گونه انطباق با آب و هوای محلی خود را اما چگونه اغلب آنها در انطباق با جوامع محلی باقی می ماند یک رمز و راز است. برای پیدا کردن پاسخ محققان در دانشگاه مک گیل و دانشگاه بریتیش کلمبیا به بررسی بیش از 125 مطالعات تست انطباق محلی در بیش از 100 گونه از گیاهان و حیوانات در مقاله منتشر شده در آمریکا طبیعت.

“انطباق محلی رخ می دهد که جمعیت تکامل می یابد به کت و شلوار بهتر آن محلی اطراف. ما در حال حاضر می دانیم که فشارهای زیست محیطی مانند دما و خشکسالی می توانید درایو سازگاری اما تاثیر فشارهای زندگی مانند رقابت و یا شکار روابط کمتر روشن” با توجه به آنا Hargreaves, استادیار زیست شناسی در دانشگاه مک گیل.

با مقایسه پیوند آزمایش استفاده می شود که نسبتا طبیعی محیط برای آنهایی که کاهش عوامل استرس زا مانند علف های هرز و شکار محققان به بررسی چگونه اغلب چنین تعاملات میان گونه های درایو محلی اقتباس.

جای تعجب آنها دریافتند که اگر چه این فعل و انفعالات به شدت تحت تاثیر قرار چگونه به خوبی گونه رشد جان سالم به در برد و یا تکثیر تعاملات نه لزوما خار سازگاری. “ما انتظار می رود آزمایش به ما نشان می دهد قوی تر محلی انطباق زمانی که استرس زا تعاملات دست نخورده باقی مانده. اما ما متوجه شدیم که آن را قوی تر و یا مشترک در این موارد-به جز شاید در مناطق استوایی می گوید:” Hargreaves.

به گفته محققان این جذاب است شواهدی وجود دارد که تعاملات ممکن است بیشتر تکاملی مهم در مناطق استوایی. زیست شناسان تکاملی طولانی این باورند که گونه های رانندگی ممکن است هر یک از دیگر تکامل بیشتر در مناطق استوایی با توجه به تنوع شگفت انگیز از گونه های گرمسیری اما شواهد حمایت از این نظریه شده است پراکنده تا به حال. نویسندگان می گویند بیشتر مستقیم آزمون از چه درایوهای محلی اقتباس به خصوص مطالعات گرمسیری, گونه, مورد نیاز قبل از اینکه ما واقعا درک چگونگی تعامل بین گونه نفوذ محلی اقتباس.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک گیل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im