تعداد Airbnb لیست در لندن تا چهار برابر شده در چهار سال گذشته به عنوان بیشتر و بیشتر در این شهر از سهام مسکن شده است خوردن آهو توسط کوتاه مدت شرکت های اجاره. به عنوان از آوریل 2019, 80,770 خواص در لندن شده بودند در Airbnb با متناوب 23 درصد یا 11,200 از این تصور می شود در نقض قانونی 90 روزه محدود در پایتخت.

داده های جدید وارد شده توسط شهر نشان می دهد که در تمام Airbnb لیست در لندن فقط یک درصد از سرمایه را میزبان بودند پشت 15 درصد یا 7,440 از خواص ذکر شده است.

Airbnb را ندارد اطلاعات خود را در دسترس مقامات و تنظیم کننده های معنی مقامات محلی را مجبور به استفاده از ابزار های شخص ثالث را امتحان کنید و تنظیم سوء استفاده از پلت فرم. شهرستان سالن ارقام وارد شده با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل در داخل Airbnb همچنین نشان می دهد که 30 درصد از Airbnb میزبان در لندن باید سه یا بیشتر لیست آگهی بر روی پلت فرم. نرخ رشد خارج از مرکز پایتخت شده است و حتی بیشتر شدید با Airbnb لیست بیرونی لندن افزایش پانزده برابر بین 2015 و 2019. در سراسر لندن 56 درصد از خواص در Airbnb—یا 45,070 کتب—در حال کل خانه.

در کامدن (آرکانزاس) و وست مینستر دو از لندن نیویورک بدترین تحت تاثیر افزایش اجاره کوتاه مدت تا هفت درصد از سهام کل مسکن آگهی در Airbnb. اطلاعات وارد شده توسط کمدن شورای اسلامی نشان می دهد که از 7,100 تمام خواص ذکر شده در سیستم عامل های مانند Airbnb و Booking.com در 2019, متناوب 48 درصد بیش از 90 روزه قانونی محدود می کند. کمدن شورا در حال حاضر از 6000 خانواده ها در آن لیست انتظار مسکن.

“کوتاه مدت اجازه دهید بازار است که بیش از حد به راحتی به بهره برداری می گوید:” دنی ترجمه شده از کمدن شورا عضو کابینه برای سرمایه گذاری در جوامع است. “نه تنها ما دیدن مهمان بودن اجازه پایین اما تا لندن جوامع به عنوان مسکن جدید ساخته شده است خریداری و در اصل تبدیل به هتل.”

Airbnb اختلافات این اعداد. “این داده ها اشتباه است” یک سخنگوی این شرکت می گوید و اضافه کرد که شخص ثالث داده زداینده و اغلب نادرست به آنها اشتباه انواع لیست بر روی پلت فرم آن است. این شرکت خود را آمار و ارقام نشان می دهد که در ماه آوریل 2019 وجود دارد 60,000 لیست در لندن است. از این 37,000 شد کل خانه. Airbnb نیست فاش کردن آن رقم برای تعداد لندن لیست که بیش از 90 روز محدود می کند.

آخرین آمار و ارقام آمده پس از سیمی تحقیقات نشان داد مقیاس سوء مصرف در Airbnb. هدر Acton عضو کابینه برای محافظت عامه و صدور مجوز در شهرستان وستمینستر شورای توصیف یافته ها به عنوان “عمیقا نگران کننده” و اضافه کردن آن را در حال حاضر آشکار است که “کوتاه مدت اجازه از کنترل خارج شده است و اتفاق می افتد در مقیاس صنعتی”.

ما تحقیقات نشان داده است که یک کلاهبرداری شرکت ارسال ده ها تن از جعلی لیست و بررسی جعلی به بازی Airbnb را سیستم ها و فریب مقامات محلی. مهمان گله و شکایت از اینکه فریب به اقامت در خوابگاه با مسدود تخلیه شکسته وسایل و اتصالات, کثیف, طبقه, کثیف, تخت, کتانی—یا در برخی موارد محل اقامت است که آنها به سادگی انجام نمی شود کتاب است. برای کاهش هزینه های کلاهبرداران آغاز شده خود را برون سپاری Airbnb ملک امپراتوری به مراکز تماس در فیلیپین.

کسانی که در صنعت به آن اشاره به عنوان “systemizing” Airbnb لیست. و که systemization است که رانده شده توسط مبالغ هنگفتی از پول می شود ساخته شده است. با توجه به شهرستان سالن خواص در لندن ذکر شده در کوتاه مدت اجاره سایت با چنگک جمع کردن در به طور متوسط £109 در هر شب. آنها اجاره دراز مدت مستاجران آنها را £58 هر شب.

در پاسخ به یافته های ما مقامات شهرستان در حال بار دیگر خواستار از دولت برای معرفی قانونی که وادار شرکت های مانند Airbnb و Booking.com برای پیاده سازی اجباری ثبت نام برای اجاره کوتاه مدت. مانند یک سیستم آنها استدلال می کنند که آن را بسیار آسان تر برای به اجرا درآوردن 90 روز محدود کردن و سرکوب کلاهبرداری میزبان. “سیمی بررسی—به عنوان تکان دهنده است—کاملا نشان می دهد هر راه که مقررات فعلی می تواند نادیده گرفته و بدون نتیجه می گوید:” ترجمه شده از. “ما به سادگی نمی تواند اجازه می دهد برای این سطح از بهره برداری به ادامه خواهیم داد.” او اضافه می کند که ایجاد یک کوتاه مدت اجاره ملک ثبت نام اجازه می دهد مقامات به “درستی اجرا” 90 روز محدود و به مقدار مورد نیاز مسکن سهام را به استفاده های مسکونی.

یک سخنگوی صادق خان شهردار لندن می گوید سیمی بررسی یک بار دیگر نشان می دهد که شوراهای “لازم نیست به اندازه کافی قدرت یا منابع برای موفقیت در تعقیب و جلوگیری از بدترین مجرمین” و اضافه کرد که وزرا باید در حال حاضر این موضوع به طور جدی “با دادن قدرت به لندن برای معرفی یک ثبت نام اجباری سیستم برای کوتاه مدت امکان می دهد”.

برخی از اقدامات در حال حاضر وجود دارد اما شوراهای صالح با نزدیک-عدم امکان اجرای آنها. لندن 90 روز محدود است که این قانون پس از 2015 بود به ساقه جریان حرفه ای میزبان hoovering تا سهام مسکن و ساخت یک قتل از لیست خواص در کوتاه مدت اجاره سیستم عامل است. از آن پس تنها Airbnb به طور داوطلبانه به اجرا در 90 روز کلاه در لیست در پایتخت. اما حتی این آخرین آمار و ارقام نشان می دهد شده است نه به اندازه کافی. Scammers به ظاهر اجرای حلقه در اطراف Airbnb و شوراهای محلی با ارسال تکراری و جعلی لیست و یا به سادگی با تبلیغات خواص در بیش از یک کوتاه مدت اجاره پلت فرم—90 روز در Airbnb 90 روز در Booking.com و 90 روز در Expedia ،

یک Airbnb سخنگو می گوید این شرکت قبلا به نام برای یک سیستم ثبت نام “را برای معرفی پایتخت و سراسر انگلستان” و اضافه کرد که این شرکت دیدار با سیاستگذاران برای “co-پیشنهاد توسعه” برای چنین سیستم.

هیچ جا در لندن است تاثیر کوتاه مدت اجاره بیشتر احساس کاملا از در وستمینستر. داده های جدید وارد شده با استفاده از AirDNA مستقل تجزیه و تحلیل پلت فرم نشان می دهد که از ژانویه سال 2020 وجود دارد 8,836 کوتاه مدت لیست اجاره در قصبه. از آن 32 درصد به نظر می رسد در دسترس در طول سال. مقامات در قصبه به تازگی بررسی کوتاه مدت اجاره ملک در Knightsbridge بود که عنوان فاحشه خانه دریافت کرده است که به طور منظم تحویل تازه رختخواب و آباد شد توسط وسایل نقلیه است که loitered در نزدیکی mews.

“هزاران نفر از وست خواص در حال حاضر تحت بررسی بیش از کوتاه مدت اجازه” اکتون می گوید. “آن است که در زمان دولت ملی دخالت کرده است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im