تمام کسانی که در ناز و دوست داشتن طبیعت به مرگ

حتی به عنوان مکان های وحشی فرو ریختن و سقوط مردم ارتباط عاطفی به طبیعت تشدید—اما چه کسی متحمل هزینه های ما تملق گوی بیش از حیوانات ناز آنلاین ؟

Santa Teresita, بوئنوس آیرس: تصاویر نشان می دهد یک jostling جمعیت بزرگسالان و افراد جوان shirtless و در لباس های شنا ایستاده در یک نیمه گرمسیری ساحلی. نازک گروه از staticky ocean پشت سر آنها. اکثر آنها مردان و پسران است. مردم رمیدن در نور سخت است. یک یا دو کودکان نوپا lofted بر روی شانه های کلاچ fistfuls از عرق خیس مو. در پیوسته پرتاب از ساعد و کوره در رفته, از, کشیده, کف, همه, تلاش, lunges به سمت یک نقطه مرکزی است.

وجود دارد در میان له یک آفتاب سوخته بشکه-chested مرد دارای یک دلفین است. او با ماوس آن را در یک دست. دلفین کوچک است گوشتالو و پین-چشم; دهان خود آویزان باز است. فقط چند پا طولانی, با کمی باله: یک کودک. هیچ کس به نظر می رسد به طور مستقیم در دوربین. نه از شرم; تمرکز خود را در جای دیگر است. بسیاری از موج گوشی های هوشمند است. این عکس از مردم و پر کردن تلفن های خود را با حال عکس های بیشتر: یک vulture از غیب, تصاویر, حفظ, خصوصی, و یا پس از حذف شده است. چیزی تیره تر از glee دزد در سراسر چهره خود را. یک گرسنگی است. بزرگ مرد پرس های خود را شست و possessively به قسمت زیرین دلفین را که در آن گوشت آن rucks به برابر شده است. مردم برای گرفتن دم خود را.

حیوانات محاصره شده توسط جمعیت یک نابالغ لا پلتا دلفین یکی از کوچکترین cetaceans و شناخته شده به صورت محلی به عنوان یک Franciscana دلفین زیرا این گونه biscuity رنگ به یاد می آورد جامه فرسوده توسط mendicant راهبان فرانسیسکن. اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست La Plata دلفین به عنوان آسیب پذیر و کاهش وجود دارد: تصور می شود تنها 30,000 زنده است. معلوم نیست چه به ارمغان آورده است این دلفین به ساحل توریستی در آرژانتین. نیروی گرمسیری افسردگی شاید. غلط شاید خود رها غلاف آن سرگردان در دسترس از خط ساحلی و یا آن را در برخی از راه به دنبال کمک کند ؟ من پایین; حداکثر رساندن یک تصویر متفاوت است. اکثر عکس ها با رزولوشن پایین و کمی بیش از حد قرمز—هنوز فریم از فیلم های خبری نوشتن شرح تصاویر ثابت در Chyron. آنچه به نظر می رسد آشکار در عکس سر در گم است با این عناوین: نوزاد دلفین کشته Selfie-به دنبال گردشگران.

زمانی که من فکر می کنم مشکل از دوست داشتن جهان طبیعی و حیوانات خود را امروز من خودم از بازگشت به این تصاویر. من سعی می کنم به دنبال گذشته خود من نفرت—یک زانو حرکت تند و سریع پاسخ. دلایل هر کسی می تواند کشیده شده به حیوان خانگی یک دلفین; این من می تواند درک. من جستجو در عوض برای خونسرد پاسخ به این سوال: چرا آنها را متوقف? چگونه می خواهیم به نمایشگاه مراقبت از غم و اندوه و دلبستگی بازنویسی ضروری برای کمک به موجودی که باعث این احساسات? آنچه که من را ببینید وجود دارد در Santa Teresita, ساحل, است, من فکر می کنم عذاب عشق. آنتی تز به جان کیج ماکسیم: “عشق برابر است با ساخت فضای اطراف یک دوست”—نیاز به اتصال آنقدر وخیم است که آن را smothers معشوق. چگونه به صحبت می کنند از این خشونت حساسیت? جایی که در کنار ما از انسان و حیوانات تقسیم کرده و آن را از آمد ؟

در اوایل 1980s—زمانی که اینترنت به ندرت مجموعه ای از پروتکل های ارتباطی و یک بازیچه برای دانشمندان کامپیوتر—آمریکایی-اجتماعی و زیست شناس Edward O. (E. O.) Wilson ابداع اصطلاح “biophilia” به صورت ذاتی میل که مجبور است همه انسان ها و یا پس از او در استدلال به پیوست اهمیت به زندگی دیگر-فرم سیستم های زنده و محیط طبیعی. در مراحل ابتدایی دانشمند مشاهده حرکت انسان نسبت به حیوانات و گیاهان در اولویت به اشیاء بی جان. ویلسون دیدم biophilia به عنوان به احتمال بسیار زیاد “بخشی از این برنامه از مغز” و دلیلی برای خوش بینی. در اثر biophilia به مبلغ یک روانی, کارخانه-تنظیم مستعد کننده افراد برای مراقبت از محیط زیست است. Biophilia قرار دادن انگشت شست در مقیاس طبیعت است.

مغناطیس مشترک نشاط عمل در ویلسون نظر به عنوان مقدمه برای بسیاری از فرهنگ ها که جمعیت جهان طبیعی با اسطوره و افسانه هاو روایات قومی. حفظ طبیعت بنابراین تامین بیش از وحشی: این shored تا عاطفی ریشه عمودی اصلی از ترس و فروتنی داستان و تعجب می کنم. ویلسون نوشت: “هر گونه سحر و جادو هست. بیشتر شما در قرعه کشی از آن بیشتر وجود دارد به رسم.”

هر کشف جدید در مورد یک موجود زنده—یک ماوس یک نهنگ—پیشنهاد بیشتر سطح inscrutability به نپرسید پس از پایین به مغز, مولکول, و بیشتر به ژن است. مردم به دنبال دفاع از طبیعت نه به خاطر آن ساخته شده آنها را در خانه احساس راحتی کنید اما به این دلیل که طبیعت وعده داده شده برای همیشه فراتر از تخیل; به ابد عجیب و تعجب آور است.

Antipodal به طبیعت با توجه به ویلسون بودند ماشین که مداخله بین فرد و محیط به پاره از هم جدا بهشت” و بیگانه بشر. در عین حال بیش از 30 سال پس از دانشگاه هاروارد را در سال 1984 با انتشار کتاب خود Biophilia: انسان در پیوند با گونه های دیگر, مردم را enmeshment دیجیتال (persian)—و دلبستگی خود را به رایانه های دستی که ضبط و tabulate آن—نه تقسیم بشر از طبیعت به عنوان ویلسون یک بار می ترسید, اگر از ماشین آلات ما پس از ابداع کرده اند تولید انواع جدید تمرکز در مکان های وحشی و موجودات است.

اگر تکنولوژی بود یک بار در ویلسون فرمولاسیون این شفاعت که تقسیم مردم از طبیعت اواخر بیست و نوجوانان تکنولوژی تبدیل شده بود راننده هل دادن مردم نسبت به طبیعت بیش از حد. طبیعت قرار بود ویروسی. در عکس های, سیستم عامل, مهمترین. یک معامله بزرگ نوشته شده است در مورد اینکه چگونه سیستم های دیجیتال underrepresent واقعیت زندگی مردم است اما کمتر به چگونگی اجبار به ایجاد آرمانی نسخه از طبیعت اشکال طبیعت آن مواجه است خام و واقعی است.

شاید شما هم تا به حال این تصور که شبکه دستگاه از رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها همراه شد دید نصب و راه اندازی یک لبخند جدید Pangaea—شاعرانه supercontinent از نقاشی با مداد رنگی مناظر, غروب, monoliths دریاچه های کوهستانی پودری سواحل مراتع و آبشارها. که در آن? این مکان پراکنده در سراسر هر دو نیمکره سیاره (اما بیشتر متمرکز شده-به طوری که در شمال) پیوند آنلاین در محیط های مختلف کنتراست بالا فیلتر. آنلاین, طبیعی نگاه وضوح ، هیچ چیز تهدید شد که در هر یک از این تصاویر و هیچ چیز تهدید می کند. شما می توانید شیر را به فوق اشباع در همه جا و از هر نقطه با barest ژست thumbs. شما flicked از طریق آن را به عنوان هر چند خود حضور نداشت نگران کننده تر از باد و بخار و نور.

یک سری از مطالعات آغاز دهه پیش نشان داد فراوانی از مردم نظر سنجی به یاد رویاهای خود را به عنوان صفحه نمایش رنگی. بزرگسالان که در حال تماشای بزرگ سیاه و سفید تلویزیون تمایل برای گزارش خواب در تک رنگ برای بقیه زندگی خود را. توسط 1960 پس از Technicolor, 83 درصد از رویاهای خواب با خیال نظر سنجی موجود حداقل برخی از رنگ. در حال حاضر من تعجب اگر gentling تن از محیط من میگردین از طریق آنلاین بودند و نقش پذیری در خواب من افکار لمس کردن طبیعت من slumbered در. یک hypnagogic طبیعت تمیز, شدت روشن است. طبیعت ساخته شده است که جهان فراتر از نگاه, در حقیقت کمی کسل کننده است.

