آفریقا بزرگ ملخ Swarms در حال رشد در بدترین زمان

به عنوان coronavirus طول می کشد نگه دارید و کشاورزان کشت محصولات کشاورزی در این قاره مواجه موج جدیدی از ملخ 20 برابر بزرگتر از یک در اوایل این سال است.

به عنوان coronavirus همه گیر منفجر شد در سراسر جهان در اوایل این سال دیگر و حتی بیشتر آشکار طاعون شد و پاره شدن از طریق شرق آفریقا: ملخ. حریص جانوران کوچک هستند به خصوص علاقه کربوهیدرات مانند غلات به یک جزء اصلی از امرار معاش کشاورزان در سراسر این قاره است. در ماه ژانویه, سازمان ملل متحد, سازمان غذا و کشاورزی (فائو) پیش بینی بدترین هنوز به آمده است که در ماه ژوئن اندازه swarms می تواند به رشد یک عامل از 500.

و در حال حاضر در بدترین زمان موج دوم ملخ 20 برابر بزرگتر از اولین فرود آمد در منطقه, با تشکر از باران های سنگین در اواخر ماه گذشته با توجه به FAO. Swarms نفوذ کرده اند یمن و بصورتی پایدار و محکم خود را در سراسر خلیج فارس و داشتن تخم گذاشته شده در طول 560 مایل ایران در خط ساحلی است. جدید swarms به ویژه شدید در کنیا و اتیوپی و سومالی.

“زمان است که واقعا وحشتناک به این دلیل که کشاورزان فقط کاشت و نهال فقط آینده در حال حاضر پس از آن آغاز فصل بارانی می گوید:” کیت Cressman ارشد ملخ پیش بینی افسر با FAO. “و آن را درست در همان زمان هنگامی که شما باید تعداد بیشتری از swarms در کنیا و اتیوپی. وجود دارد در حال حاضر تصاویر و گزارش از نهال ساخته با swarms. بنابراین اساسا که آن را برای محصولات کشاورزان.”

“این نشان دهنده بی سابقه تهدید به امنیت غذایی و معیشت” فائو مقامات نوشت: در یک مختصری در هفته گذشته است. این همه در حالی است که این منطقه قفل را به دفع کردن بیماری همه گیر کوروناویروس و به عنوان محدودیت های مسافرتی چیست کارشناسان نمی تواند به کشورها برای آموزش مردم است. این امر می تواند سخت به تصور کنید که وحشیانه تر تلاقی عوامل است. “مشکل این است که بسیاری از کشورها آماده نیست و در حال حاضر حمله با swarms می گوید:” بوم شناس سیریل Piou از فرانسه مرکز تحقيقات کشاورزی برای توسعه بین المللی کمک می کند که از لحاظ اقتصادی کشورهای در حال توسعه با مسائل مربوط به کشاورزی. “راه حل این است که سعی کنید به کنترل به همان اندازه به عنوان شما می توانید.”

آن همچنین می تواند سخت به تصور کنید که کامل تر و دشمن تر از ملخ: در این مورد بیابان ملخ یکی از 20 گونه به طور معمول انفرادی ملخ که به “گلهای,” تشکیل به swarms است که می تواند سفر 90 مایل در یک روز. تغییر و تحول و swarming باعث شده است توسط باران; بیابان ملخ می تواند تنها ذخیره کردن تخم مرغ خود را در مرطوب شن و ماسه از شن و ماسه خشک خواهد آنها را طبخ. پس از یک طوفان ملخ نژاد مانند دیوانه بسته بندی یک متر مربع از شن و ماسه با شاید 1000 تا تخم مرغ.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

هنگامی که آن تخم مرغ تخم نوزاد ملخ پیدا کردن خود را در یک تازه سرسبز محیط حاوی مواد غذایی است. آنها نوار آن را تمیز و در swarms در جستجو از همیشه بیشتر پوشش گیاهی به پاک کردن. بدن خود را در واقع تبدیل به آنها را آماده برای سفر خود را رشد عضلات حجیم و تغییر رنگ از یکنواخت و خسته کننده قهوه سبز به برق زرد و سیاه و سفید. این تغییر رنگ احتمالا با گلهای ملخ در حال حاضر خوردن گیاهان سمی قبلا آنها اجتناب شود به عنوان انفرادی حشرات: روشن است که رنگ هشدار به شکارچیان که آنها سمی به عنوان یک نتیجه از رژیم غذایی خود را. اگر آنها این رنگ زمانی که آنها در حال انفرادی آنها می چسبد به شکارچیان, اما آنها به عنوان جمع آوری در آنها میلیاردها آن را مانند آنها نیاز به کم رنگ کنه. وجود ایمنی در اعداد است.

این خاص شیوع آغاز شد و با باران های سنگین از دو طوفان در ماه مه و اکتبر 2018 است که در جنوب شبه جزیره عربستان. این اجازه دو نسل از بیابان ملخ به شکل به swarms. هر نسل می تواند 20 برابر بزرگتر از قبلی است. “مشکل اصلی این است که این استثنایی باران رخ داده در منطقه که در آن بسیاری از ناامنی و جنگ و غيره مراحل اولیه قیام از شیوع بیماری تشخیص داده نمی شدند در زمان می گوید:” حشره شناس میشل Lecoq مدیر سابق فرانسه در مرکز تحقيقات کشاورزی برای توسعه بین المللی.

