پس از 25 سال از جریان, جهان نمی تواند بدون آن زندگی می کنند

به علاوه: اپل آیتونز, تکامل, Facebook آگهی سیاست و مراقبت های بهداشتی جشن اشتباه رفته است.

یکی دیگر از هفته ؟ من که شد … مشقت بار. اما این ویروس هنوز هم در کمین, بسیاری از ما آن را دوباره در هفته آینده. در ضمن در اینجا یکی دیگر از نسخه از متن.

در حال حاضر این ستون هفتگی برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

ما چه خواهد قرنطينه بود بدون streaming? بدون توانایی برای شنیدن بر هوی و هوس هر آهنگ ما به مراقبت یا فیونا اپل, جدید, آلبوم, لحظه به لحظه آن را در دسترس است ؟ بدون جهش در توصیه هایی برای مخفی تلویزیون سنگهای به شراب خواری? (در سال 2020 هر مکالمه با یک دوست آغاز می شود با “آیا شما احساس خوب است ؟” و به پایان می رسد با “آنچه را که شما مشاهده شده است?”) بدون وطنی ویدئوها در یوتیوب, Instagram و Infinite? همه از این امکان پذیر است چرا که ما وسیله ای برای ارسال صدا و تصویر در سراسر جهان بدون اصطکاک است.

پس از آن زمان خوبی برای گفتن تولدت مبارک به جریان رسانه ای که فقط آن جشن سالگرد 25th. دو و نیم دهه پیش یک شرکت به نام مترقی شبکه (که بعدا به نام واقعی شبکه) شروع به استفاده از اینترنت به, پخش زنده و بر روی تقاضا های صوتی.

من صحبت خود را با مدیر عامل راب Glaser, این هفته در مورد ریشه های جریان رسانه های اینترنتی. Glaser با آنها من را تبدیل به پسند در طول سال به من گفت که او شروع به دنبال ایده پس از حضور در جلسه هیئت مدیره برای یک سازمان جدید به نام Electronic Frontier Foundation در سال 1993. در طول جمع آوری و او را دیدم یک نسخه اولیه از موزاییک اولین مرورگر وب واقعا قادر به دست زدن به تصاویر. “یک لامپ رفت” گلاسر می گوید. “چه می شود اگر آن را می تواند همین کار را برای فایل های صوتی و تصویری? هر کسی می تواند یک گوینده و هر کسی می تواند آن را بشنود از هر نقطه در جهان در هر زمان آنها می خواستند.”

شده است چند آزمایش های قبلی در رسانه های جریان. در اوایل ’90s رویایی به نام کارل Malamud استفاده از اینترنت به توزیع یک مصاحبه صوتی نشان می دهد که او به نام گیک از هفته. تنها کسانی که در بالا صفحه کامپیوتر مراکز می تواند به آن دسترسی پیدا کنند. اولین تصویری نقطه عطف رخ داده در سال 1993 زمانی که یک فیلمساز به نام دیوید بلر متصل دستگاه خود را به یک کامپیوتر کد گذاری شده را به صورت دیجیتال و مخابره کردن فرقه اش تلنگر Wax: Or the Discovery of Television Among the Bees. آن را یک نواخت به جای رنگ و زد در دو فریم دوم به جای استاندارد 24. حتی پس وجود اشکالات و صدا را نگه داشته و رها کردن.

گلاسر معتقد است آن زمان برای یک سرویس تجاری است. هنگامی که او راه اندازی خود را در 25 آوریل سال 1995 اولین مشتریان بودند ABC اخبار و NPR; شما می توانید گوش دادن به اخبار یا صبح Edition. نبود کاربر-ارد—از شما تا به حال به دانلود خود واقعی صوتی برنامه را روی کامپیوتر خود و پس از آن امیدواریم که از آن ساخته شده یک اتصال موفقیت آمیز به مرورگر. که در آن نقطه آن کار کرده و تنها در تقاضا. اما در ماه سپتامبر سال 1995 مترقی شبکه های شروع زندگی در جریان است. اول خود را در زمان واقعی پخش صوتی از لیگ اصلی بیس بال بازی—Seattle Mariners مقابل نیویورک یانکیز. (مارینرز به دست آورد.از دست دادن پارچ بود Mariano ریورا و سپس استارت.) چند که گوش از ابتدا تا به حال به راه اندازی مجدد در اطراف seventh inning به عنوان بافر پر شده پس از دو ساعت و نیم یا بیشتر. در پایان آن سال هزاران نفر از توسعه دهندگان با استفاده از واقعی است.

دیگر شرکت ها شروع به جریان ویدئو قبل از Glaser را که معرفی RealVideo در سال 1997. اینترنت که در آن نقطه نیست به اندازه کافی قوی برای رسیدگی ویدئو با کیفیت بالا اما کسانی که در درک که آن را تنها یک موضوع از زمان. “این برای من روشن بود که این خواهد بود راه است که همه چیز در حال رفتن به تحویل داده می شود می گوید:” Glaser که به یک سخنرانی در اطراف و سپس با عنوان “اینترنت به عنوان بعدی Mass متوسط.” همان سال Glaser در حال گفتگو با یک کارآفرین به نام Reed Hastings که او را از خود دور برد برنامه ریزی برای ساخت یک کسب و کار حمل و نقل فیزیکی دی وی دی برای مردم و پس از آن تغییر به جریان زمانی که این زیرساخت ها می تواند از آن پشتیبانی می کند. که به خوبی کار می کرد. امروز ما قوی اینترنت نه تنها پشتیبانی از سرگرمی است اما اجتماعی برنامه نویسی از YouTube, Facebook, Infinite و دیگران.

من نمی توانم تصور پناه در محل بدون در جریان است. نگاهی به رویداد آنلاین آخر هفته گذشته به مناسبت آهنگساز Stephen Sondheim را تولد 90. پس از آن نمی تواند در واقعی تئاتر آن را با عجله بسته بندی شده به عنوان یک اینترنت عینک اسیر از شیک قرنطینه چهارم از برادوی بالا crooners. مشکلات فنی با تاخیر شروع برای تقریبا یک ساعت و یادآور متلاطم آنلاین راه اندازی موم فیلم کالت چند دهه پیش. اما پس از آن قصد کردم آن را به حال یک بی باک نوع از سحر و جادو ادغام کمال حرفه ای با چابک DIY. برجسته بود boozy عملکرد Sondheim کلاسیک “خانم ها که ناهار” ارائه شده در زوم-مانند فازی از مربوطه اتاق نشیمن از سه عالی divas, Christine Baranski, Audra مک دونالد و جلال بی پروا مریل استریپ. بله نشان می دهد پرتاب شد اما در معنای دیگر آن بسیار طولانی در ساخت. بیست و پنج سال باشد.

یک روز ما را در آغوش دوباره. تا آن زمان شما را در جریان زمین.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

در مارس سال 2003 اپل معرفی فروشگاه iTunes. پس از سخنرانی من رفت و پشت صحنه به صحبت کردن با مدیر عامل استیو جابز. “اینترنت مناسب برای ارائه موسیقی” او به من گفت. “این مانند آن است که برای ارائه موسیقی. Napster ثابت کرد که. پس چرا نمی خواهد تمام موسیقی تحویل داده می شود که در راه است؟”

بعد در اکتبر آن سال اپل معرفی فروشگاه iTunes برای ویندوز و ما دوباره این موضوع دوباره در پشت صحنه مصاحبه پست-keynote. (من این همه زمان و هنوز هم باید نوار.) من از او پرسیدم که آیا در 10 سال مردم خواهد بود جریان تمام موسیقی خود را و نه دانلود. آیا آن را نمی بزرگ به یک آسمانی jukebox که در آن هر آهنگ تا کنون ثبت شده را می توان فورا? “ای کاش وجود دارد,” او گفت:. “اما پهنای باند انقلاب اتفاق می افتد تا به آرامی. من امیدوارم که آن را می کند و ما می شود وجود دارد.” دوازده سال بعد و چهار سال پس از مرگ استیو جابز مرگ—شرکت نورد اپل موسیقی جریان آن خدمات. در سال گذشته به آن حمل می شود تلویزیون اپل+ طراحی شده برای جریان اصلی.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

ریچارد از ققنوس می گوید: “چگونه در مورد هماهنگ پایدار تلاش به زور Facebook به سرعت پایین فریبنده سیاسی پست…هر کجا که آنها می آیند از??? کسی باید آن را انجام دهد اگر دموکراسی این است برای زنده ماندن.”

ریچارد به عنوان شما می توانید تصور کنید که من با توجه به این که بسیاری از اندیشه (هر چند من مطمئن هستم که مارک زوکربرگ به آن بیشتر فکر می کردم از من). من می دانم که او نمی خواست به داور نهایی از بیان سیاسی. اما آن را فقط به نظر می رسد اشتباه می گویند شما را به یک سیاستمدار پول به گسترش یک دروغ آشکار به یک زیر مجموعه از کاربران خود را به خصوص برداشت زیرا آنها رسیده بود و تحت تاثیر گفته دروغ است. این یک لجستیکی کابوس به دامپزشک تبلیغات سیاسی اما در بخشی از آن هدف قرار دادن دقیق است که باعث سوء استفاده خیلی وسوسه انگیز به سیاستمداران است. به همین دلیل من فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد شایستگی به استدلال برای محدود کردن microtargeting در تبلیغات سیاسی. گوگل این کار را کرد! من همچنین فکر می کنم که وجود دارد باید استاندارد تا چه حد آگهی می توانید بروید حتی اگر آن کثیف برای به اجرا درآوردن. اگر کسی به درستی پرچم آشکار قابل اثبات دروغ سیاسی تبلیغ باید آن را به عنوان غیر قابل قبول مطالب به عنوان سخنرانی نفرت انجمن و redlining تبلیغات املاک و مستغلات.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

ایالات متحده فرستاده فرشتگان آبی و تاندربرد هواپیماهای جنگنده در یک سری از پلها در شمال شرقی شهرستانها به افتخار کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما در حالی که با بهره گیری نشان می دهد بسیاری از تماشاگران را نادیده اجتماعی فاصله به این معنی که برخی ممکن است باد تا ازدحام به بیمارستان های زندگی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و حتی بیشتر پر از بدبختی است.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

این 1997, مقاله ویژگی های قطاری راب Glaser به عنوان او اجرا می شود واقعی شبکه های.

طرفداران از تمام زمین فروشگاه خالق استوارت برند (مثل من) می خواهید او را در اطراف برای همیشه لطفا برای. اما اگر آن را نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای حفظ زندگی با نام تجاری در حال کاهش است. داستان من در این غواصی به این موضوع بزرگتر از چگونه همه ما باید فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که مسائل پزشکی دریافت زندگی و مرگ-y است. شما همچنین می توانید شنیدن استوارت و همسرش رایان فلن بحث در مورد تصمیم خود را در سیمی را ابزار آزمایشگاه پادکست.

در انتظار تصمیم دیوان عالی کشور حکم داد که قوانین نمی تواند حق کپی رایت و این شامل جزئیات و حاشیه نویسی به برخی از این قوانین است. آمر که مجبور مسئله این است که اطلاعات عمومی فعال کارل Malamud—همان مرد که گیک این هفته پخش برنامه های اینترنت در اوایل 1990s. در اینجا مشخصات من از او چند سال پیش.

لورن لبخند به ما می گوید که چه اتفاقی افتاده در Covid زده الماس شاهزاده کشتی کروز. پوشیدن ماسک برای جلوگیری از فک خود را از انداختن.

نگه دارید که در زمانی که شما بیرون بروید! مبارک ممکن است. (Ha!) تا هفته آینده استیون

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
  • نهایی قرنطینه self-care guide
  • هر کسی یک ستاره streamer با این نرم افزار منبع باز
  • ماسک صورت بحث علمی نشان می دهد دو برابر استاندارد
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im