آمازون سرکوب شخص ثالث تجار که نقض سیاست های خود را در حالی که فروش آیتم های مرتبط با جدید کروناویروس بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19. گزارش زیر توسط سیمی و دیگران از قیمت درآوردن و گمراه کننده ادعا می کند که غول خرده فروشی تایید آن برداشته شده و یا مسدود شده بیش از 1 میلیون از محصولات است که به دروغ تبلیغ برای دفاع در برابر و یا درمان بیماری و همچنین ده ها هزار نفر از موارد—مانند ماسک صورت—که ذکر شده برای قیمت های متورم. ایسنا اولین گزارش مقیاس آمازون اقدامات پنج شنبه.

“آمازون همواره مورد نیاز فروشندگان ارائه اطلاعات دقیق در صفحات جزئیات محصول و ما حذف کسانی که ما را نقض سیاست” یک سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت. شخص ثالث فروشندگان آمازون نیز ملزم به رعایت آمازون قیمت گذاری عادلانه سیاست ممنوع است که تنظیم قیمت است که “به طور قابل توجهی بالاتر” از کسانی که به تازگی ارائه شده یا آمازون.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

به عنوان نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در آمریکا رشد سیمی گزارش روز شنبه که برخی از فروشندگان آمازون تا به حال jacked قیمت ماسک صورت با چهار یا پنج برابر آنچه آنها هزینه تنها چند هفته قبل از. فروشندگان هم سعی در ساخت یک سود ضمیمه در گزاف هزینه های حمل و نقل, گاهی اوقات در صدها دلار نیز در نقض آمازون قوانین.

قیمت های بالا را به خود جذب مقدار زیادی از توجه. در پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “قطعا بررسی” قیمت درآوردن از تجهیزات پزشکی. ایتالیایی مقامات همچنین اعلام کردند که به دنبال “دیوانه” آنلاین قیمت از آیتم های مربوط به این بیماری است. اداره کسب و کار بهتر نیز منتشر شد هشدار هشدار به مصرف کنندگان در مورد تقلبی ماسک صورت و ساختگی درمان های معجزه آسا.

یک ماسک صورت فروشنده که خواست ناشناس باقی می ماند برای جلوگیری از آسیب رساندن به رابطه خود با آمازون گفت: سیمی این شرکت مکانیسمهای اجرایی شده است اتفاقی. آنها گفت: پیشنهادات خود را گاهی اوقات حذف شود حتی زمانی که آنها کمترین قیمت گزینه خاص و مثال. “گاهی اوقات من می تواند افت قیمت من زیر برخی خودسرانه خط و آن را پشت در” فروشنده گفت: سیمی. آمازون کاهش یافته است به نظر در مورد فروشنده ادعا می کند. فروشندگان و تولید کنندگان به مدت طولانی متهم آمازون از شکست به طور موثر متوسط آن وسیع بازار است.

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید بدانید ؟ ایمیل نویسنده در louise_matsakis@wired.com. سیگنال: 347-966-3806. سیمی محافظت از محرمانه بودن منابع آن, اما اگر شما می خواهید برای پنهان کردن هویت خود را در اینجا راهنمای استفاده از SecureDrop. شما همچنین می توانید ایمیل ما مواد در 520 سوم خیابان سوئیت 350, سان فرانسیسکو, CA 94107.

در حالی که خطر ابتلا به Covid-19 در ما کم باقی مانده است مسئولان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آمریکایی ها در اوایل این هفته به بریس برای امکان عمده شیوع در کشور است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم در حال فوت کردن در منابع مانند ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و nonperishable مواد غذایی است. کارشناسان می گویند که اقدامات ساده مانند شستن دست مناسب و دست زدن به صورت خود را اغلب مهم تر برای جلوگیری از گسترش این بیماری از پوشیدن ماسک.

احتکار ماسک ممکن است کمک به تشدید کمبود جایی که آنها واقعا نیاز بود در بیمارستان ها بلکه در حرفه ای که نیست به عنوان مورد بحث در تمام coronavirus اخبار مانند ساخت و ساز و تولید است. “محصولات ایمنی است که از ما حفاظت از سنباده و sheetrock یا تیغه گرد و غبار به طور کامل از سهام قرار دادن تمام پیمانکاران و کارگران در معرض خطر واقعی و در حال حاضر خطر استنشاق سیلیکون و دیگر ذرات مانند سرب رنگ گرد و غبار می گوید:” همین شپرد, که با این نسخهها کار در ساخت و ساز در Austin, Texas.

کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به گرفتن برخی از کمک از دولت فدرال حداقل. مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواسته است تا برای $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس که برخی از آنها را به سمت انباشت دنده محافظ از جمله ماسک.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de