میلیون ها نفر از حیوانات وحشی جمعیت این دنیای دیجیتال کوچکی خود را و ظاهر خود را از tameness ظاهری به وجود, در معکوس نسبت به بدون کنترل وسعت این سیستم که شامل آنها است. باردار چیزهای بزرگ چشم. بود کسی—برخی از آژانس ؟ —تلفیقی داده های بزرگ در این مینی پستانداران دستکاری ظاهر خود را برای کلیک و اشاره? کار می کند مانند این مبلغ به سرقت biophilia یا آن چیز دیگری به طور کامل ؟ که در آن حیوانات بودند و آنچه را که آنها نامیده می شدند, تا به حال کمی تحمل در محبوبیت خود را. خود را به زیستگاه جدید اینترنت بود.

خارج فشار متولد توسط اراضی عمومی آثار طبیعی و پارک های ملی که دیدم بزرگ influxes از گردشگران تحمل دوربین-گوشی های. تا سال 2016 آمریکا, پارک ها مصرف شد در 330.9 میلیون بازدید کننده (که به عنوان روزنامه نگاران برای نگهبان اشاره شد تعدادی نزدیک به extant جمعیت کل ایالات متحده). در استرالیا, گردشگری کشورهای عضو اکو افزایش بیش از حد—30 درصد بین 2014 و 2016 در ولز جنوبی جدید برای منزوی کردن یک آمار.

افزایش گردشگری ایجاد ترافیک و تحریک خرده اعمال پرخاشگری در چشم انداز: دعوا مشت شکست در وودلند ماشین-پارک. تماشای نهنگ سرمایه گذاری خریداری سریعتر قایق به پیشی جستن یک دیگر ارائه بیشتر بازگشت هزینه تور (شانس بیشتری برای دیدن عبور نهنگ ها در زمان کمتر)—حدود 15 میلیون نفر در سراسر جهان رزرو نهنگ-مشاهده تورهای در هر سال. بهداشت کارگران از طریق کارت پستال مناظر روزانه شیفت, از بین بردن squattage از فضولات انسانی. در ایالات متحده, wildflower, ‘سوپر-شکوفه’ رو پایمال کوچک-زمان مشاهیر وسیع برای پرتره در گرده-ابری رنگین کمان در حالی که صدها نفر از تقدیر نامه صادر شده به تفریحی اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین که هم نمیزنند حیات وحش و buzzed آرامش. کردن, نیوزیلند یک زن را زده به دریا به فیلم برداری می شود شنا آزاد در کنار چند نهنگ قاتل.

در ضمن مدیریت پارک مقامات در واکنش به پالس از اینترنت گردشگری با یک سری از طرح های متناقض. نشانه ساخته شد درخواست گردشگران به خودداری از برچسب گذاری جغرافیایی عکس های خود را و در نتیجه رسم همیشه جمعیت بزرگتر به بار تنهایی سایت تعجب می کنم. اما بیش از حد بازدید کنندگان ارائه شد و اسکنر همراه با فرکانس رادیویی-ردیاب قلاده های فرسوده توسط حیوانات وحشی در این زمینه—به آنها گفته شد آنها خواهد بود قادر به رانندگی تا جایی که چیزهای وحشی بودند. اضافی تلفن همراه-تلفن برج نصب شد ضعیف مبدل به عنوان بسیار بلند و بسیار مستقیم و درختان. Wi-Fi کردم رشته در سراسر بازگشت به کشور و از طریق آلپ محدوده.

این همه به نظر می رسید قابل توجه turnabout. بیشتر و بیشتر مردم رفت و به بیابان به دنبال تنهایی اما به ارتباط با یکدیگر آنلاین. و زمانی که آنها وجود دارد بسیاری یافت می شود که آن را به طور فزاینده دشوار است برای گرفتن عکس دلالت آنها صلح و دوستی به تنهایی. یکی از چیزهایی است که ایالات دیجیتال جمعیت بود و اولویت خود را برای مکان های زیبا “خارج از نقشه است.” مکان های مستقل اوقات فراغت شهادت به یک فرد خودکفایی و غنی خود را—هر چند در گذشته این ممکن است به معنای داشتن امکانات و آزادی به نبرد عناصر در حال حاضر آن را به همان اندازه بود برای یک aspirational شیوه زندگی است که می تواند برای کسب درآمد از طریق محصول سرمایه گذاری و تبلیغاتی می پردازد (یک نوع متفاوت از خودکفایی).

تا مردم تحت فشار قرار دادند. آنها رخنه کرد بیشتر بر روی برآمدگی و گوسفند خطرناک قطعات مرجانی توفان امواج بزرگ. آنها تغذیه حیات وحش محلی از تراشه بسته و ماست گلدان برای قرعه کشی به حیوانات نزدیک تر است. سپس آنها را حیرت زده کرد و آنها را با کمی twangs از خود دوربین چشمک می زند.

یک مرد روسی شاغل در اعماق دریا کرجی ارسال شده عکس از هزاران خمیری, ماه چشم موجودات او را در کف دست خود را: همه چیز سبز مایل به زرد درخشان و عجیب و غریب و بیشتر نابود کشیده تا به طور ناگهانی از فشار بسیار زیاد است. چشم امده از سر خود را تنها ساخته این ماهی عجیب و غریب تر نگاه کارتونی و cuter هر چند این اثر گازهای در حال گسترش در داخل موجودات در طول صعود سریع در یک شبکه است. این نوع از مجاورت ساخته شده است که برای اشتراک گذاری مطالب و محتوا: این grotesquery عجیب و غریب و squashy بدن الحاق با bobbly, bizarrely انسان نما ،

مرد در کرجی تا به حال نیمی از یک میلیون دنبالکننده. آن را تا حد زیادی مشاهده نشده است که هنری خود را با موضوع محیط زیست است که تا به حال شکسته شود به منظور نگاه—که هر by-catch ری و rosaceous دریا-مثل حلزون حرکت کردن تصویر در سطح نمایندگی یک rip در اکوسیستم زیر (نه به ذکر است مسافت بیشتری روزمره ماهی که رفت سازمان ملل متحد-عکس). “من می دانم که در آن است و شما ؟” زد متن زیر تصویر یک کوسه ماهی-تخم مرغ; یک چرمی, تخت, جیب پژمرده از آب. آیا هر چیزی باید این حق را به قرآن ،

وجود دارد کاهلی شوق شکر گلایدر فاز. طرفداران اختصاص داده شده از دلفین ها. بزرگ بچه فیل در حمام بیش از حد کوچک است. دیوانه وار قلب در صحرایی روباه آهسته lorises و ببر geckos. حیوانات واقعی بودند یک رده جدید از باسمهای و kitsch, بود, دوباره, فوتی و فوری است. مردم مرتب گفتگو قطعات خود را آنلاین مجموعه—حیوانات خود را در مکعب.

گزارش به سفارش صندوق در سراسر جهان برای طبیعت اعلام کرد 60 درصد از مهره داران زندگی پستانداران و پرندگان و ماهی ها و خزندگان—ناپدید شده بود خاموش چهره زمین از سال 1970. فرانسوی زیست شناسان تخمین زده 130,000 گونه (از جمله بی مهرگان به استثنای دریا موجودات) در حال حاضر از بین رفته اند. سازمان ملل متحد گفت دریایی آلودگی افزایش یافته بود ده برابر از سال 1980 و یک میلیون گونه در حال حاضر رشد شاخص نسبت به انقراض است. کل زمینی توده وحشی پستانداران کاهش یافته 82 درصد است. نسبتا توده های کشاورزی گونه افزایش یافت: هفتاد درصد از تمام پرندگان در این سیاره بودند نشان داد به مرغ. دام (گاو و خوک) در حال حاضر ساخته شده تا 60 درصد از تمام زمین پستانداران.

این تقریبا غیر ممکن است اعداد به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف من می دانم. وقتی که من شنیدن آنها من احساس می کنم که اگر کسی انداخته است یک تعداد انگشت شماری از باتری های مرده و سرد و skittering به فضای داخل قفسه سینه.

واقعا وحشی چیزهایی که امروز شده است redacted به همیشه وایلدر همیشه بیشتر نقاط غیر قابل دسترس. ظریف پروانه کرم مانند روز-Glo بستر از یک دیوانه سوسک و زنبور عسل همه محو در حالی که swarms از بیشتر خطرناک حشرات—مار-کرم کنه و stinkbugs—اسلاید در زیر خشک شدن جنگل ها و یا بین دیوار حفره از خانه های شهری در حاشیه. یک مطالعه محاسبه شده است که سه چهارم از پرواز حشرات جمعیت ناپدید شده بود از ذخایر طبیعت است. در جنگلهای انبوه پورتوریکو, مشکلات زندگی کاهش یافته است sixtyfold.

