اکتیویژن بلیزارد کشیده آن بازی از Nvidia با پخش آنلاين خدمات

با سلام و درود! به انجمن خوش آمدید, پخش, که در آن هر هفته ما به شما گرفتن در تمام بزرگترین بازی ویدئویی اخبار—و در این مورد کنوانسیون شاید شما می توانید مدیریت به جست و خیز. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

اکتیویژن بلیزارد فقط کشیده آن بازی از کارت گرافیک Nvidia GeForce در حال حاضر جریان خدمات

هفته گذشته Nvidia GeForce شرکت خدمات جریان افتتاح شد تا مردم بدون Nvidia Shield سیستم (که TBH است که عمدتا همه). در انجام این کار, آن را به سرعت ساخته شده است خود را به عنوان یک رقیب برای دیگر بزرگ, ویدئویی, جریان, خدمات, در بازار, در بخشی به آن کتابخانه بزرگ از بازی های PC.

این هفته که کتابخانه رو کمی کوچکتر است. به عنوان PC Gamer گزارش یکی از بزرگترین شرکت ها در کسب و کار—Activision Blizzard کشیده بازی خود را از خدمات. این شرکت ارائه نمی دهد هر دلیلی برای حرکت اما Nvidia هم اظهار نظر کرد و گفت که آنها “امیدواریم که برای کار با اکتیویژن بلیزارد برای فعال کردن مجدد این بازی و بیشتر در آینده است.” در ضمن اگر شما امیدوار بودند برای استفاده از داغ جدید, جریان, خدمات برای چک کردن Warcraft III: Reforged یا که جدید Call of Dutyشما از شانس هستید.

Geoff Keighley میزبانی بابا از صنعت بازی پرش E3 امسال

امروز در چیزهایی که یک مقدار بزرگتر از آنها ممکن است به نظر می رسد: Geoff Keighley موسس/میزبان این بازی جوایز و زمان بازی نگار/شخصیت را نمی توان حضور در E3 تابستان امسال برای اولین بار در 25 سال. که بدان معنی است که علاوه بر حضور او قطعا در حال کردن جدول برای بازی جوایز را نیز نمی توان helming E3 سالن بزرگ رویداد است که یک معامله بزرگ در نشان می دهد در سال های اخیر است.

چرا این مهم است ؟ آن را در عین حال یکی دیگر از bellwether نشان می دهد که E3 در حال رفتن در یک مسیر هیچ کس واقعا دوست دارد. بازیکنان بزرگ مانند سونی در حال حاضر حمایت از این رویداد و Keighley گفته واشنگتن پست است که “بر اساس آنچه که ابلاغ شده است به من نشان می دهد من احساس نمی راحت شرکت است.” چه Keighley گفته شد در مورد نشان می دهد نامشخص است. سرگرمی نرم افزار انجمن اجرا می شود که این رویداد به اشتراک گذاشته شده یک چشم انداز است که سیاهی “بیشتر تعاملی و همهجانبه تجربه” اما معلوم نیست آنچه که ممکن است مانند نگاه. به عنوان E3 همچنان به از دست دادن ارتباط Keighley خروج واقعی روده-پانچ برای این رویداد.

یک نمونه نینتندو پلی استیشن واحد است تا برای حراج

راه بازگشت در روز به عنوان شما ممکن است شنیده پلی استیشن بود برای رفتن به یک کنسول نینتندو. یا حداقل یک دستگاه جانبی برای SNES. به عنوان داستان می رود این معامله بین نینتندو و سونی کار نمی کند بنابراین سونی ساخته شده خود را به جای پلی استیشن. اما تعداد کمی از کسانی که اصلی نینتندو PlayStations شد در واقع ساخته شده و بنا به گزارش یکی از آخرین به هنوز هم وجود داشته باشد تا برای حراج در حال حاضر.

همانطور که از نوشتن این زمان بالا پیشنهاد در کنسول ساخته شده در سال 1990 $350,000. اگر شما علاقه مند به قرار دادن خود پیشنهاد در این قطعه از تاریخ بازی—که واقعا باید احتمالا رفتن به یک موزه و یا چیزی است که—پس از آن هشدار داده می شود شما خواهید بود که در برابر Oculus بنیانگذار Palmer Luckey که با توجه به توییتر خود را به نظر می رسد آماده به مبارزه برای آن است.

پیشنهاد هفته: شکار توسط Arkane Studios بر روی PC, Xbox One و پلی استیشن 4

وقتی سیمی برای اولین بار مورد بررسی طعمهما بودند و مجزا مخلوط در آن نا امید شده توسط راه بازی را به قدم زدن و از منابع داخلی اقتصاد به نظر می رسید به هر خرابکاری تلاش برای یک زمان خوب است. که هنوز هم بسیار آزار دهنده است. اما اگر بدون فشار کار ممکن بود برای پیدا کردن چیزی جالب تر در این خزنده سالن از خود بیگانه آلوده ایستگاه فضایی ؟ که قطعا می تواند اتفاق می افتد. پس از همه فضاهای آن هستند تا با شکوه بسیار جذاب به طوری unnervingly خالی. و کسانی که تقلید—بیگانگان کمی است که می تواند نقش فقط در مورد هر شی کوچک در محیط زیست و پرش زمانی که شما حداقل انتظار آن هستند و واقعا باهوش است. این بازی ممکن است شایسته یک شات دوم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • چرا ما قطبی? سرزنش نیست رسانه های اجتماعی
  • این coronavirus بد است. مقایسه آن را به آنفولانزا بدتر است
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • سرمایه گذاران ضربه زدن به ترمز در خودرو, راه اندازی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر