آلومینیوم ممکن است بر سطح سرب در آب آشامیدنی

آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن آلومینیوم در آب شهری سیستم های. این بخشی از یک درمان شیمیایی مورد استفاده در برخی از فرآیندهای تصفیه آب. به تازگی آن را کشف شده در, سرب, مقیاس, سپرده که به صورت سرب در لوله های آب.

آلومینیوم حضور در لوله ها هم تعجب آور و در مقادیر محققان دیدم در لوله های آب, نه نگرانی سلامت با توجه به دانیل Giammar های Walter E. براون استاد مهندسی محیط زیست در McKelvey دانشکده مهندسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. اما هیچ کس تا به حال نگاه چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار بزرگتر شهرداری سیستم.

در خصوص Giammar می خواستم برای پیدا کردن “چه شده است که آلومینیوم به انجام رفتار سرب در مقیاس؟” تا زمانی که منجر موظف است به مقیاس آن را ندارد وارد سیستم آب.

Giammar و یک تیم زد چند آزمایش و متوجه شد که در یک آزمایشگاه محیط آلومینیوم دارای یک کوچک اما مهم در اثر سرب حلالیت تحت شرایط خاصی. نتایج خود را منتشر شد که در اواخر ماه آوریل در علوم محیط زیست و فن آوری.

آزمایشات انجام شده در بخش بزرگی با مراجعه به دانشجوی دکترا Guiwei لی بود که قادر به تکمیل کار در طول اقامت کوتاه خود در دانشگاه واشنگتن قبل از بازگشت به آکادمی علوم.

در مدل های ساده محققان در زمان یک نگاه چگونه فسفات آلومینیوم و ترکیبی از این دو تحت تاثیر یک نوار سرب در یک شیشه آب با ترکیب نزدیک به آن از آب موجود در بسیاری از سیستم های آب. هدف: برای درک بهتر منجر به انحلال و یا مقدار آن را حل و راه خود را به آب زمانی که تحت تاثیر این مواد شیمیایی.

در شیشه است که در آن تنها آلومینیوم اضافه شده بود وجود دارد هیچ تاثیری بر حلاليت سرب نوار; سرب تا به حال حل شده به آب در غلظت حدود 100 میکروگرم در هر لیتر.

در شیشه است که در آن تنها فسفات اضافه شد غلظت سرب در آب کاهش یافته و از حدود 100 میکروگرم در هر لیتر به کمتر از یک است.

در شیشه است که در آن هر دو جنس آلومینیوم و فسفات اضافه شد غلظت سرب در آب کاهش یافته و از حدود 100 میکروگرم در هر لیتر به حدود 10 میکروگرم در هر لیتر.

ده میکروگرم سرب در هر لیتر آب است که هنوز هم در زیر آب آشامیدنی و استانداردهای Giammar گفت: اما هنوز هم بیشتر سرب در آب از دیده می شد در شیشه و بدون آلومینیوم. “این به ما می گوید آنچه ما بعد از آزمایش باید بود,” او گفت:. آزمایشگاه خود را انجام خواهد داد این آزمایش با سرب لوله ها به عنوان آنها در گذشته انجام داده اند.

“این به ما نشان داد چیزهایی که تعجب آور” او گفت:. “برخی از مردم تصور می کردند که آلومینیوم انجام نمی دهد هر چیزی را به خاطر آن بی اثر است. اما پس از آن در کار ما دیدیم که آن را در واقع تاثیر می گذارد و منجر حلالیت.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. Original نوشته شده توسط Brandie Jefferson. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>