زمان بندی همه چیز است. به عنوان مثال تازه حمایت از این ضرب المثل قدیمی یافت شده است در ارتباط با سیستم های تنظیم ساعت بیولوژیکی.

پژوهش در ریتم شبانه روزی, داخلی ما 24 ساعته الگوهای است که بر خواب و بیداری و سوخت و ساز, چرخه, نشان داده است که زمان کلیدی است برای سلامت انسان است. زمانی که ما فعالیت های داخلی و شبانه روزی ساعتهای می کنند طبیعی چرخه روز و شب — برای مثال در موارد نامنظم شیفت کار jet lag و فقیر از خواب بیدار عادات — ما افزایش خطر ابتلا به بیماری به دلیل mistiming از مهم فرآیندهای بیولوژیکی. اما ژنتیک در پشت این مکانیسم شده اند به خوبی تاسیس شده است.

در حال حاضر دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو مطالعه فتوسنتز باکتری به نام سیانو باکتری ها ، جلبک سبز-آبی” که شناسایی ریشه های یک رفتار است که تنظیم ساعت شبانه روزی.

یافته های led توسط بخش علوم زیستی دانشمند پروژه کاردانی Arnaud taton می ارشد و نویسندگان جیمز و سوزان و طلایی منتشر شده در طبیعت ارتباطات.

“من فکر می کنم این مقاله نشان می دهد که اهمیت داشتن بیولوژیکی داخلی زمان منطبق با محیط زیست زمان گفت:” UC سن دیگو استاد برجسته سوزان طلایی مدیر مرکز به صورت شبانه روزی شناسی و نویسنده ارشد این مقاله است. “وجود دارد مقدار زیادی از انسان بیماری است که در آن مردم ضعیف تراز وسط قرار دارد به محیط زیست خود را. این می تواند ناشی از عادات مانند گرفتن بیش از حد نور در شب غذا خوردن در زمان های عجیب و غریب از روز و خواب به طور منظم. در سيانوباکتری این باعث می شود یک تفاوت بسیار بزرگ برای بیولوژیکی زمان و محیط خارجی زمان به تراز وسط قرار دارد.”

دانشمندان می دانند که در شکار جدید ژن باکتری ترکیب DNA از محیط زیست است. چنین فرآیندهای اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که مواد اولیه برای تولید تنوع ژنتیکی است که چگونه گونه های تکامل است. هنوز جزئیات این فرایند گیج کننده است که تنها در چند موجودات زنده. این توانایی را به DNA است که به طور معمول محکم تنظیم شده نشان می دهد به دانشمندان است که این امر می تواند مخل به ارگانیسم را یکسره کنند تا ژن خارجی.

در مطالعه جدید محققان شناسایی DNA جذب ماشین آلات در سيانوباکتری Synechococcus elongatus و کشف کرد که داخلی شبانه روزی ساعت درون سلول های خود را جلوگیری از DNA جذب در اوایل روز و افزایش روند اولیه در شب. آنها پیش بینی کرده بود که ساعت واسطه بیان برخی غروب-اوج, تاریک ناشی از ژن مرکزی است برای گرفتن DNA از محیط زیست است. آنها دریافتند که هنگامی که تاریکی رخ می دهد در زمان سلول های داخلی ساعت به آنها می گوید این غروب DNA جذب و اختلاط طور چشمگیری افزایش دهد. در مقابل تاریکی در زمان هایی که با هم مطابقت ندارند داخلی ساعت زمان نتواند به ارائه یک افزایش در DNA جذب و اختلاط.

به همین دلیل در اوایل DNA جذب دلسرد شده است و در اواخر افزایش یافته است و دانشمندان نیست کاملا مطمئن شوید. آنها در حال آزمایش فرضیه مانند این که آیا آن را ممکن است مفید برای جلوگیری از گرفتن به طور بالقوه خطرناک DNA زمانی که ویروس ها شایع تر است که در برخی از محیط های در طول روز است.

“این مطالعه فراهم می کند یک مثال قابل توجه از اهمیت نگه داشتن ساعت بیولوژیکی داخلی هم تراز با محیط خارجی به طوری که فرآیندهای رخ می دهد در زمان مناسب از روز” محققان می گویند.

کامل نویسنده شامل فهرست Arnaud taton می کریستین اریکسون, Yiling یانگ بنجامین روبین (سابق دانشجوی تحصیلات تکمیلی پشتیبانی شده توسط یک سلولی و مولکولی ژنتیک آموزش Grant) اسکات Rifkin, James طلایی و سوزان طلایی.

بودجه برای مطالعه ارائه شده توسط موسسه ملی علوم پزشکی عمومی از موسسه ملی بهداشت (R35GM118290 و R01GM118815) و بنیاد ملی علوم (IOS-1754894).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سن دیگو. Original نوشته شده توسط ماریو Aguilera. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im