هوش مصنوعی-صفحه بیوتکنولوژی می تواند کمک به استقرار یک واکسن در زمان ثبت

شبیه سازی است که می تواند به سرعت در حال تست تریلیون گزینه را تسریع کند و هزینه فرایند انسان آزمایش های بالینی.

قدر این Covid-19 همه گیر خواهد شد تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه به سرعت ایمن و موثر واکسن و درمان را می توان توسعه یافته و آزمایش شده است. بسیاری از فرض به طور گسترده ای در دسترس واکسن سال دور اگر تا کنون. دیگران بر این باورند که 12 تا 18 ماه چرخه توسعه داده شده است. ما بهترین شرط برای کاهش و حتی شکستن رکورد جدول زمانی با استفاده از هوش مصنوعی است.

مشکل دو قسم است: کشف حق مجموعه ای از مولکول ها در میان میلیاردها امکانات و سپس انتظار برای آزمایش های بالینی. این فرآیند معمولا چندین سال طول بکشد اما AI دارای کلید اساسا کوتاه شدن هر دو. این است که در آن ترکیب هوش مصنوعی با بیوتکنولوژی رهبری است و در عرض چند سال تمام واکسن و دارو توسعه می تواند انجام شود این راه. ما در حال حاضر می تواند کوتاه شدن زمان توسعه یک Covid-19 واکسن با استفاده از این روش.

اگر چه یک انسان آزمایش یک واکسن یا درمان های دیگر در نظر گرفته شده است که امروز لازم است قبل از استفاده گسترده تایید شده است و حتی در مقیاس بزرگ آزمایش های بسیار ناقص و وقت گیر و گران است. یک انسان ممکن است آمده تا با چند ده مواد مخدر است که ممکن است درمان یک بیماری است. تعداد واقعی نظری دارو و امکانات است که در تریلیون. روش فعلی برای تست چند این درمان این است که به سازماندهی چند صد افراد بشر و سپس آزمون آنها بیش از حدود یک سال و نیم در هزینه صدها میلیون دلار است.

در اغلب موارد اولین راه حل های چند آزمایش بر روی انسان ایده آل نیست و منجر به راه حل های دیگر که نیز چند سال به منظور توسعه و آزمایش است. ما به معنای واقعی کلمه گیر, تماشای مردم تسلیم شدن به یک بیماری برای سال در حالی که تنها چند ممکن است راه حل های تست شده هستند. نه خیلی پیشرفته می تواند تا زمانی که نتایج آن در دسترس هستند.

ما شاهد آغاز عمیقی تغییر پارادایم در بهداشت و درمان فن آوری است. هوش مصنوعی شبیه سازی پتانسیل را دارند که برای تست همه تریلیون امکانات با دهها هزار نفر از (شبیه سازی شده) بیماران برای (شبیه سازی شده) دوره سال و انجام تمام این کار را در چند ساعت یا چند روز.

در سال 2019 برای مثال محققان در دانشگاه فلیندرز در آدلاید استرالیا ایجاد کرده است “توربوشارژ” واکسن آنفولانزا در بخشی با استفاده از یک شبیه ساز زیست شناسی است که با استفاده از هوش مصنوعی برای پیدا کردن مواد مخدر است که فعال کردن سیستم ایمنی بدن انسان. در چند هفته آن را ایجاد تریلیون ترکیبات شیمیایی و محققان با استفاده از شبیه ساز دیگری برای دیدن اگر هر یک از ترکیب خواهد بود مفید به عنوان یک سیستم ایمنی-افزایش دارو در برابر این بیماری عامل انتخاب ایده آل فرمول. محققان آمریکایی در حال حاضر در حال تست این بهینه سازی واکسن آنفولانزا در افراد بشر.

در جستجو برای داروهای ضد ویروسی برای Covid-19, آزمایشگاه ملی آرگون ای استفاده کرده است پنج از جهان قوی ترین ابر رایانه برای محدود یک میلیارد مولکول را به چند هزار. سپس با ترکیبی از فیزیک شبیه سازی به مدل های میکروسکوپی شیمی و یادگیری عمیق برای به رسمیت شناختن الگوی آنها شناسایی حدود 30 از امیدوار کننده ترین نامزدها برای مطالعه آزمايشگاهی. برای مبارزه با کروناویروس خیلی بیشتر به سرعت و به طور موثر تر labs نیاز به استفاده از هوش مصنوعی برای شبیه سازی تریلیون امکانات و سپس با استفاده از آزمایش های انسانی برای بیشتر امیدوار کننده هستند.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

این نمونه ها تنها علامت آغاز AI کمک به غلبه بر مشکلات سلامتی. امروز ما می تواند شبیه سازی چگونه مولکول های کوچک ارتباط برقرار کردن با برخی از مجازی و یا پروتئین های انسانی. به عنوان این روش را در سال های آینده ما قادر خواهد بود برای تست همه تریلیون راه حل های ممکن برای هر مشکل بهداشتی بسیار به سرعت. با استفاده از شبکه عصبی با کافی محاسباتی قدرت راه رفتن فراتر از آنچه انسان احتمالا می تواند در خود را انجام دهد. داده نمایی طبیعت از پیشرفت در این زمینه من معتقدم که در پایان این دهه ما قادر خواهد بود در واقع مدل همه زیست شناسی و شبیه سازی مداخلات درمانی برای بیماری های, بدون نیاز به آزمایش های انسانی.

تقویت پیشرفت در ایجاد داروهای جدید برای بیماری است که در میان عمیق ترین کوتاه مدت اهداف AI. چنین فن آوری را بهبود بخشد دارو برای یک آرایه وسیعی از بیماری های, اما آن را نیز بسیار با ارزش زمانی که بعد از همه گیر اعتصاب—هر زمان که اتفاق می افتد. آن را ممکن است منشا طبیعی است. این ممکن است یک تروریست bioweapon. آن ممکن است گسترش سریع تر از Covid-19 و 10 یا 20 بار به عنوان کشنده است. استقرار یک درمان موثر در هفته به جای یک سال ذخیره می تواند ده ها میلیون از زندگی است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im