به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش آمازون است در پایین ترک خورده فروشندگان شخص ثالث به دنبال سود حاصل از شیوع بیماری است. آن را حذف بیش از 1 میلیون listings ماه گذشته که به دروغ ادعا کرد برای دفاع در برابر و یا درمان بیماری و همچنین ده ها هزار نفر از اقلام مانند ماسک صورت که ارائه شد برای قیمت های متورم. اما این غول خرده فروشی است که مقابله با بیش از فقط یک هجوم ناقص coronavirus لوازم. آن کتابفروشی تبدیل به یک منبع از اطلاعات مشکوک در مورد شیوع و آمازون است بی سر و صدا شروع به از بین بردن برخی از کتاب ها در مورد این ویروس از آن مجازی قفسه.

به عنوان چند رسانه های خبری را ذکر کرده اند آمازون آب گرفتگی در هفته های اخیر با کتاب در مورد Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که برخی از آنها به نظر می رسد با عجله خود منتشر شده و شامل تئوری های توطئه است. حداقل چند به نظر می رسد موفق: جمعه گذشته خود-انتشار کتاب با عنوان همه چیز در مورد ماسک های صورت و Coronavirus بالا بود فروشنده در آمازون پزشکی کتاب های الکترونیکی, دسته بندی ضرب و شتم جریان اصلی غیرداستانی عناوین مانند مهدی جان بری بزرگ آنفلوانزاکه رتبه شماره دو. که همان روز این کتاب را از لیست پایین گرفته شده است. نویسنده آن دکتر تیموتی Zahar—نام قلم با توجه به زیستی—هیچ کتاب دیگر در حال حاضر ذکر شده در آمازون است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

سیمی یافت که دیگر coronavirus کتاب به نام با خبرنگاران باید پس گرفته شده را به عنوان به خوبی. زمانی که از نظر این شرکت کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد حذف عنوان فردی. “آمازون حفظ محتوای راهنمای کتاب آن را به فروش می رساند و ما در ادامه به بررسی فروشگاه ما گوش دادن به بازخورد مشتری. ما باید همیشه مورد نیاز فروشندگان و نویسندگان و ناشران به ارائه اطلاعات دقیق در صفحات جزئیات محصول و ما حذف کسانی که ما را نقض سیاست” یک سخنگو در بیانیه ای گفت.

آمازون محتوای راهنمای کتاب کوتاه است. “به عنوان یک کتاب فروش ما با ارائه مشتریان ما با دسترسی به انواع ديدگاه از جمله کتاب های است که برخی از مشتریان ممکن است قابل اعتراض است. که گفت: ما حق ندارد به فروش محتوای خاص مانند پورنوگرافی و یا دیگر محتوای نامناسب” شرکت یادداشت را در سایت خود. فراتر از آن گفت که نویسندگان, ناشران و فروشندگان مسئول برای حصول اطمینان کتاب های خود را نمی هر گونه نقض قوانین تنها راهکار این است که آمازون ممکن است حذف کتاب است که به ارائه یک “فقیر تجربه مشتری.”

Image may contain File Webpage Human and Person
یک تصویر از آمازون در بعد از ظهر جمعه.حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

یک نسخه cache شده از لیست برای همه چیز در مورد ماسک های صورت و Coronavirus نشان می دهد که کتاب به دست آورده یک ستاره به بررسی شکایت این بود که “به سختی قابل خواندن” و “ارزش پول نیست.” “می میرم گوگل این اطلاعات به صورت رایگان” یک نفر نوشت. یکی دیگر از کتاب های نظامی ویروس آخرالزمان: جنگ بیولوژیکی, Bioweapons و چین Coronavirus همه گیر دریافت چهار و پنج بررسی ستاره بلکه ضمنی که coronavirus توسط بشر ساخته شده محبوب تئوری توطئه. هنگامی که کسب و کار خودی خواسته آمازون در مورد این کتاب در ماه فوریه این شرکت گفت: آن را ارائه به مشتریان با دسترسی به انواع ديدگاه. آن را از آنجا حذف شده است.

در روز های اولیه آن آمازون در دفاع از حق خود برای فروش هر کتاب بدون توجه به محتوای آن است. زمانی که شرکت مورد انتقاد قرار گرفت برای حمل عنوان این پدوفیلیا راهنمای عشق و لذت در سال 2010 آمازون گفت: آن را اعتقاد بر این است که “سانسور به فروش برخی کتاب ها.” از آن پس این شرکت شده است و تمایلی به افشای آنچه که عناوین آن ها تمایلی به فروش و تحت چه شرایطی.

