الفبای پوستی با $1 تریلیون اما نیاز به یک قانون دوم

الفبای موسوم به گوگل گزارش سه ماهه چهارم مالی نتیجه پنج شنبه پس از ماه که در آن بازار سرمایه منعکس کرده است در اطراف $1 تریلیون. تنها سه نفر دیگر از شرکت های ایالات متحده رسیده اند که نقطه عطف: اپل, مایکروسافت, و, در حالی که روز جمعه آمازون است.

بنابراین آنچه در حال حاضر ؟ هیچ شرکت و به خصوص یک شرکت فناوری به راحتی می توانید استراحت. الفبای جهانی تبدیل شده است, behemoth در کمتر از 25 سال جوانترین تریلیون دلار کوارتت. آن است که در هیچ خطر فوری از یک بحران وجودی به مدل کسب و کار خود و درآمد خود را برای سال 2019 خواهد شد به احتمال زیاد رشد تقریبا 20 درصد از سال 2018 است. درآمد بیش از دو برابر شده پس از 2015. که یک عکس از موفقیت مالی است ،

و هنوز الفبای آینده قطعا murkier. این شرکت قدرت—از موقعیت غالب خود در بازار است که, عجیب, همچنین ضعف آن. بر خلاف آمازون و یا اپل یا مایکروسافت که هر یک از آنها در حال حاضر متعدد در حال رشد کسب و کار, الفبای یکی غالب جریان درآمد و تعداد زیادی از آنهایی که با مات چشم انداز آینده. در الفبا است که هنوز هم جستجو برای دوم آن عمل می کنند.

چالش های شروع با حروف الفبا ناتوانی به نام تجاری جدید خود را. برای بسیاری از افراد از جمله کسانی که سرمایه گذاری در بورس, آن است که هنوز هم گوگل. و چرا نباید باشد ؟ کسب و کار گوگل است که هنوز هم تا کنون کسب و کار از حروف الفبا. گوگل تبلیغات کسب و کار است که مبادرت به فروش جستجو در آگهی در برابر کسانی که نمایش داده شد که ما از آن میلیاردها روزانه باقی می ماند قریب به اتفاق راننده از درآمد شرکت—84 درصد از آن در سه ماهه سوم درآمد حاصل از $40 میلیارد دلار است. که رفتن به تغییر مقدار این سه ماهه و یا آینده و یا بعد.

که تبلیغ کسب و کار تبدیل شده است به طور فزاینده پیچیده و گوگل شده است و حفظ آن سهم قابل توجهی از کلی تبلیغات آنلاین به دلیل گسترده ای از داده ها و جستجوهای تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا دقیق تر کاربران هدف. بنابراین در حالی که قیمت آگهی آنلاین به طور کلی در حال, سقوط, گوگل افزایش درآمد از طریق فروش تبلیغات بیشتر و کمک به تبلیغ دست آوردن نرخ پاسخ بالاتر.

در یک سناریو این هرگز به پایان می رسد حداقل در آینده قابل پیش بینی. گوگل (که شامل بسیار سودآور یوتیوب) و Facebook حساب برای حدود 60 درصد از تبلیغات آنلاین, درآمد آمازون در حال رشد سریع تر اما هنوز هم کمتر از 10 درصد است. وجود دارد هیچ نشانه آن است که گوگل به اشتراک گذاری است که بسیار در معرض خطر; آن را کمی تغییر در طول سه سال گذشته. بیشتر از آن می تواند کمک به تبلیغ microtarget و رسیدن به خود را مورد نظر مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد از آن خواهد شد قادر به حفظ برخی از قیمت گذاری قدرت. دامنه محض اکوسیستم آن سخت است برای دیگران برای مطابقت با.

در این سناریو الفبا ناتوانی برای رسیدن به جرم بحرانی در حوزه های دیگر مهم نیست خیلی. و در عین حال گیج کننده داده می شود این شرکت عظیم سرمایه گذاری از زمان و پول و انرژی است. آن را به یک مجموعه ای از شرکت های مانند لانه برای راه حل های خانگی به طرز حیرت انگیزی خلاق مرداب آثار X; آن ارائه می دهد مصرف کنندگان ابزار مانند جیمیل و کروم و Google Docs استفاده می شود که توسط صدها میلیون نفر; و البته آن صاحب آندروید سیستم عامل تلفن همراه است که قدرت 75 درصد از جهان را در دستگاه های تلفن همراه و ارائه می دهد از فروشگاه Google Play.

در عین حال همه از آن حساب برای تنها حدود 15 درصد از درآمد این شرکت. R&D در این مناطق دیگر خواهد شد به احتمال زیاد منجر به پیشرفت ها در خودروهای کوانتومی محاسبات و یا هوش مصنوعی است. یکی از کسانی که moonshots ممکن است در نهایت تبدیل شدن به پایه بعدی تریلیون دلار سرمایه گذاری در بازار. در حال حاضر, اما این تنها یک احتمال است.

برای همه نظم و انضباط مالی که این شرکت تحمیل کرده است در پنج سال گذشته این واقعیت است که آن را می سازد بسیاری از تبلیغات آنلاین ممکن است محدود برای هر یک ضرورت برای الفبای سرمایه گذاری های دیگر برای اثبات خود را در همان زندگی یا مرگ در راه اندازی. شما می توانید القای نظم و انضباط اما شما نمی توانید تولید واقعی ترس و اضطرار. هر نظامی در جهان تلاش می کند برای شبیه سازی مبارزه برای آموزش سربازان; هر نظامی می داند که شبیه سازی دریل و جنگ تمرینات مهم نیست که چگونه به خوبی طراحی شده و چگونه ضروری به آمادگی هستند نه جایگزین برای مبارزه واقعی را تجربه کنند.

اضافه کردن به این سوالات این واقعیت است که یک تریلیون دلار است که بسیاری از بازار کلاه و که از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای دو و پس از آن دو دوباره از اینجا. یک شرکت عادت کرده اند به سرگیجه رشد برای کل آن زندگی نمی کند و به راحتی تغییر چرخ دنده ها. این است که مطمئن شوید که برای اولین بار در جهان مشکل اما آن است که هنوز هم یک مشکل است.

در نهایت وجود بافندگی بالقوه حمله از تنظیم کننده های رشد سر و صدا به لغو و یا تجدید نظر در الفبای اجتماعی مجوز را به کار گیرند. که واقعی نیست, مجوز, اما از آن است که عملا عامل توافق با جامعه با دولت ها و شهروندان خود را در سطح جهان است. به عنوان واکنش در برابر قدرت و سود بزرگ با تکنولوژی آمپر تا الفبای نخست هدف آن تسلط بازار می شود یک مسئولیت به جای یک قدرت است. همچنین این شرکت به شکل تکنولوژی چشم انداز قرن 21 ممکن است کمتر adroit در جلسه عواقب ناشی از موفقیت آن است.

گوگل/الفبای یکی از بزرگترین موفقیت در تاریخ است. هیچ چیز اتفاق می افتد که از این نقطه به بعد تغییر خواهد کرد که. اما چیزی که اتفاق افتاده است به این نکته بدان معنی است که در آینده روشن خواهد شد و آسان است. کلاسیک ذن رود گفت: “قبل از روشنگری ریز ریز کردن چوب حمل آب است. پس از روشنگری ریز ریز کردن چوب حمل آب است.” گوگل انجام داده است همه چیز را به آن را امروز; آن را فقط به عنوان بسیار بزرگ فردا.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • در داخل جهان بالاترین-سهام صنعتی هک مسابقه
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 404: شهرستان چپ چین هسته ای
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر