جنگل fjords جنوب شرقی آلاسکا هاربر یکی از بالاترین غلظت از گلسنگ تنوع یافت در هر نقطه بر روی زمین با توجه به یک مطالعه جدید به رهبری دانشگاه آلبرتا دانشمندان است.

یک تیم بین المللی از محققان به رهبری توبی Spribille استادیار در دانشکده علوم زیستی در دانشکده علم اطلاعات نام و زیستگاه لیکن همزیستی قارچ ها و جلبک ها در آلاسکا Glacier Bay National Park.

محققان دریافتند بیش از 900 گونه از گلسنگ از جمله 27 هرگز دیده-قبل از گونه “این سطح از تازگی و تنوع زیستی است که معمولا همراه با از دست رفته دره’ در مناطق استوایی می گوید:” Spribille کانادا صندلی پژوهش در همزیستی. “برای پیدا کردن این در جنوب شرقی آلاسکا واقعا صحبت می کند به چه کوچک ما هنوز هم می دانم که در مورد ساحلی ميرفتند. وجود دارد بنابراین بسیاری از گونه های جدید به علم است که اگر شما می دانید چه به دنبال شما می توانید به طور متوسط یک گونه جدید به علم هر روز از زمینه کار می کنند.”

نویسندگان نسبت تجمعی تعداد گلسنگ در چهار پارک ملی در جنوب آلاسکا و متوجه شد که با هم پارک شامل بیش از 1300 گونه است. این کار تاکید بر اهمیت درک تنوع زیستی محلی برای حفاظت از طبیعت. هر یک پارک ملی است خانه را به بسیاری از گونه ها یافت نمی شود در این پارک است.

درون یخچال خلیج پارک ملی به تنهایی هر یک از آبدره های مختلف بود. “از 950 گونه ما در بر داشت تنها 14 گونه مشترک همه بخش های یخچال خلیج” اضافه شده Spribille. “این باعث می شود شما تعجب می کنم که چه باقی مانده است کشف در تمام مناطق ما نمی تواند رسیدن به.”

این تیم تحقیقاتی امیدوار است که این بینش از یخچال خلیج پارک ملی کمک خواهد کرد که راهنمای تصمیم گیری در سایر نقاط ساحلی جنگل اکوسیستم.

“در عرض های جغرافیایی بالا, تنوع زیستی قفل شده است تا در گروه های دیگر از موجودات زنده-و در آلاسکا گلسنگ ها به وضوح یکی از آن گروه گفت:” Spribille. “این اکوسیستم است که به وضوح بسیار قدیمی و بسیار متنوع برای برخی از گونه های گروه. هر جزیره و دره متفاوت است. به عنوان اکوسیستم رفتن آن است که قطعا یکی که من می خواهم برچسب ‘رسیدگی با دقت.'”

این مطالعه با هدف تامین خدمات پارک های ملی تعاونی اکوسیستم واحد مطالعات در ایالات متحده در همکاری با دانشگاه مونتانا و دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه گراتس در اتریش.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آلبرتا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی