AI کشف یک درمان بالقوه برای Covid-19 بيمار

نرم افزار پیشنهاد آرتروز دارو ممکن است سرکوب خارج از کنترل پاسخ ایمنی است که باعث آسیب ریه ها. در حال حاضر آن را در حال آزمایش در یک کارآزمایی بالینی است.

اواخر یکی از ژانویه بعد از ظهر, انگلیسی, داروشناس پیتر ریچاردسون فرار از دفتر خانه خود و همسرش گفت:, “آن را کردم!” او آنچه که او صحبت کردن در مورد و ارائه شده یک فنجان چای. ریچاردسون توضیح داد که او تا به حال شناسایی مواد مخدر است که ممکن است کمک به افراد آلوده به یک ویروس جدید در چین است.

ریچاردسون داش باعث شده پیدا کردن از هوش مصنوعی نرم افزار توسعه یافته توسط کارفرمای خود BenevolentAI در لندن, راه اندازی, که در آن او است معاون رئیس جمهور فارماکولوژی. این شرکت با ایجاد یک نوع موتور جستجو در استروئید است که ترکیبی از مواد مخدر در صنعت اطلاعات با قطعات جمع آوری شده از تحقیقات علمی و مقالات. با استفاده از این نرم افزار Richardson تا به حال شناسایی آرتریت روماتوئید مواد مخدر است که ممکن است تعدیل برخی از شدید ترین عوارض ویروس جدید, یک بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان Covid-19.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

این ویروس که ایده پیشرفته به سرعت در حال در هفته های پس از. در ماه فوریه ریچاردسون و دیگران در BenevolentAI چاپ دو مقاله پژوهشی تخمگذاری خود را فرضیه و شواهد. آنها گرفتار توجه Eli Lilly که بازارهای آرتروز مواد مخدر شناخته شده به عنوان baricitinib تحت نام تجاری Olumiant.

این هفته لیلی اعلام کرد که در حال همکاری با ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در یک کارآزمایی بالینی بزرگ از مواد مخدر در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار. Patrik Jonsson, رئيس جمهور از لیلی biomedicines بخش می گوید گروه او نشده بود که قبلا فکر baricitinib به عنوان یک بیماری عفونی درمان است. “من فکر می کنم Covid-19 در بسیاری از راه را به تغییر راه ما در حال گرفتن کار انجام می شود,” او می گوید.

کارآزمایی بالینی باید شروع در آمریکا در این ماه است و می تواند گسترش شامل بیماران در اروپا و آسیا. نتایج انتظار می رود به زودی به عنوان در اواخر ماه ژوئن است. Jonsson می گوید معمولا سالها طول می کشد به طراحی و سازماندهی و راه اندازی یک محاکمه.

پیشرفت سریع از ایده اولیه به کارآزمایی بالینی نشان می دهد که چگونه به طور گسترده محققان و شرکت های دارویی به دنبال به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. “من نمی تواند تضمین نماید که baricitinib کار خواهد کرد اما انگار بزرگ نیاز برآورده نشده,” Jonsson می گوید. “ما نمی دانیم که چگونه به درمان این بیماران است.”

داستان نیز برجسته بالقوه برای محاسبات و هوش مصنوعی برای کمک به این تلاش. از سال 1950 در زمان و هزینه توسعه داروهای جدید افزایش تصاعدی تا حدودی به دلیل بالاتر از استانداردهای ایمنی. برخی از سرمایه گذاران و شرکت های داروسازی بر این باورند قدرت محاسباتی و الگوریتم می تواند کوتاه شدن چرخه توسعه در برخی از موارد است.

لیلی و همکار دارو غول Pfizer باید مشارکت با دره سیلیکون راه اندازی Atomwise که با استفاده از دستگاه یادگیری فن آوری برای پیدا کردن رمان ترکیبات که هدف خاص مولکول های بیولوژیکی. سال گذشته Atomwise کمک کرد محققان دانشگاه استنفورد پیدا کردن یک راه به هدف آنزیمی است که آنها کشف شده بود تجمع در سلول های بیماران مبتلا به بیماری پارکینسون.

BenevolentAI مشابه تکنولوژی و خود بزرگ داروسازی مشارکت با نوارتیس در سرطان و AstraZeneca در بیماری کلیوی.

زمانی که ریچاردسون و دیگران در BenevolentAI تصمیم گرفت به کروناویروس جدید, آنها امیدوار به پیدا کردن مواد مخدر موجود است که می تواند repurposed به منظور کاهش ایمنی و موانع نظارتی. اما آنها نمی دانید که بسیار در مورد دشمن. این ویروس بود—و در راه های بسیاری است که هنوز هم بیش از حد جدید شده اند به طور کامل مشخص می شود.

ریچاردسون شروع اکتشافات در BenevolentAI سیستم به دنبال راه هایی برای تداخل با مکانیسم است که توسط آن مرتبط و بهتر شناخته شده coronaviruses مانند سارس, حمله به یک فرد سلول. BenevolentAI نرم افزار می توانید ارائه های تعاملی تصویری از ارتباط میان بیماری های, نشانه ها و فرآیندهای بیولوژیکی منابع از پایگاه داده و ماشین-الگوریتم های یادگیری است که پردازش متن در مقالات علمی. این وب رنگارنگ از پروتئین ها و ژن که ریچاردسون مصرانه خواست تا ارائه برخی از اهداف امیدوار کننده.

