آمازون می لرزد تا در این مسابقه برای خود رانندگی و سواری-نقطه

این غول تجارت الکترونیک خرید Zoox است که طراحی خودمختار robotaxis. مراقب باشید Uber و Lyft.

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi می گوید شرکت او می خواهد به “آمازون برای حمل و نقل.” جمعه, آمازون روشن ساخته است که آن را در نظر دارد به آمازون برای حمل و نقل.

این غول تجارت الکترونیک گفت: آن موافقت کرده بود برای به دست آوردن منطقه خلیج مبتنی بر خودمختار خودرو شرکت Zoox یک معامله بنا به گزارش ها به ارزش بیش از $1 میلیارد. (آمازون پاسخ نمی دهند به سیمی نمایش داده شد.) از زمان تاسیس آن در سال 2014 Zoox شناخته شده برای آن ویژگی های لغو احکام صادره ی خود را secretiveness و آن را در آسمان جاه طلبی. در حالی که حروف الفبا را Waymo است با تمرکز بر خود رانندگی فناوری و خروج خودرو ساختمان به مکان هایی مانند دیترویت Zoox گیر است طرح خود را برای طراحی یک robotaxi از زمین تا—و عمل سوار-تگرگ خدمات. در سال 2018 را نشان داد اولین نمونه وسایل نقلیه که شبیه سنسور مملو از چرخ دستی گلف در استروئید. این شرکت نیز تست نرم افزار خود را بر روی معمولی بیشتر به دنبال تویوتا Highlanders در سان فرانسیسکو است که در آن یادگیری به رسیدگی به هرج و مرج در خیابان های شهر.

در آزادی مطبوعات, آمازون نشان داد که آن را نمی خواهد ولگرد از Zoox را توانمند خود رانندگی اهداف است. “ما در حال دستیابی به Zoox برای کمک به بینایی خود را از مختار سوار نقطه به واقعیت” را نوشت و در تیتر. جف Wilke, آمازون, مدیر عامل شرکت جهانی مصرف کننده در بیانیه ای گفت که “Zoox است کار به تصور و ابداع و طراحی در سطح جهانی خودمختار سوار-نقطه تجربه می کنند.”

که به معنی خودمختار-تاکسی مسابقه درست کردم جالب تر است. آمازون ورود به فضای “یک تهدید وجودی برای Uber و Lyft می گوید:” اسد حسین تحرک tech تحلیلگر در بازار تجزیه و تحلیل شرکت Pitchbook.

در نظریه خودروهای سواری-تگرگ خدمات دست به دست. به عنوان Uber و Lyft مبارزه برای آهن کردن اقتصاد از سفر هر دو همچنان به صرف میلیون ها نفر در هر سال جذب و حفظ رانندگان است. حرکت ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا به نیاز آن دسته از رانندگان در نظر گرفته شود کارکنان بیشتر خود را تهدید مدل های کسب و کار. یک ماشین خود رانندگی نمی نیاز به یک راننده.

اما به تازگی robotaxis به نظر می رسید به آمار یک شیار به عنوان تکنولوژی ثابت شده است بیشتر به چالش کشیدن از فناوری و مدیران خودرو پس از وعده داده شده. در دو سال گذشته به خوبی تامین می شود رقبا مانند Uber, Lyft, Waymo کروز (یک شرکت تابعه از جنرال موتورز) و ArgoAI (که متعلق به بخشی توسط فورد و فولکس واگن) را با تاخیر جدول زمانی خود را برای استقرار خود رانندگی وسایل نقلیه. آمازون به دست آورد Zoox به صورت زیر خود را تا سال 2018 ارزش 3.2 میلیارد دلار.

امروز تنها Waymo در حال اجرا است یک تجاری خودمختار سوار-تگرگ خدمات تنها در منطقه ققنوس مترو و فقط گاه به گاه بدون کسی که در صندلی راننده نظارت نوپای تکنولوژی. در سال 2015 Chris Urmson سابق گوگل خود سر رانندگی که بعد cofounded خود رانندگی, راه اندازی, شفق قطبی پیشنهاد خود 11-year-old son ممکن است هرگز نیاز به یک گواهینامه رانندگی; پسر شروع به یادگیری رانندگی. فقط این هفته شفق نشانه های آن را تغییر تمرکز خود را به دور از خود رانندگی تاکسی و نسبت به خود رانندگی کامیون. “اگر شما می خواهید برای دریافت به بازار با یک سیستم امن به سرعت شما می توانید انجام دهید بهتر از شروع در حمل و نقل” شفق مؤسسین استرلینگ اندرسون گفت: در یک رویداد به میزبانی اطلاعات است.

