هوش مصنوعی نشان می دهد ساز و کاری برای انتخاب خویشاوند در یک پستاندار

بیشتر شبیه مادر یا پدر ؟ نوزادان انسان همیشه این کنجکاو نگاه در چهره خود را همراه با سوال که کودک شبیه ترین. پاسخ متفاوت است بسته به درجه خویشاوندی و جنسیت و زمان ارزیابی است. Mandrills میمون زندگی استوایی در آفریقا ممکن است تشخیص ویژگی های صورت برنامه نویسی ارتباط با ديگران بهتر از انسان است. دانشمندان در آلمان و پستانداران مرکز — لایبنیتس موسسه تحقیقات پستانداران در گوتینگن همراه با همکارانش از Institut des Sciences de l’Evolution de Montpellier (ISEM) نشان داد با استفاده از به روزترین هوش مصنوعی (AI) که نیمه خواهر که همان پدر نگاه به طور یکسان بیشتر از نیمی از خواهران که همان مادر است. از پدری نیمه خواهران نیز نزدیک روابط اجتماعی با یکدیگر از نامربوط mandrills. این نتیجه ارائه اولین شواهد نشان می دهد که interindividual شباهت انتخاب شده به سیگنال پدری خویشاوندی (علوم پیشرفت).

در سراسر قلمرو حیوانات مربوط conspecifics نشان می دهد ویژگی های مشابه. برخی از آنها تف تصویر از هر یک از دیگر. آیا شباهتی بین قوم و خویش صرفا نشان دهنده شباهت ژنتیکی خود را و یا نتایج حاصل از انتخاب به منظور تسهیل در به رسمیت شناختن خود را هنوز ناشناخته است. یک تیم از دانشمندان به رهبری ماری Charpentier از ISEM در مونپلیه از جمله Clémence Poirotte و پیتر Kappeler از پستانداران مرکز در Göttingen برای اولین بار هوش مصنوعی (یادگیری عمیق) به بررسی این فرضیه که شباهت ویژگی های صورت از زندگی آزاد و mandrills نتیجه انتخاب است. پایگاه داده شامل 16,000 پرتره از mandrills گرفته شده از سال 2012 به عنوان بخشی از پروژه Mandrillus در گابن. این طبیعی جمعیت از mandrills تنها یک معتاد به حضور انسان است. با استفاده از آموزش الگوریتم یادگیری عمیق این افراد ابتدا شناسایی و سپس کمی از نظر صورت و شباهت. نتایج پس از آن مربوط به ارتباط داده ها از مطالعه حیوانات.

Mandrills زنده در دو گروه متشکل از بیش از 100 نفر و توسط این واقعیت است که زنان در حال مادری اقوام. آنها با یکدیگر آشنا و باقی می ماند در همان خانواده در طول زندگی خود. پس از تولید مثل در mandrill گروه عمدتا در انحصار توسط آلفا نر جوان mandrills از سن مشابه اغلب همان پدر است. اما به عنوان اعضای گروه های مختلف خانواده در داخل گروه های بزرگ آنها باید به سختی می دانیم هر یک از دیگر. با این وجود نیمی از خواهران در پترنل جانبی و همچنین به عنوان نیمی از خواهران در طرف مادر ارتباط برقرار کردن با یکدیگر بیشتر از نامربوط حیوانات. “این مشاهدات نشان می دهد که پدری نیمه خواهر تشخیص هر یک از دیگر به عنوان بستگان با ویژگی های صورت خود را. اگر چه مادری و پدری نیمه خواهر و به اشتراک گذاری همان درجه از ارتباط ژنتیکی صورت شباهت قوی تر است در میان پدری مربوط به زنان است. ما گمان می کنند که شباهت ویژگی های صورت بین بستگان پدری تکامل یافته به منظور تسهیل اجتماعی تبعیض و قوم و خویش بین قوم و خویش” می گوید: Clémence Poirotte.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط آلمان Primatenzentrum (dpz حذف شده)/آلمانی پستانداران مرکز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im