تمام دنده شما نیاز به پرتاب یک DIY Karaoke Party

قرار دادن با هم یک آواز خواندن همراه برای تمام خدمه و یا فقط تمرین انفرادی—با استفاده از ابزارهای شما در حال حاضر و یا می توانید انتخاب کنید تا در یک جعبه بزرگ فروشگاه.
بررسی میکروفن

کارائوکه فقط کارائوکه بدون میکروفون. اما شما نمی رسلیا و اتاق نشیمن خود را ندارد ضبط استودیو—همه شما نیاز به چیزی است که ساده است. وجود دارد ده ها تن از گزینه های ارزان قیمت; فقط مطمئن شوید که آن را “بالا-خروجی” میکروفون است که می توانید به طور مستقیم به یک سخنران و بدون هر گونه اضافی (گران قیمت) سخت افزار. سعی کنید $23 پیل PDMIC59 که می آید با یک کابل.

سخنران تا

را انتخاب کنید یک بلندگو است که می تواند صدای خود را با صدای بلند به عنوان لحن شما در حال آواز خواندن همراه به. قدرتمند بلوتوث مدل مانند $399 UE Hyperboom کار می کند کاملا. شما به احتمال زیاد نیاز به یک آداپتور به برق وصل کردن میکروفون خود را پس از بررسی اسپیکر ورودی در دسترس است. (این Hyperboom 3.5-mm کمکی جک.) نمی خواهید برای خرید یک بلندگو در حال حاضر ؟ متصل کردن به یک آمپر گیتار بهترین راه حل اما RCA ورودی در یک سیستم استریو خانه کار می کنند و خرج کردن بیش از حد.

دریافت به خوبی آشنا

یکی unheralded از ویژگی های تلویزیون اپل streamer جعبه ($179): از آن می توانید صفحه نمایش از آلبوم از بسیاری از آهنگ های که شما آنها را بازی—اگر شما یک سیب موزیک مشترک. شروع یک آهنگ پس از آن آمار منو در از راه دور خود را و شیر در شعر گزینه است. شما خواهید دید عمیق با روح شعر از سر و صدا از دهان اسکرول کردن صفحه نمایش. اصلا به سخت افزار ؟ دانلود KaraFun نرم افزار برای لپ تاپ خود را, قرص, و یا گوشی های هوشمند و پرداخت 6 دلار برای دو روز از دسترسی به 35,000 آهنگ. (بله ما مطمئن هستیم که شامل سر و صدا،) و یا فقط به دنبال cheapskates به یوتیوب که در آن ده ها هزار نفر از کارائوکه رایگان vids در حال جستجو دور. اگر یوتیوب را ندارد مورد علاقه خود King Crimson B-side, دانلود رایگان برنامه Youka; آن transmogrifies تقریبا هر موسیقی تصویری به کارائوکه آواز خواندن همراه نسخه.

به بزرگ

اگر شما می خواهید یک اصل کارائوکه تجربه استفاده از یک پروژکتور به embiggen آن شعر. باد آنها را به عنوان بزرگ به عنوان ممکن است به شما اجازه همه آواز خواندن همراه به راحتی. شما حتی می توانید پروژه واژه ها بر روی سمت خانه خود را و اجازه دهید خود را به همسایگان خود را به پیوستن به محرک حیاط خلوت تفسیر “Bohemian Rhapsody.” (شاید اجازه ندهید که آنها را رسیدگی میکروفون….) اپسون خانه سینما 660 ($360) را مدیریت کند کار خوبی است اما هر منطقی روشن پروژکتور انجام خواهد شد. هیچ پروژکتور? در مورد آن نگران نباشید. فقط در اختیار بزرگترین تلویزیون را در خانه خود.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید.


این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.

بیشتر اخبار فناوری را با ما ابزار آزمایشگاه پادکستدر دسترس در iTunes و Spotify در.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>