محققان صحبت از “شیشه جلو پدیده” مختصر بیان را به تصرف خود چگونه مردم عادی ساخته شده بودند آگاه باشند که حشرات ناپدید شد زمانی که آنها به خاطر بازگشت به تمیز کردن آغشته اشکال زندگی کردن اتومبیل های خود را در سال های گذشته و دهه. جاده معلق استفاده می شود که برای جلوگیری از هر چند ساعت به پاک کردن دور از رگه های پنهان بسیاری از ملخ مرده مگس آفت و midges. رانندگی در کشاورزی کشور و یا در کنار یک جنگل شیشه تبدیل شد به طور فزاینده ای virtuosic, ارکستر, نمره بال و آنتن. این بود که در حافظه اخیر اما در حال حاضر شیشه ای ماند سازمان ملل متحد smirched. هر چند ما کامپیوتر صفحه نمایش پر از حیوانات windscreens—یکی دیگر رابط بین ما و طبیعت و تکنولوژی قدیمی تر —تخلیه آنها.

آن نیست که همه حشرات تبدیل شده بود جاده کشتن, اما نه که سهوا کشتن آنها را با وسایل نقلیه ما تا به حال یک بار ساخته شده خود را به محض وفور قابل مشاهده است. حشرات eradications نتیجه متعدد تعامل علل: علف کش ها و آفت کش ها از دست دادن زیستگاه تغییر و intemperate فصل است. در عین حال حتی به عنوان طبیعت بود شکستن (شاید به دلیل طبیعت شکستن بود) مردم ارتباط عاطفی به طبیعت به شدت یافته است.

پیاده روی و کوهنوردی انجمن ها در اروپا التماس بازدید کنندگان برای جلوگیری از پراکندگی خاکستر از عزیزان خود را در قله معروف چون فسفر و کلسیم از بسیاری از سوزانده بدن تغییر کرده بود خاک شیمی است که در آن شکننده ارتفاع بالا گیاهان وابسته. در قسمت های کم عمق اقیانوس برخی از 14000 تن از کرم های ضد آفتاب بود فکر کردم به خوردنش گشت و گذار snorkelers ها و غواصان کمک به سقوط از صخره. (مواد تشکیل دهنده رایج در sunblock تا به حال کشف شده است که به علت مرجان سفید در غلظت های بسیار پایین). عجله برای دیدن صخره هنوز نئون و متلاطم بود سهوا سرعت خود را کاهش است.

در بسیاری از جاهای دیگر در سراسر جهان مردم اصرار یکهوبه بیان عشق خود را از طبیعت بود throttling زیرکانه gradations از زندگی است. کوه عظمت تهدید کوچک باغچه گل; تحرک از صخره های به خطر افتاده است gloopy مرجان لارو. بودن با احتیاط و فاقد شکوه و جلال برخی از زندگی نادیده گرفته شد—اگر مشکل این نبود که افراد نمی تواند ساخته شده به در مورد مراقبت از تخم ریزی و یا تندرا دقیقا اما مجموع آسیب انجام شد در مجموع و در بلند swathes از زمان. ایستاده بود بالای خط الراس خط با کوزه از cremains را نمی behove شما تصور کنید که تمام افرادی که قبل از این انجام داده و یا خواهد انجام این کار پس از. در آن لحظه شما یک موجود زنده در اکوسیستم; شما یک فرد در درد.

همانطور که جهان طبیعی را آغاز کرده بود به نظر می رسد بیشتر halcyon—lusher و کمتر سطل آشغال —وب سایت و بنابراین دیجیتال پیکرنگاری همچنین عبور بیش از به طبیعت ما مشهود قبل از چشم ما. انبوهی از سنگ های صاف به نام کنز یا “پری-پشته” برای یک چیز—سنگ هنرمندانه متعادل بالای یک دیگر به عکس. “سنگ قبر” یک اسکاتلندی کلمه در اسکاتلند بود اما در حال حاضر شما را دیدم ریگ پشته در همه جا: در طول جریان بانک ها در beachfronts و در waysides از مسیرهای پیاده روی.

چه نقطه ای از این ؟ در انقباض جنجال و هیاهو از طبیعت تصاویر به نظر می رسید که آن را دیگر به اندازه کافی شاهد آرامش باشد. مردم به دنبال رکورد طبیعت چگونه تشکیل شده آنها; چگونه آن را آرام ذهنی خود دولت است. ارامش پیدا کردم در نصب و راه اندازی یک برج از سنگ بود مدرک تصویری از یک مراقبه است که در غیر این صورت نمی تواند دیده می شود. این کنز آن را به عنوان معلوم شد برای اخلال پرنده آشیانه تو در تو به گسترش جمعیت ومیگوید بی مهرگان و باعث فرسایش خاک ، در انگلستان سنگ انباشته منجر به تکه تکه برچیدن برخی از میراث-محافظت دیوار است که تا به حال ایستاده بود دست نخورده از اوایل نوسنگی.

مستند پیاده روی در عصر اطلاعات تا به حال قدرت برای تضعیف نشانه ساخته شده است که آن را متمایز است. فرهنگ باستانی جزئی از طبیعت غارت برای ساخت مواد جدید عکاسی سنت است.

لایحه McKibben نویسنده و از پیشگامان فعال محیط زیست نوشت: هنگامی که “که بدون کداک می شد و هیچ گونه در معرض خطر عمل می کنند.” عکاسی حیات وحش و مستند باقی می ماند ابزار قدرتمند برای تولید عمومی دلبستگی به حیوانات, اما امروز این مهم ارتباطی پروژه های نستله به یک لحظه تاریخی هنگام عکاسی از طبیعت, قدرت بی ثبات کردن حفاظت از محیط زیست. زمانی که صفری اپراتورها در نامیبیا نیاز گردشگران برای پاک کردن ابرداده از تصاویر خود را قبل از آپلود آنها را از ترس شکارچیان هستند که فکر می کنند در رسانه های اجتماعی به عنوان یک پروکسی برای پیگیری کرگدن (این کرگدن در حال شکار برای آنها شاخ و پودر دارو تقاضا برای آن تولید شده است و ملاقات در بازار آنلاین). یک زمان بیش از حد زمانی که دمای شهروند فرانسوی ارائه شده است با بیش از چهار “مجازی” شیر در هر روز در آگهی و الکترونیکی تصاویر: نتیجه دیدن چند بار بیشتر از حیوانات در یک سال بیش از وجود دارد در کل شمال آفریقا و به آسانی misestimating چگونه تهدید زندگی شیرها هستند). در این مقطع زمانی که تنها یک گروه از گردشگران که به تماسهای مکرر یک دلفین به مرگ نزدیک.

تصاویر از Santa Teresita: با سخت قلب من به نوبه خود به آنها. به طوری نزدیکی اما قادر به لمس دلفین, به نظر می رسد از عبارات از کسانی که در حاشیه این جمعیت به منبع وحشتناک رنج می برند. شما تقریبا می توانید ببینید خون-گرما با صدای بلند در گوش خود را; این بحران از خود unexpended وفاداری. من فکر می کنم این باید عذاب عشق ناپدید می شود. تابلوهای از خود گذشتگی هستند به یاد می آورد با این تصاویر است. مبارزه به سمت عبادت است. عنوان: توده فورد رودخانه مقدس braced در زیر آیکون خود را. بیمار در لورد; Kumbh Mela زائران thronging گنگ; insurrectionaries در جنگ های مذهبی. و یا دیگری یک نقاشی با آبرنگ روی گچ از رنج و تقوا با یک فلاندرز استاد—غم انگیز جلال برخی از آلپ کلیسا. به عنوان Barbara Ehrenreich یک بار نوشت: تماس با حیوانات وحشی امروز را فراهم می کند چیزی است که “مردم معمولا به دنبال از طریق مدیتیشن و روزه و نماز.”

من دنبال, دوباره, در, بزرگ, maroon مرد برگزاری شل دلفین: آن لکه چشم. در کلاه بردار از بازوی دیگر خود را من متوجه او همچنین حمایت از یک دختر کوچک شاید سه سال در آغوش گرفت و به او تنه. دختر مو کشیده است به یک چشمه موی دم اسبی. او می رسد برای دلفین با یک مشت مشابه در آن جانبی او سر کج برابر مرد گوشتی گردن. در دیگر عکس نوزاد دلفین است را کاهش داده و به مردم اجازه می دهد به سکته مغزی آن است که آنها بسیاری از آنها را همه در یک بار, اما بچه ها آن را انجام shyly جامعی اواسط حرکت پاک کردن یک انگشت در کنار دلفین پیشانی و یا بهره برداری از آن بالا و پایین با یک کف دست. خود نجابت مشقت بار است. در آستانه اشک یک پسر در یک تی شرت آبی به شدت disbelievingly, نگاهها به یک مرد او باید بدانید—او رسیده دلفین! با کف دستش او بسیار نرمی را پوشش می دهد خود را blowhole.

فاصله بین مهمان نوازی و خصومت آنقدر کوتاه است ، اگر biophilia است متصلند از تولد ما هنوز هم باید آموزش داده شود که چگونه مهار خود را از خفقان آنچه که ما عشق است. این کودکان نمی توانند بفهمند تهدید خود را.

در لی از 20 قرن روانشناسی پسوند –فیلیا آمده است به معنی نه فقط محبت اما غیر طبیعی و جاذبه است. جاذبه است که طول می کشد در یک unmerited ardour, defiling که به دنبال آن به cosset یا cosseting چیزی اشتباه—که آن را خنثیسازی ما عیب دار کردن ما برای رسیدن به. برای این نسل—نسل من و آن جوان زندگی می کند در شرایط اضطراری از انقراض تنوع زیستی از دست دادن و defaunation وجود دارد نه همچنین چیزی شما thanatophile (مرگ عشق) در biophile? ما خودمان را پیدا کنید در اختیار وحشیانه فوریت در رابطه با حیوانات ما عشق ورزیدن: ما مراقبت بیشتر از ما می تواند ایستادن. یک حیوان rareness—ترس از آن قریب الوقوع کاهش—تساوی ما نزدیک تر است.

انجام عشق ما به طبیعت می تواند برای برخی به نظر می رسد مهم تر از نه باعث آسیب برساند. ریاضت از خویشتن (“فقط تصاویر”) است و بعد از همه موفق به درمان این بحران است. نه خویشتن داری نشان می دهد چگونه صدمه دیده ما: تنها نمایشی از عشق می کند که. Outsized عشق; وحشتناک زرق و برق. عشق است که disgusts اما از آن ما نمی تواند دست بردارد.

این غم عظیم در غیاب هر گونه رسمی, جمعی, عزاداری, پروتکل individualising اتصال ما به این خواسته مخرب نزدیکی. به عنوان لاگونا پوبلو نویسنده لسلی Silko بار نوشت: تلاش برای نزدیک شدن به طبیعت از طریق ارائه ویژگی های آن iteratively و به ویژه در جزئیات ممکن است خیانت احساسات عمیق از disconnectedness به جای صمیمیت. بنابراین شاید درخشان, دیجیتال, Pangaea است نه جایی برای پنهان کردن یک محل که در آن وانمود کند که آنچه اتفاق می افتد به طبیعت نیست. بلکه با شکوه گسترش ایده آل محیط—که طبیعت از ما ساخت و گله از حیوانات زیبا یافت می شود وجود دارد—ممکن است توصیف متنوع مالیخولیا از دست رفته ما ارتباط. ما فرآوری نشده inchoate از دست دادن میوه ها gorgeously آنلاین.

زمانی که من فکر کردم در مورد صفحه نمایش های کوچک که از طریق آن این طبیعت براق مواجه شد من هم فکر می کردم دوباره درباره “شیشه پدیده”—چگونه محو از حشرات آشکار شد زمانی که شما به رسمیت شناخته شده لژیون از اشکالات شما را به خودتان نداده اعزام با ماشین خود را. آنچه تا به حال کشته شده اند به طور غیر مستقیم با آلودگی هوا و تغییر آب و هوا تا به حال متوقف می شود تنها در عرض فوری خود را به حوزه عمل کشتن فضا تمدید کردن در مقابل شما و پشت سر شما به صورت مایل و برای سال. حتی پس از ساعت ها رانندگی شما هنوز هم می تواند دیدن افق روشنی. هیچ ظروف سرباز یا مسافر. این insectless آینده شما نزدیک lay تکان دهنده و روشن کردن آینده.

آن را به من یادآوری است که یکی دیگر از چیزی که ما به دنبال در خودمان زمانی که ما به دنبال تماس با حیات وحش در حال حاضر است absolution. عفو برای آسیب رساندن به ما و ما به نوعی باعث شده اما با شکست مواجه شده تا به حال را ببینید.

دلفین در ساحل دریا در آرژانتین درگذشت. نوشتن از جمعیت بود که آن را احاطه کرده, لهستانی-فیلسوف آمریکایی مارگارت تاچر Grebowicz اشاره به “ناز تجاوز”—خشونت ضربه به سمت تصاویر از حیوانات شایان ستایش توصیف در یک مطالعه انجام شده توسط دو دانشگاه ییل روانشناسان در سال 2013. کلمات از یک محقق summate یافته: “برخی از چیزهایی که بسیار زیبا است که ما فقط می تواند آن را تحمل کنم.” شرکت کنندگان در این نظرسنجی بستری که مایل به کدو فشار و دریچه گاز موجودات شایان ستایش. زمانی که محققان این مطالعه افراد با بسته بندی کردن حباب به موسیقی پاپ و سپس آنها را نشان داد که جانشینی یابم حیوانات شرکت کنندگان پوره پلاستیک در مشت خود را.