اگر آمازون هل جلوتر با خود سوار-تگرگ شبکه با استفاده از Zoox وسایل نقلیه این شرکت ممکن است برخی از مزیت های ساخته شده در. در یک یادداشت منتشر شده یک ماه پیش پس از وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش شده است که Zoox معامله شد در آثار مورگان استنلی تحلیلگر برایان نواک نوشت که این شرکت می تواند ارائه تخفیف به 100 میلیون-plus نخست, اعضای, به عنوان آن را در غذاهای کل. او همچنین استدلال که آمازون می تواند پرش از خودروسازان که توانایی پرداخت برای ماه-شات tech مانند خودروهای دارای مشکلاتی روبرو طول Covid-19\–ناشی از رکود اقتصادی است. “در یک پست-Covid جهان ما معتقدیم کمتر و بیشتر بازیکنان قدرتمند را در موقعیت برای استقرار سرمایه و استعداد برای حل استقلال با یک بازی به پیروزی’ طرز فکر” نواک نوشت.

هر دو Uber و Lyft سرمایه گذاری کرده اند در خود رانندگی tech. اما با وجود 1 میلیارد دلار تزریق در سال گذشته از تویوتا, خودرو, تامین کننده Denso و Softbank چشم انداز صندوق بارگذاری است که هنوز هم به عنوان دیده می شود در پشت در فن آوری; آن گفت: به تازگی آن را یک هوش مصنوعی در آزمایشگاه. Uber در حال حاضر تست خود رانندگی اتومبیل در مکان های کمتر نسبت به قبل از آن کشنده 2018 اثر برخورد یکی از خودروهای و آریزونا ، یک مدیر اجرایی گفت: CNBC در این سال که خود رانندگی با تکنولوژی حرکت را از طریق توسعه خلبانی و تجاری مراحل و بارگذاری است که هنوز هم در حال توسعه است.

Lyft در ضمن خود به خود رانندگی مرکز در پالو آلتو و گفت: در این هفته که آن را با استفاده از داده ها از سنسورهای نصب شده بر روی یک گروه کوچک از آن سوار-تگرگ رانندگان اتومبیل به آموزش آن robotaxi نرم افزار. اما این شرکت نیز با همکاری Aptiv و Waymo برای قرار دادن خود رانندگی اتومبیل در شبکه خود را. حسین می گوید: سوار-تگرگ امتیازهای باید به طور جدی در نظر بگیرید و بیشتر از آن انواع معاملات است. “به این اکوسیستم توسعه آن را حس می کند به شریک,” او می گوید.

آمازون ساخته شده است که دیگر سنگین سرمایه گذاری در حمل و نقل. این سرمایه گذاری در شفق قطبی از یک سال پیش به عنوان بخشی از شرکت $530 میلیون سری B دور است و بنا به گزارش بريدن محصولات خود رانندگی کامیون با robotruck راه اندازی سوار شو. آمازون همچنین رهبری 700 میلیون دلار سرمایه گذاری به دور الکتریکی-کامیون راه اندازی Rivian و در پاییز گذشته اعلام کرد آن را خواهد خرید 100,000 برقی تحویل وانت از این شرکت تا سال 2030. این شرکت با غرق پول به پنهان (و با تاخیر) هواپیماهای بدون سرنشین پروژه و گسترش ناوگان هواپیما.

در حالی که آمازون بیانیه روز جمعه خود تاکید کرد-رانندگی ناظران می گویند آنها نمی شود شگفت زده اگر خودمختار فن آوری به دست آورد به عنوان بخشی از Zoox معامله را نشان می دهد تا در کامیون ها و وانت های تحویل و یا تجهیزات انبار. پس از همه آمازون به نظر می رسد می خواهم به آمازون برای همه چیز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون