تمام راه هایی برای کشتن یک کوروناویروس (تا کنون)

حتی یک اشکال این ظالم چند کشنده ضعف خود را دارد.

مسابقه است برای پیدا کردن یک درمان برای Covid-19. محققان در حال آزمایش جدید واکسن احیای پیر مواد مخدر و repurposing درمان در اصل برای بیماری های دیگر. همه چیز در حال حرکت سریع; در زمانی که شما خواندن این وضعیت ممکن است تغییر کرده (برای بهتر ما امیدواریم). پس چگونه در حال دانشمندان فکر آنها را دفع کردن این کوچک ویروسی دشمن? در اینجا چند خط حمله.

قفل آن را

هر ذره از جدید ویروس SARS-CoV-2 است با نوک خوشه که اجازه می دهد تا آن را به خود وصل کنید به یک سلول انسان فشار با نوک انگشت یک سوراخ و نقب زدن در داخل. مانند جوانه که باعث شیوع بیماری سارس در سال 2003 آن را به میله های یک پروتئین در انسان سلول های به نام ACE2 که به خصوص در ریه ها و روده کوچک. (SARS-CoV-2 حداقل 10 بار stickier نسبت به پسر عموی خود که ممکن است حساب کاربری برای گسترش سریع آن است.) یک راه برای متوقف کردن مهاجم است که برای حفظ آن از اتصال در وهله اول. این چیزی است که سیستم ایمنی بدن شما تلاش می کند به انجام آن می فرستد از آنتی بادی است که آدامس تا خوشه بنابراین این ویروس نمی تواند چوب به ACE2. اما وجود دارد راه های دیگر برای دستیابی به همان اثر است.

1. ساخت یک واکسن. قدرتمند با ماندگاری طولانی و ایمنی به اصطلاح واکسن زنده است, استاندارد طلا. این شامل یک defanged نسخه از این ویروس است که سیستم ایمنی بدن شما می توانید استفاده کنید برای تمرین هدف—اما آن را نیز می تواند باعث عفونت. به همین دلیل بسیاری از محققان در حال کار بر روی واکسن که شامل تمام ویروس اما فقط بیرونی خوشه. مخلوط با ایمنی بدن-افزایش مولکول های کمکی به نام آنها استنباط امن و پاسخ آنتی بادی.

2. نگاهی به آنتی بادی خون غنی از پلاسما از افرادی که جان سالم به در Covid-19 و تزریق آن به تازگی آلوده و یا بیماران در معرض خطر. پلاسما نمی یاد بدن چگونه به دفع ویروس و یک تزریق نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای—اما آن می تواند یک راه خوب برای آماده سازی سلامت کارگران قبل از آنها سر را به یک نقطه داغ.

3. سیل در این منطقه با طعمه—مولکول های مصنوعی که شبیه ACE2 و ترفند ویروس به اتصال با آنها را به جای حفاظت از ریه سلول ها را از آسیب.

4. ابداع داروهایی که مانع ACE2 از اتصال با ویروس. در تئوری این ترکیبات به کار در هر دو سارس و Covid-19 توقف از چسبیدن ویروس به سلول. اما ACE2 پخش تعدادی از نقش های دیگر در سراسر بدن کمک می کند تا تنظیم فشار خون و عملکرد کلیه و حتی باروری است. Messing با آن می تواند عواقب خطرناک.

کشتن آن را در تماس با ما

تمام ویروس ها سایش سنگین پروتئین کت برای محافظت از خود را با ارزش مواد ژنتیکی از عناصر. جدید کروناویروس ورزشی اضافی بیرونی لایه ای از مولکول های چرب. که خبر خوبی برای انسان به دلیل آن را آسان به پاره باز با صابون و یا الکل بر اساس مواد ضد عفونی کننده. (صابون کار می کند و شما لازم نیست که به زحمت با ضد باکتری مسائل است.) بدون آن چرب, لایه ویروس می میرد. آن را به پاک کردن یا شستن آن پایین تخلیه.

خرابکاری آن را از داخل

یک ویروس تنها هدف در زندگی است به ربودن ماشین آلات از آن سلول میزبان و نیروی آن را به ویروسی نسخه. با تغییر چگونه است که ماشین آلات عمل آن را ممکن است به مانع این ویروس تلاش. مواد مخدر است که توسعه یافته برای مبارزه با بیماری های دیگر می تواند خارج از برچسب برنامه های کاربردی برای Covid-19.

1. کلروکين فسفات مورد استفاده برای چندین دهه برای درمان مالاریا تغییرات pH سطح در سلول های انسان ساخت آنها اسیدی کمتر و کمتر مهمان نواز به برخی از ویروس ها. محققان در حال بررسی این که آیا SARS-CoV-2 ممکن است یکی از آنها. کلروکين همچنین می تواند در کاهش التهاب ریه است که جان برخی از بیماران مبتلا به Covid-19 عفونت است. یک مشکل: مصرف بیش از حد می تواند کشنده باشد.

2. یک کلاس از مواد مخدر به نام بازدارنده های پروتئاز استفاده طولانی برای درمان HIV و هپاتيت C, مختل ویروسی تکرار روند. Proteases مانند قیچی مولکولی; هنگامی که در داخل سلول میزبان SARS-CoV-2 با استفاده از آنها برای بریدن رشته های بلند از پروتئین به تکه های قابل استفاده. بدون این قیچی ویروس چرخه زندگی نمی تواند ادامه دهد.

3. کلاس دیگری از داروها اهداف آنزیمی به نام polymerase که رشته ها به هم کپی از ویروس ژنتیکی مواد RNA در داخل سلول میزبان. دو وعده نامزدها در این رده—remdesivir در اصل توسعه یافته برای درمان ابولا و favipiravir اولین مستقر در برابر آنفولانزا—رابجای دیگری جا زدن بلوک های ساختمان RNA و گنجانیده شده به زنجیره ای. یک بار آنها وجود دارد در این روش نمی توانید اضافه کردن قطعات جدید و تکرار توقف.


این مقاله به نظر می رسد در این موضوع ممکن است. مشترک شدن در حال حاضر.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>