Cuteness به عنوان نظریه پرداز فرهنگی Sianne Ngai, بهترین و دقیق است نه صرفا یک موضوع کوچکی نرمی های کارتونی و کودکانه. همه چیزهای زیبا دعوت نوازش کردن اما هیچ چیز cuter از زمانی که آن را آسیب پذیر و ناتوان و یا رقت انگیز است. تنبل هستند عزیز اما کاهلی یتیم خانه ها مهم تر هستند. بودن hobbled یا مجروح درگیر در pratfall یا اشتباه: که ، یک نوزاد دلفین شیرین است. یک نوزاد دلفین است که رشته شیرین تر است. آن را به ما نیاز دارد. آن نیاز دارد. کمی دلفین کمی به حال تصادف. یک شی کوچک با یک “تحمیل شده-بر جنبه”—این شیرین ترین چیز از همه. اما چنین creaturely اشیاء (برای حیوانات زیبا objectified هستند) می تواند ما را به سخت کار کردن دندان های ما. Ngai می نویسد که cuteness “ممکن است تحریک زشت یا تهاجمی احساسات و همچنین انتظار می رود شرکت در مناقصه یا مادری آنهایی که” تحریک “خواسته برای تسلط و کنترل آنجا که [یک] میل به نوازش.” چیزهای زیبا باید نرم و twistable چرا که آنها باید قادر به تحمل ضربه به خشونت آنها بیدار (فکر می کنم از پرخاشگری کودکان گاهی اوقات صفحه نمایش نسبت به اسباب بازی های خود را). زمانی که cuteness کیفیت محصولات و تصاویر به پشت بر روی جهان طبیعی و سپس ضربه به اسکواش حیوانات—به خرج کردن و جیغ—تقویت شده.

Grebowicz متصل این احساس زیبا تجاوز به فن آوری است. نیاز به اتصال او استدلال می کند گسترش در دو جهت: میل به نزدیک شدن به حیوانات و میل به معنی تماس با افراد دیگر. عکاسی از خود با یک عزیزم حیوانات ممکن است یکی از معدود باقی مانده های دیجیتال اشکال که در آن تظاهرات از افزایش خالص احساسات و شور و شوق است آزاد از طنز. مینیاتور شدت این تصاویر را نشان می دهد از کنار رفتن از قدرت به حیوان untroubled موجب آن خوبی. حیوانات ساده است: آن را نمی توانید در برخواهد داشت. آن را نمی دانم چه دوربین برای. این نوع از صحت ارز آنلاین. هنوز جمعیت در Santa Teresita, ساحل, من نگه دارید آمدن به خشونت از خود ضربه: آنچه به نظر می رسد مانند از دست دادن کنترل به جای دقت به صحنه ورزش از آن است.

من می خواهم به کمک مالی این افراد برخی از تاخیر در واقعیت است. من می تواند بسته چشمان من و تصور کنید که جمعیت از بيشماري پراکنده بعد از آن شب. بیایید می گویند آن شب داغ و آنها در حال قدم زدن از طریق تاریک شب. این westering خورشید طولانی مدت در اسلاید بین ساختمان ها. حشرات بالدار هم بزنید و scintillate از طریق هر یک از تونل نور مانند موضوعات زعفران را در آب داغ. خلق و خوی از آن شب است که در برخی از حس یک شکل از حشرات که هیچ سر و صدا قابل شنیدن است اما نمایش بگذارد و از راه روشنایی رنگ تجمع پشت shopfronts و هتل اعطای وام به خارج از منزل بسته صمیمیت داخل خانه. من مردم پس از Santa Teresita, عکس پابرهنه قدم زدن و یا در حدودی اندکی با تکبر راه رفتن در بدن خود عنوان empurpling وآمد به تازگی ساخته شده تعطیلات مجتمع کاشته شده با دور کمر بالای درختان است. پوست خود را جلوتر با غاز-برجستگی های پیش اخطار از آفتاب سوختگی که تیز در زیر لباس های خود را. شاید آنها را همراه کمی شستشو برای سکه لباس های شسته شده و یا آنها پاپ بالا کردن یک بطری و سپس هر یک نشسته بر محدود به ضربه تند وشدید زدن از طریق این عکس ها از دلفین از Santa Teresita. تنها در این زمان چهره خود را در بازیگران از زنگ. آنها خود را به عنوان آنها دیده خواهد شد. آنها را مشاهده کنید که آنچه انجام شد به عنوان یک جمعیت هرگز انجام شده است به تنهایی.


گزیده ای از FATHOMS: جهان در نهنگ توسط ربکا Giggs. کپی رایت © 2020 توسط Rebeccca Giggs, تجدید چاپ با اجازه از Simon & Schuster, Inc. تمام حقوق محفوظ است.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • یک ریاضیدان راهنمای چگونه سرایت گسترش می یابد
  • رسانه ها هیولا در ملی گفت و گو
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm