آمازون اجازه نمی دهد که پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی برای یک سال

در میان سراسری اعتراض به خشونت پلیس این شرکت در توقف اجرای قانون را از استفاده از آن بحث برانگیز ترین محصول.

آمازون اعلام کرد که در روز شنبه این بود که اجرای “یک سال توقف” در پلیس استفاده از Rekognition آن تشخیص چهره تکنولوژی. نمایندگان مجلس و گروه های آزادی های مدنی ابراز کرده اند در حال رشد زنگ بیش از ابزار بالقوه برای سوء استفاده توسط اجرای قانون برای سال به خصوص در برابر جوامع از رنگ. در حال حاضر هفته به تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی را برانگیخت با کشتن جورج فلوید آمازون به نظر می رسد به اذعان این نگرانی ها.

در یک پست وبلاگ در مورد تصمیم گیری, فن آوری های غول پیکر در آن گفت: امید مکث “ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین” در اطراف تشخیص چهره تکنولوژی است که تا حد زیادی غیر قابل تنظیم در ایالات متحده است. منتقدان گفته اند که این تکنولوژی به راحتی می تواند مورد آزار قرار گرفته توسط دولت و با ذکر مطالعات نشان ابزارهایی مانند Rekognition misidentify مردم رنگ در نرخ بالاتر از مردم سفید. در سال گذشته آکسون ساز اسلحه تیزر و پلیس bodycams گفت: آن را نمی استقرار تشخیص چهره سیستم در محصولات خود را پس از شرکت در اخلاق هیئت مدیره توصیه می شود در برابر آن.

بسیاری از کسانی که استدلال دریافت تمدید توجه در هفته های اخیر در میان موشکافی از تاکتیک های پلیس علیه سیاه آمریکایی ها و همچنین نگرانی دولت نظارت مسالمت آمیز معترضان. روز دوشنبه آی بی ام اعلام کرد که خروج این صورت به رسمیت شناختن کسب و کار در دسترس نباشد با استناد به پتانسیل برای حقوق بشر است. پس از آمازون منتشر شد بیانیه “همبستگی با جامعه سیاه” در اواخر ماه گذشته بسیاری از مردم به نام پیام به عنوان توخالی.

“نه تنها باید حقوق مدنی گروه انتقاد آمازون برای ترویج تشخیص صورت ابزار به اجرای قانون است که شمار وخیم تهدید به اقلیت اما خیلی باید نگران سهامداران” حریم خصوصی محقق اوان Selinger گفت: سیمی را Sidney Fussell هفته گذشته است. در علاوه بر این به Rekognition آمازون نیز دارای حلقه های امنیتی شرکت است که وارد شده به بیش از یک هزار مرموز همکاری با پلیس محلی بخش است. در حلقه همراه جرم تماشای برنامه های همسایه و کاربران را تشویق به “افزایش آگاهی در مورد جرم” یک شکل از جامعه نظارت است که ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ.

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید بدانید در مورد آمازون و یا Rekognition? ایمیل نویسنده در [email protected] تلفن: 347-966-3806. سیمی محافظت از محرمانه بودن منابع آن, اما اگر شما می خواهید برای پنهان کردن هویت خود را در اینجا راهنمای استفاده از SecureDrop. شما همچنین می توانید ایمیل ما مواد در 520 سوم خیابان سوئیت 350, سان فرانسیسکو, CA 94107.

آمازون نشده دلیل این تصمیم خود را در چهار پست وبلاگ و یک سخنگوی شرکت کاهش یافته است برای پاسخ به پرسش که رسیده توسط سیمی. اما این حرکت نشان دهنده یک تغییر عمده برای این شرکت که به تازگی به عنوان در سال گذشته به شدت از دادن صورت به رسمیت شناختن ابزار به اجرای قانون است. در طولانی بیانیه منتشر شده در سال گذشته مایکل Punke جهانی سیاست سر از آمازون cloud-computing بخش گفت: در خارج از ارزیابی شرکت فن آوری ناقص بودند. او استدلال کرد که در صورت به رسمیت شناختن یک “قدرتمند” ابزار پلیس برای گرفتن مجرمان و پیدا کردن افراد گم شده. “تکنولوژی جدید باید ممنوع شود یا محکوم به دلیل پتانسیل آن سوء استفاده” Punke نوشت. (آمازون می گویند روز چهارشنبه که ضد قاچاق انسان سازمان هنوز هم مجاز به استفاده از Rekognition.)

اما در حال حاضر همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی بیشتر آمریکایی ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و بر این باورند که پلیس نیاز به تغییر آمازون به نظر می رسد به تغییر لحن. “از آن زمان دو سال برای آمازون برای رسیدن به این نقطه, اما ما خوشحالیم که این شرکت در نهایت شناخت خطرات تشخیص چهره به سیاه و قهوه ای و جوامع حقوق مدنی به طور گسترده تر” نیکول اوزر تکنولوژی و آزادی های مدنی مدیر در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از شمال کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. “این فن آوری نظارت را تهدید به ما حقوق مدنی و آزادی های مدنی نمی خواهد ناپدید می شوند در یک سال است. آمازون باید به طور کامل متعهد به یک پتو مهلت قانونی برای اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره تا خطرات را می توان به طور کامل پرداخته و آن را باید فشار کنگره و قانونگذاران در سراسر کشور به انجام همان.”

آمازون و دیگر شرکت های فن آوری مانند مایکروسافت باید نام در کنگره به تصویب قوانین فدرال در صورت به رسمیت شناختن بیش از یک سال پس از دولت های محلی شروع به عبور ممنوعیت در استفاده از تکنولوژی. این شرکت نیز برای عموم به اشتراک گذاشته ایده های خود را برای آنچه که قوانین و مقررات باید مانند نگاه. آمازون در روز چهارشنبه گفت که “آماده برای کمک به” قانونگذاران باید از آنها بخواهید برای راهنمایی. این شرکت است که قطعا به خوبی می چرخاند و به صدای آن شنیده می شود. آمازون گزارش به طور آهسته از $4.525 میلیون در لابی در سه ماهه اول سال 2020 ساخت آن 11 بزرگترین spender با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

اگر کنگره عبور نمی کند هر گونه مقررات در صورت تنظیم در یک سال—که نیست یک کشش داده تاریخچه آن—معلوم نیست چه آمازون انجام خواهد شد. این شرکت می گویند نیست.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>