آمازون می گوید آن معنی نیست که به ممنوعیت کارکنان با استفاده از Infinite

ما نمایندگان مجلس بارها و بارها مطرح شده و نگرانی های امنیتی بیش از نرم افزار چینی مالکیت. ما کسب و کار بعدی ؟

حدود ظهر جمعه برخی از کارکنان در آمازون شروع به ارسال در توییتر در مورد یکی دیگر از محبوب اما به طور فزاینده ای بحرانزده آنلاین پلت فرم: Infinite. آنها griped که آنها به زودی خواهد بود قادر به استفاده از آن در تلفن های خود را.

در یک ایمیل به دست آمده توسط نیویورک تایمزو آمازون اعلام کردند کارگران است که “با توجه به خطرات امنیتی که Infinite برنامه دیگر مجاز در دستگاه های تلفن همراه است که دسترسی آمازون ایمیل.” پیام گفت: کارکنان باید حذف برنامه روز جمعه اما ذکر آنها می تواند همچنان به دسترسی Infinite از لپ تاپ خود مرورگر.

پس از این داستان منتشر شد اما آمازون با ارسال بیانیه ای گفت: “امروز صبح ایمیل به برخی از کارمندان ما فرستاده شد در خطا. هیچ تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite.” این شرکت کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد چگونه یک خطا شبیه به این رخ داده است.

“کاربر امنیت از اهمیت به Infinite—ما به طور کامل متعهد به احترام به حریم خصوصی کاربران است. در حالی که آمازون نیست و ارتباط به ما قبل از ارسال ایمیل خود, و ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را ما خوش آمدید گفت و گو بنابراین ما می تواند هر گونه مسائل که ممکن است و فعال کردن تیم خود برای ادامه شرکت در جامعه ما” سخنگوی Infinite گفت: در یک ایمیل. “ما افتخار می کنیم که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به نوبه خود به Infinite برای سرگرمی الهام و اتصال, از جمله بسیاری از آمازون کارکنان و پیمانکاران که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.”

Infinite متعلق به چینی غول تکنولوژی ByteDance و پلت فرم معروف برای هماهنگ رقص و لب synhcing—جذب مخاطبان زیادی در ایالات متحده به خصوص در نوجوانان و بزرگسالان جوان است. در میان بدتر شدن روابط بین چین و آمریکا هر دو خواهان و دموکرات ها در واشنگتن بارها و بارها گفت: Infinite شمار یک خطر امنیتی به دلیل مالکیت آن است. در اواخر سال گذشته ارتش ایالات متحده ممنوع پرسنل از استفاده از آن در دولت همراه, تماس با پلت فرم یک “cyberthreat.” در اوایل این هفته در مصاحبه ای در رادیو فردا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: ما به دنبال ممنوعیت چینی برنامه “به خصوص Infinite” اما نمی ارائه جزئیات و یا یک جدول زمانی برای زمانی که ممکن است رخ دهد.

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم Infinite یا آمازون ؟ ایمیل نویسنده در louise_matsakis@wired.com. سیمی محافظت از محرمانه بودن منابع آن, اما اگر شما می خواهید برای پنهان کردن هویت خود را در اینجا راهنمای استفاده از SecureDrop.

Infinite رو تمدید موشکافی در سراسر جهان است. هند است که درگیر در اختلاف مرزی با چین اخیرا مسدود شده و تعدادی از برنامه های چینی از جمله Infinite. پلت فرم بسیار محبوب در این کشور است. و Infinite به تازگی کشیده از هنگ کنگ که در آن بحث برانگیز امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین به اثر رفت در اواخر ماه گذشته.

Infinite دارای رد این ایده است که حزب کمونیست چین برخوردار هر گونه نفوذ بر سیاست های خود گرفته است که در آن تعدادی از مراحل را به فاصله خود از پکن از جمله به تازگی استخدام کوین مایر سابق بالا جریان اجرایی در دیزنی, به عنوان مدیر عامل جدید. در پاییز گذشته در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط ما قانونگذاران Infinite اظهار داشت که در آن اطلاعات فروشگاه بر کاربران آمریکایی در ایالات متحده است و آن را منوط به قانون است. “ما هرگز خواسته شده توسط دولت چین به حذف هر گونه محتوا و ما نمی خواهد انجام این کار اگر خواسته. دوره” آن را در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

روشن نیست چه خاص نگرانی های امنیتی آمازون ممکن است با Infinite. غول فن آوری تعدادی از قراردادهای دولتی از جمله با سازمان های مانند مهاجرت و گمرک. اما آمازون نیز قبلا قرار داده شده پرداخت می شود تبلیغات در Infinite به عنوان دیگر برجسته ما شرکت های فن آوری مانند اپل.

الکس زو, Infinite سابق بالا, اجرایی, برنامه ریزی شده بود برای دیدار با ما نمایندگان در کاپیتول هیل در سال گذشته برنامه های خود شد و به تعویق افتاد. با مدیران ارشد از آمازون, اپل, Facebook و گوگل و امپریالیسم در تنها چند هفته Infinite—و شبح چینی با تکنولوژی به طور کلی—می تواند در نهایت در حال ظهور به عنوان یک هدف مناسب.

به روز شده 7-10-2020, 5:20 pm ET: این داستان به روز شده است با آمازون در بیانیه ای به منعکس کننده که این شرکت می گوید: ایمیل فرستاده شده به کارکنان خود در خطا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر