بیماران مبتلا به حمله قلبی که در بخشی از یک شیوه زندگی برنامه های بهبود احساس بهتر — به ویژه هنگامی که آنها فراموش اضافی فعالیت فیزیکی است. این یافته از یک مطالعه بزرگ ارائه شده امروز در ACVC Essentials 4, شما, علمی پلت فرم از جامعه قلب اروپا (ESC).

“ورزش باعث بهبود تناسب اندام است که هر دو جسمی و روانی مزایای بهداشت و درمان” گفت: نویسنده مطالعه دکتر بن Hurdus از دانشگاه لیدز انگلستان است. “اگر شما قادر به شرکت در فعالیت های است که شما به ارمغان شادی, سپس شما به احتمال زیاد به یک کیفیت بهتر زندگی است.”

بیماران مبتلا به حمله قلبی به طور معمول ارائه سبک زندگی کلاس — به نام توانبخشی قلبی-مگر اینکه آنها یک دلیل آن را مناسب برای آنها. کلاس ها شامل ورزش ترک سیگار, مشاوره در مورد رژیم غذایی و مدیریت استرس و اهمیت مصرف داروها.

این مطالعه به بررسی تاثیر آن کلاس, چگونه بیماران مبتلا به حمله قلبی احساس خود را در مورد سلامت جسمی و روانی (در مجموع نامیده می شوند ‘مرتبط با سلامت با کیفیت زندگی”). حملات قلبی اثر مضر بر روی کیفیت زندگی از جمله مشکلات با تحرک و خود مراقبتی و فعالیت های روزانه است که بسیاری از مردم را برای اعطا مانند کار و اوقات فراغت.

تحقیقات قبلی نشان داده است ارتباط بین بازتوانی قلبی و بهبود کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به حمله قلبی. بسیاری از این مطالعات انجام شد قبل از مدرن مواد مخدر و روش های مانند استاتین ها برای کاهش کلسترول ” بد ” و استنت برای باز کردن شریان های مسدود شده.

این EMMACE-3 مطالعه استخدام 4,570 بیماران بستری به 48 بیمارستان در سراسر انگلستان مشکوک به حمله قلبی در سال 2011 به 2013. بیماران تکمیل پرسشنامه در حالی که در بیمارستان و سپس در 1 6 و 12 ماه پس از ترخيص. سوالات گنجانده شده است که آیا آنها با حضور بازتوانی قلبی خود را درک کیفیت زندگی و فعالیت های فیزیکی خود را سطوح.

بیمارانی که با حضور بازتوانی قلبی تا به حال با کیفیت بالاتر زندگی در همه زمان در مقایسه با کسانی که نمی. بیمارانی که رفت به بازتوانی قلبی و اعمال 150 دقیقه یا بیشتر در هر هفته بود و حتی بالاتر نمره کيفيت زندگی نسبت به کسانی که نه.

دکتر Hurdus گفت: “بازتوانی قلبی شامل نه تنها ورزش بلکه مشاوره در شیوه زندگی و داروها که به احتمال زیاد به کمک همه مردم احساس بهتر است. نیز وجود دارد به اضافه مزایای اجتماعی مانند که در اطراف افراد دیگر در یک وضعیت مشابه و داشتن که حس مشترک از جامعه است. افرادی که همچنین انجام بیش از توصیه می شود حداقل 150 دقیقه فعالیت در هفته گزارش حتی با کیفیت بالاتر زندگی است.”

پروفسور کریس گیل نویسنده ارشد از دانشگاه لیدز می گوید: “تمام بیماران مبتلا به حمله قلبی باید مراجعه کننده برای بازتوانی قلبی مگر اینکه مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای توصیه می کند در برابر آن. اگر آن نمی باشد و مورد بحث و صحبت خود را به محلی بهداشت و درمان حرفه ای برای دیدن اگر برای شما مناسب است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط European Society of Cardiology. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net