کنستانتین Stratakis شد مدیر علمی موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی برای یک دهه.

موسسه ملی بهداشت

کنستانتین Stratakis این متخصص ژنتیک است که به کارگردانی intramural علم در موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی (NICHD) در دهه گذشته انصراف امروز از یک موقعیت او قرار را در ماه ژوئن به عنوان مدیر اجرایی و رئیس علمی موسسه تحقیقات مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل در مونترال کانادا (RI-MUHC).

خود را برداشت آمد 6 روز پس از علم منتشر شده اتهامات تبعیض جنسیتی توسط Stratakis از زنان در $1.56 میلیارد NICHD بخشی از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ، روز دوشنبه ارشد زنان در RI-MUHC ارسال یک موقعیت بیانیه اصرار هیئت مدیره برای لغو Stratakis استخدام توافق. “ما با احترام ارسال آن ممکن نخواهد بود برای دکتر Stratakis به طور موثر به نیازهای … کار با در نظر گرفتن اتهامات جدی است که باید به نور آمده:” آنها نوشت: در نامه فرستاده شده به مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل رئیس جمهور و رئیس موسسه تحقیقات مدیره; آنها همچنین گردش آن به موسسه تحقیقات دانشجویان و کارکنان و اعضای هیئت علمی. سه شنبه شب بیش از 500 از آنها تا به حال آن را امضا کردند. (موسسه تحقیقاتی دارای 445 دانشمندان بیش از 1100 کارکنان و نزدیک به 1200 کارآموزان.) RI-MUHC مدیره ملاقات صبح امروز و پس از جلسه آن را اعلام کرد Stratakis را برداشت.

آن بیانیه خوانده شده در قسمت:

هیئت مدیره … اذعان کرد امروز دکتر کنستانتین Stratakis’ تصمیم به خروج از خود RI-MUHC و در ارتباط قرار ملاقات در MUHC و دانشگاه مک گیل. دکتر Stratakis که برنامه ریزی شده بود را به مسئولیت خود در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 تایید کرد که شرایطی فراتر از خود و خانواده اش را کنترل او را مجبور به تجدید نظر خود را در آینده.

Stratakis که هنوز در آزمایشگاه-در حال اجرا دانشمند در NICHD شد مدیر علمی وجود دارد از سال 2009 تا فوریه زمانی که او پا را در آماده سازی برای حرکت خود را به مک گیل. او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. اما در یک بیانیه های قبلی به علماو را رد اتهامات و دفاع از خود را ضبط و اشاره کرد که نه از 10 intramural محققان بالینی در NICHD زنان هستند و او را حذف کرده بودند به شدت نر لایه از مدیران میانی و جایگزین آنها با کاردانی علمی مدیران و 50 درصد از آنها زن بودند. “این NICHD intramural برنامه بسیار حمایتی از زنان, دانشمندان,” او گفت: در بیانیه ای که.

ارین ولف یک ناباروری پزشک که ثبت فرصت های برابر شغلی شکایت نامگذاری Stratakis در سال 2015 امروز گفت: “من خوشحال هستم که او در خروج را به او نمی دهد تازه فرصت برای سرکوب مشاغل زنان دانشمندان و دانشمندان که آیا زنان تحقیقات بهداشتی.”

NICHD بلافاصله پاسخ به ایمیل فرستاده سوال در مورد Stratakis آینده وجود دارد اما گفت: CTV کانادا یک شبکه تلویزیونی که در آن “آگاه است از علم مقاله و موافق نیست با چند تا از نتیجه گیری خود را. NIH سیاست مانع اظهار نظر در مسائل مربوط به پرسنل. اما این واقعیت باقی می ماند که NICHD پشتیبانی از یک فرهنگ سازمانی که در آن زنان دانشمندان در حال رهبران و اذعان دارند و جشن خود را برای موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im