“حلق آویز کردن پایین نمودار بود و رنگ پریده آبی بخش که افتاده خارج از صفحه” ریچاردسون می گوید. آن انبوه ژن که تنظیم های تلفن همراه و ماشین آلات یک coronavirus سوء استفاده برای وارد کردن و آلوده کردن سلول. Gumming که ماشین آلات با هدف قرار دادن کسانی که ژن با مواد مخدر ممکن است آهسته ویروس.

ریچاردسون “آن را کردم!” لحظه ای پس از او جستجو برای تصویب مواد مخدر که به طور خاص هدف قرار دادن دو تا از مهم ترین ژن در آن انبوه و ممکن است موثر با یک دوز کوچک. “فقط یک شناور سمت راست به بالا” ریچاردسون می گوید: baricitinib.

BenevolentAI این فرضیه منتشر شد در نامه ای به برجسته مجله پزشکی لانست در اوایل فوریه. دقیق تر پیگیری استناد نتایج بیشتر از شرکت های دانش بنیان نشان می دهد که ضد مکانیسم های التهابی است که baricitinib موثر در برابر آرتریت روماتوئید ممکن است کمک به سرکوب خارج از کنترل پاسخ ایمنی دوبله سايتوکين طوفان که می تواند آسیب به ریه ها و سایر اندام های افراد مبتلا به موارد شدید Covid-19. Baricitinib موثر است برای آرتریت روماتوئید دلیل آن را مهار پروتئین های درگیر در بیش از حد بالا پاسخ ایمنی است که باعث می شود این بیماری را مشخصه درد مفاصل. همان پروتئین درگیر در سايتوکين طوفان و مانند آن دیده می شود در Covid-19.

Jonsson می گوید: پیشنهاد غیر منتظره از BenevolentAI باعث لیلی به بررسی داده های خود را در baricitinib. این شرکت همچنین صحبت با خارج از محققان که جدید آزمایشگاه تست مواد مخدر. لیلی کارشناسان به این نتیجه رسیدند که BenevolentAI این فرضیه تا به حال شایستگی به خصوص این مفهوم است که این دارو ممکن است تعدیل Covid-19 خطرناک سايتوکين طوفان. این شرکت همخوانی شواهد در نتایج اولیه آزمون baricitinib شدید Covid-19 موارد توسط پزشکان در ایتالیا با الهام از BenevolentAI کار است. که زمانی که آن را باز کرد مذاکرات با دولت را بیماری عفونی موسسه مورد محاکمه به آزمون اثر دارو بر Covid-19 بيمار.

دلایلی وجود دارد برای احتیاط. بسیاری امیدوار کننده مواد مخدر نمی توان آن را از طریق آزمایش های بالینی, چرا که آنها به عنوان امن و یا موثر به عنوان امیدوار بود. Baricitinib می آید با یک boldfaced هشدار دهنده دستور غذا و دارو است که کاربران در معرض خطر “در حال توسعه عفونت های جدی که ممکن است منجر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ.” که به دلیل افزایش سرعت سیستم ایمنی بدن یک فرد حتی برای جلوگیری از یک بیماری می تواند آنها را بیشتر در معرض عفونت های جدید.

Ennio Favalli سر از یک آرتروز کلینیک در Gaetano Pini-CTO موسسه در میلان ایتالیا و سه همکارانش نوشت: در پاسخ به یکی از BenevolentAI مقالات baricitinib برای Covid-19 اشاره کرد که مبتلا به آرتريت روماتوئيد در مواد مخدر شناخته شده در افزایش خطر ابتلا به عفونت های ویروسی به خصوص زونا. او می گوید بدانند که دقیقا به اداره مواد مخدر به یک Covid-19 بیمار بدون لطمه به توانایی بدن را برای مبارزه با این ویروس می تواند روی حیله و تزویر. “خیلی زود و یا خیلی دیر حتی ممکن است معکوس” Favalli می گوید.

Jaebok چوی استاد در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که نشان داده است که این دارو ممکن است به جلوگیری از رد پیوند مغز استخوان موافق است که خطر ابتلا به افزایش بیماران آسیب پذیری به عفونت حکم توجه است. “من هیچ شکی نیست baricitinib موثر خواهد بود در سايتوکين طوفان” چوی می گوید. “نگرانی من این است که چگونه آن را تحت تاثیر قرار فعالیت های ضد ویروس در سیستم ایمنی بدن است.”

Jonsson از لیلی می گوید که به دلیل Covid-19 بیماران به احتمال زیاد نیاز به مصرف دارو تنها برای یک یا دو هفته عوارض جانبی آنها ممکن است متفاوت از کسانی که در مردم با استفاده از baricitinib برای مدیریت طولانی مدت از آرتریت روماتوئید. با وجود بسیاری از مجهولات او می گوید: این بیماری همه گیر خواسته های مصرف در هر وعده آگهی های جدی است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im