اگر شما رزرو شده به زندان در نیوجرسی یک قاضی تصمیم خواهد گرفت که آیا برای نگه داشتن شما تا زمانی که محاکمه و یا مجموعه شما رایگان. یکی از عوامل قاضی باید وزن: نتیجه از یک الگوریتم به نام PSA که تخمین زده است که چگونه به احتمال زیاد شما به جست و خیز دادگاه و یا ارتکاب جرم دیگری.

نیوجرسی به تصویب رسید الگوریتمی ارزیابی ریسک در سال 2014 در خواست در بخش های غیر انتفاعی Pretrial عدالت موسسه. نفوذ بالتیمور سازمان برای سال حمایت از استفاده از الگوریتم جای پول نقد وثیقه کمک به آنها را به اکثر کشورهای در کشور است.

سپس در اوایل این ماه PJI ناگهان معکوس خود را. در بیانیه ای که این گروه گفت: ارزیابی ریسک ابزار مانند کسانی که آن را قبلا ترویج هیچ جایی در pretrial عدالت زیرا آنها تداوم نژادی و بی عدالتی.

“ما در حوزه های قضایی که با استفاده از ابزار و دیدم زندان کاهش جمعیت است که آنها قادر به دیدن نابرابری کاهش و در برخی موارد آنها را دیدم نابرابری افزایش می گوید:” Tenille پترسون اجرایی شریک در PJI.

خواسته به نام یک دولت که در آن ارزیابی ریسک ابزار کار نمی کند, او با اشاره به نیوجرسی. دولت آمار و ارقام منتشر شده در سال گذشته نشان می دهد زندان جمعیت کاهش یافت و تقریبا نصف پس از تغییرات است که در اثر در سال 2017, از بین بردن پول نقد وثیقه و معرفی PSA الگوریتم. اما جمعیتی از متهمان گیر در زندان ماند تا حد زیادی همان: حدود 50 درصد و 30 درصد سفید.

پیت McAleer یک سخنگوی نیوجرسی اداری دادگاه گفت: PSA به تنهایی نمی تواند انتظار می رود برای از بین بردن صد ساله بی عدالتی که دولت اصلاحات تا به حال مانع بسیاری از سیاه و اسپانیایی از متهمان بازداشت. مقامات دولت به دنبال راه هایی برای از بین بردن باقی مانده و نابرابری در نظام قضایی آن, او گفت:.

PJI سوئیچ از مدافع به حریف از خطر ارزیابی الگوریتم های منعکس کننده نگرانی ها در مورد نقش الگوریتمها در عدالت کیفری و دیگر عرصه است.

در نامه سرگشاده ای در ماه ژوئیه گذشته, 27 برجسته دانشگاهیان پیشنهاد pretrial ارزیابی خطر رها می شود. محققان گفتند این ابزار اغلب ساخته شده بر روی داده که نشان دهنده قومی و نژادی و نابرابری در پلیس, شارژ و تصمیمات قضایی. “این مشکلات حل نمی شود با ویژگی های رفع” آن گفت:.

ماه گذشته نگرانی در مورد تعصب نژادی باعث اوهایو دادگاه عالی برای حذف از لیست پیشنهادی وثیقه اصلاحات یک توصیه که دولت اتخاذ ارزیابی ریسک ابزار. دادگاه توصیه های قانون تبدیل خواهد شد به طور خودکار در این تابستان مگر اینکه هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی آنها را مسدود. در ماه دسامبر یک ماساچوست کمیسیون رد ارزیابی ریسک ابزار در دولتی که در گزارش قید وثیقه اصلاحات و ذکر بالقوه تعصب نژادی. کالیفرنیا رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در ماه نوامبر که آیا به لغو یک قانون دولت جدید است که از بین بردن پول نقد وثیقه و نیاز به استفاده از ارزیابی ریسک.

فراتر از وثیقه سیستم منتقدان هشدار داده اند در مورد کورکورانه اعتماد الگوریتم ها در مناطق مختلف به عنوان تشخیص چهره که در آن بسیاری از الگوریتم های بالاتر نرخ خطا برای پوست تیره; بهداشت و درمان که در آن محققان شواهد به طور گسترده ای مورد استفاده در مراقبت از سیستم مدیریت تحت فشار قرار دادند, سیاه بیماران به پشت خط و توصیه های آنلاین, متهم به تقویت تئوری های توطئه و گفتار نفرت.

خطر ارزیابی الگوریتم های مانند PSA را در سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از تلاش ها برای قراضه و یا به حداقل رساندن استفاده از پول نقد وثیقه به تصمیم می گیرید که می شود برای رفتن به خانه در حالی که در انتظار یک دادگاه تاریخ است. عدالت کیفری اصلاح طلبان مشاهده وثیقه به عنوان ناعادلانه به مردم از فقیر اقلیت جوامع که اغلب دربند تنها جزئی از اتهامات عنوان شده علیه. به جای یک قاضی تصمیم گیری از جمله به تنهایی و به طور بالقوه معرفی تعصبات شخصی ترکیب قضاوت انسانی با فرمول ریاضی بر اساس آمار از موارد گذشته تصور می شد عادلانه تر بود. گزارش های اخیر از فیلادلفیا غیر انتفاعی رسانه ها بسیج پروژه و اوکلند غیر انتفاعی MediaJustice یافت ابزار ها در استفاده از حداقل قطعات از 46 ایالت و ناحیه کلمبیا.

