الکس گارلند ممکن است بیش از حد خوب برای این جهان

جدید نشان می دهد Devsحدود شوم منطقه خلیج tech شرکت اولین تلویزیون پروژه از Alex Garland, مدیر Ex Machina و نابودی. نویسنده سارا لین Michener هیجان زده بود به تماشا نشان می دهد به عنوان به زودی به عنوان او برای اولین بار از آن شنیده می شود.

“این یک توصیه از من شریک برادر در قانون و به زودی به عنوان من آن را گوگل برای پنج ثانیه و متوجه شدم این بود که الکس گارلند بودم: ‘اوه آره من کاملا در هیئت مدیره'” Michener می گوید در قسمت 418 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “من فکر می کنم ما متوقف شد هر چه بود ما که در زمان شروع به Devs.”

پادکست


حلقه گل قرار دادن یکی از مهمترین مغزی sci-fi فیلمسازان و Devs این قاعده مستثنی نیست. کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley تحت تاثیر قرار گرفته بود در این راه نشان می دهد معاملات با موضوع جدی فلسفی. “من فکر می کنم این نشان می دهد یک کار بهتر از dramatizing موضوع را در مقابل جبر از هر چیزی من تا کنون دیده ام” او می گوید.

متاسفانه حلقه هوشمند با رویکرد علمی تخیلی نیست همیشه پرداخت می شود. فیلمنامه رافائل اردن اشاره می کند که بسیاری از حلقه گل قرار دادن این پروژه ها نمی رسید و مخاطبان آنها سزاوار است. “او در واقع فقط بیش از حد خوب برای این جهان در حال حاضر” اردن می گوید. “این همه در مورد فرانچایز و دنباله و ری بوت و او در واقع ساخت اصلی فکری داستان های علمی تخیلی. این چنین نادر و اما آن یک نبرد دشوار من مطمئن هستم.”

اما داستان های علمی تخیلی نویسنده آنتونی هکتار است فقط خوشحالم که حلقه گل را با نام تجاری فکری sci-fi فیلمسازی در همه وجود دارد.

“من نمی خواهم به تصور جهان متناوب که در آن او یک کریستوفر نولان-سطح موفقیت” ولز می گوید. “اما این واقعیت که او را به ادامه برای انجام کار مانند این نیست که احساس خطر بیافتد در هر راه است که به خودی خود یک دستاورد شگفت انگیز است بنابراین امیدوارم که ادامه خواهیم داد.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با سارا لین Michener, رافائل اردن و آنتونی هکتار در قسمت 418 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

آنتونی هکتار در خصوصیات:

“یک لحظه که من فقط دوست داشتم که واقعا اسیر چیزی برای من اولین بار بود که ما [جنگل]. در این جلسه ناهار. او 15 دقیقه و او این سالاد و او به معنای واقعی کلمه فقط خود قرار می دهد در دست و شروع به پارو منداب به داخل دهان او. چون فقط سوخت و به همین دلیل زحمت به لذت بردن از آن و یا صرف زمان بیشتری را بر روی آن بیش از لازم است ؟ و من فقط فکر کردم که چنین شخصیت بزرگ-احداث لحظه. … به نمایش در می رود از آن می شود بیشتر در مورد جنگل خالی از سکنه این پدر و شوهر به عنوان مخالف به جنگل به عنوان این احمق tech مدیر عامل هر چند که طرف او هرگز به طور کامل از بین می رود یا نه.”

سارا لین Michener در دره سیلیکون:

“من در اصل نقل مکان کرد و از نیویورک به کالیفرنیا برای پیوستن به یک راه اندازی شد که در بخش آموزش و پرورش و مالک—مدیر عامل—21 ساله بود و او تا به حال بيش از هر شغل معمولی. او تا به حال مشغول به کار در ماست منجمد مغازه در بازار نشده است. او نمی همه از این استاندارد تربیت ، و دو نفر که می دانستم بیشتر در مورد سیستم مدرسه و در مورد چه چیزی اشتباه است با آن چه حق بود دو نفر که به ترک. و این بود که یک الگوی من تو را دیدم بارها و بارها که در آن کسی خواهد گفت: ‘ما قصد اخلال در این صنعت’ اما آنها در واقع بدون انجام پژوهش برای یادگیری آنچه در آن بود که صنعت که ناموفق بود.”

دیوید بر Kirtley در خائنانی:

“یکی از چیزهایی که من واقعا در مورد این نشان می دهد که شرارت بسیار موضوعی مربوط به داستان. هر داستان شامل برخی از شرکت بد یا چیزی [اما] در این داستان آن را به یک شرکت فن آوری و آن را به یک شرکت فناوری پیشرفته که با وسواس جمع آوری اطلاعات. و است که واقعا طنین انداز با مردم چون ما همه مانند, ” اوه خدای من این شرکت های فن آوری در حال مکیدن کردن داده ها و آنچه آنها انجام می دهند با داده و آنها رو بیش از حد داده است.’ و این دقیقا کاری است که این داستان بیان در داستان های علمی تخیلی در راه است. آن را بسیار داده است که آنها می توانید ببینید و به گذشته و آینده, اما این دقیقا همان ایده به عنوان دنیای واقعی فقط ضرب در صد.”

رافائل اردن در بازیگری:

“من یک مقدار زیادی از دوستان که گفت: آنها فقط نمی تواند به نشان می دهد و به دلیل سرب عملکرد, و من فکر نمی کنم که کیفرخواست از بازیگر. من فکر می کنم او فقط انجام دقیقا چه حلقه گل می خواستم او را به انجام. … او گفته شد که بسیار آگاهانه و روشمند. دوست دختر من یک بازیگر است و او تحت تاثیر قرار گرفته بود در چه عمدی و نواخت و در آنها—که در واقع مشکل به حدی است. آنها به سختی در حال حرکت را از طریق بسیاری از این گفت و گو است. مانند که بسیار عالی با قلم و توصیف آنچه Devs واقع بین کتی و لیلی. اما من فکر می کنم که آن را سخت تر از نقطه ورود برای بسیاری از گاه به گاه بینندگان و حتی برخی از sci-fi هنردوستان.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>