نوجوان در معرض بیهوشی ممکن است به علت استفاده از الکل اختلال تحقیقات جدید نشان می دهد

اوایل قرار گرفتن در معرض بیهوشی ممکن است نوجوانان بیشتر مستعد ابتلا به توسعه استفاده از الکل اختلال (AUD) با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه بینگهمتون, دانشگاه ایالتی نیویورک است.

دیوید ورنر دانشیار روانشناسی و لیندا نیزه استاد برجسته روانشناسی و رهبری یک تیم از محققان دانشگاه بینگهمتون در بررسی این که آیا قرار گرفتن در معرض بیهوشی در دوران بلوغ می تواند یک فرد تاثیر می گذارد پاسخ به الکل در بزرگسالی به ویژه توسعه AUD.

بی حس کننده معمولا استفاده می شود مواد مخدر در زمینه بهداشت و درمان و اغلب تجویز برای کودکان برای القاء بیهوشی و عدم تحرک در طول عمل جراحی.

محققان کشف کردند که بیهوشی قرار گرفتن در معرض در دوران بلوغ ممکن است یک عامل خطر زیست محیطی که منجر به افزایش استعداد ابتلا به AUD در حال توسعه در مراحل بعدی زندگی. اگر چه نه همه جوانان و نوجوانان که نوشیدن الکل توسعه AUDs ورنر گفت: این مهم به شناسایی عوامل خطر که منجر به افزایش استعداد ابتلا به سوء استفاده از الکل.

“این است که به شدت مورد” ورنر گفت. “با توجه به این که اگر چه سن شروع و پس از آن binging در دوران بلوغ مرتبط به اعتیاد به الکل در مراحل بعدی زندگی جدا از استرس و معلوم نبود دیگر چه عوامل محیطی ممکن است نقش بازی کند. این مطالعه در حال حاضر برجسته قبلا نادیده گرفته نویسندگان.”

برای تست این محققان در معرض اوایل حاملگی موش صحرايی نر به ايزوفلوران یک بیهوشی عمومی و در مدت زمان کوتاه و آزمایش آنها در الکل ناشی از رفتارهای بعد از آن در نوجوانی یا بزرگسالی است.

این تیم دریافتند که قرار گرفتن در معرض بیهوشی در دوران جوانی بود بسیار شبیه رفتاری و عصبی اثر به عنوان اثری chornic الکل قرار گرفتن در معرض. در طول مطالعه موش نوجوانان در معرض ايزوفلوران حال کاهش حساسیت به اثرات منفی الکل و مانند آن aversive آرام بخش و اجتماعی اثرات جلوگیری کننده. این موش ها همچنین نشان داد افزایش داوطلبانه مصرف الکل و اختلال شناختی و رفتارهای خاصی ادامه داد: به بزرگسالی اولیه خود را پس از بیهوشی قرار گرفتن در معرض.

این نتایج بیشتر نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض بیهوشی در دوران جوانی در حالی که در برخی از موارد لازم است که ممکن است عواقب ناخواسته که جوجه کشی در طول زمان است.

“جدا از کودکی به اوایل دوران کودکی می توان به عنوان مهم ترین مرحله رشد و نمو پس از تولد” ورنر گفت. “با توجه به اینکه دوران نوجوانی یک دوره که اغلب همزمان با اولیه قرار گرفتن در معرض مواد مخدر در درجه اول الکل ما در ابتدا انجام یک تجزیه و تحلیل گذشته نگر از الکل در پاسخ به داده های قبلی ما با توجه به نوجوانان است که تا به حال تجربه فولاد رویداد. با اشاره به یک اختلاف پتانسیل ما پس از آن می خواستم برای آزمون تجربی یا نه رابطه بين نوجوانان بیهوشی قرار گرفتن در معرض و رفتارهای مرتبط با مصرف الکل اختلال حساسيت.”

اگر چه استفاده از بی حس کننده حیاتی است برای برخی از اعمال جراحی و نمی تواند اجتناب شود ورنر گفت: مهم است بدانید که این دارو اثرات بالقوه.

“بالاتر از همه بی حس کننده لازم است-که بدیهی است این است که چرا آنها حق شامل داروهای ضروری سازمان بهداشت جهانی,” ورنر گفت. “در صورتی که وضعیت سلامت کودکان و نوجوانان مستلزم یک روش عمل و سپس این باید کاملا مورد استفاده قرار گیرد. که گفت:, ما امیدواریم که که این کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به مردم به خصوص افراد جوان با توجه به روش انتخابی است که می تواند با تاخیر در بزرگسالی مانند جراحی پلاستیک و یا کاهش وزن از روش, و همچنین به عنوان به طور بالقوه منجر به اضافی غربالگری و تشخیص برای کمک به شناسایی افرادی که ممکن است بیشتر استفاده از مواد مخدر اختلال حساسيت.”

ورنر قصد دارد برای ادامه تحقیقات در مورد این موضوع و امیدوار است برای بررسی اینکه آیا اثرات ناشی از بی حسی شبیه به مواد دیگر و همچنین به عنوان زمینه ای مکانیسم های مولکولی در مغز و تفاوت های فردی است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بینگهمتون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de