در سراسر جهان دانشمندان قابل توجه برای زندگی

در ژوئن 10 هزار نفر از دانشگاهیان در حال توقف فعالیت های پژوهشی به آموزش خود را در مورد نابرابری و اقدام علیه نژادپرستی نظاممند در علم است.

از آنجا که Covid-19 pandemic مجبور است بسیاری از محققان از آزمایشگاه و زمینه سایت و اکثر دانش آموزان از کلاس های درس خود را و خوابگاه فرایند یادگیری در مورد و انجام علوم منتقل شده است تقریبا به طور کامل آنلاین. آزمایشگاه جلسات گروه مهاجرت کرده اند به زوم; ساعات اداری به شل; مقاله نویسی به Google Docs. اما امروز در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان هزاران نفر از دانشمندان—به عنوان به خوبی به عنوان علمی جوامع مجله ناشران و دانشگاه ها—در حال هدف قرار دادن مکث در حتی این فعالیتهای مجازی در اعتراض به ضد سیاه نژادپرستی در دنیای پژوهش.

کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست توسط پلیس مینیاپولیس گروه افسران on May 25 برانگیخته هفته جاری در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس. اما آن را نیز مجبور میلیون ها نفر از سفید و سیاه و سفید غیر آمریکایی به یک حساب با سیستم های نژادپرستانه که آنها در شرکت و بهره مندی از. شرکت های بزرگ قرار داده و از اظهارات همبستگی. مردم ارسال شده مربع های سیاه و سفید به Instagram و توییتر. به طور مشابه milquetoast پیام رفت و از مسئولان دانشگاه به اعضای هیات علمی و دانشجویان. اما سیاه و سفید دانشمندان و متحدان خود نبودند داشتن آن است.

“ما شاهد آن و تصور” ما نمی نیاز خود همبستگی ما نیاز به اقدامات خود” می گوید: “بریتنی Kamai یک اخترفیزیکدان با یک مشترک انتصاب در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز و Caltech, جایی که او تحصیلات موج گرانشی ابزار دقیق. بومی هاوایی Kamai یکی از سازمان دهندگان از 10 ژوئن “تعطیل بنیادی به اعتصاب برای زندگی” یک تماس برای محققان به توقف کار خود و صرف روز یادگیری در مورد چگونه نژادپرستی نظاممند توابع در زمینه های خود را در موسسات خود را و سپس به پیش نویس برنامه ای برای از بین بردن کسانی که نابرابری. این رویداد تصور می شد و هماهنگ با متنوع ائتلاف از دانشمندان با استفاده از هشتگهای #Strike4BlackLives, #ShutDownSTEM, #ShutDownAcademia و #VSVillage. هدف آن است که در افرادی که کار نمی کند به طور مستقیم در بحرانی Covid-19-مربوط به پژوهش است.

“در هر دو دانشگاه و بنیادی ما را کمک زیادی به جامعه در قالب مقالات تحقیقاتی کتاب ها و تکنولوژی می گوید:” Kamai. اما اگر دانشمندان هستند و نه عمدی در مورد از بین بردن ضد سیاه نژادپرستی او می گوید: کسانی که سهم را می توان—و شده است—weaponized علیه مردم سیاه و سفید از جمله مغرضانه تشخیص چهره تکنولوژی و الگوریتم های مورد استفاده در پیش بینی انجام ندادی. “ریشه مشکل این است که ضد سیاه نژادپرستی که نشان می دهد تا در تمام مظاهر آن است. این شامل تداوم نژادپرستانه روایت است که منجر به قتل از زندگی و تداوم در بنیادی و دانشگاه. با این بعد از اقدام ما در حال آوردن که اعتراض به دیجیتال, خیابان,” او می گوید.

این رویداد محقق در کمی بیش از یک هفته است. در تاریخ 1 ژوئن پس از یک تعطیلات آخر هفته از non-stop تلویزیونی پلیس در تظاهرات خشونت Kamai شد, پیام کوتاه, Slacking و ایمیل با یک گروه غیر رسمی از فیزیکدانان ستاره شناسان شناسان و تنوع و شمول کارشناسان در مورد آنچه آنها انجام می تواند به نقطه اتصال بین نژادپرستی در پلیس و در علم است. یکی از آنها شد برایان Nord یک اخترفیزیکدان در دانشگاه شیکاگو با آنها او تا به حال مشغول به کار در Fermilab زمانی که او یک دانشجوی گراد. در ضمن Nord شد همان بحث با Chanda Prescod-Weinstein, کیهان شناسی در دانشگاه نیوهمپشایر و دیگر اعضای ذرات برای عدالت یک گروه از فیزیکدانان ذرات که با هم متحد شده و در سال 2018 به محکوم ساختاری جنسیتی در این زمینه است.

آنها تیمی با VanguardSTEM—یک پلت فرم آنلاین است که میزبان گفتگو با زنان از رنگ های بنیادی—برای قرار دادن یک تماس به عمل است. روز جمعه سازمان دهندگان پشت #ShutdownSTEM و #ShutdownAcademia حال راه اندازی یک سایت با یک درخواست برای دانشمندان به لغو هر گونه آزمایش کلاس یا کار مربوط به جلسات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 10 و جزئیات بیشتر در مورد نحوه شرکت کنند. همان روز ذرات برای عدالت منتشر مشابه درخواست و دعوت دانشمندان دیگر برای پیوستن به با حمایت به #Strike4BlackLives. همانطور که از سه شنبه شب بیش از 4000 نفر را امضا کرده بود به نمایندگی از دانشمندان در هر ساکنان قاره است.

تعدادی از نفوذ نهادهای پژوهشی نیز رعایت توقف کار از جمله ناشر از طبیعت مجلات انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم است که منتشر علم و arXiv فیزیکی علوم preprint سرور. انجمن فیزیک آمریکا و بریتانیا موسسه فیزیک قابل توجه بیش از حد. The Canadian Association of Physics لغو یک روز کامل از آن سالانه (در حال حاضر-مجازی) جلسه و در محل آن سازمان یک جلسه متمرکز بر بهبود زندگی سیاه دانشجويان و محققان. یک گروه از فیزیکدانان در حال جذب داوطلبان برای استفاده از این روز به عنوان یک ویکی پدیا ویرایش-a-thon به منظور مبارزه با ضد سیاه تعصب در نوشته های در مورد آفریقایی, دانشمندان, دانشمندان و فعالان است.

سازماندهی گروه های دلگرم کننده است, همه, دانشمندان, اما به خصوص سیاه و سفید غیر دانشگاهیان به استفاده از روز را به آموزش خود را سازماندهی تظاهرات تقویت سیاه صدای در رسانه های اجتماعی و تدوین دراز مدت برنامه اقدام برای مقابله با نژادپرستی در زندگی روزمره خود را به عنوان دانشمندان است. (TheFor سیاه و سفید خود را همکاران آنها امیدواریم که از آن خواهد شد یک روز آنها می توانید یک استراحت از خواسته بودن یک محقق برای استراحت و شارژ, غمگین, هر آنچه که آنها نیاز دارند—بدون چاپ و نشر مهلت و آموزش بیش از آنها را. VanguardSTEM میزبانی یک شب جمع در زوم به طور انحصاری برای مردم در تمام جنسيت هویت به یک فضای که در آن به انجام این کار است.

“دادن اقدامات مشخص است که مردم می توانند انجام دهند واقعا به نظر می رسید برای کمک به هدایت مردم به کانال انرژی خود را برای ایجاد تفاوت می گوید:” تین-تین یو یک فیزیکدان است که به مطالعه ماده تاریک در دانشگاه اورگان و یک عضو از ذرات برای عدالت است. او می گوید: او نه همیشه فعال. به عنوان یک دانش آموز او بود که اغلب بیش از حد ناراحت کننده به صحبت کردن در برابر نژادپرستی و تبعیض جنسی هنگامی که او آن را دیدم. اما هنگامی که او یک عضو هیات علمی او احساس مسئولیت به مدل است که رفتار برای نسل های آینده از دانشمندان است. در حال حاضر او امیدوار است که دیگران شروع به گوش دادن و به دنبال کت و شلوار. “در حالی که برای من آزار دهنده فرد در گروه در تلاش برای نگه داشتن مردم پاسخگو به هیچ اثر پس از آن تشویق به دیدن همکاران من شروع به حمایت من و در حال حاضر مردم متعهد در سراسر زمینه های مختلف—آن را فقط گلوله برفی کردن در راه ما هرگز انتظار” یو می گوید.

فیزیک ویژه سفید مردسالار زمینه است. با توجه به آمریکایی فیزیکی جامعه کمتر اقلیت نگه دارید و فقط 6 درصد از فیزیک دانشکده موقعیت در ایالات متحده است. (که شامل آفریقایی آمریکایی های اسپانیایی تبار سرخپوستان آمریکایی و بومیان هاوایی.) Prescod-Weinstein اولین زن در جهان به برگزاری یک موقعیت علمی در کیهان شناسی نظری و تنها دوم در ذرات تئوری. از سال 1973 تا سال 2012 در مجموع 66 سیاه و سفید آمریکایی به دست آورده دکترای فیزیک در دانشگاه های ما در مقایسه با بیش از 22,000, سفید مردان است.

