرنل منجر به یک موقعیت علمی—و در نهایت یک شاغل استادی—که در آن زمان بیومتریک بخش.

به امید راه اندازی دیگران در یک مسیر مشابه Castillo-چاوز تاسیس MTBI در سال 1996. 8-هفته تابستان برنامه ترکیبی در سطح کارشناسی ارشد دوره های یک پروژه تحقیقاتی است که هدف یک دنیای واقعی مشکل است. “آنچه من انجام داده اند بیش از 20 آخرین به علاوه به دانش آموزان از nonselective مدارس و آنها را نشان می دهد که مدرسه خود را از مبدا است بی ربط” Castillo-چاوز گفت Lathisms.

موسسه است که می تواند

کارلوس کاستیلو-چاوز در مقطع کارشناسی پژوهش و برنامه های ریاضی و نظری زیست شناسی موسسه (MTBI), گسترش مشارکت در ریاضی.

دانش آموزانی کهبا حضور MTBIکمتر اقلیت مجموع*MTBI شرکت کنندگان که رفت به فارغ التحصیل مدرسهکمتر اقلیتمجموع*MTBI که فعالان به دست آورده Ph. D. sکمتر اقلیتمجموع*آسیاییلاتینآفریقاییسفیدبومیان آمریکاDemographics of Ph. D. sمردانزنانهر مستطیل است یک دانش آموز.73%74%68%*در مجموع نشان دهنده شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم.132283437

(گرافیک) N. دسای/علم; (دیتا) کارلوس کاستیلو-چاوز

از حدود 530 دانشجویان از سراسر جهان که با حضور MTBI (دیدن گرافیک) بیش از 160 رفته است به درآمد (Ph. D. او می گوید:—نزدیک به 60 درصد از آنها از گروه در طول تاریخ کمتر در علم است. کسانی که فارغ التحصیلان نمایندگی حدود 40 درصد از همه Latino, Ph. D. s در ریاضی از دانشگاه های ایالات متحده در دهه گذشته او می گوید.

“کارلوس کاستیلو-چاوز شده است یک غول در زمینه بنیادی [علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی] آموزش و پرورش با توجه به کمتر اقلیت بیش از یک دوره تقریبا 2 دهه” تد گرین سابق برنامه افسر در Alfred P. Sloan بنیاد که بودجه MTBI برای سال های بسیاری نوشت: در یک 60th birthday ادای احترام به او.

MTBI رسیدن به تمدید فراتر از ASU. “کارلوس شروع به ارسال ما فارغ التحصیلان خود را MTBI برنامه بسیاری از آنها Latino” به یاد می آورد Phil Kutzko یک بازنشسته استاد ریاضی در دانشگاه آیووا. “بدون اعتماد و حمایت از آن بعید است که تغییر و تحول از ما برنامه های تحصیلات تکمیلی … خواهد رخ داده است” Kutzko نوشت: در تازه ترین مقاله در مورد ریاضی داد که شرکت او رهبری برای سال های بسیاری است.

“کسی مراقبت”

کارلوس توره که دکترای خود را تحت Castillo-چاوز در سال 2009 و صرف دهه گذشته در وال استریت سقوط کرد تحت طلسم او را به عنوان یک کرنل در مقطع کارشناسی. “این اولین بار من تا به حال یک استاد که نگاه و صدا مثل من” به یاد می آورد تورس که به عنوان یک نوزاد مهاجرت با خانواده اش از پرو. “او خیلی لهجه غلیظ و یک موی دم اسبی.”

توره شیفته بود که Castillo-چاوز ذکر MTBI یک روز در کلاس. او در لابی برای یک شیار و بیش از چند سال بعد او موفق به دریافت چندین دوز Castillo-چاوز سخت عشق پزشکی است.

“او به نام من از زمانی که من باید شده اند به نام” توره می گوید, یادآوری یک زبان-شلاق او پس از دریافت پس از انداختن یک مشکل دوره های تحصیلات تکمیلی که نبود مورد نیاز برای مدرک خود را. به عنوان مجازات Castillo-چاوز منع توره از انجام تحقیقات خود که در تابستان MTBI.

تورس نبود اما او فکر می کند Castillo-چاوز درست بود. “این همچنین به معنای زیادی به من که کسی مراقبت بسیار است.”

Castillo-چاوز استخدام شد به ASU توسط خواکین Bustoz یک معشوق شکل سابق و رئیس گروه ریاضی که در یک تصادف ماشین قبل از Castillo-چاوز وارد شده است. Castillo-چاوز بلافاصله در زمان بیش از یک برنامه تابستان برای اقلیت دانش آموزان دبیرستانی که Bustoz حال اجرا برای تقریبا 2 دهه با اضافه کردن آن را به MTBI برنامه به عنوان بخشی از نمونه کارها خود را برای افزایش تنوع.

گام بعدی او تصمیم گرفته بود یک برنامه کارشناسی ارشد در ریاضیات کاربردی. اما Castillo-چاوز می گوید او موفق به برنده شدن بیش از همکاران خود در گروه ریاضی.

کارلوس کاستیلو-چاوز (مرکز) با دانش آموزان از مقطع کارشناسی تابستان برنامه های تحقیقاتی

Matt Le

“کارلوس ایجاد کرده بود مقدار زیادی از اصطکاک” در تلاش برای به دست آوردن منابع بیشتر به یاد می آورد یکی دیرین عضو گروه که نخواست نامش فاش شود. “و دین تصمیم گرفت که نمی تواند بر روی بروید. بنابراین کارلوس فرصت داده شد برای شروع برنامه خود دارد [در بخش های مختلف]. وجود دارد بسیاری از مردم در این بخش است که پشیمان دیدن او را ترک کنند.”

نتیجه این بود که لوین مرکز واقع در ASU از تکامل انسان و تغییر اجتماعی. آن را به عنوان اداری خانه برای AMLSS یک برنامه کارشناسی ارشد برای استفاده از ریاضی برای مدل چگونه نیروهای اجتماعی را تحت تاثیر قرار منشاء و گسترش بیماری است. به نام به افتخار سیمون لوین برجسته نظری زیست شناس و Castillo-چاوز مربی در دانشگاه کورنل مرکز خود را ندارد ارومیه. به جای آن کار انجام شده است و با مراجعه به دانشمندان کشیده شده از Castillo-چاوز شبکه گسترده ای از مخاطبین.

“سمی” دعوا

حتی به عنوان Castillo-چاوز امپراتوری بزرگ شد و تمجید نورد در, آیا درگیری با همکاران و دانش آموزان. همکاران سابق می گویند ارشد ASU مقامات یا نادیده گرفته, گزارش سوال برانگیز رفتار و یا دفاع از او چرا که او سابقه موفق burnished دانشگاه شهرت.

Raskind می گوید Castillo-چاوز بدخیم او را در ایمیل به بالا ASU مقامات از جمله کلاغ و تهدید به نابود کردن حرفه ای خود را پس از Raskind قرار داده و در تلاش برای deanship. (Raskind بعدها به عنوان خدمت به دین در دو پژوهش دانشگاه.) Raskind می گوید او جرم بود و نه گفتن به درخواست است که گروه خود را ارائه منابع محاسباتی برای مرکز جدید.

مقامات ارشد نادیده گرفته Raskind شکایت در مورد Castillo-چاوز رفتار او می گوید: “و این زمانی است که من می دانستم که آن زمان به ترک. من شاغل, استاد, به طوری که او نمی تواند خراب کردن زندگی حرفه ای من. اما او سعی در انجام کارهای مشابه به برخی از دانش آموزان خود که من فکر می کنم ننگین بود.”

دیگر سابق و فعلی همکاران بگویید داستان های مشابه. “که در آن سمی است که هر زمان که شما می توانید به یک توافق با کارلوس او را در مورد یک موضوع اقلیت ها می گوید:” یکی از ASU عضو هیات علمی. “او خواهد ارسال ایمیل به هر کسی در دانشگاه حیله گر است که شما یک نژادپرست است.”

اگر شما می خواهید را به ایستادگی کردن و ترویج تنوع … وجود خواهد داشت افرادی که متهم به شما مایل به کاهش استانداردهای علمی.

کارلوس کاستیلو-چاوز

یک دانشجوی سابق که می گوید: او را دیدم هرگز Castillo-چاوز عمل بدتر فکر می کند حسادت های حرفه ای ممکن است یک عامل در برخی از کسانی که در درگیری. “طبقه پنجم [از یکی ASU ساختمان] تمام شد کارلوس می گوید:” دانیل Rios-Dorio که پیوست AMLSS در سال 2006 پس از شرکت در MTBI به عنوان یک فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه شهر نیویورک است. به عنوان بسیاری از 20 دانش آموزان پیوست برنامه هر سقوط و هر یک لپ تاپ مقدار زیادی از فضا برای کار و بودجه سفر برای شرکت در کنفرانس. “مردی بود که به وضوح حق انجام کاری می گوید:” ریوس-Dorio که دکترای خود را در سال 2010.

AMLSS بدون تجویز مجموعه ای از دوره ها و هیچ مقدماتی امتحانات. Castillo-چاوز فکر این الزامات ممکن است مجازات دانش آموزان ضعیف تر پس زمینه و باور یک دانش آموز تحقیقات و انتشارات شد بهتر متریک. اما این انعطاف پذیری نیز مجاز Castillo-چاوز را تصادفی و دلخواه خواسته های چنین به عنوان به طور ناگهانی اعلام کرد که دانش آموزان باید با حضور در دوره جدید ارائه شده توسط یک بازدید از همکار.

“او در شرایط مختلف به صورت های مختلف دانش آموزان و هیچ کس نمی دانست چه هر یک از آن مورد نیاز بودند می گوید:” جک پرینگل دوم-سال فارغ التحصیل و دانشجو در این برنامه است. “به محض این که من وارد [2018] آن را بسیار روشن است که همه وحشت زده از کارلوس. اما نیز وجود دارد که این عبادت از کارلوس. و من فکر می کنم او دوست داشتن که قدرت و وابستگی.”

طرد غاصب سندرم

Castillo-چاوز می گوید چنین دیدگاه که او می گوید که شنیده می شود برای سال mischaracterize رویکرد خود را برای مشاوره.

“من فکر می کنم که برخی از دانش آموزان را درک نمی کنند لرز از برنامه است که انعطاف پذیری آن ایجاد چالش هایی که برخی از دانش آموزان قادر به دیدار با,” او می گوید. “من اختصاص داده شده زندگی من و قربانی من و خانواده به این علت است. اما اگر شما می خواهید را به ایستادگی کردن و ترویج تنوع و انتقاد از عدم تنوع [در یک موسسه] وجود خواهد داشت افرادی که متهم به شما مایل به کاهش استاندارد های علمی و رقیق با کیفیت از برنامه است.”

یک دانشجوی سابق, Anarina Murillo می گوید: Castillo-چاوز به او شجاعت به دنبال یک حرفه ای او فکر او فراتر از درک است.

“کارلوس می تواند بگوید که من رنج می برد از غاصب سندرم” Murillo می گوید: با اشاره به احساس بسیاری از دانش آموزان اقلیت که به آنها تعلق ندارند و کاستی های خود را خواهد شد در معرض. “او به من گفت که در آینه نگاه کنید و بگویید “من قصد دارم برای به دست آوردن یک ریاضی دکتری’ او به من گفت به آن می گویند و بیش از بیش تا زمانی که من به آن معتقد بودند.”

موریللو بود junior در ASU هنگامی که او را برای اعمال و پذیرفته شد به MTBI. “و زمانی که من سقوط در عشق با مدلسازی ریاضی” او می گوید.

علمی حرفه ای در زمان خاموش از وجود دارد. او به دست آورده لیسانس علوم در سال 2010 و سپس پاره پاره از طریق AMLSS برنامه های تحصیلات تکمیلی. پس از انجام یک postdoc در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام از او پذیرفته Castillo-چاوز دعوت سال گذشته برای پیوستن به او در دانشگاه براون است. در ماه او را استخدام به عنوان دستیار استاد در قهوه ای در دانشکده بهداشت عمومی که در آن او امر او ریاضی, پس زمینه برای طراحی بالینی مطالعات کودکان.

“من همیشه می دانستم که من می خواستم به یک استاد,” او می گوید. “اما من هرگز انتظار می رود آن را به اتفاق می افتد.”

“دقیقا آنچه که من نیاز”

مارتینز امیدوار Castillo-چاوز ممکن است انجام همان چیزی که برای او حرفه ای علمی است که در بحران بود.

در سال 2011 مارتینز بود sexually assaulted مدت کوتاهی پس از شروع دوره دکترا در دانشگاه کالیفرنیا (UC) در برکلی است. صدمات او رنج می برد در نهایت مورد نیاز پنج عمل جراحی و استفاده از یک صندلی چرخدار برای 18 ماه. تجربه نیز منجر به تجدید نظر در تصمیم خود برای ادامه تحصیل در رشته های نظری ریاضی.

مارتینز می گوید: او در نقل مکان کرد توسط Castillo-چاوز شور و شوق برای کمک به دانش آموزان اقلیت هنگامی که او شنیده ام به او صحبت می کنند در یک Latinx در ریاضیات همایش علوم در لس آنجلس در ماه مارس سال 2018 است. و او فکر AMLSS بود یک محیط ایده آل به دنبال او علاقه نوظهور در تکامل اجتماعی نگرش نسبت به خشونت علیه زنان است.