آمازون دستورالعمل اشاره نمی پزشکی اطلاعات غلط اما این شرکت قبلا گرفته شده پایین کتاب که غیرعلمی یا مضر پزشکی ادعا می کند. پس از یک گزارش منتشر شده در سیمی سال گذشته آمازون تایید به اخبار رسانه ها است که آن را حذف چندین کتاب در مورد واکسن و غیرعلمی اوتیسم “درمان” اگر آن کاهش یافته است برای مشخص کردن چرا. این اقدام نیز پس از سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد واکسن.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مشابهی روبرو هستند اطلاعات غلط سونامی با شیوع Covid-19—آنچه سازمان بهداشت جهانی خواستار “infodemic.” Facebook و گوگل هر دو ممنوع تبلیغات برای ماسک صورت بعد از شکایت از قیمت درآوردن و گمراه کننده ادعا می کند. این شرکت همراه با توییتر می گویند که آنها در حال کار با سازمان بهداشت جهانی و دیگر مقامات مستقیم مردم به اطلاعات دقیق. آمازون بیش از حد اضافه شده است یک بنر در بالای برخی از نتایج جستجو اصرار مشتریان به “یادگیری بیشتر در مورد کوروناویروس اقدامات حفاظتی” با یک لینک به وب سایت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما جستجو برای “coronavirus کتاب” می آورد تا بنر, پس از بیش از 700 مورد از جمله عناوینی مانند Coronavirus Covid-19 بحث: تئوری های توطئه در اطراف شیطان ویروس از چین. بسیاری از این کتاب به نظر می رسد خود منتشر و با کیفیت پایین. یک کتاب در آمازون ادعا می شود یک “کامل کتابچه” به coronavirus شامل comically مزخرف عبارات با توجه به پیش نمایش عمومی. “شما نشانه سالم دستور العمل های را انتخاب کنید تا کلم و کوینولا در مواد غذایی و خرید یک اجاق گاز فشار” می خواند یک جمله در یک بخش ظاهرا توصیف Covid-19. این عنوان به فروش می رساند برای 99 سنت است و بیش از دو دوجین بررسی پنج ستاره. برخی از کتاب ها نه تنها ضعیف نوشته شده است اما plagiarized با توجه به ان بی سی نیوز که در دو فصل اول از یک coronavirus کتاب در آمازون برداشته شد از مقالات خود را.

آمازون ارائه می دهد یک راه آسان برای نویسندگان به انتشار خود به صورت رایگان از طریق آن Kindle Direct Publishing service. پلت فرم اضافی “محتوای با کیفیت” دستورالعمل منع محتوا که “ناامید مشتریان” از جمله کتاب هایی که بیش از حد کوتاه یا ضعیف ترجمه شده و “محتوا است که آزادانه در دسترس در وب سایت.” سخنگوی آمازون کاهش یافته است به می گویند که چگونه آن را بررسی کتاب است که در حال آپلود به Kindle Direct Publishing قبل از آنها را در دسترس مصرف کنندگان است. چاپ و نشر “در کمتر از 5 دقیقه و کتاب خود را به نظر می رسد در روشن شدن فروشگاه در سراسر جهان در عرض 24-48 ساعت” با توجه به وب سایت آمازون.

بسیاری از coronavirus عناوین در آمازون بخشی از آن کیندل نامحدود, سرویس اشتراک, به اصطلاح “Netflix برای کتاب” آمازون راه اندازی شد در سال 2014. آمازون می پردازد نویسنده است که شرکت در این برنامه حدود نیم درصد برای هر صفحه مشترکین بخوانید, با توجه به برخی از تخمین می زند. پس از آن راه اندازی کیندل نامحدود بوده و یک هدف برای کلاهبرداری مانند جعلی, بررسی کتاب چاشنی و ترفندهای دیگر به رتبه بالاتر در آمازون نمودار و کسب درآمد بیشتر خانواده سلطنتی در پول است.

در بررسی این کتاب آمازون اغلب به نظر می رسد در واکنش به نظرات مشتریان و روزنامه نگاران. برای مثال آمازون در زمان پایین دو کتاب در مورد کوروناویروس پس از آنها اشاره شده در کسب و کار خودی داستان از جمله نظامی ویروس آخرالزمان. دو کتاب دیگر ذکر شده در واشنگتن پست مقاله نوشته شده توسط یک نویسنده خودش را فراخوانی دکتر سانجی گوپتا Coronavirus و من و کوروناویروس در است/در نزدیکی کشوررا نیز از بین رفت.

آمازون نمی گویند که چگونه بسیاری از coronavirus کتاب حذف شده اند. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عناوین موجود در سایت حداقل در حال حاضر. دیگر کتابفروشان آنلاین مانند Barnes & Noble برخی از همان coronavirus کتاب برای فروش اما آمازون تمایل به جلب بیشتر موشکافی به دلیل آن را به فروش می رساند بیش از نیمی از کتاب های خریداری شده در ایالات متحده است.

“این واقعیت است که آنها را تبدیل به یک کرگدن باعث می شود آن را احساس می کنند باید پاسخگو می گوید:” دبورا کالدول, سنگ, مدیر انجمن کتابخانه های آمریکا را آزادی فکری. “اما از نظر حقوقی از بیان آزاد نظر—آنها خصوصی بازیگر.” و این بدان معناست که آمازون می تواند به عنوان unforthcoming به عنوان آن را می خواهد.

امتناع از ارائه شفافیت بیشتر کمک می کند آمازون تطهیر آن دامنه و نفوذ می گوید دنی Caine, صاحب کلاغ فروشگاه کتاب در کانزاس و نویسنده آشپزی چگونه به مقاومت در برابر آمازون و چرا. “من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای قلم مو آن را برای جلوگیری از این موشکافی از یک منبع بزرگ از اطلاعات است.”

برای دیگر سیستم عامل های آنلاین که استراتژی تا حد زیادی کار نکرده. پس از سالها فشار عمومی, Twitter, Google و Facebook در حال حاضر گسترده قوانین برای آنچه که آنها اجازه می دهد در سایت های خود و انتشار آنها شفافیت گزارش هر سال ترسیم چقدر مطالب آنها حذف و در آن برسند. آمازون, از سوی دیگر, نمی کند, انتشار یک گزارش از ممنوع کتاب. این بدان معناست که زمانی که مصرف کنندگان در حال جستجو برای اطلاعات در مورد یک بحران بهداشت عمومی آنها نمی دانند زمانی که آمازون تلقی شده است یک کتاب نا مناسب و یا چرا.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de