PSA در میان گسترده ترین استفاده از الگوریتم های. آن توسعه یافته توسط آرنولد بنیاد بشردوستانه سازمان در حال حاضر به نام آرنولد سرمایه گذاری است که به کمک های مالی به PJI در مجموع بیش از $500,000 پس از 2017.

“بسیاری از ایالت ها و حوزه های قضایی اتخاذ کرده اند این ابزار و PJI و آرنولد بنیاد شده اند و آن را ترویج می گوید:” بن زمستان یک محقق بر روی داده ها و الگوریتم ها در عدالت کیفری در Electronic Privacy Information Center. “در حال حاضر وجود دارد یک به نوبه خود به سمت شک و تردید و عقب کشیدن.”

هفته گذشته پیشرفت Pretrial سیاست و پژوهش است که با بودجه دولتی توسط آرنولد سرمایه گذاری و توزیع PSA ارسال یک پاسخ به PJI تغییر موقعیت و گفت: ابزار مانند PSA نمی تواند به تنهایی رفع pretrial عدالت است. در بیانیه ای به سیمی APPR همکاری مدیران مادلین کارتر و آلیسون خجالت زده گفت: PSA “یک استراتژی در یک رویکرد جامع برای دستیابی به نمایشگاه فقط و موثر پیش از محاکمه عدالت است.”

ترین ارزیابی ریسک ابزار نسبتا ساده هستند و تولید نمرات بر اساس یک تعداد انگشت شماری از اطلاعات در مورد یک شخص و در مورد آنها. PSA استفاده می کند نه عوامل از جمله سن فرد, قبل از اعتقادات و انتظار اتهامات عنوان شده علیه.

شواهد چگونه چنین ابزار انجام عمل نسبتا کمیاب اما مطالعات اخیر نشان می دهد می تواند نتایج شگفت انگیز و ناهموار. یک مطالعه از ویرجینیا است که به تصویب رسید و ارزیابی ریسک در سال 2002 نشان داد که قضات رد الگوریتمی خطر-ارزیابی توصیه های بسیاری از زمان و نژادی و نابرابری افزایش یافته است در میان مدارات استفاده می شود که ارزیابی ریسک بیشتر است. یک مطالعه کنتاکی یکی دیگر از اوایل وفق یافت که پس از ارزیابی ریسک ابزار معرفی شدند, سفید متهمان ارائه شده بدون قید وثیقه آزاد بسیار بیشتر از سیاه پوستان است.

نگرانی نیز افزایش یافته است در مورد تعصب پخته به آمار اساسی خطر ابتلا به ثمر رساند الگوریتم های ناشی از واقعیت های آمریکایی پلیس و عدالت است. آن را به جریان اصلی در سال 2016 زمانی که یک ProPublica تحقیقات توضیح می دهد که چگونه یک الگوریتم به نام COMPAS در شهرستان Broward, فلوریدا, overestimated خطر تکرار جرم سال توسط متهمان.

پترسون از PJI می گوید: “تغییر نظر آن از الگوریتم های پیش از محاکمه در دادگستری در بخشی از آنجا که پس از سال 2018 قرار داده است بیشتر تاکید بر عدالت نژادی و شروع به گوش دادن بیشتر به سازمان های مردمی. “ما شنیده می شود مردم در این جوامع گفت: این ابزار از آسیب” پترسون می گوید.

طلاق وثیقه اصلاحات از خطر ارزیابی الگوریتم ممکن است آسان. جولیان آدلر, مدیر, سیاست و پژوهش در مرکز دادگاه نوآوری غیر انتفاعی است که با کار ایالت نیویورک و آرنولد سرمایه گذاری می گوید: دو شده اند از نزدیک در هم پیچیده—در بخشی با تشکر از کار PJI. “آن را بالا می برد بسیاری از سوالات در مورد چه آمده است,” او می گوید.

PJI می گوید آن را در حال حاضر شروع به صحبت کردن با مقامات در مکان های که در زمان قبلی خود مشاوره در مورد چگونه آنها ممکن است به دنبال غیر انتفاعی در تبدیل پشت خود را در معرض خطر ارزیابی الگوریتم های. جایگزین عبارتند از تخمگذاری ساده, قوانین روشن است که ارسال اکثر متهمان صفحه اصلی و راهنمای قضات در آنچه که می تواند توجیه نگه داشتن کسی در زندان است. PJI انتظار برای انتشار به روز رسانی الگوریتم-رایگان راهنمایی در pretrial اصلاحات بعدی هفته—به احتمال زیاد با اضافه کردن حرکت به نوبه خود در برابر خطر ارزیابی الگوریتم های.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im