“این دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز” مارتینز به خاطر گفتن به خودش. “این ایده تمام پشت خود برنامه به درخواست ریاضیات به مشکلات موجود در علوم اجتماعی است. من هم نیاز به کسی که در باور من.”

مارتینز می گوید Castillo-چاوز وعده داده شده او سخاوتمندانه بودجه و “یک فضای امن برای یادگیری و کار.” اما امید خود را برای آینده ای روشن تر پژمرده به سرعت پس از او وارد شده در ماه اوت سال 2018 است.

در یک مورد او می گوید: Castillo-چاوز “شد بسیار آشفته” و berated او را برای صحبت کردن به یک خبرنگار که می خواستم به نوشتن در مورد تجربه خود را در دانشگاه برکلی است. (هیچ داستان همیشه به نظر می رسد.) او بارها و بارها ذکر شده او را در جریان مسائل پزشکی در گفتگو در مورد وضعیت علمی او می افزاید. Castillo-چاوز همچنین تهدید به دبه در یک وعده به او را به قهوه ای او می گوید: “از آنجا که شما بیمار است به طوری که اغلب.”

مارتینز می گوید Castillo-چاوز را مورد پرسش تعهد به برنامه و توانایی او برای تکمیل او مدرک. پس از انکار درخواست خود را به دست 2 روز به حضور برادرش دانشکده پزشکی فارغ التحصیلی او می گوید: او به او گفت که او “یک دانش آموز بد, … خوب نیست در تحقیقات … undisciplined و دردسر.” در 23 مارس 2019 شکایت به کلاغ مارتینز نوشت: “دکتر کاستیلو … ایجاد یک محیط تا زمان که من می ترسم به می گویند هر چیزی به هر کسی.”

سنگین انتخاب

ASU مقامات کاهش یافته است به بحث در مورد هر جنبه ای از تحقیقات خود را. اما ایمیل مارتینز ارائه توضیح دانشگاه, دانشیار مشاوره عمومی بکی Herbst در پی تصویب او برای یک “غیر رسمی قطعنامه” از او شکایت که در آن Castillo-چاوز موافق به گام از مواضع رهبری و بازنشسته است. یافته های این بررسی بودند که هرگز ساخته شده است. مارتینز پذیرفته شده است که راه حل او می گوید: از آنجا که “او می تواند صدمه دیده اند بسیاری از مردم دیگر اگر او باقی مانده است.”

سرنوشت امپراتوری Castillo-چاوز ساخته شده است “تحت بررسی” می گوید: پاتریک کنی دین از کالج هنرهای لیبرال و علوم است. “هیچ تصمیم گیری ساخته شده است در مورد چگونه به جلو حرکت خواهد کرد در سال آینده و فراتر از آن” کنی گفت: در اوایل این ماه.

Castillo-چاوز که برای اعمال بازنشسته وضعیت نمی خواهد که می گویند در آن تصمیم گیری. اما او نگران است در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد.

“آینده همه چیز را در من ایجاد کرده اند نامشخص است,” او می گوید. “من مطمئن هستم که وجود دارد هر کس دیگری که مایل به انجام آنچه که من تا به حال به انجام به نگه داشتن آن رفتن.” به عنوان یک عضو هیات علمی است که برخورد با او قرار می دهد و آن را “یک مرکز و بدون کارلوس چیزی است که هر کسی تا به حال در نظر گرفته شود.”

آینده است به همان اندازه تیره برای مارتینز که در سال گذشته رفت و برگشت به زادگاه او را از لس آنجلس پس از پیدا کردن یکی دیگر از مشاور از بخش های مختلف. “من می خواهم برای تدریس ریاضی در کالج در منطقه لس آنجلس اگر دانشگاه ها بازگشایی در پاییز,” او می گوید و اشاره کرد که او می تواند در نظر گرفتن مرخصی در پایان این ترم به وزن گزینه های خود را. این امر می تواند یک راه را به دیگران شانس خود را در کیفیت آموزش و پرورش است که پدر و مادر او بودند که کارخانه, کارگران محروم بودند.

اما او نمی داند که آیا او همیشه پایان پایان نامه های خود و کسب مدرک دکتری “من می خواهم به یک ریاضیدان” او می گوید. “اما پس از تجربه من با دکتر کاستیلو-چاوز, من نمی دانم اگر من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im