آمازون *ها* را دریافت فصل دوم

در ضمن M. Night Shyamalan در حال کار بر روی یک رمز و راز های جدید فیلم.

سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. آنچه اتفاق می افتد در جهان از فرهنگ در حال حاضر ؟ خوب برای یک, آمازون ها است فصل دوم. همچنین Banksy برگشت و M. Night Shyamalan در حال چرخش است تا برخی از رمز و راز است. بیایید آغاز شده است.

آمازون ها را دریافت کنید فصل دوم

اواخر هفته گذشته آمازون اعلام کرد که آن را تجدید, علمی تخیلی, کمدی ها برای فصل دوم. هیچ کلمه ای در زمانی که آن را منتشر خواهد شد—و یا فیلم برداری که برای ماده—اما خالق سری Greg Daniels (دفتر, Parks and Recreation) هیجان زده است بدون در نظر گرفتن. “من هیجان زده هستم برای ادامه یک رابطه بزرگ با Amazon Studios و این فوق العاده بازیگران و پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد در کنار نورا و ناتان و اینگرید و خود 2033 جهان” او در بیانیه ای گفت. “با این خبر من می تواند به توقف نقاشی من فصل 2 کتاب تلنگر.”

M. Night Shyamalan در حال کار روی یک سری جدید فیلم

در یک گزارش جدید در انواعM. Night Shyamalan پیچیده شده است تا در مصاحبه های بعدی خود را بزرگ فیلم است. Shyamalan به گزارش تولید و نوشتن و مستقیم فیلم, که در درست Shyamalan مد—حال نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند. اشیاء تیز‘ الیزا Scanlen و ارثی‘s الکس ولف هر دو در مذاکرات به ستاره در این فیلم که منتشر خواهد شد توسط Universal Pictures. این فیلم داده نشده شرکت تاریخ انتشار در عین حال با توجه به کروناویروس اما امید است که شروع به فیلمبرداری تا پایان سال است.

جدید Banksy قطعه اختصاص داده شده به کارکنان مراقبت های بهداشتی

مردمی هنوز هم نمی دانم که Banksy است اما در حال حاضر چند از آنها را می دانیم که او اهمیت می دهد. ساوتهمپتون بیمارستان عمومی در جنوب انگلستان رونمایی یک قطعه جدید از آثار این هنرمند با عنوان Game Changer—هفته گذشته اختصاص داده شده به مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند که دست زدن به Covid-19 همه گیر در انگلستان است. این تصویر نشان می دهد یک پسر جوان با یک پرستار به شکل عمل در حالی که بتمن و مرد عنکبوتی اکشن, چهره, نشستن به دور انداخته شد. توجه داشته باشید از این هنرمند می گوید: “با تشکر برای همه شما انجام می دهند. من امیدوارم که این روشن در محل تا کمی حتی اگر [آن] فقط سیاه و سفید است.” قطعه ای است به حراج گذاشته می شود در آینده به جمع آوری پول برای امور خیریه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • این محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net