این گذشت در تشخیص گشوده با وجود بهترین تلاش های فائو که مختصات یک شبکه پیچیده ای از داده های جمع به تشخیص ملخ زودتر و قبل از آنها هم به رفتن گلهای و ازدحام. آنها با کار دو ده خط مقدم بین کشورهای شرق آفریقا و هندوستان با مردم گشت زنی در کامیون ها به دنبال آفات. آنها ازدواج این حادثه اطلاعات با داده های ماهواره ای نشان می دهد که پوشش گیاهی تشکیل میدهد که گرسنه ملخ می تواند به خوبی دنبال کنید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

متاسفانه هر چند ملخ رونق در سال 2018 unfolded در عمان از راه دور بیابان بنابراین وجود دارد هیچ کس در اطراف به منظور بالا بردن زنگ. “ما می توانیم کمک در ایجاد مدل های بهتر و بهتر پیش بینی می گوید:” Piou. “اما اگر هیچ کس بر روی زمین وجود دارد هیچ انسان و سپس آن را به اندازه کافی نیست. ما نمی توانیم جایگزین انسان بر روی زمین با ماهواره.”

وحشتناک واقعیت این است که اگر شما متوقف نمی ملخ ازدحام اولیه وجود دارد بسیار کمی می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش آن. این حشرات نه احترام به مرزها و به آنها احترام نمی گذارند محصولات. هنگامی که ازدحام می رسد بهترین مقامات می توانید انجام دهید این است که استقرار آفت کش ها به کاهش محصول تخریب. اما آن بیش از حد نیاز انسان و به خصوص آموزش خدمه در آن—شما نمی توانید فقط به دست یک کشاورز یک بشکه سموم و امیدوارم که هیچ کس بیمار می شود.

خوشبختانه کشور در حال حاضر حمله ملخ ها مانند کنیا و اتیوپی در حال حاضر مقدار زیادی از کارشناسان که می دانید که چگونه برای اجرای یک عملیات سمپاشی. این نگرانی برای چه اتفاق خواهد افتاد اگر swarms به کشورهایی مانند سودان جنوبی و اوگاندا که دیده نمی شود عمده شیوع بیماری برای چند دهه. “آنها لازم نیست که هر ملی ملخ برنامه در کشور خود در وزارت زراعت می گوید:” Cressman از FAO. “آنها هیچ راه اندازی فیزیکی, اما آنها نیز هیچ تخصص بدون روت کارکنان در جنبه های مختلف کنترل ملخ.” با محدودیت های مسافرتی در محل کارشناسان وجود دارد می توانید برای آموزش مردم ، و حتی اگر آنها می تواند گرفتن وجود دارد, اجتماعی, فاصله معنی است که شما نمی توانید با پر کردن اتاق برای درس کنترل ملخ.

خبر خوب این است که در حالی که محموله از آفت کش ها و تجهیزات پاشش به آفریقا ممکن است کند به عنوان زنجیره تامین کند به طور کلی این خاص زنجیره تامین و توزیع در سراسر جهان است. “آن که از چهار گوشه از این سیاره می گوید:” Cressman. “بنابراین ما نه فقط با تکیه بر یک منطقه به منطقه عرضه ما, که می تواند کمی خطرناک است چرا که اگر آن منطقه واقعا تعطیل, شما نمی قادر خواهد بود برای حفظ عرضه است.”

هنوز زمان آن همه فاجعه بار است: ملخ در سن coronavirus با شروع فصل برداشت در آینده اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه جولای. “و متاسفانه این دقیقا همان زمانی که نسل بعدی از swarms خواهد شد تشکیل می گوید:” Cressman.

با سازمان ملل در جای دیگر پیچیده در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال رشد ملخ تهدید ممکن است توجه و کمک های انسان دوستانه به آن نیاز دارد. یک ملخ شیوع Cressman می گوید: بسیاری مانند آتش سوزی: آن را در اوایل و شما خوب هستید. تاخیر و ازدحام خواهد شد گسترش و گسترش تا زمانی که اجرا می شود از سوخت و مواد غذایی است که امرار معاش کشاورزان در سراسر آفریقا تکیه می کنند برای زنده ماندن.

خبر خوب این است که swarms هنوز گسترش از طریق شمال و غرب آفریقا. خبر بد این است که میزان شیوع این رقبا که ویرانگر swarms که ضربه قاره 75 سال پیش. ابتدا در سال 1948 ملخ ضرب خارج از کنترل در آفریقا و متوقف نمی تا سال 1963. “بنابراین اگر ما آن را متوقف کند در حال حاضر” Piou می گوید: “ما در حال رفتن به swarms نورد از کشوری به کشور است.”

برای حفظ از اتفاق می افتد که Piou در حال همکاری با کشورهای منطقه به پیش بینی که در آن ملخ ممکن است زمین بعدی. “چه ما در حال تلاش برای انجام با آنها آماده می شود به عنوان به زودی به عنوان swarms می رسند” او می گوید: “به یک پاسخ سریع و اجازه نمی دهد آنها را تکثیر دوباره و به صورت تصاعدی رشد است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>