اما نژاد پرستی شده و پخته شده به آجر از برج عاج پس از آن برای اولین بار ساخته شده است. نگاهی به ژنتیک با آن بلند و ترسناک تاریخ بهسازی نژادی پزشکی مدرن colonialization و ضعیف کمبود DNA از غیر سفید پوستان بود. در نظر گرفتن بهره برداری از تحقیقات پزشکی افراد مانند Henrietta Lacks و بی خبر سیفلیس در تاسکیگی شرکت کنندگان در مطالعه. نگاه به اختلاف در سلامت و بیماری بین سیاه و سفید آمریکایی ها که این بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته است نگران کننده لخت. رشته های دیگر اغلب آن را فقط به عنوان بد است. یک سال 2016 نظرسنجی انجام شده توسط مرکز ملی آموزش و پرورش آمار متوجه شد که 81 درصد از وقت استادان سفید هستند. بنابراین داشتن تعداد کمی از مردم از رنگ در مواضع قدرت در دانشگاه ها تضمین می کند که این علم است که می شود انجام می شود و کتاب های درسی که نوشته شده نیست خدمت به همه به طور مساوی; با توجه به تحقیقات توسط دانشگاه هاروارد مورخ دیوید Yacovone, سیاه, دانشمندان نیز کمتر احتمال دارد به معتبر تحقیقات کمک های مالی به دلیل موضوعات آنها می خواهند به مطالعه مانند بهداشت نابرابری نمی مطابقت با بودجه سازمان های اولویت.

این مرکب را مشکل می گوید Kamai چرا که دانشگاه ها ارزیابی علمی بر اساس کمک های مالی آنها جلو در و مقالات آنها منتشر شده است. اما هیچ ساز و کاری برای قرار دادن ارزش اضافی کار سیاه و دانشمندان اغلب تحت فشار را در—از خدمت در تنوع کمیته به مشاوره دانش آموزان سیاه پوست به دلیل وجود ندارد هر دانشکده از رنگ در بخش.

اگر شما زندگی می کردند و این تجربه خود را, شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در آنچه که به نظر می رسد و احساس می کند مانند با استفاده از پیمایش از طریق #BlackInTheIvory یک برچسب که شروع روند در توییتر تقریبا بلافاصله پس از آن برای اولین بار ارسال شده توسط شادی جنگل یک دانشجوی کارشناسی ارشد در ارتباطات در دانشگاه تگزاس در Austin در ژوئن 6. او و دوستان او Shardé Davis, دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه کانکتیکات شده بود تا آن شب پیام کوتاه در مورد نژاد پرستی در دانشگاه ها. آنها می خواستند برخی از راه برای ادغام افکار هر یک از آنها تا به حال به بیشتر های عمومی گفت و گو است. دیویس با هشتگ اما جنگل ضرب و شتم او را به صدای جیر جیر. نه انتظار برای بیدار کردن به صدها اطلاعیه که پس از آن تبدیل به چند هزار نفر. فقط در چند روز, #BlackInTheIvory تبدیل به آبشاری کاتالوگ گاه به گاه هر روز نژادپرستی در زمان نفس در آن ابتذال.

وجود دارد شیمیدان مواجه شد که در دانشکده mailroom در روز اول و متهم به تلاش برای سرقت الکترونیکی از آنجا که او نمی “شبیه” او می تواند کار وجود دارد. و زیست شناس مولکولی که متهم شده بود از نوشتن تحقیقات خود برنامه در یک نرم افزار کمک مالی. و هماتولوژیست کودکان که گفته شد تنها دلیل او را به دانشکده پزشکی هاروارد بود به دلیل رنگ پوست خود را.

دیویس و جنگل شگفت زده شده اند در غلیان احساسات از دانشمندان مایل به سهم خود درد بدتر از داستان است. “به نظر می رسد مانند آن را در نهایت به مردم یک صدا می گوید:” جنگل. “افرادی که احساس کردم gaslit توسط تجربیات خود مردم زندگی می کنند که کار خود را در انزوا زندگی می کند در همه فضاهای سفید در نهایت آنها به یک محل که در آن آنها می توانید از دیدن و شنیدن دیگر سیاه داستان. و است که واقعا قدرتمند است.”

هیچ یک از آنها را می دانیم که در آن تازه باعث جنبش اجتماعی است که رهبری بعدی. اما آنها هر دو می گویند که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که این داستان همراه با تورم صفوف قابل توجه دانشمندان می تواند اولین گام به سوی تغییر پایدار است. “اگر ما می توانید تماس بگیرید برای شلیک از افسران پلیس که در قتل مردم ما باید قادر به تماس برای همین با توجه به اعضای هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان که در حال توهین به سیاه و سفید هیئت علمی و کارکنان و دانش آموزان است.” ، “من فکر نمی کنم این می تواند اتفاق افتاده در سال گذشته است. من فکر نمی کنم این می تواند اتفاق افتاده حتی یک ماه پیش.” اما برای اولین بار او می گوید: او می تواند آن را تصور کنید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد تظاهرات بهداشت و ایمنی. ثبت نام برای خبرنامه ما برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de