آمازون سیاهی AI اجتماعی فاصله میان کارگر شکایت

در مواجهه با انتقاد بیش از ایمنی محل کار این شرکت است که با استفاده از دوربین های سنسور و واقعیت افزوده به کارکنان هشدار می دهند زمانی که آنها بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

Covid-19 ارسال آمازون تقلا برای انطباق با آن امکانات و تدارکات شامل سرایت در حالی که همچنین با دست زدن به افزایش سفارشات از مشتریان در خانه گیر کرده. برخی از کارگران می گویند آن را زده اشتباه تعادل بین سود و ایمنی.

آمازون دارای شور و نشاط در دفاع از سیاست های خود تحت فشار قرار دادند و با جزئیات برخی از آن Covid-19 اقدامات ایمنی. آخرین آشکار است که یک سیستم هوش مصنوعی است که تجزیه و تحلیل تصاویر را از دوربین های امنیتی در آمازون امکانات و هشدار مدیریت از پتانسیل اجتماعی فاصله نقض.

Proxemics به عنوان سیستم نامیده می شود ساخته شده توسط AI کارشناسان در آمازون رباتیک بخش و مستقر در اواسط ماه مارس. در حال حاضر آن را در عمل در بیش از 1000 آمازون ساختمان ها در سراسر جهان یکی از چندین تکنولوژی بالا آمازون پروژه برای نظارت اجتماعی فاصله در امکانات آن است.

سیستم منازعه تصاویر را از دوربین های امنیتی در هر چند دقیقه و باطل کسانی که بدون هر گونه مردم را در نظر. الگوریتم به طور خودکار محو هر گونه مردم قابل مشاهده برای محافظت از حریم خصوصی را انتخاب کنید و هر که در آن مردم به نظر می رسد بیش از حد نزدیک به هم اشاره آن به انسان داوران در جای دیگر. زیرا این نرم افزار با تجزیه و تحلیل تصاویر از دوربین های دیجیتال است که نمی به طور مستقیم اندازه گیری فاصله با استفاده از این اندازه آشکار از مردم در قاب و تعداد پیکسل در بین آنها به پرچم ممکن است نقض. زمانی که یک منتقد می بیند دلیلی برای نگرانی در عکس آنها شامل جزئیات در یک به طور منظم گزارش های ارسال شده به مدیران ساختمان است که به طور خلاصه اخیر اجتماعی فاصله نقض حقوق بشر در مرکز خود را.

Amazon worker checking on robot

آمازون کارگران مثل این یکی قرار است به پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله.

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

دوم ویژگی های هشدار مدیران در یک ساختمان بلافاصله اگر یک دوربین را می بیند 15 یا بیشتر مردم در همان زمان و داور آن را تائید می کند. که با هدف ارائه یک پاسخ سریع به طور موقت chokepoints باعث کارکنان به دسته های مانند در یک glitchy متوسط پاسگاه. آمازون می گوید Proxemics استفاده می شود تنها برای Covid-19 ایمنی; این شرکت با اشاره به این نرم افزار در آوریل وبلاگ پست اما نه قبلا دقیق عملکرد آن.

براد پورتر, معاون رئیس جمهور رباتیک در آمازون می گوید: داده ها از Proxemics کمک کرده است و مدیران ساختمان های شناسایی مکان های که در آن تغییرات اضافی مورد نیاز برای محافظت از کارگران مانند نصب اضافی پلاستیک موانع بین ایستگاه های کاری و یا تنظیم پیاده روی خطوط مشخص شده در نوار.

او می گوید: تعداد حوادث شناسایی شده به سرعت کاهش یافت و در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل به عنوان امکانات متناسب با Covid-19 عصر و Proxemics کمک مدیران با ارنج زدن کارگران را بهتر رعایت قوانین است. “این واقعا نشانه به مردم در ساختمان های که ما در مورد جدی اجتماعی فاصله,” پورتر می گوید. “در حال حاضر مردم در آغوش اجتماعی فاصله اما در ماه مارس ما هنوز در تلاش برای دریافت در سراسر به مردم است که شما باید به آن را فوق العاده جدی است.”

پورتر می گوید که با استفاده از الگوریتم بررسی کنید که آیا کارگران زیر آمازون محل کار قوانین متناسب با مدیریت عبارت از مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس: “نیت خوب کار نمی کنند اما مکانیسم انجام دهد.”

برخی از آمازون کارگران می گویند این شرکت اهداف و مکانیزم هر دو شکست به آنها را امن نگه دارید. کسانی که کارگران کردیم با سیمی و سایر رسانه ها منتشر دادخواست و صحنه بیمار ناشران به فشار این شرکت برای ارائه بهتر مزایای بهداشت و ایمنی حفاظت. در مارس دو آمازون کارگران گفت: آنها از کار اخراج شدند برای گردش طومار درخواست های اضافی برای پوشش بهداشت و درمان و خطر پرداخت. آمازون معاون رئیس جمهور Tim Bray ترک این شرکت در اعتراض نوشتن که این حادثه و دیگر ادعایی تلافی بود “مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ است.”

two amazon employees working

آمازون در حال آزمایش دستگاه های تلفن همراه نشان داده شده در اینجا بر کارگران اسلحه به تشخیص زمانی که مردم بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

چندین انبار کارگران گفت: سیمی این هفته که اجتماعی فاصله قوانین به patchily مشاهده و اجرا. یکی گفت: آنها دیده می شود همکاران گرفتار بارها و بارها نقض همان سیاست بدون عواقب باشد. “من گفت: مدیران در هر شیفت که این رخ داده است و هیچ چیز انجام شده است” آنها توضیح داد.

