آمازون بیمار خارج متحد فن آوری و انبار کارگران در اعتراض

ائتلافی از گروه های سازماندهی کارکنان به تماس در بیمار جمعه هفته پس از آمازون اخراج دو برجسته سیاسی ،

صدها نفر از کارکنان آمازون در حال تماس بیمار امروز بیش از پاسخ این شرکت به coronavirus همه گیر و همچنین به عنوان اتهامات این انتقام در برابر کارگران که صحبت کردن. این تظاهرات سازماندهی شده توسط آمریکا برای رابطه, غیر انتفاعی دفاع خرده فروشی کارگران و کارکنان آمازون برای آب و هوا عدالت سازمانی کارگر گروه در میان سازمان های دیگر. انبار کارگران نشان داده اند در برابر شرایط در آمازون امکانات اما روز جمعه بیمار کردن نشان دهنده یکی از اولین مواردی که تدارکات کارکنان و کسانی که از آمازون دفاتر شرکت های بزرگ در حال پیوستن به هم در همبستگی با اقدامات هماهنگ.

آمازون در سیاتل ستاد بود و نه در طول تاریخ شناخته شده برای کارگر فعالیت—هزاران شرکت در یک اعتصاب سازماندهی شده توسط AECJ پاییز گذشته مشخص شده است که اولین شرکت اعتصاب در این شرکت از 25 سال سابقه. “ما دیدن ارتباط بین آنچه اتفاق می افتد با Covid-19 با همکاران ما در انبارها و بحران آب و هوا گفت:” امیلی کانینگهام در گفتوگو با آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت بود که از کار اخراج شده از این شرکت در اوایل این ماه. “چگونه آمازون و جهان واکنش نشان می دهد به Covid-19 خواهد بود یک مدل و یک نقطه مرجع برای چگونه آمازون و جهان در پاسخ به بحران آب و هوا به عنوان آن را همچنان به تشدید است.”

آمازون انبار کارگران همسو با آمریکا برای احترام و دیگر سازمان های مردمی آغاز شد خواستار بیمار در سراسر کشور در روز سه شنبه. ایران به احترام کشته شده اند Covid-19 نفر در بیش از 130 آمازون انبارها به عنوان یک نتیجه “آمازون خود را جشن گرفت.” از ماه مارس این شرکت به اجرا در تعدادی از سیاست های جدید برای کارگران در طول این بیماری همه گیر از جمله دما نمایش پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که تایید شده و مشکوک به داشتن Covid-19 و اجتماعی فاصله پروتکل های. کارگر گروه ادعا می کنند که این تلاش ها هنوز هم در پاییز کوتاه و خواستار مزایای مانند گسترش مرخصی استعلاجی برای همه کارکنان.

آمازون سخنگو گفت: این اتهامات ساخته شده توسط سازمان کار کاذب بودند. “آنچه که درست است که ماسک متوسط چک ضد عفونی کننده دست, افزایش مرخصی, افزایش پرداخت و استاندارد در سراسر شبکه ما چون ما مراقبت عمیقا در مورد سلامت و ایمنی کارکنان” آنها در بیانیه ای گفت. “ما هر کسی را تشویق به مقایسه ایمنی و بهداشت اقدامات آمازون گرفته شده و سرعت اجرای آنها در طول این بحران با دیگر خرده فروشان.” سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از آن انبار شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

آمازون کارگران شرکت نیز معترض این شرکت به اتهام سانسور و مقابله به مثل در برابر کارکنان که صحبت کردن در مورد مسائل ایمنی. در علاوه بر این به کانینگهام آمازون اخراج یکی دیگر از طراح UX و AECJ فعال Maren کوستا در اوایل این ماه. این دو می گویند که آنها خاتمه یافته و پس از گردش در یک دادخواست در اواخر ماه مارس از کارگر گروه Amazonians متحد در نیویورک تماس برای سلامتی بهتر و ایمنی و حفاظت در طول بیماری همه گیر.

در یک بیانیه آمازون سخنگو گفت: کاستاریکا و کانینگهام از کار اخراج شدند برای “بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.” Maren و کاستاریکا هشدار داده شده بود توسط آمازون در اواخر سال گذشته در مورد صحبت کردن در مورد این شرکت سیاست های تغییرات آب و هوا. “ما از هر کارمند را به انتقاد از خود و کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی” سخنگوی گفت.

حداقل سه انبار کارگران بشیر محمد مسیحی Smalls و کورتنی Bowden نیز گفت: آنها از کار اخراج شدند خود را سازماندهی کردند. آمازون مورد اختلاف است ادعای خود را و گفت: کارگران خاتمه به دلایل دیگر.

کانینگهام و کاستاریکا می گویند که ساعت ها قبل از آنها از کار اخراج شدند AECJ ارسال یک ایمیل به دعوت همکاران به شرکت در یک پنل شامل انبار همکاران بحث در مورد شغل خود را در طول شیوع کروناویروس. دعوت و بعد از آن ناپدید شد از آمازون سرور.

“این نشان می دهد که چگونه به شدت آنها نمی خواهند کارگران با تکنولوژی صحبت کردن به انبار کارگران” کاستاریکا گفت: سیمی در مصاحبه با کانینگهام یکشنبه. سابق آمازون کارکنان گفت که بیش از 1000 نفر از همکاران خود را به حال پاسخ دهید می خواهم برای این رویداد قبل از دعوت نامه حذف شد. حدود 400 نفر از کارکنان بعد از آن با حضور در این ارائه پس از آن دوباره سازمان دهی شد در خارج از آمازون با توجه به کاستاریکا.

برخی از تکنولوژی کارگران در آمازون را علنا انتقاد از شرایط کار در داخل شرکت انبارها قبل از جمله در بیانیه های جمع آوری شده توسط AECJ و منتشر شده در انگلیس در ماه ژانویه است. جمعه بیمار-را نشان می دهد که شرکت کارکنان در حال حاضر حتی بیشتر تراز وسط قرار دارد با تدارکات همکاران. شرکت کنندگان خواستار آمازون را دائم مزایای آن به انبار کارگران به عنوان یک نتیجه از زمان بحران بهداشتی از جمله $2 ساعت پرداخت را افزایش دهد. “ما نیاز به تغییرات طولانی مدت است که حمایت بیشتر به حاشیه رانده شده در ما نابرابر اقتصادی سیستم” AECJ نوشت: در یک پست وبلاگ اعلام کردند.

به عنوان بخشی از مریض آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت میزبانی یک livestream ابتدا در 9 am PST شامل داستان از کارگران انبار و یک پانل از سخنرانان از جمله نائومی کلاین و ریچارد Trumka برجسته آمریکایی کار کرد. کارگران در آمازون تا کنون با هم متحد شده در ایالات متحده تا حد زیادی بدون رسمی نمایندگی های سنتی اتحادیه های کارگری و شرکت های مخالف کار سازماندهی تلاش ها در گذشته است. در اوایل این هفته, Business Insider گزارش آمازون متعلق به کل مواد غذایی با استفاده از یک نقشه حرارتی برای پیگیری فروشگاه که ممکن است در معرض خطر unionizing.

آمازون و آن عظیم نیروی کار باید نقش محوری را در زندگی تحت coronavirus بیماری همه گیر. با صدها نفر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت دستور دولت به ماندن در خانه و تقاضا برای تحویل سر به فلک کشید است وادار کردن این شرکت به اقدامات بی سابقه ای برای نگه داشتن. کارگران در مراکز تدارکات در ضمن خواستار شده است از بیمار و یا با استفاده از مزد زمان این شرکت ارائه شده از طریق پایان ماه آوریل است. در پاسخ آمازون می گوید که استخدام بیش از 100 ، 000 کارگران جدید و برنامه های به را در یک اضافی 75,000 بیشتر.

این بیماری همه گیر است و همچنین تبدیل آمازون ساعتی نیروی کار به “ضروری” کارکنان ارائه یک درجه جدید از دید—و شاید بیشتر اهرم. این دور از آمازون متهم شده است mistreating انبار کارکنان. شرایط در داخل آن مراکز تدارکات اند این موضوع از تعدادی از رسانه های تحقیقات بیش از چند سال گذشته و قانونگذاران مانند سناتور برنی ساندرز باید خاص این شرکت برای آن دستمزد کم و کار سخت. این بیماری همه گیر است تشویق کارگران به فشار برای چیزهایی مانند پرداخت بهتر و مرخصی استعلاجی که آمازون ارائه شده است. اگر روز جمعه اقدامات منجر به قوی تر اتحاد بین کارگران در انبار طبقه و کسانی که در دفاتر شرکت های بزرگ فشار در آمازون ممکن است حتی بیشتر شدید.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>