آلودگی هوا را ذرات کوچک ممکن است باعث nonfatal حملات قلبی

ییل-وابسته دانشمند می یابد که حتی چند ساعت قرار گرفتن در معرض محیط ultrafine ذرات رایج در آلودگی هوا به طور بالقوه ممکن است باعث nonfatal حمله قلبی است.

انفارکتوس ميوکارد عمده فرم از بیماری های قلبی عروقی در سراسر جهان است. Ultrafine ذرات (UFP) 100 نانومتر یا کوچکتر باشد. در مناطق شهری خودرو به تولید گازهای گلخانه ای منبع اصلی UFP.

این مطالعه در مجله بهداشت محیط زیست دیدگاه اعتقاد بر این است که برای اولین بار اپیدمیولوژیک بررسی اثرات UFP و قرار گرفتن در معرض حملات قلبی با استفاده از تعداد ذرات و ذرات طول و مساحت سطح غلظت ساعتی فواصل از قرار گرفتن در معرض.

“این مطالعه تایید می کند چیزی است که مدت طولانی است که مشکوک — آلودگی هوا را به ذرات کوچک می تواند نقش جدی بیماری های قلبی. این درست است به خصوص در عرض چند ساعت از قرار گرفتن در معرض” گفت: Kai Chen, Ph. D., دستیار استاد در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی و مطالعه را اولین نویسنده. “افزايش سطح UFP جدی بهداشت عمومی نگرانی است.”

UFP تشکیل یک خطر سلامت خود را با توجه به اندازه کوچک و بزرگ در سطح مناطق در واحد جرم و توانایی خود را برای نفوذ به سلول ها و به خون سیستم. “ما برای اولین بار برای نشان دادن اثرات UFP بر سلامت افراد مبتلا به آسم در یک مطالعه اپیدمیولوژیک در 1990s گفت:” آنت پیترز مدیر موسسه اپیدمیولوژی در مرکز هلمهولتز مونیخ و همکاری نویسنده این مقاله است. “پس از آن حدود 200 مطالعات اضافی منتشر شده است. اما شواهد اپیدمیولوژیک باقی مانده است متناقض و کافی برای استنباط رابطه علت و معلولی.”

عدم سازگار یافته در سراسر مطالعات اپیدمیولوژیک ممکن است در بخشی به دلیل اندازه های مختلف محدوده و قرار گرفتن در معرض معیارهای مورد بررسی برای مشخص کردن محیط UFP قرار گرفتن در معرض. چن و نویسندگان علاقه مند بودند که آیا گذرا UFP قرار گرفتن در معرض می تواند باعث حملات قلبی و آیا جایگزین معیارهای مانند ذرات طول و مساحت سطح غلظت می تواند به بهبود این تحقیقات از UFP مربوط به اثرات بهداشتی.

با همکاران از مرکز هلمهولتز مونیخ آگسبورگ بیمارستان دانشگاه و نوردلینگن بیمارستان چن مورد بررسی قرار داده از رجیستری از همه nonfatal MI موارد در آوگسبورگ آلمان. مطالعه نگاه بیش از 5 898 nonfatal بیماران مبتلا به حمله قلبی بین سال های 2005 و 2015. فرد حمله قلبی شد و در مقایسه در برابر آلودگی هوا UFP داده ها در این ساعت از حمله قلبی و تنظیم برای طیف وسیعی از عوامل دیگر مانند بعد از هفته های طولانی مدت زمان روند و وضعیت اجتماعی و اقتصادی.

“این نشان دهنده یک گام مهم به سوی درک مناسب شاخص ultrafine قرار گرفتن در معرض ذرات در تعیین کوتاه مدت اثرات بهداشتی به عنوان اثرات ذرات طول و سطح غلظت قوی تر از آنهایی که از غلظت عددی ذرات و باقی مانده های مشابه پس از تنظیم برای دیگر آلاینده های هوا” گفت: چن. “ما در آینده تجزیه و تحلیل به بررسی ترکیب ساعتی مواجهه با هر دو آلودگی هوا و درجه حرارت شدید. ما همچنین شناسایی آسیب پذیر subpopulations مورد از قبل موجود بیماری و دارو مصرف.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. Original نوشته شده توسط مایکل وود. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر