این همه هرج و مرج ممکن است شما با دادن ‘بحران خستگی’

بدن خود را نیز اقتباس به اداره موقت تنش اما آن را غرق ثابت فشارهای بی امان از این سال وحشتناک.

هنگامی که شما در مواجهه با یک تهدید غدد آدرنال نشسته در بالای کلیه سیل بدن خود را با استرس هورمون کورتیزول (که آمپر تا سوخت و ساز بدن خود و مبارزه با التهاب) و آدرنالین (که سرعت گردش خون و تنفس). این است بیوشیمی خود مبارزه یا پرواز پاسخ—این کمک می کند تا شما یا فرار از خطر و یا ایستاده خود زمین و نزاع و جدال.

اما آن را نیز می تواند قریب به اتفاق در زمان مثل این که مغز ما در حال بمباران مطلق یورش بحران: این Covid-19 همه گیر اقتصادی پریشانی و ناآرامی های مدنی در سراسر کشور به مردم سراسر کشور در اعتراض به خشونت پلیس. شما ممکن است در این نقطه احساس از دست رفته و یا بی حس و این کاملا طبیعی است. روانشناسان به این بحران خستگی مفرط: بدن خود را نیز اقتباس به اداره موقت تنش اما می توانید آن را غرق ثابت فشارهای بی امان از این سال وحشتناک.

وجود دارد به همین دلیل بدن شما آماده برای سوار کردن یک استرس بسیار ترس امور برای یک زمان کوتاه — هنگامی که شما فوق العاده هشدار شما بهتر قادر به تشخیص و فرار از تهدید. اما طی هفته های بالا و سطح کورتیزول انتقام ویران کردن بر روی بدن و در نتیجه مشکلاتی مانند اضطراب و بی خوابی است. یک بیماری به نام سندرم کوشینگ که در آن بدن خود را در معرض به بالا و سطح کورتیزول بیش از یک دوره طولانی از زمان نشان می دهد که چگونه قدرتمند این هورمون است: آن همراه با افزایش وزن و فشار خون بالا و حتی از دست دادن استخوان. استرس می تواند کشتن.

“بدن ما نمی تواند حفظ این سطح از عصبی بار می گوید:” آدرین “هاینز” تحقیقات بالینی روانشناس در مرکز ملی PTSD است که بخشی از وزارت امور سربازان بازنشسته. “همه چیز شروع به شکست چرخ شروع به سقوط کردن. ما تجربه یک میزبان کامل از عواقب آن—در حال حاضر ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در ملی اضطراب و افسردگی است. شما شروع به دیدن خوابی ارتباط پریشانی.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بحران خستگی آشکار خود را در دو سطح. در یک سطح اجتماعی آن می تواند دچار وسوسه کردن مردم به جمعی پرتاب تا دست ما را در مشارکت مدنی. “اگر ما در حال رفتن به جهنم در یک handcart? اجازه دهید فقط لذت بردن از فردا” Matthew Flinders, موسس, مدیر سر برنارد کریک مرکز برای درک عمومی از سیاست در دانشگاه شفیلد گفت: سیمی در اوایل این هفته.

با رسانه های اجتماعی و اخبار تلویزیون ما به طور مداوم بمباران با عذاب و دل تنگی—شده اند و حداقل برای یک نسل. در 20 سال پس از حملات تروریستی 9/11 ایالات متحده و بریتانیا دیده می شود تقریبا یک جریان ثابت از مشکلات است که باید از نظر احساسی خسته شهروندان خود: 2008 اقتصادی, سقوط, آتش سوزی ravaging غرب آمریکا همیشه قوی تر طوفان تپش سواحل شرق و Brexit فقط به نام چند. “بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک مسئله بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد در اطراف تقریبا لایه بندی یا رسوب و بحران بر بحران پس از بحران است که خطرات فرسایش احساس ما از موفقیت های اجتماعی در واقع و انعطاف پذیری” فلیندرز گفت.

در سطح فردی که پمپ ثابت کورتیزول یک هورمون ضروری برای بقای ما تبدیل به یک بار. بسیاری از استرس ناشی از عدم اطمینان: من Covid-19? اگر من انجام خواهد من بدون علامت و یا در نهایت در اتاق اورژانس? من سهوا تصویب آن را به پدربزرگ و مادربزرگ من? را مفروض موج دوم این بیماری همه گیر است که می تواند وارد در زمستان بدتر از اول است ؟ هیچ یک از ما زندگی می کردند از طریق یک بیماری همه گیر بود و هیچ یک از ما است که مجهز به دانش به آب و آن را با خیال راحت. و به جای یک دولت فدرال آماده ایستاده تا ما را هدایت ما یک رئیس جمهور که ظاهرا اجازه می دهد تا اشک کشتار با گاز مسالمت آمیز معترضان را به یک عکس op اتفاق می افتد. “این کاملا متفاوت از نوع بحران و در آن فقط خستگی ما را در راه است که ما نه به عنوان استفاده می شود به می گوید:” هاینز.

این متفاوت است از عدم اطمینان ما تجربه ممکن است پس از یک فاجعه منطقه ای مانند می گویند آتش سوزی و یا یک طوفان که نابود بسیار کوچکتر جامعه می شود و بیش نسبتا به سرعت. “عدم قطعیت جدید نیست در بلایای طبیعی. آن است که از ویژگی های مشترک از بلایای طبیعی می گوید:” جاشوا Morganstein صندلی از انجمن روانپزشکی آمریکا را در کمیته روانی بعد از حوادث. اما او ادامه می دهد: “این فاجعه است برخی از منحصر به فرد که در آن عدم قطعیت در مورد برخی از مسایل بنیادی. آن را به مدت طولانی تر از آن به طور معمول در بسیاری از حوادث و مؤثر بر آن است به مراتب بیشتر از افراد دیگر به نوعی مربوط به آب و هوا بلایای طبیعی تاثیر می گذارد.”

هیچ یک از ما می دانیم که آنچه ما انجام می شود در یک سال یا یک ماه یا حتی فردا که اضافه کرده است surrealness به زندگی عادی. “سورئال قسمت, من فکر می کنم می آید زمانی که شما در حال پرتاب به یک وضعیت است که شما هرگز قبل از. آن را بسیار disorienting,” روانپزشک کودک فردریک Matzner گفت: سیمی که پناهگاه-در-اماکن سفارشات به اثر رفت در سراسر کشور در ماه مارس است. “اگر شما تا کنون رفته به یک موزه هنر و شما راه رفتن را به یک اتاق با یک نقاشی انتزاعی بر روی دیوار, و در آن نگاه کنید و شما نمی توانید بگویید آنچه در آن است شما احساس اضطراب. شما احساس می کنید مضطرب است.”

کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس در 25 مه فرو ملت حتی عمیق تر به بحران است. اعتراضات در سراسر کشور و جهان در زمان تبدیل خشونت به عنوان پلیس باید به هر طریقی گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی بر جمعیت از مینیاپولیس به لس آنجلس به واشنگتن دی سی و تظاهرکنندگان را آتش زدند و تخریب ساختمان.

این دقیقا همان نوع از وقایع است که به سیل سیستم خود را با کورتیزول و آدرنالین و آنها به احتمال زیاد به نگه داشتن amping تا مردم سطح فرسودگی شغلی. اما هاینز اشاره می کند که تظاهرات همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک نوع از ملی تطهیر است. “وجود اجتماعی ریشه اتفاق می افتد و دل خسته با جمعی غم و اندوه می گوید:” هاینز. “از یک طرف ما را نگه می دارد امید برای تغییر معنی دار—و از سوی دیگر ما احساس عمیق ناامیدی. نشسته با آن تناقض است طاقت فرسا. اگر ما به نحوی می تواند اجازه دهید هر دو از دست دادن و به دست آوردن رفت و برگشت از طریق ما تجربه انسانیت اصیل است و شاید مسهل.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im