هوش مصنوعی ممکن است به زودی نقش مهمی در انتخاب آن افسردگی درمانی برای بیماران است.

ملی محاکمه آغاز شده توسط UT Southwestern در سال 2011 برای درک بهتر اختلالات خلقی تولید کرده است آنچه که دانشمندان در حال تماس با پروژه گل سرسبد پیدا کردن: یک کامپیوتر است که می تواند با دقت پیش بینی کند که آیا یک داروی ضد افسردگی خواهد شد و کار مبتنی بر فعالیت مغز بیمار.

تحقیقات جدید است که آخرین در میان مطالعات متعددی از محاکمه که در مجموع نشان می دهد که چگونه با تکنولوژی بالا استراتژی می تواند کمک به پزشکان عینی تشخیص و تجویز درمان افسردگی. اگر چه اجرای این روش را در زمان محققان پیش بینی ابزار مانند AI, تصویربرداری از مغز و آزمایش خون متحول خواهد شد زمینه روانپزشکی در سال های آینده.

“این مطالعات یک موفقیت بزرگتر از هر کسی در تیم ما می تواند تصور کرده اند می گوید:” Madhukar Trivedi, M. D., یک UT Southwestern روانپزشک که نظارت چند سایت دادگاه مربوط به دانشگاه استنفورد, دانشگاه هاروارد و دیگر موسسات. “ما ارائه شده فراوان داده ها نشان می دهد ما می توانیم حرکت گذشته بازی حدس زدن انتخاب درمان افسردگی و تغییر طرز فکر چگونه این بیماری باید تشخیص داده و درمان شود.”

EEG-بر اساس پیش بینی

مطالعه منتشر شده در طبیعت بیوتکنولوژی شامل بیش از 300 شرکت کنندگان با افسردگی بودند که به صورت تصادفی انتخاب شده برای دریافت یا دارونما یا یک SSRI (مرداد) شایع ترین کلاس از داروی ضد افسردگی. محققان با استفاده از یک موج نگاری مغز یا EEG برای اندازه گیری فعالیت الکتریکی در شرکت کنندگان قشر قبل از آنها شروع درمان. این تیم سپس توسعه یک ماشین-آموزش الگوریتم برای تجزیه و تحلیل و استفاده از داده های EEG به پیش بینی است که بیماران می توانند از این دارو در عرض دو ماه.

نه تنها هوش مصنوعی با دقت پیش بینی نتایج بیشتر تحقیقات پیشنهاد شده است که بیمارانی که مشکوک به پاسخ به یک داروی ضد افسردگی شد و به احتمال زیاد به بهبود با سایر مداخلات مانند روان درمانی یا تحریک مغز.

نتايج اعتبار شد در سه حالت اضافی بیمار شدند.

“این مطالعه طول می کشد پژوهش های قبلی نشان می دهد که ما می توانیم پیش بینی کنیم که سود حاصل از یک داروی ضد افسردگی است و در واقع آن را به ارمغان می آورد به نقطه عملی سودمند می گوید:” Amit Etkin, M. D., Ph. D., یک دانشگاه استنفورد استاد روانپزشکی است که کار با Trivedi به توسعه الگوریتم.

در میان گام های بعدی محققان می گویند در حال توسعه AI رابط است که می تواند به طور گسترده ای یکپارچه با مورد eeg در سراسر کشور و همچنین به دنبال اخذ مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا.

امضا از افسردگی

اطلاعات حاصل از مطالعه مشتق از 16 هفته EMBARC آزمایشی که Trivedi آغاز در چهار سایت های ایالات متحده برای ایجاد زیست شناسی مبتنی بر هدف استراتژی برای درمان اختلالات خلقی است.

پروژه ارزیابی بیماران مبتلا به اختلال افسردگی اساسی از طریق تصویربرداری از مغز و مختلف DNA خون و تست های دیگر. هدف او این بود که برای رسیدگی به یک مشکل پیدا کردن یکی دیگر از مطالعه او led (STAR*D) است که در بر داشت تا به دو سوم از بیماران به اندازه کافی پاسخ به اولین داروی ضد افسردگی.

“ما رفت و به این فکر” آیا آن را نمی شود بهتر است برای شناسایی در آغاز درمان آن درمان خواهد بود که بیماران?'” Trivedi توضیح می دهد.

قبلی EMBARC مطالعات شناسایی مختلف آزمون پیش بینی از جمله استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) برای بررسی فعالیت مغز در هر دو حالت استراحت و در طول پردازش احساسات است. EEG به احتمال زیاد خواهد متداول ترین ابزار Trivedi می گوید, چرا که آن را کمتر از گران قیمت و-در اکثر موارد — خواهد شد به همان اندازه یا بیشتر موثر است.

اما یک آزمایش خون یا MRI ممکن است مورد نیاز برای برخی از بیماران اگر افسردگی است که تجلی خود را در راه های مختلف. “بسیاری وجود دارد امضا از افسردگی در بدن” Trivedi می گوید. “پس از تمام این آزمایشات در دسترس را بهبود شانس انتخاب درمان مناسب اولین بار.”

مشکل در حال رشد

بر اساس اطلاعات طرح ملی سلامت و تغذیه, بررسی, بررسی, استفاده از ضد افسردگی در ایالات متحده افزایش یافته است و حدود 65 درصد بیش از یک دهه و نیم از 7.7 درصد در 1999-2002 به 12.7 درصد در 2011-2014. Trivedi می گوید: گسترش استفاده از داروها و آن را مهم تر به درک بیشتر شالوده افسردگی و اطمینان بیماران تجویز یک درمان موثر.

در حالی که تیم او در ادامه به ارزیابی داده ها از EMBARC محاکمه Trivedi آغاز بزرگ دیگر پروژه های تحقیقاتی برای کمک به بهبود درصد بهبودی از افسردگی است. در میان آنها D2K یک مطالعه که ثبت نام 2,500 بیماران مبتلا به افسردگی و اختلالات دو قطبی و به دنبال آنها را برای 20 سال است. علاوه بر این راد 10 سال مطالعه از 2500 شرکت کنندگان (سنین 10-24) است که کشف عوامل برای کاهش خطر ابتلا به افسردگی یا اختلالات اضطرابی است.

استفاده از برخی از این ثبت نام, Trivedi این تیم تحقیقاتی را مطالعه نتایج حاصل از چندین آزمون برای ارزیابی بیماران زیستی امضا برای تعیین موثرترین درمان است.

“این می تواند ویرانگر برای یک بیمار زمانی که یک داروی ضد افسردگی کار نمی کند” Trivedi می گوید. “تحقیقات ما نشان می دهد که آنها دیگر مجبور به تحمل درد مقعد فرایند آزمون و خطا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de