یکی دیگر گفت: اعضای تیم ایمنی که رعایت چک با ماسک و فاصله گرفتن قوانین در مرکز خود را در میانه نقض سیاست های خود را دارند. “همانطور که شما می توانید تصور کنید که مردم در حال درمان همه چیز مثل یک شوخی” گفتند.

یک سوم کارگران در فلوریدا رنگ های مختلف تصویر—یک یادآوری است که شرایط متفاوت است در سراسر یک عملیات به عنوان گسترده ای به عنوان آمازون. “آنها یک کار بزرگ انجام دورى مردم” کارگر گفت. “من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار بزرگ آن را فقط در زمان کمی به گرفتن وجود دارد.”

سخنگوی آمازون مورد مناقشه ادعای سهل انگاری اجتماعی فاصله با استناد به اطلاعات شرکت های, و گفت: کارگران که عمدا نقض قوانین دو بار می تواند خاتمه یافته است. به طور مشابه, پورتر تحت فشار قرار دادند پشت در موندن ادعا می کند در یک لینک پست در ماه گذشته و می گوید آمازون به بررسی هر زمان یک کارمند نگرانی در مورد Covid-19 ایمنی. “من احساس فوق العاده خوب در مورد آنچه که ما انجام داده ایم,” او می گوید.

آمازون در حال کار بر روی فن آوری های دیگر برای کمک به اجتماعی فاصله. یک سیستم به نام فاصله دستیار است که با استفاده از واقعیت افزوده به مردم بازخورد اجتماعی خود فاصله بسیار شبیه به یک کنار جاده با سرعت صفحه نمایش. یک مانیتور بزرگ متصل به یک کامپیوتر و 3-D دوربین را نشان می دهد زندگی می کنند تصویری از این صحنه با 6 پا قطر دایره تزیین بر روی زمین در اطراف پا از مردم در نظر. اگر دایره در اطراف دو نفر, لمسی, مجازی مرزهای قرمز روشن در غیر این صورت دایره های سبز هستند. سیستم کار می کند بدون ارسال اطلاعات به ابر آمازون می گوید آن را منبع باز نرم افزار در پشت آن به زودی.

آمازون نیز تست دو روش برای نظارت بر فاصله بین کارگران با استفاده از سنسور در بدن یک فرد.

در دو امکانات کارگران پوشیدن آمازون-ارائه دستگاه های تلفن همراه با یک نرم افزار است که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای تشخیص زمانی که مردم بیش از حد نزدیک است. این دستگاه می تواند با ارائه هشدار و یادآوری به مردم برای گسترش و داده ها را می توان مورد استفاده برای شناسایی افرادی که در تماس با هر کسی که مریض شود.

در یکی دیگر از ساختمان های آمازون در حال آزمایش کوچک پوشیدنی سنسور اجتماعی فاصله گرفتن هشدارها و تماس با ردیابی. این سیستم با استفاده از یک تکنولوژی رادیویی به نام ultra-wideband قادر به اندازه گیری فاصله بیشتری از بلوتوث نیست و در عین حال مشترک در مصرف کنندگان اسباب بازی. CNBC قبلا روی سنسور.

پورتر توصیف این پروژه به عنوان “اکتشافی.” آمازون آزمون داده اند که بلوتوث نیست یک راه قابل اعتماد برای نظارت بر فاصله بین مردم به دلیل قدرت سیگنال متاثر از موقعیت دستگاه بر روی بدن یک فرد. Ultra-wideband دقیق تر است اما سنسور پوشیدنی با فناوری در دسترس نیست در اعداد بزرگ است.

به طور کلی او می گوید: فن آوری افزایش به Covid-19 ایمنی اما به دور از راننده اصلی. “ما احساس خوبی که ماسک و اجتماعی فاصله و تمیز کردن پروتکل های در حال کار,” او می گوید.

که نتیجه به پژواک از کسانی که ساخته شده توسط دولت های ایالتی و محلی است که تصمیم به سرمایه گذاری زیادی در تماس ردیابی نرم افزار برای عموم مردم. اگر چه فن آوری می تواند کمک به موفقیت حاوی Covid-19 بستگی دارد بیشتر به ما میده در تدوین سیاست های اجتماعی مانند فاصله و فیزیکی و رفتاری کار و حفظ آنها.

لوئیس Matsakis کمک گزارش.


بزرگ تر سیمی داستان
  • زمانی که پزشکان و بیماران صحبت در مورد مرگ بیش از زوم
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de